Eşme İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Eşme İş İlanları


Fotoğrafçı

Foto İnci - Eşme

Fotoğraf stüdyosunda çalışmak üzere Fotoğrafçı aranmaktadır.

23 saat önce

Satış Elemanı

İzobirlik Yapı Yalıtım San ve Tic Ltd Şti - Eşme

İzolasyon ve yapı malzemeleri sektöründe çalışmak üzere Satış Temsilcisi aranmaktadır.

23 saat önce

Danışma Memuru

Duru Tanıtım ve Sosyal Hizmetler San Tic Ltd Şti - Eşme

Esenlerde bulunan üniversite projemizde görevlendirilmek üzere Danışma Memuru aranmaktadır.Çalışma Yeri ve Sistemi: Okul projesidir.Hafta içi:08.00-19.00 Hafta sonu: 08.00-16.00Maaş: 3700

23 saat önce

Animatör - Eğlence Hizmetleri

Ng Organizasyon Life Animasyon - Eşme

Kış dönemi hafta sonları ve Nisan - Kasım arası tam zamanlı çalışabilecek Animatör aranmaktadır.

23 saat önce

Housekeeping Elemanı

Yeni Gün Alaçatı Turizm San ve Tic Ltd Şti - Eşme

Çeşme / Alaçatıda faaliyet gösteren 10 otelimize odaların bakım ve temizliği için tecrübeli Housekeeping Elemanı aranmaktadır.Otel bünyesinde kalacak yer vardır.

23 saat önce

Aşçı

Bereket Restaurant - Eşme

Lokantamıza deneyimli ve emekli erkek Aşçı alınacaktır.

8 ay önce

Saha Satış Elemanı

Barış Otomasyon Güvenlik ve Kozmetik - Eşme

Temizlik, hijyen ve kozmetik içerikli korona virüste çok etkili, doğal probiyotik formüllü ürünlerin evsel ve endüstriyel satışında aktif olarak görev alacak, diksiyonu düzgün, pozitif, iletişim yönü kuvvetli, işini seven ve önemseyen, farklı il ve ilçelerde çalışma sorunu olmayan çalışma arkadaşları aranıyor.Prim ücretlendirme uygulanacaktır. Full time ve part time olarak çalışma yapılabilir. Ücretler, isteğe göre günlük verilebiliyor. İlk etapta Konya ve daha sonra çevre ilçeler başta olmak üzere seyahat edilebilecektir. Yol ve konaklama gereği olursa, konaklama tarafımızdan temin ediliyor. Çalıştığımız iller ve ilçelerde konaklama süremiz ortalama 2 gün olup, bulunduğu il dışında konaklayarak çalışma sorunu olmayanlar ilanımıza başvurabilirler.

8 ay önce

Muhasebe Elemanı

Mersin Emtaş Tarım Ltd. Şti. - Eşme

Mersin Gıda Toptancılar Sitesindeki (MERTOÇ) iş yerimize kadın Muhasebe Elemanı alınacaktır.

8 ay önce

Kamera Önü Workshop Eğitmeni

Neagle Casting - Eşme

Kadıköy Göztepe mevkiinde bulunan ajansımıza part-time veya full-time Kamera Önü Workshop Eğitmenleri aranıyor.Ajansımızda yeni oyuncu adaylarına grup dersi verebilecek tecrübeli eğitmenlerin başvurularını bekliyoruz.

8 ay önce

Depo Sevkiyat

Özgen Plastik - Eşme

İkitelli Başakşehirde bulunan firmamıza Depo Sevkiyat Elemanı aranmaktadır.

8 ay önce

Tekstil Makineci

G-Z Tekstil Konf.San.Tic.Ltd.Şti. - Eşme

Bursa Yıldırım Vatan Mahallesinde bulunan; G-Z Tekstil Konfeksiyon İhracat çalışan firmamıza deneyimli, overlok bilen Düz Makineci çalışma arkadaşları alınacaktır.

8 ay önce

Editör-Gazete, Dergi Vb.

K-İletişim Basın Yayın Hizmetleri - Eşme

İstanbul Anadolu Yakası merkezli yayınlar grubunda görev alabilecek editör, muhabir ve sosyal medya konusuda deneyimli çalışma arkadaşları arıyoruz.Çalışma şekli pandemi nedeni ile yarı zamanlıdır.

8 ay önce

Mağaza Satış Yöneticisi/Yönetmeni

Feyizoğlu Motorlu Araçlar - Eşme

Motosiklet giyim ve aksesuarları konusunda sektöründe öncü firmamızın Şişli Halil Rıfat Paşada bulunan perakende satış mağazasında görevlendirilmek üzere Mağaza Satış Yöneticisi/Yönetmeni aramaktayız.

8 ay önce

Sekreter

Dünya Bilişim Sanayi ve Tic Ltd Şti - Eşme

Web tasarım, internet reklamları ve bilişim teknik bakım hizmetleri veren firmamız portföyüne yeni müşteriler ekleme konusunda yardımcı olacak kadın Sekreter arayışımız vardır.Çalışma şekli part timedır.İş Türü: Yarı zamanlı

8 ay önce

CNC Plazma Kesim Operatörü

Orpak Mobilya İnşaat San ve Tic A.Ş. - Eşme

Orpak Mobilya fabrikamız için; mobilya sektöründe Homag grubuna ait BHX-500 CNC Delik makinesi, Biesse grubuna ait Tekno delik makinesi kullanabilen operatörler alınacaktır.

