Esenler İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Esenler İş İlanları


Planlama Elemanı

Şahan Elektrostatik Toz Boya Uygulamaları San ve Tic A.Ş. - Esenler

Firmamızda görevlendirilmek üzere Planlama Müdürü aramaktayız.Müşteri talepleri ve teslim tarihlerine bağlı olarak genel ve günlük üretim programlarının belirlenmesiGelen siparişlerin yönetim ve kontrolünün sağlanması ve ilgili birimler arasında planlamasının yapılması ve bilgi akışının sağlanmasıMalzeme, mamul ve yarı mamul sayımlarını kontrol ederek sevk ve teslim sürecini kontrol etmekSiparişler doğrultusunda kısa ve uzun dönemli kaynak hammadde ihtiyaçlarının planlanması ve hammadde, yarı mamul stok optimizasyonun yapılmasıÜretimin, yapılan planlamaya göre gerçekleştiğinin denetlenmesi.

3 gün önce

Pazarlama Danışmanı

Haznedar Isı - Esenler

Firmamızda görevlendirilmek üzere Pazarlama Danışmanı aramaktayız.

3 gün önce

İngilizce Öğretmeni

Yeni Hayat Sağlık Koleji - Esenler

Sağlık Lisesi ve Anadolu Lisemizde 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılı ikinci döneminde İngilizce eğitimi verecek İngilizce Öğretmeni alınacaktır.

3 gün önce

Ön Muhasebe Personeli

Ravza Elektrik İnşaat San ve Tic A.Ş. - Esenler

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Personeli aramaktayız.

3 gün önce

Özel Güvenlik Görevlisi

Soyak Siesta 3. Bölge Energy - Esenler

İzmirin Karşıyaka ilçesinde bulunan ve 5 blok 343 daireden oluşan sitemize özel güvenlik görevlisi alınacaktır.

3 gün önce

Muhasebe Yardımcı Elemanı

Tuğrapen Pvc Sistemleri Yapı San ve Tic Ltd Şti - Esenler

Pvc kapı pencere sektöründe çalışmak üzere; KAYSERİ MERKEZ HASTANE CADDESİÖn Muhasebeden anlayan ya da öğrenmeye istekli Eleman alınacaktır.

3 gün önce

Üretim Şefi

Şahan Elektrostatik Toz Boya Uygulamaları San ve Tic A.Ş. - Esenler

Firmamızda görevlendirilmek üzere Üretim Şefi aranmaktadır.Firmamızın kalite, maliyet, performans ve iş güvenliği hedefleri doğrultusunda üretim faaliyetlerinin sürekliliğinin sağlanması ve iyileştirilmesi çalışmalarında etkin rol almak,Boyanacak ürünlere ait malzeme, hammadde ve ekipmanların planlanmasını koordinasyonunu ve kontrolünü yapmak ve ilgili personelin sevk idaresini sağlamakÜretim planlarını güncel tutmak; gerektiğinde acil talepleri yerine getirilmesi için tarafları yönlendirerek aksiyon planı oluşturmak Üretim iş emirlerinin, ekip arkadaşlarına verilmesi ve bu doğrultuda imalatın tamamlandığının takibinin yapılması Belirlenen hedeflere göre verimliliği takip etmek ve hedeflerin yakalanmasını sağlamaya çalışmak.Tüm koşulların üretime uygunluğunu kontrol ederek üretim onayı vermek İlgili tesislerin makine, ekipman, ham madde, insan iş gücü kaynaklarını, üretim ve bakım planlamasını yapmak Yeni ürün devreye alma sürecinde etkin rol almak ve numune üretimlerini koordine etmek.

3 gün önce

Halkla ilişkiler ve Tanıtım Personeli

Opsiyon Site ve Toplu Yapı Hiz Tur Tic Ltd Şti - Esenler

Maaş+prim olarak çalışabilecek Halkla ilişkiler ve Tanıtım Personeli arıyoruz.

4 gün önce

Aksesuar Takip Elemanı

Kozanteks Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Esenler

Gelen aksesuarların sisteme girip sevk işlemini yapmak Aksesuar Takip Elemanı aramaktayız.

4 gün önce

Büro İşçisi

Erkan İç ve Dış Ticaret San A.Ş. - Esenler

İstanbul / Bahçelievler de bulunan Şirketler Grubumuz da çalışmak üzere Büro İşcisi alınacaktır.Gelen misafirlerin karşılanması,Gelen-Giden evrak takibinin yapılması,Ofis düzeninin sağlanması.

