Eskişehir İş İlanları, Eskişehir'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Eskişehir İş İlanları


Ön Muhasebe Elemanı

Orkimas Yapı Kimyasalları İmalat İnş San ve Tic Ltd Şti - Eskişehir

Fabrikamız bünyesinde çalışacak Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.

5 gün önce

Bilgisayar Mühendisi

Okyanus Bilişim Teknolojileri - Eskişehir

Okyanus Bilişim Teknolojileri 2006 yılında Üsküdar merkezli olarak kurulmuştur. Yönetim bölümü Üsküdardadır. Ar-ge merkezimizi ise Kocaeli Üniversitesi Teknoparkından Boğaziçi Üniversitesi Teknoparkı olan BUDOTEKe taşımız bulunmaktayız. Takım arkadaşlarımızı Ar-Ge merkezimizde çalıştırmayı planlamaktayız. %100 Türk Mühendisleri tarafından geliştirilen Türkiyede tek Dünyada 7 üreticisi olan yazılım koruma kilitleri firmamız bünyesinde geliştirilmiştir. Yurt içinde ciddi pazar payı olan ürünümüzün yurt dışı satışı için çalışmalar devam etmektedir. Yine kendi mühendislerimiz tarafından geliştirilen Ön Muhasebe ve Süreç Yönetim Programı ile Online E-Pazarlama programı olan Multimessage programı mevcuttur. Prpjelerimizde çalıştırılmak üzere yeni takım arkadaşları arıyoruz...

5 gün önce

Sevkiyat Şoförü

Orkimas Yapı Kimyasalları İmalat İnş San ve Tic Ltd Şti - Eskişehir

Ürettiğimiz ürünlerin Ankara içi dağıtımını yapacak tecrübeli Kamyon Şoförü arıyoruz.

5 gün önce

Satış Destek Personeli (Merch)

Tellgraph Araştırma Dan ve Satış Destek Hiz A.Ş. - Eskişehir

Uluslararası ve sektöründe lider markalara doğrudan pazarlama alanında ürün tanıtım ve satış destek hizmetleri veren şirketimize, kadın/erkek Tanzim - Teşhir (Merchandiser ) personelleri alınacaktır.İş Tanımı:Verilen rut dahilinde düzenli mağaza ziyaretlerinde bulunmak,Ürün bulunurluğunu (penetrasyon) sağlamak ve takip etmek,Reyon düzeni ve kontrolünden sorumlu olmak,Etiket, fiyat, skt kontrolü, stok takibi yapmak ve eksik ürün siparişlerini vermek, Yeni teşhir alanları kazandırılmasını sağlamak.

5 gün önce

Tasarım Asistanı

Ecedoruk Tekstil İnşaat Tic Ltd Şti - Eskişehir

Esenyurt Akçaburgazda bulunan dokuma ve örme kumaş üzerine faaliyet gösteren kumaş firmamızın İstanbul merkez binasında görevlendirmek üzere Tasarım Asistanı olarak çalışacak kadın çalışma arkadaşı aranmaktadır.Servis güzergahı: Avcılar Üniversite Kapısı, Yeşilkent, Balıkyolu, Esenyurt Meydan, Esenyurt Devlet Hastanesi, Kıraç , Kıraç Meydan.

6 gün önce

Yönetici Sekreter

A2 Telekom Danışmanlık Tic Ltd Şti - Eskişehir

10 yıllık yatırım ve finansal danışmanlık hizmeti veren firmamıza Yönetici Sekreter alınacaktır.

6 gün önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Raşit Canbaz Yapı Mühendisliği - Eskişehir

Eskişehir Merkezde kamu binaları yapan kurumsal firmamıza Ön Muhasebeci-Sekreter alınacaktır.

6 gün önce

Kaporta Boya Ustası

Ege Uzman Otomotiv Ekspertiz Ltd Şti - Eskişehir

Türkiye’nin ilk profesyonel, tarafsız, bağımsız ve tam donanımlı oto ekspertiz kuruluşunun Çayyolu şubesine Boya – Kaporta Ekspertiz Uzmanı alınacaktır.

3 hafta önce

Satış Temsilcisi

Çınar Basın Yayın - Eskişehir

Uzaktan eğitim canlı ders paketinin satışı ve tanıtımını yapacak, tercihen araçlı, kendi ilinde ve bölgesinde çalışabilecek kadın/erkek Satış Danışmanları alınacaktır.

