Eskişehir İş İlanları, Eskişehir'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Eskişehir İş İlanları


Sekreter (Order Taker)

Esuzunlar Mobilya Sanayi - Eskişehir

Yeni açmış olduğumuz atölyemiz zemin katı imalat, ikinci katı showroom . Showrom da gelen misafirlerimizi karşılayacak ,müteahhit yabancı firmalar ve genel firma sahipleri yanı sıra perakende müşterilerimiz. Ağır bir iş değil, Güler yüzlü bakımlı giyim kuşamına dikkat eden bir çalışma arkadaşı aramaktayız. Maaşı düşük bulabilirsiniz piyasa koşulları düzelince maaş konusu daha net oluşur.

7 saat önce

Muhasebe Uzmanı

As Kimya San ve Dış Tic A.Ş. - Eskişehir

Şirketimizin İkitelli Organize Sanayi Bölgesindeki ofisinde çalışmak üzere Muhasebe Uzmanı takım arkadaşı arıyoruz. İş Tanımı: Müşteri ve satıcı cari hesaplarının takibini yapmak ve ödeme & tahsilat planlarını hazırlamak (öncelikli görev) Cari hesap mutabakatlarının yapılması, Borç Takip Raporu hazırlanması, Kasa hareketleri – tediye – tahsilat fişlerinin girişi, İrsaliye ve Fatura yazımı, Çek ve Banka giriş - çıkışlarının yapılması, Hizmet faturalarının kayıtlarının alınması,

6 gün önce

Üretim Elemanı

Demkan Gıda ve Ambalaj - Eskişehir

Gıda paketleme imalatımız da çalışacak paketleme ve kolileme yapacak Üretim Elemanı alınacaktır.Stoklar yeteri miktarda dolu olduğunda araç ile şehir içi mal teslimi de yapılacağı için,sürücü belgesi olması şarttır.İzmir şehir içini bilmesi şarttır. /Sgk+Maaş+Yol+yemekNot= İş yerimiz Karşıyakada olduğundan tercihen bu çevreden olmalı veya bir vasıta ile ulaşmalıdır.

6 gün önce

Okul Öncesi Öğretmeni

Ankara Montessori Akademi - Eskişehir

Anaokulumuzda alanında deneyimli Okul Öncesi Öğretmeni alınacaktır.

1 hafta önce

Saha Operasyon Temsilcisi

Egam Ziraat Müh Dan Hiz San ve Tic Ltd Şti - Eskişehir

Vektör kaynaklı risk programları ( pest kontrol, haşere mücadele) yürüten firmamızın Eskişehir şubesine, Saha Operasyon Temsilcisi alınacaktır.

1 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Sönmez Dekorasyon Çevre Düzenleme San Tic Ltd Şti - Eskişehir

Mobilya mağazamızda çalışmak üzere, Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

1 hafta önce

E-Ticaret Müşteri Sorumlusu

Egeist Teknoloji San Ve Tic Ltd Şti - Eskişehir

Elektronik Ticaret yapan firmamızda, Müşterilerimizin taleplerini karşılayacak, kargo takiplerini yapacak E-Ticaret Müşteri Sorumlusu takım arkadaşı arıyoruz.

2 hafta önce

Satış Danışmanı

Sk-Verlag Reklamcılık - Eskişehir

Reklam Şirketimize Almancası anadil seviyesinde olan Bayan Satış Danışmanı alınacaktır.Sabit Maaş 4700TL+Yol +Yemek+SGK.Bir ay deneme süresinden sonra Sabit Maaş 6700,- TL+Yol+Yemek+SGKÇalışma saatleri 10:00-17:00 arasıdır. Hafta sonu çalışılmıyor.Alman tatillerinde çalışılmıyor.

2 hafta önce

Reklam ve Dizi Oyuncusu

Dilhun Film - Eskişehir

Merhabalar. Sizde hayallerinize ulaşmak istiyorsanız, başvurularınızı bekliyoruz.Her yaştan bay/bayan Oyuncu adayları aranıyor.. Not: Figüran olarak yönlendirme yapmıyoruz. Bölüm oyuncusu veya karakter oyuncusu olarak projelerde yer alıyorsunuz .

2 hafta önce

Lojistik Operasyon Elemanı

Profesyonel Taşımacılık ve Tic Ltd Şti - Eskişehir

İstanbul, Sancaktepe deki ofisimizde çalışmak üzere,yurt dışı yurt içi kara nakliye hattında öncü olan firmamız için;Müşterilerimizden gelen yük takibi, araç takibi, doküman takibi ve tüm süreç yönetiminin gerekliliklerini üstlenecek ve gerekli yetenek ve tecrübeye sahip,, Güvenilir, İstikrarlı, , Takım çalışmasına yatkın,Yönetim gücü kuvvetli,sektörün getirdiği çalışma saatlerine uyabilecek Operasyon Elemanı çalışma arkadaşları aranmaktadır.İş Tanımı:Gidiş - Dönüş Sefer Ve Ekip Süre Takibini Yerine Getirmek, Yakıt Sarfiyat Durumlarını Kayıt Ve Rapor Etmek.Araçların Ve Ekiplerin Güncel Konumlarının Takibini Yapmak.CVBENİM DIŞINDA YAPILACAK OLAN BAŞVURULAR KABUL EDİLMEYECEKTİR. TELEFONLA ARAMA YAPMAYINIZ.Süreç Analizleri Yaparak Lojistik Sistemdeki Aksaklık Ve Eksiklikleri Tespit Etmek, Sistemin İyileştirilmesi, Verimli Şekilde Çalışması Için Çözümler Üretmek Ve Hayata Geçirmek.