1 hafta önce

İspanyolca Öğretmeni

Ispartakule Final Eğitim Tic Ltd Şti - Esenler

Okulumuzda görev almak üzere İspanyolca/İngilizce Öğretmeni alınacaktır.

1 hafta önce

Reklam ve Halkla İlişkiler Uzmanı

Star Model - Esenler

Manken ajansında çalışacak, Reklam ve Halkla İlişkiler Uzmanı arıyoruz.

1 hafta önce

Muhasebe Elemanı

Smmm Özen Yılmaz - Esenler

SMMM Ofisinde çalışmış, Luca Müşavir programını kullanabilen,Bayan, Kesinlikle sigara kullanmayan, kendini geliştirmeye açık bayan Muhasebe Elemanı aramaktayız.

1 hafta önce

Estetisyen

Estetikmed Kartal - Esenler

Estetisyen çalışma arkadaşı aramaktayız.

1 hafta önce

Muhasebe Elemanı

İsar Mühendislik Lpg Tesisat San Tic Ltd Şti - Esenler

Muhasebe Elemanı aranmaktadır.Hafta içi 09:00 / 18:00 Cumartesi 09:00 / 13:00 Kaynarca minibüs yolu üzeridir

1 hafta önce

Satış Danışmanı

Femko Uluslararası Teknik Kontrol Ltd Şti - Esenler

Uluslararası Denetim, Test, Muayene ve Belgelendirme Kuruluşu olan firmamız bünyesinde, “Tanıtım ve Pazarlama” hizmetleri kapsamında, müşteri portföyü oluşturacak ve proje geliştirme alanlarında görevlendirilmek üzerek tecrübeli/yetiştirilmek üzere Satış Danışmanı personel istihdamı gerçekleştirilecektir.

1 hafta önce

Muhasebe Personeli

Emel Yönetim Danışmanlık - Esenler

Firmamızda çalışmak üzere, ön muhasebe becerilerine sahip, diksiyonu düzgün, b sınıfı ehliyete sahip erkek Muhasebe Personeli aranmaktadır.

1 hafta önce

İhracat Satış Uzmanı

Ovapack Ambalaj Sanayi - Esenler

Oluklu mukavva ve Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren firmamıza; Bayan İhracat Satış Uzmanı alınacaktır. Satış ve pazar payı hedeflerine ulaşılabilecek şekilde satış faaliyetlerini yürütebilecek, - Dönemsel satış hedeflerine ulaşabilmek adına gerekli aksiyonları alabilecek,- Ürünlerimizin satış - pazarlamasını ve oluşturulacak bayilikleri yönetebilecek, - Yurt dışı pazar araştırması yaparak yeni müşteri portföyü oluşturabilecek, - Mevcut müşteri portföyünü geliştirebilecek,- Müşteri taleplerini değerlendirerek fiyat tekliflerini oluşturabilecek, - Sözleşme ve sipariş süreçlerini yönetebilecek,- Üretim planlama ve sevkiyat bölümleri ile ilgili koordinasyonu sağlayabilecek- Vizyon sahibi, gelişmeye açık ve takım çalışmasına yatkın tecrübeli Bayan personel alımı gerçekleştirilecektir.

1 hafta önce

Peyzaj Mimarı

Çoruh Peyzaj & Batum Optik - Esenler

Firmamız bünyesine 3D programı kullanabilen proje çizebilen Peyzaj Mimarı alınacaktır.

1 hafta önce

Karoser Ustası

Güzelsan Karoser Ltd Şti - Esenler

12 ay açık olan Antalyada bulunan fabrikamızda araç üst yapı ve tadilatından anlayan Karoser Ustası alınacaktır. Ailecek kalınabilecek lojmanımız mevcuttur. Detaylar Güzelsan Karoser /Manavgat

1 hafta önce

Satış Elemanı

Propazar Sağlık Güvenlik Malzemeleri Dış Tic Ltd Şti - Esenler

Satış Elemanı aranmaktadır.• Günlük ziyaret ve görüşmeleri yaparak raporlamak, • Bölgesel ziyaretler gerçekleştirip firmaya yeni müşteriler kazandırmak, • Mevcut müşterilerin takibini yürütmek, • Yeni ürünlerin ve mevcut ürünlerin pazarlamasını sunmak.. NOT: Firmamız Eskişehir Merkezli olup Çevre illere günübirlik ziyaretlerle hizmet vermektedir. Bu sebeple başvuran adayların Eskişehir ilinde ikamet ediyor olmaları gerekmektedir.