3 hafta önce

Oto Bakım - Onarımcısı

Ege Uzman Otomotiv Ekspertiz Ltd Şti - Eskişehir

Türkiye’nin ilk profesyonel, tarafsız, bağımsız ve tam donanımlı oto ekspertiz kuruluşunun Çayyolu şubesine Motor – Mekanik Ekspertiz Uzmanı alınacaktır.

3 hafta önce

Barista

Gönül Kahvesi Erdemli - Eskişehir

Erdemli novada alışveriş merkezinde açılacak olan gönül kahvesi için Barista alınacaktır.

1 ay önce

Kalite Kontrol Teknisyeni

Sigma Kalite Kontrol Danışmanlık Hizmetleri - Eskişehir

Ege serbest bölgesinde faaliyet göstermek üzere deneyimli yada deneyimsiz kalite kontrol ve rework operasyonları için seyahat engeli bulunmayan ve aktif araç kullanabilen(tercih sebebidir) personel arayışımız bulunmaktadır.

1 ay önce

Güzellik Uzmanı

Cem Taşdemir Güzellik Merkezi - Eskişehir

Ekibimizi genişletiyoruz.Bünyemizde protez tırnak, ipek kirpik, kalıcı makyaj uzmanları olarak çalışacak ekip arkadaşları arıyoruz.

1 ay önce

Servis Garsonu

Gönül Kahvesi Erdemli - Eskişehir

Erdemli Gönül Kahvesinde çalışacak Servis Elemanı alınacaktır.

1 ay önce

Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmeni

Bir Gökkuşağı Eğitim Hizmetleri San Tic Ltd Şti - Eskişehir

Eğitim Fakültelerinin 4 yıllık Çocuk Gelişimi, Okul Öncesi Öğretmenliği, Anaokulu Öğretmenliği, Sınıf Öğretmenliği mezunu Müdürlük pozisyonunu doldurabilecek çalışma arkadaşımızı arıyoruz.

1 ay önce

Matematik Öğretmeni

Akademia Özel Eğitim Hiz İnş San ve Tic Ltd Şti - Eskişehir

Tyt, Ayt, Lgs ve ara sınıflara yönelik ders veren kurumumuza Matematik Öğretmeni alınacaktır.

1 ay önce

İç Mimar

Rapidekor Mimarlık İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Eskişehir

Rapidekor mimarlık, inşaat, iç mekan tasarımı ve uygulaması, mağaza tasarımı ve uygulaması, yaşam alanını villa ve daire iç tasarım ve uygulaması, eğitim kurumlarının iç tasarımı ve uygulaması, hastane ve tıp merkezlerinin iç mekan tasarımı ve uygulaması, yönetim ofisleri makam odaları tasarımı ve uygulaması, fuar alanları stantları ve benzeri alanların tasarımını ve uygulamasını yapmaktadır.Bizimle birlikte çalışabilecek sahada uygulama tecrübesi olan, planlama yapabilen, sektörde kullanılan ürünleri ve özelliklerini bilen, tasarımlarını görselliğe ve ihtiyaçlara göre hazırlayan çalışma arkadaşlarına ihtiyaç vardır.İşine önem veren, maaş+primle çalışacak, mesleki kariyer yapmak ve yüksek kazanç elde etmek isteyen Mimar/ İç Mimar alınacaktır.

1 ay önce

Felsefe Grubu Öğretmeni-Ortaöğretim

Akademia Özel Eğitim Hiz İnş San ve Tic Ltd Şti - Eskişehir

Lüleburgaz Final Eğitim Kurumlarında çalıştırılmak üzere Felsefe Grubu Öğretmeni alınacaktır.

1 ay önce

Fizik Öğretmeni

Akademia Özel Eğitim Hiz İnş San ve Tic Ltd Şti - Eskişehir

Final Kişisel Gelişim kursunda çalıştırılmak üzere Fizik Öğretmeni alınacaktır.

1 ay önce

Biyoloji Öğretmeni

Akademia Özel Eğitim Hiz İnş San ve Tic Ltd Şti - Eskişehir

Final Eğitim Kurumları Lüleburgaz şubesinde çalıştırılmak üzere Biyoloji Öğretmeni alınacaktır.

