Eskişehir Eğitim Kurumları İş İlanları - Pro Kariyer

Eskişehir Eğitim Kurumları İş İlanları


Pazarlama Elemanı

Ana Yol Sürücü Kursu - Eskişehir

Kursumuzu Beylikdüzünde tanıtacak, kapı kapı gezecek Pazarlama Elemanı arıyoruz.Part time veya full time ya da freelance çalışacaktır.Maaş + SSK + Yol + Yemek + Prim şeklinde çalışılacaktır.Ofis işi değildir.

1 hafta önce

Matematik Öğretmeni

Kocaeli Tasarı Özel Eğitim Hiz Tic Ltd Şti - Eskişehir

Tasarı Eğitim Kurumları Kocaeli şubesi olarak kendini geliştirmek isteyen matematik öğretmenlerimize öncülük etmek istiyoruz. Kurumumuzda çalışacak Matematik Öğretmeni arıyoruz.

2 hafta önce

İngilizce Öğretmeni - Kurs

Özel Göztepe Yuvam Yabancı Dil Kursu - Eskişehir

Mithatpaşa caddesi-Hatay caddesi arası İzmir Özel Türk Koleji yakını, MEB e bağlı kursumuzda, ilköğretim öğrencilerine İngilizce ders verecek, full time veya part time çalışacak İngilizce Öğretmeni alınacaktır.

2 ay önce

Temizlik Görevlisi

Mavi Gezegen Anaokulu - Eskişehir

Anaokulumuz için gün içinde okulun temizlik işlerini yapacak ve haftada bir gün de detaylı temizlik yapacak Temizlik Görevlisi arayışımız bulunmaktadır.Asgari ücret verilecektir.

2 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Mavi Gezegen Anaokulu - Eskişehir

Kadıköy Göztepede bulunan anaokulumuz kendi geliştirmiş olduğu eğitim sistemiyle hizmet vermektedir.Eğitim sistemimiz harekete dayalı bir eğitim sistemidir.Eğitim sistemimize uygun hazırlanan İngilizce programımızı uygulayacak İngilizce Öğretmeni aramaktayız.

2 ay önce

İnşaat Teknikeri

Ydkm Yapı Denetim Kurumları Eğitim A.Ş. - Eskişehir

İnşaat alanında mesleki yeterlilik belgesi veren firmamıza sınav değerlendirici olarak görevlendirmek üzere sınav alanında ve ofiste çalışacak deneyimli İnşaat Teknikeri arıyoruz.

5 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Taba Kreş ve Gündüz Bakımevi Eğitim Sağlık Ltd Şti - Eskişehir

Anaokulunda çalışacak İngilizce Öğretmeni ihtiyacımız vardır.

5 ay önce

Matematik Öğretmeni

Akıncı Eğitim Kurumları - Eskişehir

Alanında Uzman Matematik Öğretmenialınacaktır.

5 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Batı Kültür Yabancı Dil ve Kariyer Kurumları - Eskişehir

Batı Kültür Yabancı Dil ve Kariyer KurumundaTam zamanlı görevlendirilmek üzereÇalışmalarıyla mesleğine ve kendine değer katan , mesleğini seven,Mutlu öğretmenler = mutlu çocuklar anlayışımızın içinde yer almak isteyen ,İngilizce Öğretmenleriyle tanışmak istiyoruz.

5 ay önce

Eğitim Satış Danışmanı

Batı Kültür Yabancı Dil ve Kariyer Kurumları - Eskişehir

Diğer Satış Danışmanları ile birlikte kurumun genel pazarlama ve satış stratejilerini uygulamak,Zamanla bireysel ve kurumsal müşteri portföyü oluşturacak,Kendisine verilen müşteri portföyünü korumaya, genişletmeye, yeni müşterileri kazandırmaya yönelik çalışmaları yapabilecek,Satış sonrası öğrencilerinin gelişimlerini takip edebilecek, müşteri memnuniyetini arttırabilecek,İşiyle ilgili gerekli raporlama ve dokümantasyonu yaparak görevlerini yerine getirecek,Hedefler doğrultusunda stratejik düşünen, iletişimi seven, yöneticilik konusunda gelişime açık Eğitim Satış Danışmanı görevi için aday alımları yapılacaktır.

5 ay önce

Eskişehir Geneli Sektörler