Eskişehir İş İlanları, Eskişehir'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Eskişehir İş İlanları


Frezeci (Freze Tezgahı Operatörü)

İba Makine İmalat San ve Tic Ltd Şti - Eskişehir

Kalıp üzerine daha önce çalışmış iş akışına sahip profesyonel Frezeci çalışma arkadaşları aramaktayız

22 saat önce

Teknik Ressam

Som Group Yapı İnşaat San ve Tic A.Ş. - Eskişehir

Som Yapı Başakşehirdeki şantiye satış ofisimiz için 3dmax ile çizim yapabilen Teknik Ressam arıyoruz.Çalışma saatleri 08:00 - 18:00 arasındadır.Cumartesi tam gün pazar günleri ise tatildir.

22 saat önce

Müşteri Hizmetleri Satış ve Hizmet Yetkilisi

Depa İletişim İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Eskişehir

Firmamızda görevlendirilmek üzere Müşteri Hizmetleri Satış ve Hizmet Yetkilisi aranmaktadır.

22 saat önce

Ofis Elemanı

Antibiyoks Bitki Suları - Eskişehir

Bilgisayardan anlayan, boş zamanlarda web sayfalarına makale yazı girişi ve forum sitelerine cevap yazabilecek, Sabah 8.30 Akşam 17:00 veya 18:00 gibi iş yerini açıp kapatacak ve kısacası kendi yeri gibi iş yerine sahip çıkabilecek üretim yerimize yardımcı aramaktayız.

22 saat önce

Seyahat Acentası Satış Görevlisi

Moringa Tour & Travel Agency - Eskişehir

Şirketimizin Eskişehir Acente lokasyonunda çalışmak üzere Tur Satış Temsilcisi aranmaktadır.Tercihen referanslı ve İşkur kaydı olan takım arkadaşları aranmaktadır.İş Tanımı:Turlar ve oteller hakkında müşterilerin bilgilendirilmesi, rezervasyonların yapılması ve satış işlemlerinin gerçekleştirilmesi süreçlerinde görev almak.

3 hafta önce

Süpervizör

Kimya Okyanus - Eskişehir

Firmamızda görevlendirilmek üzere Supervizor alınacaktır.Kimya Okyanus 17 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli adaylar ile paylaşmanın heyecanını duyar...Kurulduğu günden itibaren endüstriyel temizlik ürünleri konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan firmamız; endüstriyel temizlik ve oto bakım ürünlerinin tamamının üretim ve satışını yapmaktadır.Firmamızda 2020 yılı içerisinde seçilen 35 pilot ilde network, sıcak satış, plasiyer sistem ve konsinye satış sistemini hayata geçirerek pazarlama ağını tüm yurda yayma amacındadır.Personel açığını da deneyim ve tecrübeye bakmaksızın genç ve dinamik adaylar seçerek kendi bünyesinde yetiştirerek sağlayacaktır.Ayrıca 35 farklı ilden seçilen aktif ev hanımlarına network sistemi ile yüksek gelirli iş imkanı sağlanacaktır.

3 hafta önce

Saha Satış Elemanı

Zirve Gayrimenkul - Eskişehir

Firmamızda görevlendirilmek üzere Saha Satış Elemanı aramaktayız.

3 hafta önce

Tezgahtar

Sweety - Eskişehir

Bizlerle çalışacak part-time ya da fulltime, insan ilişkileri kuvvetli, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek ekip arkadaşları arıyoruz.

1 ay önce

E-Ticaret Uzmanı

Vitev Proje Uygulama - Eskişehir

Üretimini yapmakta olduğumuz ahşap mobilya ürünlerinin İnternet üzerinden takip, operasyon, satışını gerçekleştirecek E-Ticaret Uzmanı aramaktayız.

1 ay önce

Sekreter

Stfc Petrol Ürünleri San İç ve Dış Tic Ltd Şti - Eskişehir

Şirketimiz bünyesinde yetiştirilmek üzere Sekreter ekip arkadaşı aranmaktadır.

2 ay önce

Özel Eğitim Alan Öğretmeni

Sezer Rehabilitasyon San Tic Ltd Şti - Eskişehir

Rehabilitasyon merkezimizde çalışmak üzere Özel Eğitim Alan Öğretmeni çalışma arkadaşları arıyoruz.Merkezefendi Seçkin Çocuklar Özel eğitim Rehabilitasyon Merkezi

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Başar Kasap - Eskişehir

Kasabımızın mali kayıtlarını tutabilecek, fatura/irsaliye, borç/alacak işlemleri ile ilgilenecek ve stok giriş-çıkışlarını takip edebilecek deneyimli Ön Muhasebe Elemanı çalışma arkadaşları arıyoruz.

