Eskişehir İletişim Danışmanlığı İş İlanları - Pro Kariyer

Eskişehir İletişim Danışmanlığı İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Class Motor Otomotiv San ve Tic Ltd Şti - Eskişehir

Firmamızda görevlendirilmek üzere Çay Servis ve Temizlik Personeli alınacaktır.İş yerimizde 5 kişilik yemek yapacak (sadece öğle yemeği),İş yerimizin temizliğini sağlayacak ve çay servisini yapacak,Cumartesi tam zamanlı çalıştığımız için problem yapmayacak,

4 ay önce

Yazılım Destek Elemanı

Sfc Yazılım Teknolojileri Ltd Şti - Eskişehir

Firmamız tarafından geliştirilen Loglama yazılımlarını kullanan bireysel ve kurumsal müşterilerimize e-posta, telefon ve uzak masa üstü ile destek verebilecek Takım arkadaşı arıyoruz.

2 hafta önce

Part time iş imkanı

Trabzon tanitim ve sağlık hizmetleri - Eskişehir

İş Tanımı Türkiye geneli 20 şubesi olan firmamızın trabzon şubesine Bayan öğrenciler ve Bayan elemanlar alınacaktır. Part time çalışma imkani hafta ici 3-4 saat hafta sonu 7 saat çalışacak, Net ücret yemek servis ve prim imkani ile haftalık ödemeler yapılır. Eğlenceli bir ekip içerisinde hem eğlenerek hem çalışarak güzel paralar kazanmak isteyenler hemen başvurabilir.

3 hafta önce

Sekreter

Doğuş Tekstil ve Spor Malzemeleri San ve Tic Ltd Şti - Eskişehir

Beylikdüzü Bakır ve Pirinç Sanayi sitesinde Sportive giyim imalatı yapan şirketimize ; ofis makinalarını kullanabilen , MS Office programlarına hakim ,diksiyonu düzgün prezentabl bayan Sekreter aranmaktadır .Başvuracak adayların Beylikdüzünde ikamet etmesi tercih sebebidir .

1 ay önce

Sekreter

Yazı Hukuk Bürosu - Eskişehir

Sincan da bulunan avukatlık ofisine yemek,temizlik,telefon, çay servisi işlerine bakacak, temiz,düzenli, sigara içmeyen, en az lise mezunu, Sekreterlik ve büro yönetimi konusunda deneyimli, Sekreter arıyoruz.

3 ay önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Hakan Gıda Tarım Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Eskişehir

Hakan Gıda Tarım Ürünleri A.Ş. Merkezınde (Sultanbeyli) çalışmak üzere bay ve bayan Ön Muhasebe ve Muhasebe Müdürü alımı yapılacaktır.

2 ay önce

Ziraat Mühendisi

Bandırma Teknik Tarım Tic Ltd Şti - Eskişehir

Firmamızda çalışmak üzere Ziraat Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

1 gün önce

Grafiker

Yunus Copy Dijital Kopyalama - Eskişehir

Grafiker çalışma arkadaşları arıyoruz.

1 ay önce

Hemşire

Keçiören Halk Sağlık Kabini - Eskişehir

Özel Keçiören Halk Sağlığı Kabini bünyesinde görev almak üzere aşağıdaki niteliklerde bayan çalışma arkadaşları aramaktayız:

3 ay önce

Hasar Danışmanı

Piasis Otomotiv Danışmanlik Hiz Ltd Şti - Eskişehir

Şirket bünyemizde görevlendirilmek üzere Hasar Danışmanı aramaktayız.

1 ay önce

Proje Yazma Elemanı

Hefa Teknoloji Anonim Şirketi - Eskişehir

Firmamızda görevlendirilmek üzere Proje Yazma Elemanı aranmaktadır.Mevcut müşterilerin projeleri dökümünü yapacak,Teknik proje yazımı konusunda destek olacak,Arge konularında süreçler yürütebilecek.

