Eskişehir Servis Sağlayıcılar İş İlanları - Pro Kariyer

Eskişehir Servis Sağlayıcılar İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Satış ve Pazarlamacı

Özkay İnşaat Tekstil Gıda San Tic Ltd Şti - Eskişehir

Şirketimizin satış ve pazarlama departmanında yer alacak çalışma ortamını bilen iş canlısı, satış kabiliyeti yüksek Satış ve Pazarlamacı alınacaktır.

3 ay önce

Grafikler

Analiz Satış Destek Sistemleri A.Ş. - Eskişehir

Bahçelievlerde bulunan yazılım firmamıza; Grafiker çalışma arkadaşı arıyoruz.

3 hafta önce

Kasap Ustası

Özlem Kasap - Eskişehir

Kasapta çalışacak Usta Kasap aranmaktadır.

1 ay önce

Kimya Öğretmeni

Esenyurt Doğru Cevap Özel Öğretim Kursu - Eskişehir

Özel öğretim kursumuzda YKS sınavına hazırlanan öğrencilerimizin derslerine girecek.Kurs deneyimi olan Kimya Öğretmeni ne ihtiyacımız vardır.

3 ay önce

Uluslararası Satış Müşteri Temsilcisi

Tempo Dizayn Tic Ltd Şti - Eskişehir

Uluslararası Satış Müşteri Temsilcisi / Flemenkçe & AlmancaReklamcılık sektöründe, mağaza mobilyaları ve teşhir standları konularında uluslararası pazara hizmet veren firmamızın yurtdışı müşteri ilişkilerine katkı sağlayacak ve yeni müşteriler kazandırabilecek proaktif takım arkadaşları arıyoruz.* Ana dil seviyesinde yazılı ve sözlü Flemenkçe & Almanca bilen* Tercihen ihracat mevzuatı konusunda tecrübeli,* MS Office programlarını etkin kullanabilen,* Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan.

3 ay önce

Satış Pazarlama Sorumlusu

Monokon Elektrik San ve Tic A.Ş. - Eskişehir

Satış Pazarlama Sorumlusu aramaktayız.-Müşteri ilişkilerini en iyi şekilde yönetmek,-Müşterilere fiyat tekliflerini iletmek ve takibini yapmak,-Pazarı, müşteri ihtiyaçlarını, ürün fiyatlarını yakından takip etmek, analizleri yapmak,-Mevcut ve potansiyel müşterilerin istek ve ihtiyaçlarının tam ve doğru olarak tespit edilip eksiksiz karşılanmasını sağlamak ve bu amacı gerçekleştirmek için periyodik ziyaret planlarını hazırlamak ve uygulamak,-Raporlama yapmak,

3 ay önce

Reklam Satış Yöneticisi

Nil Grup Ambalaj Gıda Tic ve Ltd Şti - Eskişehir

Grubumuza bağlı ulusal olarak yayınlanan dergimize tercihen portföy sahibi Reklam Satış Yöneticisi aranmaktadır.

17 saat önce

Yeni Açılacak Cafemize Bay-Bayan Çalışma Arkadaşları Arıyoruz

4 Seasons Cafe - Eskişehir

Yeni Açılacak Cafemize Bay-Bayan Çalışma Arkadaşları Arıyoruz.Yerimiz Gazi Bulvarında. Fastfood ve mutfaktan anlayan bunun yanı sıra güler yüzlü garsonlar aranmaktadır.

4 ay önce

Mağaza Satış Yöneticisi/Yönetmeni

Zeymin Ahşap San ve Tic A.Ş. - Eskişehir

Mağazamızda çalışmak üzere Mağaza Satış Yöneticisi/Yönetmeni aramaktayız.

2 ay önce

Kalite (Yönetim) Sistem Sorumlusu

Özden Otomotiv San ve Tic Ltd Şti - Eskişehir

Kalite Kontrol Sorumlusu alınacaktır.

3 ay önce

Sekreter

Gönüller Halı Yıkama - Eskişehir

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter aramaktayız.

