Etimesgut İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Etimesgut İş İlanları


Sigorta Teknik Personeli

Büyükçelebi Sigorta Aracılık Hiz Ltd Şti - Etimesgut

Sigorta sektöründe tecrübeli , ekran bilgisi olan, tercihen üniversite mezunu, Sigorta Teknik Personeli çalışma arkadaşı aramaktayız.NOT: Lütfen sadece cvbenim.com üzerinden başvuru yapınız. Telefon ve mail ile yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

2 gün önce

Otel Karşılayıcısı (Doorman)

Avrasya Tic Ltd Şti - Etimesgut

Antalya Şehir Merkezinde Pansiyon İşletiyorum... Pansiyonumuza KONAKLAMAYA İHTİYACI OLAN Yönetici Ruhlu BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR.Pansiyonumuz: 7 Odalı Olup 25 yataklıdır.24 saat açıktır. Ön Büroda Yönetici, Sekreter, Geri Planda Eleman Olarak Mütevazı bir şekilde Çalışma hayatımızda bize destek verecek BAYAN ELEMAN ARIYORUZ...Pansiyonumuz: Plaja ve Eğlence Mekanlarına ve Alışveriş Merkezlerine Ve Her türlü Sosyal Faaliyet ile iç içedir... 20 Metre Karşımız Denizdir... Tablo gibi bir manzaranın içindeyiz...

2 gün önce

Resepsiyonist

Foleya Mountain Resort Hotel - Etimesgut

Karadenizin ilk ve tek 12 ay açık oteli olan Foleya Mountain Resort Hotele Resepsiyonist alınacaktır

2 gün önce

Elektrikçi (Genel)

Akel Teknik Turizm Tic Ltd Şti - Etimesgut

Kurumsal marketlere endüstriyel soğutma ve elektrik konusunda teknik servis hizmeti sağlamakta olan firmamıza deneyimli elektrikçi alımı yapılacaktır. Tecrübeli adaylar önceliklidir.

4 gün önce

Halkla İlişkiler Görevlisi

Argeline Teknik Eğitim Cihazları San ve Tic Ltd Şti - Etimesgut

Sağlık teknolojileri konusunda yayın yapan sitemiz için , sağlık kurumları , hastaneler, firma halkla ilişkileri ile iletişim kurulması, sitemizin sosyal medya içeriklerinin takip edilmesinde görevlendirilmek Üzere Halkla İlişkiler Görevlisi aramaktayız.

4 gün önce

Endüstriyel Soğutma Sistemleri Servis Elemanı

Akel Teknik Turizm Tic Ltd Şti - Etimesgut

Kurumsal marketlere endüstriyel soğutma ve elektrik konusunda teknik servis hizmeti sağlamakta olan firmamıza deneyimli Endüstriyel Soğutma Sistemleri Servis Elemanı alınacaktır.Tecrübeli adaylar önceliklidir.

4 gün önce

Cep Telefonu Tamircisi

Altaylı Gsm Telekomünikasyon - Etimesgut

Cep telefonu ve tablet arızalarının onarımında en az 3 yıl deneyimli​ mesai arkadaşları arıyoruz.- Mağazada bulunan diğer ürünlerin ve Türk Telekom ürünlerinin (Mobil hat, sabit hat, adsl, tivibu, temlikli cihaz satışları için eğitim verilecek) satışına destek olabilecek,- Geçici veya kısa süreli bir iş arayışı içinde olanların başvuruda bulunmamasını önemle rica ediyoruz.

4 gün önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Seros Grup - Etimesgut

1998 Yılı İtibari İle Ankara merkez olmak üzere , Balıkesir , Samsun , Tekirdağ , İzmir , Hatay illerinde Bulunun Tatil Köyü ve Otel Projelerimizin Adana Bölge Tanıtım Ofisinde;Eğitimler ile Geliştirilmek Üzere , kariyer planlayan , ekip çalışmasına yatkın , diksiyonu düzgün , öğrenme ve geliştirmeye açık , disiplin ve saygınlık çerçevesi içerisinde verim sağlayabilecek bayan personel alımı yapılacaktır.

