Erzurum İş İlanları, Erzurum'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Erzurum İş İlanları


Ön Muhasebe Elemanı

Hira İnşaat Malzemeler Mimar Mühendis San ve Tic Ltd Şti - Erzurum

Hira İnşaat A.Ş. merkez ofisimizde ön muhasebe biriminde çalıştırılmak üzere- Şirket muhasebe işlerini takip edebilecek- Evraksal işlerimlerin takibi ve yürütülmesini sağlayacak (bankalar , kurumlar, diğer vs.)- Esnek çalışma saatlerine ve grup çalışmasına uyumlu- İş ahlakı ve disiplinine sahipbelirtilen diğer kriterleri de sağlayan personel alımı yapılacaktır.

2 ay önce

Sekreter

Tendure Reklam ve İletişim Hizmetleri Ltd Şti - Erzurum

Telefon, mail akışının yönetilmesi,Gelen-giden posta, kargo işlemlerinin takip edilmesi,Evrak takibi, dosyalama ve arşivleme işlemlerinin sistematik olarak yapılması,Misafir karşılanması ve ilgili birimlere yönlendirilmesi,Toplantı ve seyahat organizasyonlarının yapılması ile ilgilenecek Ofis Sekreteri aramaktayız.

3 ay önce

Pazarlama Elemanı

Erşen Medikal - Erzurum

Tıbbi malzeme satışı ve pazarlama uzmanı alınacaktır.

3 ay önce

İnşaat Mühendisi

Özkan Alpaslan İnşaat Tic ve San A.Ş. - Erzurum

Firmamızda görevlendirilmek üzere; “İNŞAAT MÜHENDİSİ” pozisyonunda takım arkadaşı aramaktayız.

3 ay önce

Satış Elemanı (Toptan)

Çapat Toptan - Erzurum

Toptan mağazamızda satış danışmanlığı ürün dizilimi paketlenmesi gibi işlerde Satış Elemanı aranmaktadır.Sabah kahvaltı öğlen yemeği sınırsız içecek gibi çalışma şartlarımız vardır

4 ay önce

Mutfak Görevlisi

Gece Kimya San Tic Ltd Şti - Erzurum

Kocaeli-Başiskelede bulunan fabrikamızda çay servisi ve yemek yapacak Mutfak Görevlisialınacaktır. Asgari ücret +yemek +sgk

4 ay önce

Satış Destek Personeli

Alk Sağlık Tarım ve Hayvancılık San Tic Ltd Şti - Erzurum

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Destek Personeli alınacaktır.

4 ay önce

Sağlık Personeli

Özel Yunus Ambulans Servisi - Erzurum

Erzurum Özel Yunus ambulans bünyesinde görevlendirilmek üzere Sağlık Personeli alınacaktır.

4 ay önce

Proje Mühendisi

Yılka Enerji Elektrik Mühendislik San ve Tic Ltd Şti - Erzurum

Daha öncesinde Ges sektöründe trafo projesi ve Güneş Enerji Santral projesini çizmiş proje çizmeye iyi derecede hakim bay/bayan personel alınacaktır. Personel alındığında Kayseride ikamet edecektir.

5 ay önce

İmalat Sorumlusu

Erhan Makine Sistemleri İnş San ve Dış Tic Ltd Şti - Erzurum

Fabrikamız da araç üstü makina imalatı, treyler şase, çöp kasası, vinç imalatı yapılmaktadır. Firmamızda görevlendirilmek üzere İmalat Sorumlusu aranmaktadır.

5 ay önce

Kat Hizmetleri Görevlisi

Bakanlar Apart - Erzurum

Apart işletmemize kat görevlisi alınacaktır

5 ay önce

Paramedik

Özel Yunus Ambulans Servisi - Erzurum

Özel Yunus Ambulans Bünyesinde çalışacak ;Deneyimli Paramedik bay - bayan çalışma arkadaşları alınacaktır .