1 ay önce

Satış Pazarlama Danışmanı

York Efc Yabancı Dil & Danışmanlık - Eskişehir

YORK Uluslararası Tercüme, çeviri hizmetleri sektöründe faaliyet göstermektedir.Satış ve Pazarlama Personeli olarak mevcut müşteri portföyünü koruyarak geliştirmek ve yeni müşteriler kazandırmak,Satış ve Pazarlama grafiğini arttırmak,Satış ve Pazarlama Personeli olarak pazarda satış kanallarını belirleyici ilüstrasyon yapmak,Görev alındığı bölgedeki müşterileri ile sürekli iletişim halinde olmak,Satış Pazarlama Personeli göreviyle müşteri ziyaretleri yaparak YORK Uluslararası Tercüme hizmetleri ile ilgili bilgilendirmede bulunmak,Satıştan doğan ve doğabilecek riskleri minimize ederek satış oranını arttırmak,Satış Pazarlama Personeli olarak tahsilatları zamanında ve öncelikli olarak yapmak,Pazarda mevcut talep, rekabet koşuluyla değişen trendler ve yeni yönelimler hakkında yönetimi bilgilendirmek,Haftalık ve aylık satış hedefleri oluşturarak ilerlemeye dair raporlar tutmak üzere;Satış ve pazarlama personeli olarak yeni müşteriler bulma konusunda pazar araştırması yapabilecek,Firmamızı temsil edebilecek, liderlik vasıflarına sahip,Satış pazarlama personeli olarak satış odaklı çalışan,İkna kabiliyeti yüksek ve insan ilişkilerinde başarılı,Dinamik, güler yüzlü ve iletişim becerisi yüksek,Satış pazarlama görevine uygun olarak diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren,Seyahat engeli bulunmayan personel alımı yapılacaktır.İlgili adayların başvurularını bekliyoruz.

1 ay önce

Ön Muhasebeci

Bulgan Travel Turizm İç ve Dış Tic Ltd Şti - Eskişehir

Seyahat acentesi deneyimli Ön Muhasebeci alınacaktır.

2 ay önce

Ofis Asistanı

Diyanorm Elektronik San ve Tic Ltd Şti - Eskişehir

Firmamızda çalışmak üzere Ofis Asistanı aramaktayız.Görevler:Gelen telefonların açılması ve ilgili birimlere yönlendirilmesi,Toplantılar için gerekli hazırlıkların yapılması, Şirkete gelen misafirlerin en iyi şekilde karşılanması, Misafir ve grup girişlerinin sorunsuz bir şekilde düzenlenmesi, Yazışma, rapor, taslak, not ve e-postalar dahil olmak üzere ofis belgelerini hazırlamak ve ilgili yöneticiye sunmak, Dosyalama sistemi geliştirmek ve sürdürmek, Yöneticiler için seyahat düzenlemeleri yapmak, Şirketin düzenli ödemelerini kontrol etmek ve bu ödemeleri dosyalamak (elektrik, kira, market alışverişi vb.) İdari işlerle ilgili malzeme ihtiyaçlarını belirlemek, Siparişlerinin verilmesini sağlamak ve takibini yapmak, Ofis temizlik, çay/ kahve vs servisi, güvenlik, aydınlatma, ısıtma ve soğutma gibi bina hizmetlerinin kontrolünü sağlamak ve oluşabilecek sorunların çözümü için destek vermek, İdari işler kapsamında satın alınan tüm hizmetleri kayıtlara geçirmek, Personel servisi, kiralık araç ve akaryakıt hizmetleri takibi ve organizasyonunu sağlamak, Şirketin iç ve dış alanlarının düzenleme, bakımı ve temizliğiyle ilgili işlerin yürütülmesini sağlamak.Faturaların hazırlanması, Fiyat listesi hazırlamakYönetici asistanlığı ,haberleşme ,muhaberat , destek personeli,Şube içerisindeki evrak takibi, şube müdürünün toplantı , seyahat organizasyonun sağlanması, gelen misafirlerin karşılanması, santral,Evrak arşivleme ve düzenleme,Şubede gişe , kambiyo , kredi ve pazarlama birimlerine destek olmak.Aylık olarak ofis eksiklerinin tespiti ve temini, gelen-giden kargo takibi, Muhasebe yetkilisine yardım edilmesi,Firma yetkililerinin otel ve uçak rezervasyonlarının alınması ve cari hesabı olan müşterilerin tahsilat aramalarının gerçekleştirilmesi.