4 gün önce

Grafik Tasarımcısı

Kolaş Alüminyum A.Ş. - Etimesgut

Alüminyum doğrama sektöründe bulunan firmamız için;Soysal Medya, İletişim ve Grafik tasarım süreçleri için;- Kurumsal kimlik çalışmalarını takip edecek ve yönetecek,- Mevcut tasarımların uygulama ve uyarlamasını yapacak,- Broşür, Katolog, Insert, Logo, vb. tasarımları yapıp, matbaaya verilmesi ve matbaadan teslim alınmasına kadar geçen süreci yönetecek,- Gerektiğinde firma profiline uygun yeni tasarımlar ortaya çıkarabilecek,- Markaların rekabet ve ticaret gücünü artıracak iletişim önerileri getirmek,- Ajanslar ile ortak çalışmalar yapmak, brief vermek ya da gelen önerileri değerlendirip yönetime sunmak,- Dijital pazarlama ve kurumsal iletişimde koordineli olacak şekilde tüm iletişim çalışmaları için ortak planlama yapılması ve kreatif süreçlerin ortak dili konuşmasını sağlamak ve kontrol etmek,- Insert süreçleri için operasyon ve ajans tarafı ile koordineli çalışarak süreclerin tamamlanması sağlamak,- Grafik tasarım süreçleri, sosyal medya içeriklerinin hazırlanması süreçlerini günlük, haftalık, aylık planlamalar dahilinde yönetilmesini sağlamak,- Aylık iletişim aksyion planı hazırlanmasını yönetim ve ajans ile ortak çalışarak sağlayacak,Bay veya bayan çalışma arkadaşı aramaktayız.

4 gün önce

Marka Temsilcisi

Başalan Patent & Trademark - Etimesgut

İngilizce Yazışmalar yapabilecek yetiştirilmek üzere veya tecrübeli Marka Temsilcisi aramaktayız.

4 gün önce

Satış Danışmanı

Altaylı Gsm Telekomünikasyon - Etimesgut

Mağazada bulunan ürünlerin satışını yapabilecek, Türk telekom ürünlerinin (Mobil Hat, Sabit Hat, Adsl, Tivibu, temlikli cihaz satışları için eğitim verilecek) mesai arkadaşları arıyoruz.

4 gün önce

Cnc İşleme Merkezi Operatörü

Yağmur Tarım Makinaları San ve Tic A.Ş. - Etimesgut

Tarım makineleri üretimi sektöründe faaliyet gösteren şirketimizde istihdam edilmek için aşağıdaki niteliklere sahip CNC İşleme Merkezi Operatörü arıyoruz.

4 gün önce

İş Güvenliği Uzmanı (Tehlikeli Sınıf-B)

Frekans İş Sağlığı ve Güvenliği Hiz Tic Ltd Şti - Etimesgut

Gebze Organize Sanayide Uluslararası bir şirkette görevlendirmek üzere İş Güvenliği Uzmanı B Sınıfı Uzman alınacaktır.Kimya, Endüstri ve Makine Mühendisleri tercihimizdir.

4 gün önce

Elektrik Dağıtım Şebekesi Test Teknisyeni

Testcom Mühendislik Elektrik Tic Ltd Şti - Etimesgut

OG ve YG şalt sistemlerinde test, devreye alma, montaj işlerinde çalışabilecek, saha çalışmasına yatkın tecrübeli veya tecrübesiz Elektrik Teknikeri \ Teknisyeni takım arkadaşları arıyoruz.

4 gün önce

Aşçı

Happy Moon's Panorama Avm - Etimesgut

Panora Avmde bulunan cafemize Aşçı aramaktayız.

4 gün önce

Ofis Elemanı

Mortrans Denizcilik ve Tic A.Ş. - Etimesgut

Şirketimizin Yarımcada bulunan şubesi için görevlendirilecek Ofis Elemanı aramaktayız.

4 gün önce

İngilizce Öğretmeni

Özel Sonuç Yayıncılık Eğitim San ve Tic Ltd Şti - Etimesgut

Ankara Etimesgut ilçesinde bulunan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi okulumuzda İngilizce Öğretmenleri istihdam edilecektir.

4 gün önce

Asistan

Dr. Mert Atak - Etimesgut

Muayenehanemizde çalışmak üzere Asistan arayışımız mevcuttur.Hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında çalışılacaktır.Fotoğrafsız özgeçmişler değerlendirmeye alınmayacaktır.

5 gün önce

Bulaşıkçı

Gkk Restoran ve Kozmetik Tic Ltd Şti - Etimesgut

Kadıköyde bulunan Kore restoranımızda çalışmak üzere Bulaşıkçı aramaktayız. Yalnızca fotoğraflı cvler değerlendirmeye alınacaktır. Koreköy Restoran- Cafe

5 gün önce

Güzellik Uzmanı

Dr Cleanse Güzellik Merkezi - Etimesgut

Firmamızda çalışmak üzere Güzellik Uzmanı aramaktayız.

5 gün önce

Ön Muhasebe Elemanı

Gürak Akaryakıt İnş Gıda San ve Tic Ltd Şti - Etimesgut

Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır. İlk giriş maaş 2200 TL +sgk+yol +yemek + ve tüm sosyal Çalışma saatlerimiz: Sabah 08:30 Akşam 18:00 Cumartesi 13:00 kadar.Çalışma alanımız, benzin istasyonu değil, ofis büro ortamıdır.

5 gün önce

Stajyer (Öğrenci)

Arm Telekomünikasyon Hiz San Tic Ltd Şti - Etimesgut

Şirketimize aktivasyon departmanında çalışacak Stajyer aramaktayız.