2 ay önce

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı

Pusulo Kurumsal Kimlik Ajası - Eskişehir

İstanbul Bahçelievlerde görevlendirilmek üzere Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı arayışımız mevcuttur.Yoğunlukla sosyal medya yönetimi ve diğer grafik tasarımı işlerinde ajansımıza katkıda bulunabilecek yeni takım arkadaşı arıyoruz.

2 ay önce

Dağıtım Elemanı

Sencan Dağıtım Paz Gıda Tem Oto Tic Ltd Şti - Eskişehir

Zarf dağıtım işininde çalışabilecek deneyimli/deneyimsiz yaya ve motorlu Kuryeler alınacaktır.Bölgeler;KayaşehirBaşakeşehirİkitelli OrganizeHalkalıK.ÇekmeceSefaköyBakırköy

2 ay önce

Satış Danışmanı

Outroad Academy Eğitim Otom İç Dış Tic ve San Ltd Şti. - Eskişehir

Firmamızda çalışmak üzere, Outdoor Ekipman ve 4X4 Araç Aksesuar Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı:Reyonunda aktif olarak satış yapmak, Reyonundaki ürünlerin stok takibini yapmak, Müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz etmek, Müşteriye ideal ürün ve hizmeti sunmak, Müşteri memnuniyetini sağlamak,E-ticaret sitesine ürünlerin girişini yapmak,Yapılan satış faturalarının ve alınan ürünlerin alış faturalarının düzenli takibi.

2 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Özdoğan Güneş Gıda Süt Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Eskişehir

“Ön Muhasebe-Sekreter” arayışımız bulunmaktadır.

2 ay önce

Asistan

Buse Nur Yüksel Hukuk Bürosu - Eskişehir

Bu ilan müşavirlik hizmeti verdiğimiz Türkiyenin önde gelen mimarlık şirketlerinden biri adınadır. Kağıthane ilçesinde bulunan şirkette, daha önce asistanlık deneyimine sahip yabancı müşteriler ile konuşabilecek seviyede İngilizce bilgisi olan kadın Asistan aranmaktadır. Cvbenim.com sitesinden bu ilana online başvurular değerlendirilmeye alınacaktır. CV’lerin fotoğraflı olması rica olunur. ***Telefon ile bilgi verilmeyecektir. Bilgilerinize.

2 ay önce

Satış Temsilcisi / Plasiyer

Nefes Dağıtım Gıda Paz ve Eğitim San Tic Ltd Şti - Eskişehir

Bölge Distrübütörü olduğumuz İndomie hazır noodle ve kendi imalatımız olan Neftat Kurabiye ürünlerini sıcak satış sistemi ile belirli rut düzeninde satış pazarlama dağıtım ve tahsilat sürecini yönetebilecek takım arkadaşları arıyoruz.

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Borbüksan Boru Bükme Makina Metal İnş Hırd San ve Tic Ltd Şti - Eskişehir

Ostimde Demir Sektöründe Hizmet Vermekte Olan Firmamıza, Ön Muhasebe Elemanı ve Sekreter alınacaktır. Başvurudan sonra ilana uygun adaylarla ,Ücret vb. Yüz yüze görüşmeler sırasında şirket yetkilisi tarafından konuşulacaktır.

2 ay önce

İnşaat Teknikeri

Mumcu Mimarlık Turizm San ve Tic Ltd Şti - Eskişehir

Anahtar teslim Banka şubeleri yapmakta olan Beykoz/Kavacık Merkezli İnşaat Mimarlık Proje Taahhüt firmamıza yapılan imalatların ataşman çizimini yapıp, metrajları çıkartıp kesin hesap hazırlayacak 1-2 yıl tecrübeli İnşaat Teknikeri arayışımız bulunmaktadır.

2 ay önce

Sevkiyat Görevlisi

Oğuzhan Uluslararası Nakliyat San Tic Ltd Şti - Eskişehir

Lojistik firmamızda araç takibi yapacak, nakliye programı yapabilecek , fatura takibi yapabilecek Sevkiyat Görevlisi aramaktayız.

2 ay önce

Satış Danışmanı

Aslan Gayrimenkul Emlak Danışmanı - Eskişehir

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanı aramaktayız.Kendi aracı ile çalışacakÇalışma bölgesinde (uzmanlık alanında)satılık-kiralık portföy oluşturmakPortföyleri kiralamak ve satmak için bir pazarlama planı uygulamakSatıcı ve alıcı veri tabanı oluşturmak

2 ay önce

Montaj Elemanı

Trakyagizem Su Arıtma - Eskişehir

Acil olarak firmamızda çalışacak olan sıhhı tesisat su arıtma montaj ve fabrikalara servise gidecek ehliyeti olan Montaj Elemanı alınacaktır.Şirketimiz aile şirketidir ve gerçekten kendi işi gibi 4 elle sarılacak olan kişiler arıyoruz.Tam zamanlı 09:00-17:00Hafta sonu cumartesi 13:00 paydos Pazar izin

