Erzincan İş İlanları, Erzincan'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Erzincan İş İlanları


Ön Muhasebe Elemanı

4K Lojistik İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Erzincan

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.Personel giriş çıkışları ve bordroların hazırlanması,İşkura kayıtlı,Mutabakat BA – BS yapacak,Operasyonda ofis trafiğini yönetecek,Telefonlara bakacak. Müşteri cari hesaplarını güncel olarak tutmak ve takibi,Kdv,muhtasar,ssk.Ba.Bsaçılış,kapanışhesaplarının,geçici vergi hesaplarının takip ve denetimi,

6 ay önce

Masaj Uygulayıcısı/Masöz

Kalinka Masaj Salonu - Erzincan

Erzincan merkezde bulunan ilk ve tek olan Kalinka masaj salonu için BAYAN Masöz/Terapist alınacaktır.Ahlâkı kurallara önem veren işinde basarili,Güler yüzlü takım arkadaşları alınacaktır.Masözlük belgesi olan tercihimizdir.Sosyal hakları tarafımızdan karşılanacaktır.Prim+bahsis+sgk+yol+lojman Aylık geliriniz 4500/6500 arası

6 ay önce

İşyeri Hekimi

Tardu Mühendislik İş Sağlığı ve Güvenliği Tic A.Ş - Erzincan

Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi hizmeti veren firmamızın, hizmet verdiğimiz yerli ve yabancı firmalarında görevlendirilmek üzere İstanbul için İş Yeri Hekimleri arayışımız bulunmaktadır.Yarı Zamanlı iş yeri hekimi olarak başvurmak isteyenler lütfen başvurularında ön yazı içinde belirtsinler. (Kaç saat boşlukları olduğunu da) İş Tanımıİşe giriş ve işe dönüş, periyodik, koruyucu ve tedavi amaçlı muayenelerin gerçekleştirilmesi,Sağlık konularındaki zorunlu eğitimlerin verilmesi,Poliklinik hizmetlerinin verilmesi,Firmalarda meslek hastalıklarıyla ilgili risk analizlerinin yapılması,Karşılaşılan mesleki sağlık sorunlarının nedenlerinin araştırılması,İşverenlere iş sağlığı konusunda rehberlik ve danışmanlık yapılması,Güncel Mevzuatın takibinin yapılması.

1 yıl önce

Medikal Muhasebe Elemanı

Özel Vital Hospital - Erzincan

Medikal Muhasebe Elemanı aranmaktadır.Medikal Muhasebe alanında tecrübesi olmayanlar başvurmasın değerlendirilmeyecektir.

1 yıl önce

Bilgi İşlem Uzmanı

Ngm Dış Ticaret Makine San A.Ş. - Erzincan

Firmamıza Bilgi İşlem Uzmanı çalışma arkadaşı aramaktayız.İş Tanımı:Windows tabanlı sunucuların kurulum, yönetim ve denetimini yapmakSunucuların ve veritabanlarının düzenli yedeklerinin alınması, alınan yedeklerin kontrolünü yapmak, sunucuların performans ölçümlerini ve bakımını yapmak, sunucuların güvenliğini sağlamak,ERP ve otomasyon sistemlerinde entegrasyon yapmak ve geliştirmeye yardımcı olmak,Microsoft Windows kullanıcı işletim sistemlerinin kurulumu, yetkilendirmesi ve sorunlarına yerinde müdahale edilmesi,Linux kullanıcı işletim sistemlerinin kurulumu, yetkilendirmesi ve sorunlarına yerinde müdahale edilmesi,Raporlamalar ve uyarlama projeleri için SQL sorguları yazmak,Departman envanterlerinin takip etmek ve düzenli aralıklarla kontrollerini yapmak,Sistem arızalarının tanımlanması, girdi ve çıktıların bütünlüğünü ve doğruluğunu koruyacak biçimde düzeltici işlemleri yapmak,Yayınlanan internet sitelerinin ve alan adlarını (DNS) yönetmek,Kullanıcılara BT desteği sağlamak, PC donanım ve çevre birimlerinde oluşan arızalara müdahale etmek,Gerekli donanım ve yazılım altyapısını oluşturmak, aktif cihazların yazılımlarını güncellemek,İnternet kullanım trafiğini sürekli izlemek ve gerekli müdahaleleri yapmak,Sorumluluğundaki cihazların periyodik bakım, kontrol, yenileme planlarını hazırlamak,Sistem odasının rutin kontrolleri yapmak.