2 ay önce

Turizm Seyahat Hizmetleri Elemanı

Rıdvanoğulları Turizm İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Eskişehir

Rıdvanoğulları Şirketler Grubunun turizm alanındaki iştiraki olan Noorhamad turizmin ISPARTAKULE ofisinde görevlendirilmek üzere Turizm Seyahat Hizmetleri Elemanı aramaktayız.

2 ay önce

Sağlık Personeli (İşyeri Hemşiresi)

Çorlu Etik Osgb Hizmetleri Tic Ltd Şti - Eskişehir

Çorlu ve çevresinde faaliyet gösteren firmamız için Diğer Sağlık Personeli belgesine sahip personele ihtiyacımız vardır.

2 ay önce

Yönetici Asistanı

Emin Güneş Group Gıda San ve Tic Ltd Şti - Eskişehir

Gıda alanında faaliyet gösterdiğimiz firmamızın sorumlu olduğu yöneticisi tarafından ;Günlük, periyodik ve ihtiyaç bazlı gerekli raporları hazırlamak,Tüm ajanda takibini yaparak görüşme, toplantı ve seyahatlerinin organize edilmesini sağlayarak ilgili işlemleri yürütmek,Şirket dışı ve şirket içi birimler ile tüm ilişkilerini koordine etmek, planlamak ve takip etmek,Telefon trafiğinin aksamadan yürütülmesini sağlamak,Günlük yazışma ve evrak trafiğini yönetmek üzere Yönetici Asistanı aramaktayız.

2 ay önce

Çağrı Merkezi Elemanı

Gülova Turizm Seyahat İşletme San ve Tic Ltd Şti - Eskişehir

Firmamıza Çağrı Merkezi Elemanı çalışma arkadaşı aramaktayız.

2 ay önce

İş Güvenliği Uzmanı

Çorlu Etik Osgb Hizmetleri Tic Ltd Şti - Eskişehir

Firmamıza Çorlu ve çevresinde ki projelerde görevlendirilmek üzere İş Güvenliği Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

2 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Baş-Ka İnşaat Madencilik San ve Tic Ltd Şti - Eskişehir

Kazakistan ve Çanakkale şantiyelerimizde çalıştırılmak üzere 2 adet Muhasebe Elemanı arıyoruz.

2 ay önce

Sağlık Personeli

Çorlu Etik Osgb Hizmetleri Tic Ltd Şti - Eskişehir

Mobil tarama aracında çalışmak üzere Sağlık Personeli arayışımız bulunmaktadır.

2 ay önce

Eskişehir İşkur İş İlanları

Eskişehir iş ilanları, Eskişehir’de yaşayan ya da çalışmak için Eskişehir’i tercih eden binlerce işsize umut olmaya devam ediyor. Bölgenin en güçlü istihdam alanlarından biri olarak görülen Eskişehir’de yabancı sermayedarların oldukça güçlü bir yapıya sahip olduğunu görebiliyoruz. Eskişehir iş ilanları arasında bu firmaların son derece etkin oldukları görülmekte, bunun yanı sıra yerli sermayedarların da fazlasıyla etkin oldukları göze çarpmaktadır.
Eskişehir Açık İş İlanları
Wessel, Saint Gobain, Torrecid, Knauf, Vaillant ve Candy Hoover gibi dünya çapında ün yapmış şirketler, Eskişehir’de önemli bir istihdam yaratmakla birlikte ekonomiyi canlandırma adına da başrol oynamakta. KOBİ olarak adlandırılan küçük ve orta ölçekli işletmeler de işçilerini Eskişehir iş ilanları ile bulmakta.

Ülkemizin en güzel ve en gelişmiş kentlerinden biri olan Eskişehir’de çalışmak istiyorsanız sitemizde bulunan en popüler Eskişehir iş ilanlarını detaylarıyla birlikte incelemenizi tavsiye edebiliriz.

Eskişehir Geneli Sektörler