2 ay önce

Grafik Tasarımcısı

7B Eğitim Belgelendirme Tic A.Ş. - Eskişehir

* E-Ticaret Portalına İlişkin Görsellerin Düzenlenmesi,* Web Sitemize ait Görsellerin Düzenlenmesi* Kendi Yazılımlarımızın Üretim Aşamasındaki Görsel İhtiyaçlarının Karşılanması,* Dijital yada Basılı Banner, Afiş, Broşür gibi reklam çalışmalarının görsellerinin yapılması,* ETicaret ürünlerimiz için kayıt girme işlemleri,* Ofis içi Verilecek ek görevler

2 ay önce

Elektrik Elektronik Mühendisi

Defer İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Eskişehir

Şantiyemizde çalışacak Elektrik Elektronik Mühendisi çalışma arkadaşı aramaktayız.

2 ay önce

İkram ve Temizlik Personeli

Hs Dış Ticaret ve Otomotiv Sanayi Ltd Şti - Eskişehir

Mutfakta deneyimli 10-12 kişilik öğlen yemeği yapabilecek, ofis temizliği ve düzenden sorumlu, içecek ikramında bulunacak hijyene önem veren Mutfak ve Temizlik Görevlisi (Acil) aranmaktadır.İş TanımıHaftalık yemek menüsü oluşturmakMenü doğrultusunda alışveriş listesini yapmakMutfak ve temizlik ihtiyaçlarını temin etmekYemekleri hijyenik koşullarda, yemek saatinde hazır etmekOfis temizlik ve düzenini sağlamakYönetime, personele ve misafirlere içecek servisi yapmakÇalışma saatleriHafta içi 08:30-18:00Cumartesi 09:00-16:00

2 ay önce

İşçi

Evimden Yaprak Sarma - Eskişehir

Bizimle beraber çalışmak üzere İşçi aranmaktadır.

2 ay önce

Elektrik Teknisyeni

Enertest Enerji Test Kontrol Hizmetleri A.Ş. - Eskişehir

Türkiye nin değişik illerinde GES (güneş enerjisi sistemleri) scada panosu montajı işi ve ayrıca Osmangazi EDAŞa bağlı bölgelerde scada pano montajı işlerinde çalışacak Elektrik Teknikeri/Teknisyenleri alınacaktır.

2 ay önce

Tornacı (Torna Tezgahı Operatörü)

Sermed Mühendislik Makina San Tic Ltd Şti - Eskişehir

Tercihen Endüstri meslek lisesi mezunu , Üniversal Torna Tezgahı Ustası aranmaktadır.

2 ay önce

Cafe Servis Personeli

Bubble Es -Waffle Cafe - Eskişehir

Sevimli butik ve eşi benzeri olmayan bir waffle cafede kendi işiniz gibi insanlara güler yüzle hizmet etmek ister misiniz?Eğer çalıştığınız yeri kendi eviniz gibi benimsiyorsanız ve insanları mutlu etmeyi seviyorsanız, hele bir de eşsiz Bubble Wafflelar, leziz kekler ve kurabiyeler ile nefis kahve servisi ilginizi çekiyorsa üzerine birde mutfağa el beceriniz var ise tam da olmanız gereken yerdesiniz..Çalışma Saatleri: 10:30- 20:30Not: Sadece fotoğraflı ve online basvurular kabul edilecektir.

2 ay önce

Eskişehir İşkur İş İlanları

Eskişehir iş ilanları, Eskişehir’de yaşayan ya da çalışmak için Eskişehir’i tercih eden binlerce işsize umut olmaya devam ediyor. Bölgenin en güçlü istihdam alanlarından biri olarak görülen Eskişehir’de yabancı sermayedarların oldukça güçlü bir yapıya sahip olduğunu görebiliyoruz. Eskişehir iş ilanları arasında bu firmaların son derece etkin oldukları görülmekte, bunun yanı sıra yerli sermayedarların da fazlasıyla etkin oldukları göze çarpmaktadır.
Eskişehir Açık İş İlanları
Wessel, Saint Gobain, Torrecid, Knauf, Vaillant ve Candy Hoover gibi dünya çapında ün yapmış şirketler, Eskişehir’de önemli bir istihdam yaratmakla birlikte ekonomiyi canlandırma adına da başrol oynamakta. KOBİ olarak adlandırılan küçük ve orta ölçekli işletmeler de işçilerini Eskişehir iş ilanları ile bulmakta.

Ülkemizin en güzel ve en gelişmiş kentlerinden biri olan Eskişehir’de çalışmak istiyorsanız sitemizde bulunan en popüler Eskişehir iş ilanlarını detaylarıyla birlikte incelemenizi tavsiye edebiliriz.

Eskişehir Geneli Sektörler