2 hafta önce

Satış Danışmanı

Duyses İşitme Merkezi - Eskişehir

İşitme merkezimize diksiyonu düzgün, konuşma ve ikna kabiliyeti yüksek, güleç iş odaklı Satış Danışmanı çalışma arkadaşları arıyoruz

2 hafta önce

Seyahat Acentası Satış Görevlisi

28 Anse Turizm - Eskişehir

Yeni açılacak Metropol İstanbul AVM ofisimizde çalışmak üzere, seyahat acentacılığı sektöründe deneyimli, esnek çalışma saatlerine uygun Seyahat Acentası Satış Temsilcisi takım arkadaşları arıyoruz.

2 hafta önce

PHP Yazılım Uzmanı

Adwarda Yazılım - Eskişehir

PHP Yazılım Uzmanı takım arkadaşlarımızın başvurularını bekliyoruz.

2 hafta önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Huzur Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd Şti - Eskişehir

1995 yılından beri Sigorta Sektöründe faaliyet göstermekte olan Acentemiz bünyesinde, elementer branşlarda poliçe düzenlemek ve müşterilerimizin takibini yapıp, satış yapmak üzere deneyimli, Sigorta Acentesi Teknik Personeli arayışımız bulunmaktadır.

2 hafta önce

Gitar Öğretmeni

Aybar İngilizce Kursu - Eskişehir

Bahçelievlerde bulunan kişisel gelişim kursumuzda çalışmak üzere, genç, dinamik, her yaş grubuna eğitim verebilecek Gitar Öğretmeniaramaktayız.Hafta sonu çalışma engeli olmayanların başvuruda bulunmalarını rica ediyoruz.

2 hafta önce

Keman Öğretmeni

Aybar İngilizce Kursu - Eskişehir

Bahçelievlerde bulunan kişisel gelişim kursumuzda çalışmak üzere,genç,dinamik,her yaş grubuna eğitim verebilecek Keman Öğretmeni aramaktayız.

2 hafta önce

Halkla İlişkiler Sorumlusu

Sevim Yalçın Estetik - Eskişehir

Estetik&Güzellik merkezinde çalışacak, bakımına makyajına özen gösteren, insan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü Halkla İlişkiler Sorumlusu çalışma arkadaşı aramaktayız.

2 hafta önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Poyraz Sigorta - Eskişehir

Sigorta şirketlerinin ekranlarını aktif ve etkin kullanabilen Sigorta Acentesi Teknik Personeli çalışma arkadaşları aranmaktadır.

2 hafta önce

Marangoz

Hd Ahşap - Eskişehir

İşinde düzenli, vaktinde gelip giden, prensip sahibi Marangoz aramaktayız.

2 hafta önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Mahmut Güven Sigortacılık Aracılık Hiz Ltd Şti - Eskişehir

Zeytinburnu’nda bulunan Mapfre acentemize segem belgeli, bayan Sigorta Acentesi Teknik Personeli alınacaktır.En az 6 ay tecrübeli, ekran bilgisi olan.(Webtron tercih sebebidir.)

2 hafta önce

Yönetici Sekreter / Asistan

Devin Bulut Objektif Özel Eğitim Kurumları Tic Ltd Şti - Eskişehir

Kurum içinde uyumlu çalışabilecek artı değer yaratabilecek, iletişim yeteneği yüksek,eğitimli, güler yüzlü Yönetici Sekreter / Asistan takım arkadaşı arıyoruz

2 hafta önce

Garsonlar, Barmenler ve İlgili İşçiler

Dim Turizm İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Eskişehir

Cafe ortamında tecrübeli Garson aranmaktadır.