6 ay önce

Doğal Gaz Tesisatçısı

Çağrı Mühendislik - Erzurum

Doğal Gaz Tesisatçısı alınacaktır.

6 ay önce

Ofis Elemanı

Ceylan Nakliyat - Erzurum

Marmara Nakliyeciler Terminalinde bulunan işyerimizde çalışacak Ofis Elemanı aramaktayız.

6 ay önce

İş Güvenliği Uzmanı (Az Tehlikeli Sınıf-C)

Başdanışman Sağlık İş Sağlığı San ve Tic Ltd Şti - Erzurum

İş sağlığı ve güvenliği hizmet sektöründe en az 1 yıl tecrübeli b sınıfı ehliyeti olan azimli ve sektörde başarı hedefi olan çalışma arkadaşları aramaktayiz

6 ay önce

Pazarlama Sorumlusu

Sosela Deri Ürünleri San Tic Ltd Şti - Erzurum

Firmamızda görevlendirilmek üzere Pazarlama Sorumlusu alınacaktır.

6 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Kernek İnşaat ve Yapı Malzemeleri Ltd Şti - Erzurum

Firmamızın ön muhasebe kayıtlarını tutacak Ön Muhasebe Elemanı-Sekreter aramaktayız.Satın Alma ve Satış İşlemelerini yapabilecek ,Cari Takibi, Alacak-Borç Takibi, BA-BS Formu, Mutabakat vb. yapacak,Stok Takibi ,SGK Giriş ve Çıkışları Takibinden sorumlu,Personel Kayıtları , Telefon ile Müşteri Karşılama yapacak.

6 ay önce

Satış Temsilcisi

Anadolu Grup Danışmanlık - Erzurum

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Temsilcisi aranmaktadır.

6 ay önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Öz Naila Otelcilik Turizm San Tic Ltd Şti - Erzurum

İstanbul Bakırköyde bulunan butik otelimizin resepsiyon bölümünde görevlendirilecek Resepsiyon Görevlisi alınacaktır.***Sadece online başvurular kabul edilmektedir.

6 ay önce

İşyeri Hekimi

Başdanışman Sağlık İş Sağlığı San ve Tic Ltd Şti - Erzurum

Haftanın 1 günü yada ayda 1 hafta çalışacak işyeri hekimi sertifikasina sahip İşyeri Hekimi ihtiyacımız vardır.

6 ay önce

Bilgi İşlem Destek Elemanı

Sosela Deri Ürünleri San Tic Ltd Şti - Erzurum

Firmamızın çalışma prensiplerine uyum sağlayabilecek, iş stratejisine katkıda bulunacak dinamik, sorumluluk almaya istekli, deneyimli, showroom da çalışacak İnternet Satış Pazarlama Sorumlusu aranmaktadır.Firmanın belirlediği pazarlama ve ticaret ilkeleri doğrultusunda için internet satışı ön planda olacak şekilde, internet ve diğer satış kanallarının yönetimini sağlayacak, sosyal medyada ürünlerin satışından sorumlu olacak ve ilgili sitelerde satış takibi yaparak satış departmanını geliştirmeye yönelik faaliyetlerde bulunacak,telefonla bilgi almak isteyen müşterilere bilgi verilmesinden sorumlu olacaktır.Aynı zamanda;Teknik Aksaklıklara Çözüm Üretebilen,Teknik İşlerden Teknolojik Arıza Tamirinden Anlayan,Sunucu bakımı ve yönetimi yapabilecek çalışma arkadaşları aranmaktadır.

6 ay önce

Pazarlama Elemanı

Bilmar Bilişim Teknolojileri San ve Tic Ltd Şti - Erzurum

Yazılım şirketi için deneyimli veya deneyimsiz bay veya bayan eleman alınacaktır.