8 ay önce

Tiyatro Oyuncusu

Neagle Casting - Eşme

Temmuz ve Ağustosda başlayacak olan sinema, dizi, reklam projelerimizde yer alacak eğitimli, tecrübeli işini seven, sanatsal yönü zengin, tiyatro öğrencileri başvurularınızı bekliyoruz.Şirketimizin eğitim alanı mevcuttur. Covid-19dan dolayı randevulu çalışmaktayız.

8 ay önce

Turşu Ustası

Liva Toplu Tüketim Gıda San Tic Ltd Şti - Eşme

İşinde deneyimli ve disiplinli, hakimiyet kurabilecek Usta aranıyor.

8 ay önce

Ustabaşı/Postabaşı/Formen/Atölye Sorumlusu

Nurer Makina San.Tic.Ltd.Şti. - Eşme

CNC ve torna makinelerinde uzman, kalite kontrolden anlayan atölye içinde plan projeyi takip edecek, insancıl, pratik çözümler üreten, ekip çalışmasına yatkın, üretim kapasitesini arttıracak personel arıyoruz.

8 ay önce

Depocu (Giyim Üretim)

Konsept Bir Tekstil San ve Tic A.Ş. - Eşme

Firmamızda çalışmak üzere Depocu arıyoruz.İş Tanımı:Depoya gelecek olan ürünlerin taşınması ve gerekli yerlerine yerleştirilmesi,Siparişlerin doğru bir şekilde zamanında hazırlanarak paketlemesinin yapılması ve sevkiyata hazır hale getirilmesi,Barkod ve etiketleme gibi işlemlerin hatasız bir şekilde yapılması.

8 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Yavuz Raf San ve Tic Ltd Şti - Eşme

Şirketimiz bünyesinde Ön Muhasebe departmanında Mikro bilen ve sekreterlik görevini yürütebilecek kadın çalışma arkadaşı alınacaktır.SANCAKTEPE civarında oturma şartımız vardır.

8 ay önce

Web Developer

Multimedya Atölyesi Yazılım Tic Ltd Şti - Eşme

Merkezi Avusturyada olan Yazılım ve Danışmanlık şirketimizin Samsunda bulunan ofisinde çalışmak üzere 3-5 yıl arasında deneyimi olan takım arkadaşları arıyoruz. 3 seneden az deneyimi olan ve referansı olmayan adayların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır. ADAYLARIN PHP ve WORDPRESS BİLMESİ ZORUNLUDUR. Alanımızla ilgili bu becerilere sahip olunması ve deneyimleriyle referans göstermesi öncelikli kriterimizdir. Adayların kriterlerde kendilerini yeterli gördükleri takdirde başvuru yapmaları gerekmektedir.

8 ay önce

Çağrı Merkezi Elemanı (Almanca)

Tool Call Center - Eşme

Çağrı Merkezimize Almancayı akıcı konuşabilen, Home Office çalışacak yeni takım arkadaşları aramaktayız . Hafta içi 5 günü çalışıyor, 2 gün off yapıyorsunuz. Saat : 10:00 ile 19:00 arası çalışıp, 80 dakika molanız bulunmaktadır.

8 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Akarsu Tarımsal Ürünler Gıda Hayvancılık Üretim San Tic Ltd Şti - Eşme

Tarımsal ürünler sektöründe faaliyet gösteren firmamıza ön muhasebe bilgisine sahip Asistan aramaktayız.

8 ay önce

Satış Temsilcisi

Pasta Yıldızı - Eşme

Mağazamıza satış ve kargo yapabilecek erkek ve kadın eleman alınacaktır.

8 ay önce

Teknik Servis Elemanı

İzmir Özer Elektronik San ve Tic Ltd Şti - Eşme

Deniz elektroniği üzerine çalışan firmamıza Elektronik Teknik Servis Elemanı arıyoruz.

8 ay önce

Grafik Desen Çizimi Elemanı

Final Dijital Baskı Tekstil İth İhr ve Tic Ltd Şti - Eşme

Dijital halı fabrikasının grafik bölümünde, halı deseni çizecek, tasarlayacak Grafiker alınacaktır.

9 ay önce

Resepsiyonist

Hasnur Turizm San Tic A.Ş. - Eşme

Çeşmedeki otelimizde çalışacak gece ve gündüz Resepsiyon Görevlisi alınacaktır Ssk+Maaş+Yemek+Kalacak Yer firmamızca karşılaşılacaktır.

9 ay önce

Garson

Tur Teknesi-Nurettin Karakuş - Eşme

Denizlerde tam zamanlı yatılı çalışacak, yemek ve kalacak yer bizden olacak şekilde temizlik ve garsonluk yapacak personel arıyoruz. Özel yat turu yapılmaktadır.

9 ay önce

Vasıfsız Eleman

Hakan Gıda Tarım Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Eşme

20:00 / 06:00 saatleri arasında Sultanbeyli ve çevresinde ikamet eden çalışacak vasıfsız bay takım arkadaşları aranmaktadır.

9 ay önce

Sekreter

Acarhan Proje İmar Müh İnş ve Tic A.Ş. - Eşme

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter aranmaktadır.Evrak dokümantasyon işlemlerini yürütecek ,Merkez ofisimizde çalışacak ,Çay kahve servisini yapacak,Telefonlara bakacak,Gelen misafiri ağırlayıp, bilgilendirecek,Uzun yıllar istikrarlı bir şekilde çalışmayı planlayan, Sorumluluk sahibi olan çalışma arkadaşları aramaktayız. Not : Öz geçmişteki eksik bilgiler ve imla hataları değerlendirmede olumsuz olarak ele alınacaktır.

9 ay önce

Uşak Geneli Sektörler