1 yıl önce

Döşeme Ustası

Orpak Mobilya İnşaat San ve Tic A.Ş. - Erzincan

Orpak Mobilya Pancardaki üretim fabrikamız için dikiş makinesinden anlayan Döşeme Ustaları alınacaktır.Buca, Torbalı, Karabağlar, Gaziemir servisleri vardır.

1 yıl önce

Müşteri Temsilcisi

Pd Otomotiv İnternet Hizmetleri - Erzincan

İnternet üzerinden online motorlu araç satışı yapan firmamıza 20-30 yaş arası kadın Müşteri Temsilcisi alınacaktır.

1 yıl önce

Muhasebe Elemanı

Özbirlik Moda - Erzincan

Firmamızda çalışmak üzere Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.

1 yıl önce

Mobilya Satış Elemanı

Orpak Mobilya İnşaat San ve Tic A.Ş. - Erzincan

Erzincan- Caploonba Bebek Genç Odası mağazamızda değerlendirilmek üzere Mobilya Satış Personeli aranmaktadır.

1 yıl önce

Ütücü

İlknur Bindalli - Erzincan

Atölyemize üretim sürecinde çalışacak sanayi ütüsü kullanabilen Ütücü alınacaktır.

1 yıl önce

Satış Pazarlama Sorumlusu

Hts Sosyal ve Temizlik Hiz San ve Tic Ltd Şti - Erzincan

HTS Grup frmamızın İnsan Kaynakları Departmanına satış, tanıtım ve firma ziyaretleri yapabilecek Pazarlama Sorumlusu alınacaktır.

1 yıl önce

Oto Kaporta Boya Ustası

Oto Rapor Eryaman - Erzincan

Kurumsal oto ekspertiz firmamıza Oto Kaporta Boya Ustası alınacaktır.

1 yıl önce

Muhasebe Personeli

Bilgi Unutur Mali Müşavirlik - Erzincan

İzmir Alsancakta bulunan Mali Müşavirlik ofisimizde istihdam edilmek üzere, Muhasebe Personeli alınacaktır. Fotoğrafsız başvurular dikkate alınmayacaktır.

1 yıl önce

Satış Danışmanı

Performans İletişim - Erzincan

Firmamızda çalışacak Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı:Kendisine verilen satış hedeflerinin gerçekleştirmek,Doğrudan satış çerçevesinde esnaf ve evlere ziyaretlerde bulunmak,İlgili satışların başvuru evraklarını kontrol etmek ve düzenlemek,Alternatif satış kanalları oluşturmak, iş birlikleri kurmak, satış adet, gelir ve abone sayısını arttırmaya yönelik çalışmalar yapılması,Sorumluluğundaki süreçler ile ilgili günlük, haftalık, aylık raporlar hazırlanması,Sorumlu olunan kanal bazında sıklıkla müşteri ziyaretleri ve satış faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi,Bölgelerde yeni müşteri kazanımının gerçekleştirilmesi.

1 yıl önce

Erzincan İşkur İş İlanları

Erzincan, ticari faaliyetlerin yoğun olarak yapıldığı şehirlerden biridir. Özellikle mobilya, inşaat, betonarme, madencilik, plastik ve demir, metal ve pazarlama sektörlerinde yaşanan hareketlilik, Erzincan iş ilanlarına da yansımakta. Erzincan iş ilanları arasında bu gibi sektörlerde lider konuma gelmiş şirketlerin ilanlarını görebilir, dilediğiniz ilanlara başvuru yaparak aramakta olduğunuz işe sahip olabilirsiniz. Erzincan Açık İş İlanları 24 Ayar Madencilik, Akasya Orman Ürünleri, Arslan Mobilya, Aşkale Çimento, CAKAP Ltd. Şti, Çakıroğlu Ahşap ve Plastik, ÇAMSA, CAN-MER Gıda, Çuhadar Plastik ve Ebrar Metal Plastik Cam gibi şirketler, Erzincan’ın en önemli şirketleri arasında yer almaktadır. Dolayısıyla bu şirketlerin personel alımları da Erzincan iş ilanları platformu üzerinden gerçekleştirilmektedir. Erzincan iş ilanları sayfamızı takip ederek bu firmaların güncel ilanlarına erişebilir, başka firmaların ilanlarına da aynı şekilde göz atabilirsiniz.

Erzincan Geneli Sektörler