6 ay önce

Kaynak Ustası

Endüstri Grup Mühendislik Makina San Tic Ltd Şti - Erzurum

Çalışkan, güvenilir, işini kaliteli yapan DEMİR DOĞRAMA İMALATINI iyi bilen KAYNAKÇI alınacaktır.

7 ay önce

Fizik Öğretmeni-Ortaöğretim

Alanya Yedi Bilim Koleji - Erzurum

Fizik Öğretmenleri alınacaktır.

10 ay önce

Elektrik Elektronik Mühendisi

Erzurum Bilim Teknik ve İnovasyon Koleji - Erzurum

Elektrik Elektronik Mühendisleri alımımız olacaktır. Bizimle çalışmak ister misiniz?

10 ay önce

Kargo Takip Görevlisi

İncesu Deri Züccaciye İth İhr San Tic Paz Ltd Şti - Erzurum

İnternetten yaptığımız ürün satışı için bizimle birlikte; Hızlı,atik ve pratik ,mümkünse kargo işlerinde tecrübeli bir iş arkadaşı arıyoruz.Firmamız 40 küsür yıllık bir firmadır.İşe alacağımız arkadaşın kargoları sağlam bir şekilde paketleme, müşteriler aradığında onlara bilgi verebilme,bilgisayardan anlama özellikleri olması gerekiyor.Sipariş kontrolü sağlamaKargo etiketi çıkarmaPaketlemeDüzenleme konularına hakim bir çalışmak arkadaşı arıyoruz.

10 ay önce

Çocuk Gelişim ve Eğitimcisi

Alemdağ Rehabilitasyon Merkezi Tic Ltd Şti - Erzurum

Kurumumuz bünyesinde tam zamanlı olarak çalışabilecek Çocuk Gelişim Uzmanı aramaktayız

1 yıl önce

Tiyatro Oyuncusu

Tiyatro A4 Sanat - Erzurum

Bir kamu kurumu sponsorluğunda çeşitli şehirlerde çocuk tiyatrosunda görevlendirilmek üzere Tiyatro Oyuncusu aramaktayız.

1 yıl önce

Anaokulu Öğretmeni

Alemdağ Rehabilitasyon Merkezi Tic Ltd Şti - Erzurum

Kurumumuz bünyesinde tam zamanlı olarak çalışabilecek Anaokulu Öğretmeni aramaktayız.