2 ay önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

İntro Group Bilişim Elektronik San ve Tic Ltd Şti - Eskişehir

Wir suchen fliessend deutsch sprechende verstärkung für unser einzigartiges produkt. es gibt keine quotefestlohn + versicherung + essensgeld

1 ay önce

Elektrik Pano Elemanı

Master Pano Mühendislik San ve Tic Ltd Şti - Eskişehir

Elektrik, pano, montajı, bakır, bara işçiliğini yapacak Elektrik Pano Elemanı alınacaktır.

2 ay önce

Ustabaşı

Ceren Medikal San ve Tic A.Ş. - Eskişehir

Esenyurttaki fabrikamızda çalıştırılmak üzere Ustabaşı aranmaktadır.

3 ay önce

Pazarlama Sorumlusu

Aktepe Plastik Ambalaj A.Ş. - Eskişehir

Plastik Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren firmamızın “Yurt içi Satış Departmanı, AntalyaBölgesinde görevlendirilmek üzere Saha Satış Sorumlusu aramaktayız.İŞ TANIMI·Sorumlu olduğu bölge içindeki müşterileri günlük rut planına göre düzenli ziyaretetmek,·Sorumlu olduğu bölge içinde iş geliştirip yeni müşteri oluşturmak,·Satış ve tahsilat hedeflerinin gerçekleşmesini sağlamak

2 ay önce

Emlak Danışmanı

Ticari Gayrimenkul - Eskişehir

Firmamızda çalışmak üzere Emlak Danışmanı aramaktayız.İş TanımıÇevre edinme kanalları bulmak,Var olan taşınmazlara yenilerini kazandırmak,Kazanılan taşınmazların sunumu,Müşteri kanallarına ulaşmak,Devlet memuru zihniyetinde bir iş değildir. Kazancınızı kendinizin belirlediği bir iştir. (Tecrübesizler için)

3 hafta önce

Satış Temsilcisi

Türksu Arıtma Sistemleri - Eskişehir

Su arıtma sektörünün en buyuk firmalarından biri olan Türksu arıtma firmasının İzmir Bornova ilçesinde açılacak olan yeni şubesineSatış Temsilcisi alınacaktır. İster mağazadan çalışın ister home office çalışma şekline göre maaşınız değişmektedir.İş Türü: Tam zamanlıMaaş: 1.500,00TRY ile 2.200,00TRY /ay arası

1 hafta önce

Grafik Tasarımcısı

Handar Pizza Gıda Turizm San ve Tic A.Ş. - Eskişehir

Grafik Tasarımcısı iş arkadaşı arıyoruz.

4 ay önce

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı

Adrege Tmgd Tehlikeli Madde Danışmanlığı Ltd Şti - Eskişehir

İzmir’de bulunan TMGD kurumumuzda çalışmak üzere; Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı arıyoruz. Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı olarak hizmet verdiği tesislerde ADR kapsamında tehlikeli maddelere dair tüm işlem ve süreçlerin mevzuat hükümlerine uygun olacak şekilde kontrol, takip ve yasal zorunlulukların yerine getirilmesi, Danışmanlığını yaptığımız firmalar için yürürlükteki ADR anlaşması ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından yayımlanan yönetmelikler kapsamında Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı yükümlülüklerini yerine getirmek, Resmi dairelerde sorumlu olduğu tesislerin yazışmalarının ve başvuruların takibini yapmak,

3 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Batı Kültür Yabancı Dil ve Kariyer Kurumları - Eskişehir

Batı Kültür Yabancı Dil ve Kariyer KurumundaTam zamanlı görevlendirilmek üzereÇalışmalarıyla mesleğine ve kendine değer katan , mesleğini seven,Mutlu öğretmenler = mutlu çocuklar anlayışımızın içinde yer almak isteyen ,İngilizce Öğretmenleriyle tanışmak istiyoruz.

4 ay önce

Eskişehir Geneli Sektörler