Erzincan İş İlanları, Erzincan'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Erzincan İş İlanları


Ütücü

İlknur Bindalli - Erzincan

Atölyemize üretim sürecinde çalışacak sanayi ütüsü kullanabilen Ütücü alınacaktır.

2 ay önce

Satış Pazarlama Sorumlusu

Hts Sosyal ve Temizlik Hiz San ve Tic Ltd Şti - Erzincan

HTS Grup frmamızın İnsan Kaynakları Departmanına satış, tanıtım ve firma ziyaretleri yapabilecek Pazarlama Sorumlusu alınacaktır.

2 ay önce

Oto Kaporta Boya Ustası

Oto Rapor Eryaman - Erzincan

Kurumsal oto ekspertiz firmamıza Oto Kaporta Boya Ustası alınacaktır.

2 ay önce

Muhasebe Personeli

Bilgi Unutur Mali Müşavirlik - Erzincan

İzmir Alsancakta bulunan Mali Müşavirlik ofisimizde istihdam edilmek üzere, Muhasebe Personeli alınacaktır. Fotoğrafsız başvurular dikkate alınmayacaktır.

2 ay önce

Satış Danışmanı

Performans İletişim - Erzincan

Firmamızda çalışacak Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı:Kendisine verilen satış hedeflerinin gerçekleştirmek,Doğrudan satış çerçevesinde esnaf ve evlere ziyaretlerde bulunmak,İlgili satışların başvuru evraklarını kontrol etmek ve düzenlemek,Alternatif satış kanalları oluşturmak, iş birlikleri kurmak, satış adet, gelir ve abone sayısını arttırmaya yönelik çalışmalar yapılması,Sorumluluğundaki süreçler ile ilgili günlük, haftalık, aylık raporlar hazırlanması,Sorumlu olunan kanal bazında sıklıkla müşteri ziyaretleri ve satış faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi,Bölgelerde yeni müşteri kazanımının gerçekleştirilmesi.

2 ay önce

Erzincan İşkur İş İlanları

Erzincan, ticari faaliyetlerin yoğun olarak yapıldığı şehirlerden biridir. Özellikle mobilya, inşaat, betonarme, madencilik, plastik ve demir, metal ve pazarlama sektörlerinde yaşanan hareketlilik, Erzincan iş ilanlarına da yansımakta. Erzincan iş ilanları arasında bu gibi sektörlerde lider konuma gelmiş şirketlerin ilanlarını görebilir, dilediğiniz ilanlara başvuru yaparak aramakta olduğunuz işe sahip olabilirsiniz. Erzincan Açık İş İlanları 24 Ayar Madencilik, Akasya Orman Ürünleri, Arslan Mobilya, Aşkale Çimento, CAKAP Ltd. Şti, Çakıroğlu Ahşap ve Plastik, ÇAMSA, CAN-MER Gıda, Çuhadar Plastik ve Ebrar Metal Plastik Cam gibi şirketler, Erzincan’ın en önemli şirketleri arasında yer almaktadır. Dolayısıyla bu şirketlerin personel alımları da Erzincan iş ilanları platformu üzerinden gerçekleştirilmektedir. Erzincan iş ilanları sayfamızı takip ederek bu firmaların güncel ilanlarına erişebilir, başka firmaların ilanlarına da aynı şekilde göz atabilirsiniz.

Erzincan Geneli Sektörler