5 gün önce

Soğutma Sistemleri Teknisyeni

Adalı Soğutma San Tic Ltd Şti - Etimesgut

Muğla Marmariste Soğutma sistemleri imalatı ve montajı yapan firmamızda görevlendirilmek üzere Soğutma Sistemleri Teknisyeni çalışma arkadaşları aramaktayız.Deneyimli çalışma arkadaşları arıyoruz, Yatacak yer ve 3 öğün yemek firmamız tarafından karşılanacaktır.

5 gün önce

Tanıtım Elemanı

Çekmobil Bilişim Otomotiv San ve Tic A.Ş. - Etimesgut

Firmamızda görevlendirilmek üzere Tanıtım Elemanı alınacaktır.

1 hafta önce

Elektrik Öğretmeni

Özel Sonuç Yayıncılık Eğitim San ve Tic Ltd Şti - Etimesgut

Mesleki ve Teknik Anadolu lisemizin tam donanımlı 13 atölyesinde öğrencilerine usta çırak ilişkisi çerçevesinde eğitim - öğretim verebilecek, alanında uzman Elektrik Elektronik Mühendisi aramaktayız

3 hafta önce

Üretim Elemanı

Karahan Ambalaj - Etimesgut

İkitelli Organize Sanayi Bölgesindeki Karton Bardak fabrikamızda üretim bölümün de çalışacak Vasıflı Vasıfsız Bay Bayan personel alımı yapılacaktır.

3 hafta önce

Garson (Servis Elemanı)

Florist - Etimesgut

Cafeye Garson (Servis Elemanı) alınacaktır.

3 hafta önce

Asistan

Uğraş Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Tic Ltd Şti - Etimesgut

Kliniğimize hasta karşılama,takip,arama işlemlerini takip edip organize edebilecek bayan Asistan arıyoruz.

3 hafta önce

Web Tasarımcısı

Bijital Ajans İnternet Hizmetleri - Etimesgut

İşini severek yapan, konuya hakim, hızlı, yaratıcılık seviyesi güçlü Web Tasarımcısı aramaktayız.

3 hafta önce

Saha Satış Personeli

Barland - Etimesgut

İş Tanımı;Bölgesine ait tüm potansiyel müşteri kitlesini tespit etmek, listelemek ve ziyaret frekanslarını belirlemek, Satışa sunulan ve/ veya sunulmaya hazırlanan ürünler ile ilgili bilgileri ilgili birim ve ilgili kişilerden almak ve müşterileri bilgilendirmek, Bölgesinde faaliyet göstermekte olan rakip firmaların, yeni ürün, reklam faaliyetlerini (broşür, eşantiyon vb.) takip etmek ve raporlamak, Mevcut müşterilerin memnuniyetini ve satışlarını arttırmak,Saha Satış Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır. 

3 hafta önce

Etimesgut İşkur İş ilanları

Etimesgut iş ilanları Her türlü meslek dallarında da iş bulmak için sistemi izleyiniz. Mağaza iş ilanları son zamanlarda de büyük önem arz eden perspektifte olan ve bu manada da en çok istenen mesleki dallardan biri olarak eğitim öğretim alanlarında hizmet ve destekler verecek olan pek çok insanlar için artık bu senelerde artan eleman ihtiyaçları bakımcıdandın da işler mevcuttur. Bu sayede yer alacak olduğunu konum itibari ile bu alan da konaklayan ya da yaşayan bireylere dönük olarak iş öneri ve iş ilanları kapsamında bulunarak size yönelik pek çok iş alanında çalışma ortamı sunulur. Rent a car iş ilanları destek ve hizmetler babında günümüzde artan bu işsizlik meseleleri itibariyle da sıra gelen pek çok hizmet ve kazanım bütünlüklüyü çerçevesinde iş bulma yolunda daha da elle tutulur bir somut adımlar atarsınız.
Etimesgut Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
30 Ağustos, Ahi Mesut, Alsancak, Altay, Aşağıyurtçu, Atakent, Ayyıldız, Bağlıca, Bahçekapı, Balıkuyumcu, Elvan, Erler, Eryaman, Etiler, Fatih Sultan, Fevziye, Göksu, Güzelkent, İstasyon, Kazım Karabekir, Oğuzlar, Piyade, Süvari, Şehit Osman Avcı, Şehitali, Şeker, Şeyh Şamil, Topçu, Tunahan, Yapracık, Yavuz Selim, Yeşilova, Yukarıyurtçu
Etimesgut İşkur İletişim Adresi
Sağlık Sok. No:1 , 6750, Sıhhıye-ANKARA
Etimesgut İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0312) 431 02 34 , Fax:(0312) 431 03 40 , E-mail:cankaya@iskur.gov.tr

Ankara Geneli Sektörler