2 ay önce

Satış Pazarlama Uzmanı

Efe Uluslararası Lojistik ve Nakliye - Eskişehir

Türkiyede lojistik alanda FORWARDER firmalarından olan kurumumuz için Satış Pazarlama Uzmanı arıyoruz.*Mevcut müşterilerle sürekli iletişimde olarak iş hacimlerinin arttırmak,*Yeni müşteri kazanımlarıyla satış bütçesinin ve hedefinin gerçekleştirilmesini sağlamak,*Bölgesindeki müşterilerin sektörel analizlerini yapmak,*Müşterilerinin lojistik hizmet ihtiyaçlarını belirlemek ve potansiyel doğrultusunda satış oranlarını arttırmak,*Karayolu satışı ile birlikte konteyner satış hacmine destek olmak,*Müşteri ziyaretlerini gerçekleştirerek ihtiyaçları belirleyip, belirlenen hizmetlerimizden müşteriye uygun olan çözüm önerilerini müşteriye sunmak,*İlk görüşme sonrasında üzerinde anlaşılan çözüm önerilerini müşteriden alınan ayrıntılı verilerle birleştirilerek müşteri birimler arasındaki koordinasyonu sağlamak,*Pazar araştırmaları ve sahadan gelen verilerle belirlenen müşteri ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda yeni hizmet fizibilite çalışmalarını hazırlamak,*Yeni hizmet üretimini projelendirmek,*Projenin tamamlanmasının ardından projeyi teklife dönüştürmek.*Ziyaret raporlarını düzenli olarak yönetim ile paylaşacak.

4 ay önce

Hemşire

İstanbul Mikrocerrahi Sağlık Hiz A.Ş. - Eskişehir

Büyüme hedefleri çerçevesinde modern yapısıyla yeni projelere imza atmakta olan İstanbul Cerrahi Hastanesinde görevlendirilmek üzere Hemşire arayışımız bulunmaktadır.

2 gün önce

Temizlik Görevlisi

Agenda Giyim - Eskişehir

Firmamızda görevlendirilmek üzere Temizlik Görevlisi aranmaktadır.

2 gün önce

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı

Green Elektronik Hizmetler Ticaret A.Ş. - Eskişehir

Ev yaşam, giyim,aksesuar,heykel vb alanlarda yaptığımız ürünlerin e-ticaret sitelerinde tanıtımını ve satışını yapmak.Hepsiburada, Gittigidiyor,Amazon,N11,Trendyol,PTTAvme ticaret platformlarının yönetimini yapmak. E Ticaret satış panellerine manuel ürün atmak, atılan ürünlerin stok ve maliyet takibini yapmak.Haftalık ve Aylık satış müdürüne rapor vermek.Günlük sipraiş ve operasyondan sorumlu olmak.Aylık tüketici faaliyetlerini rakipleri takip ederek planlamak.E pazardaki ürünlerimizin fotoğraf,içerik e tanıtım yazılarının güncelliğini takip etmek.Site içerisine ürünlerimizi konumlandırmak.Kampanya süreçlerini takip etmek ve yeni projeler sunmak.

2 gün önce

Satış Pazarlama Elemanı

Maya Group Temizlik ve Gıda Ambalaj Toptan Parakende - Eskişehir

Maya Group Temizlik ve Gıda Ambalaj firmamıza sektörde deneyimli ve kendi müşterilerini de dahil edecek Satış Pazarlama Elemanı çalışma arkadaşı arıyoruz.

5 ay önce

Satış Danışmanı

Since 2018 Universal Company - Eskişehir

Anadil seviyesinde Almanca bilen Satış Danışmanı alınacaktır.

5 ay önce

Diş Hekimi Asistanı

Nisbetiye Dent - Eskişehir

Kliniğimizde çalışmak üzere Diş Hekimi Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

3 hafta önce

Barista

Çiçek Koklar Gibi - Eskişehir

Göktürkte yeni açılacak kafemiz için baristalık ve garsonluk yapacak, saat 8-15 veya 15-22 çalışacak güler yüzlü genç bayanBarista arıyoruz.

5 ay önce

Tıbbi Satış Mümessili

Heilung İlaç Tic Ltd Şti - Eskişehir

İstanbul Avrupa ve Asya yakasında çalışmak üzere deneyimli, deneyimsiz tercihen erkek Tıbbi Satış Mümessili ekip arkadaşları arıyoruz.

4 ay önce

Eskişehir Geneli Sektörler