1 yıl önce

Güvenlik Görevlisi

Doğanlar Danışmanlık ve Organizasyon Ltd Şti - Erzurum

Güvenlik sektöründe hizmet veren firmamızın , İstanbul genelinde Anadolu ve Avrupa Yakasındaki projelerde hemen işbaşı yapabilecek, Gözetim ve danışma görevlisi adaylar aranmaktadır.2250-2.700 TL+ Tüm sosyal haklar mevcuttur.ACİL KİMLİKSİZ GÖZETİM DANIŞMA PERSONELLERİ ARANMAKTADIR.İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası genelinin Tümündeki ProjelerimizdeİŞ + KURS İMKANI.Site,Avm,Rezidans, Otel, Plaza ,Holding, Şantiye ve Hastane projelerinde görev alabilecek çok sayıdaBay- Bayan PersonellerAVRUPA YAKASI PROJELERİMİZBEYLİKDÜZÜ 2600+SGK+YemekAVCILAR 2550L+SGK+YemekESENYURT 2600TL+SGK+SetcartBAĞCILAR 2750TL+SGK+TıcketGÜNEŞLİ 2550TL+SGK+YemekBAHÇELİEVLER 2800TL+SGK+Herşey dahilYENİBOSNA 2280TL+SGK+YemekBAKIRKÖY 2650TL+SGK+Multi netİKİTELLİ 2550 TL+SGK+TicketGÜNGÖREN 2650TL+SGK+YemekHALKALI 2650TL+SGK+yemekLEVENT 4/5 2650TL+SGK+setcartSEYRANTEPE 2650TL+SGK+SetcartBAHÇEŞEHİR 2. kısım 2650TL+SGK+yemekTAKSİM 2650TL+SGK+yemekDOLAPDERE 2765TL+SGK+YemekŞİŞLİ 2250TL+SGK+Herşey dahilZİNCİRLİKUYU 2450TL+SGK+TıcketOKMEYDANI 2450TL+SGK+tTıcketBAHÇELİEVLER 2750TL+SGK+tıcketB.ÇEKMECE 2650TL+SGK+TıcketSARIYER 2485TL+SGK+YemekİSTİNYE 2550TL+SGK+yemekŞİRİNEVLER 2750TL+SGK+YemekTOPKAPI 2650TL+SGK+TıcketEDİRNEKAPI 2650TL+SGK+YemekCEVİZLİBAĞ2850TL+SGK+YemekANADOLU YAKASI PROJELERİMİZPENDİK 2650TL+SGK+YemekKARTAL 2650TL+SGK+YemekMALTEPE 2650TL+SGK+SetcartKÜÇÜKYALI 2750TL+SGK+TıcketBOSTANCI 2750TL+SGK+YemekGÜLSUYU 2650TL+SGK+Herşey dahilKOZYATAĞI 2650TL+SGK+YemekGÖZTEPE 2700TL+SGK+multi netÜNALAN 2450TL+SGK+ yemekÜSKÜDAR 2450TL+SGK+ yemekATAŞEHİR 2750TL+SGK+yemekÜMRANİYE 2550TL+SGK+SetcartÜMRANİYE 2500TL+SGK+yemekÇAKMAK 2600TL+SGK+YemekALTUNİZADE 2300TL+SGK+YemekKURTKÖY 2300TL+SGK+YemekSANCAKTEPE 2650TL+SGK+YemekSAMANDIRA 2650TL+SGK+YemekSARIGAZİ 2550TL+SGK+Herşey dahilK.ÇAMLICA 2450TL+SGK+TıcketB.ÇAMLICA2450TL+SGK+TıcketBEYKOZ 2450TL+SGK+TıcketKAVACIK 2450TL+SGK+tıcketÇENGELKÖY 2650TL+SGK+yemekCEVİZLİ 2850+SGK+yemekKADIKÖY 2650TL+SGK+YemekNot: Maaş aralığı çalışılacak projeye ve çalışma saatine göre değişmektedir.SGKsız projemiz yoktur.

1 yıl önce

Erzurum İşkur İş İlanları

Erzurum, iş çeşitliliği konusunda Doğu Anadolu’nun ve ülkemizin en önemli kentlerinden biridir. Madencilikten sanayiye, kış turizminden tarıma kadar çok sayıda istihdam alanı bulunan Erzurum’da iş bulmak, diğer bölgelere göre çok daha rahattır. Erzurum iklimi, özellikle kış sporlarına uygun bir yapıya sahiptir. Bu da iş arayan gençlerin kış turizmi alanında çalışmasına imkân vermektedir. Erzurum iş ilanlarına bakıldığında bu alanda yayınlanan ilanların kayda değer sayıda olduğu görülebilir.
Erzurum Açık İş İlanları
Kış turizmi denince ülkemizde ilk akla gelen kentlerden biri olan Erzurum’da bununla birlikte otelcilik kavramı da farklı bir boyut kazanmıştır. Otellerin birçok departmanında işçi ya da yönetici olarak çalışma şansı elde edenler, bu işlere Erzurum iş ilanları üzerinden sahip olabilmektedirler.
Sanayi ve özel sektör alanlarında çalışmak isteyen bireyler için çok sayıda büyük firmanın mevcut olduğu Erzurum’da akla ilk gelen isimler şunlardır; Taşçıbey Holding, Bilgi Telekomünikasyon, Şafak Bilgi Teknolojileri, Emirhan Group ve Geopratik Ormancılık Mühendislik.

Erzurum Geneli Sektörler