2 hafta önce

Operasyon Elemanı

Profesyonel Taşımacılık ve Tic Ltd Şti - Eskişehir

İstanbul, Sancaktepe deki ofisimizde çalışmak üzere,yurt dışı yurt içi kara nakliye hattında öncü olan firmamız için;Müşterilerimizden gelen yük takibi, araç takibi, doküman takibi ve tüm süreç yönetiminin gerekliliklerini üstlenecek ve gerekli yetenek ve tecrübeye sahip,, Güvenilir, İstikrarlı, , Takım çalışmasına yatkın,Yönetim gücü kuvvetli,sektörün getirdiği çalışma saatlerine uyabilecek Operasyon Elemanı çalışma arkadaşları aranmaktadır.İş Tanımı:Gidiş - Dönüş Sefer Ve Ekip Süre Takibini Yerine Getirmek, Yakıt Sarfiyat Durumlarını Kayıt Ve Rapor Etmek.Araçların Ve Ekiplerin Güncel Konumlarının Takibini Yapmak.Süreç Analizleri Yaparak Lojistik Sistemdeki Aksaklık Ve Eksiklikleri Tespit Etmek, Sistemin Iyileştirilmesi, Verimli Şekilde Çalışması Için Çözümler Üretmek Ve Hayata Geçirmek.

2 hafta önce

Anketör

Spr Araştırma Eğitim Danışmanlık Tic Ltd Şti - Eskişehir

Saha da anket yapabilecek 18-50 yaş aralığında bay -bayan Anketör aranmaktadır.

3 hafta önce

Usta Öğretici (Kuaförlük)

Mc Akademi Eğitim Kurumları - Eskişehir

Eğitim Kurumumuzda çalışabilecek ,kuaförlük ustalık belgesi ve usta öğreticilik belgesi olan, tam zamanlı/ part-tıme çalışabilecek Usta Öğretici (Kuaförlük) takım arkadaşları aranmaktadır.

3 hafta önce

Bahçıvan

Adora Golf Resort Hotel - Eskişehir

Projemizde görev alacak; nitelikli, işini severek yapan Bahçıvan alınacaktır. Otel bahçesinin bitki düzeni ve peyzaj ile ilgili iş planını yapabilecek, Otel bahçesinde bulunan bitki ve bitki gruplarının budama, çapalama, gübreleme ve sulama işlerini yapabilecek, Otel içinde bulunan saksı bitkileri ve çiçekliklerde bulunan bitkilerin toprak değişimini, budama ve sulama işlerini yapabilecek, Otel geneli çim alanın bakımını ve eksik yerlerin çimlenmesini sağlanması. Çiçekliklerde ve genel alanlarda sararmış ve düşmüş yaprakların temizliğini yapabilecek, Bahçe makine ve aletlerin periyodik bakımını yapabilecek, Sulamayı sağlayan sprınglerin ayar ve bakımlarını yapabilecek, Bitki ve çim alandaki düzenlemeleri kararlar doğrultusunda uygulamak,

3 hafta önce

Otomasyon Sistemleri Teknisyeni

Özpolat İnşaat Taahhüt San ve Tic Ltd Şti - Eskişehir

Endüstriyel bakım, onarım ve çözümleri üreten, Kompanzasyon ve Pano uygulamaları yapan firmamızda görevlendirilmek üzere: Otomasyon Sistemleri Teknisyeni arıyoruz.

3 hafta önce

Paketleme Elemanı

Eg Ambalaj A.Ş. - Eskişehir

Esenyurt Kıraç ta bulunan fabrikamıza eli çabuk dikkatli pratik iş disiplinine sahip Paketleme Elemanı çalışma arkadaşları aranmaktadır.

3 hafta önce

Sekreter

Özvan Teknik - Eskişehir

Gelen aramalara bakacak diksiyonu düzgün Sekreter çalışma arkadaşları alınacaktır.

3 hafta önce

Tekniker

Ulusoy Team Temizlik İnş ve Tic Ltd Şti - Eskişehir

Şirketimizin Çanakkalede bulunan projesinde çalışacak ,şantiye deneyimi olan Makine, Elektrik, Hidrolik teknikerleri aranmaktadır.

3 hafta önce

Eskişehir İşkur İş İlanları

Eskişehir iş ilanları, Eskişehir’de yaşayan ya da çalışmak için Eskişehir’i tercih eden binlerce işsize umut olmaya devam ediyor. Bölgenin en güçlü istihdam alanlarından biri olarak görülen Eskişehir’de yabancı sermayedarların oldukça güçlü bir yapıya sahip olduğunu görebiliyoruz. Eskişehir iş ilanları arasında bu firmaların son derece etkin oldukları görülmekte, bunun yanı sıra yerli sermayedarların da fazlasıyla etkin oldukları göze çarpmaktadır.
Eskişehir Açık İş İlanları
Wessel, Saint Gobain, Torrecid, Knauf, Vaillant ve Candy Hoover gibi dünya çapında ün yapmış şirketler, Eskişehir’de önemli bir istihdam yaratmakla birlikte ekonomiyi canlandırma adına da başrol oynamakta. KOBİ olarak adlandırılan küçük ve orta ölçekli işletmeler de işçilerini Eskişehir iş ilanları ile bulmakta.

Ülkemizin en güzel ve en gelişmiş kentlerinden biri olan Eskişehir’de çalışmak istiyorsanız sitemizde bulunan en popüler Eskişehir iş ilanlarını detaylarıyla birlikte incelemenizi tavsiye edebiliriz.

Eskişehir Geneli Sektörler