1 hafta önce

Elektrik Teknisyeni

Labser İleri Teknoloji ve Laboratuvar Hiz Ltd Şti - Esenler

Elektrik Teknisyeni aranmaktadır.*Bakım ile ilgili verilerin girişini ve raporlamasını yapmak,*Bakımda kullanılan yardımcı malzemelerinin doğru kullanımını ve stok takibini sağlamak,*Sorumluluğu ile ilgili raporlama ve analizleri hazırlayıp sunmak,*Süreç iyileştirme faaliyet ve projelerinde yer almak,

1 hafta önce

Tatlı Ustası

Barco Turizm Tic Ltd Şti - Esenler

Ataköyde yeni açılacak olan coffee shopa sütlü tatlılar konusunda deneyimli Tatlı Ustası çalışma arkadaşları aranıyor.

2 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Yükseliş Turan Yatırım İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Esenler

Yükseliş Turan Yatırım Bünyesinde Çalışmak Üzere Satış Pazarlamada Tercihen Deneyimli Bay Bayan Pazarlama Uzmanı Çalışma Arkadaşları aramaktayız.

2 ay önce

Aksesuar Takip Elemanı

Kozanteks Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Esenler

Aksesuar Takip Personeli arayışımız bulunmaktadır.Cumartesi 13.00a kadar. SSK + Yemek.

2 ay önce

Mobil Uygulama Geliştiricisi

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Esenler

Mevcut ve yeni projelerde yürütülecek analiz, kodlama, optimizasyon ve bakım çalışmalarında görev almak üzere Mobil Uygulama Geliştiricisi takım arkadaşlarımızın başvurularını bekliyoruz.

3 ay önce

Bahçıvan

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Esenler

Şirketimizin Leventde bulunan projesinde çalışacak Bahçıvan çalışma arkadaşları aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

3 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

D's Gündoğan Mobilya Tic Ltd Şti - Esenler

Mobilya mağazamız için Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.

3 ay önce

Aşçı

Mb Fashion Tasarım Tekstil San ve Dış Tic A.Ş. - Esenler

İhracat yapan firmamızda görevlendirilmek üzere Aşçı aramaktayız

3 ay önce

Raportör

Om Sigorta Eksperlik Hizmetleri Ltd Şti - Esenler

Sigorta Ekspertiz firmasında mühendislik hasarları için rapor yazabilecek teknik altyapısı olan Raportör aramaktayız. Eksperden gelen bilgiler doğrultusunda hasar raporunun yazılmasıHasarlı makine için piyasa araştırması yapmak. Hasar Raporunun ve rapora bağlı resim, evrakları Sigorta Firması Yazılımına yüklemek ve raporun kapatılmasını sağlamak. Aylık Muallak Listelerinin hazırlanması,Ön raporların,Eksper ofisi Yazılımında ve Sigorta Şirketi Yazılımında hazırlanması,

3 ay önce

Esenler İşkur İş ilanları

Esenler İş ilanları için artık uğraşamadan ve iş görüşmelerinde sıkıntı çekmede oturduğunuz yerden de iş alanlarına erişme durumu altındasınız. Son tarihlere de bakıldığında istanbul esenler bölgesinde yaşanan işsizlik oranlarının bir hayli atması ile de büyük bir kitlenin iş bulma konularında sorunlar yasadıkları görülmektedir. Bu anlamda da sizlere sunulan web site üzerinden iş bulma ortamında her türlü meslek dallarında olduğu kadar bu Yeme içme hizmetleri iş ilanları açsından da yeterliliği olan bireylere sunulmaktadır. Bu sayede artık daha da mümkün olanaklar elde ederek sizler için birbirinden elverişli ortamda büyük destek ve sistem üzerinden hizmetler alarak iş sahibi olma yolunda daha da somut adımlar atarsınız.
Esenler Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Birlik, Çifte Havuzlar, Davut Paşa, Fatih, Fevzi Çakmak, Havaalanı, Kazım Karabekir, Kemer, Menderes, Mimar Sinan, Namık Kemal, Nine Hatun, Oruçreis, Tuna, Turgut Reis, Yavuz Selim
Esenler İşkur İletişim Adresi
Abdi İpekçi cd. No:129 K:3, 34500, Bayrampaşa / İSTANBUL
Esenler İşkur Telefon Numaraları
Tel:(212) 480 05 20 , Fax:(212) 612 44 38 , E-mail:bayrampasa@iskur.gov.tr

İstanbul Geneli Sektörler