Erzincan Yatak ve Yan Ürünleri İş İlanları - Pro Kariyer

Erzincan Yatak ve Yan Ürünleri İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Pazarlama Elemanı

Saylam Yapı Merkezi Tic A.Ş. - Erzincan

Apartlarımızın pazarlamasını yapacak kesinlikle iyi derecede İngilizce bilen ve sürekli çalışacak Pazarlama Elemanı aranıyor.

1 ay önce

Sekreter (Order Taker)

Esuzunlar Mobilya Sanayi - Erzincan

Yeni açmış olduğumuz atölyemiz zemin katı imalat, ikinci katı showroom . Showrom da gelen misafirlerimizi karşılayacak ,müteahhit yabancı firmalar ve genel firma sahipleri yanı sıra perakende müşterilerimiz. Ağır bir iş değil, Güler yüzlü bakımlı giyim kuşamına dikkat eden bir çalışma arkadaşı aramaktayız. Maaşı düşük bulabilirsiniz piyasa koşulları düzelince maaş konusu daha net oluşur.

4 gün önce

Satış Elemanı

Mt Mağazacılık Konfeksiyon San ve Tic Ltd Şti - Erzincan

Erkek giyim mağazasında çalışacak deneyimli Satış Elemanı alınacaktır.

4 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Mirtest Elektronik Ultrasonik San Tic Ltd Şti - Erzincan

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.

1 ay önce

Sigorta Elemanı

Serda Karaoğlu Nefes Sigorta Acentesi - Erzincan

NEFES SİGORTATürkiye çapında Genel portföyü bulunan, Sigortacılığın tüm branşlarında, yılların birikimi ve büyük bir güven ile hizmet veren Sigorta acenteliği’dir.Şirketimizde bulunan Teknik personel ekibimizle birlikte, firmamızın portföyünde bulunan müşterilerimizin sigorta tekliflerinin hızlı ve doğru bir şekilde yönetilmesini sağlayacak Sigorta Teknik Personeli pozisyonunda çalışma arkadaşları aramaktayız.

3 ay önce

Satış Danışmanı

Ortimer Gayrimenkul Oto Alım Satım ve Kiralama - Erzincan

ORTİMER Ailemize katılmak ister misiniz? Sigortalı ve devamlı iş olanakları ile çalışmak isteyen Satış Danışmanı ekip arkadaşları ailemize katılmaya davet ediyoruz.

3 hafta önce

Analist

Oxigen Analiz Labratuvar Hizmetleri Tic Ltd Şti - Erzincan

Gıda analiz laboratuvarında Analist olarak çalışabilecek takım arkadaşı aramaktayız.İş Tanımı,Sorumlu olduğu analizlerde gelen numunelerin ilgili talimatlara göre hazırlanmasını sağlamak,Müşteri istekleri doğrultusunda analiz edilmesini ve kayıtların tutulmasını sağlayacak.

3 ay önce

Otomasyon Sistemleri Teknisyeni

Özpolat İnşaat Taahhüt San ve Tic Ltd Şti - Erzincan

Endüstriyel bakım, onarım ve çözümleri üreten, Kompanzasyon ve Pano uygulamaları yapan firmamızda görevlendirilmek üzere: Otomasyon Sistemleri Teknisyeni arıyoruz.

1 ay önce

Kahvaltı Hazırlama Elemanı

Kapadokya İpekyolu Turizm ve Ticaret Ltd Şti - Erzincan

Göreme İnn Otel de çalıştırılmak üzere Kahvaltı Hazırlama Elemanı arayışımız mevcuttur.Konaklama imkanı verilememektedir.

3 ay önce

Temizlik Görevlisi

Etki Plastik Ambalaj San Tic A.Ş. - Erzincan

Esnek ambalaj üzerine üretim yapan şirketimizde görevlendirilmek üzere Bayan Temizlik Personeli alınacaktır.

1 ay önce

Satış Yöneticisi

LG Partners Mimarlık İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Erzincan

Arama ve formlar üzerinden müşterilere ulaşarak satış/pazarlama için randevu oluşturacakProje sunumu gerçekleştirecek, müşterinin ihtiyacına uygun alternatifler sunacakSatış ve satış sonrası müşteri ilişkileri süreçlerini yönetecekTüm görüşmeleri takip edip sonuçlandıracak, kayıt ve raporların sisteme girişini sağlayacakSatış Yöneticisi arıyoruz.

3 ay önce

Müşteri Temsilcisi

Matris Ajans Reklam ve Baskı Çözümleri - Erzincan

İş TanımıOis içerisinde İletişim ve Satış yapabilen,Tam veya part-time mesai ile çalışacak,Telefonda iletişim, pazarlama, satış odaklı,Maaş, prim usulü çalışa bilecekYüksek prim kazancı ile kazancını arttırabilecek,Gerekli prezantabl satış iletişimini müşterilerle kurabilecek,Kendine ait masa,sandalye,bilgisayar  ile esnek çalışma imkanı ile çalışacak Müşteri Temsilcisiarayışımız bulunmaktadır.

3 hafta önce

Sekreter

Gezginler Özel Eğitim Merkezi - Erzincan

Yaşamkent'te bulunan Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezimize sekreter alınacaktır.

1 ay önce

Usta Öğretici (Kuaförlük)

Mira Bayan Kuaförü - Erzincan

Acil deneyimli bay ve bayan Usta Öğretici (Kuaförlük) alınacaktır.

4 ay önce

Diş Hekimi Asistanı

Uğraş Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Tic Ltd Şti - Erzincan

Kliniğimize 18.00 24.00 saatleri arasında çalışabilecek bay bayan Diş Hekimi Asistanı çalışma arkadaşları arıyoruz.

2 ay önce

CAGRİ MERKEZİ VE PROJE DANİSMANİ

ARMA HOLDİNG - Erzincan

Merhaba arkadaşlar. Manisa Merkezde 2,5 yıldır hizmet veren Çağrı Merkezi ve Danışmanlık ofisimize yeni personel alımı yapılacaktır. Bu personeller; mevcut kadroya ek olarak, kurulacak yeni bir müdürlükle istihdam edilecektir. Her müdürlük yöneticilerini kendi içinden çıkardığı için, bu ekipte yükselmek her zamankinden daha kolay olacaktır. • Standardın üstünde kazanca ihtiyacı olan, • Belirlenen hedefler doğrultusunda mevcut ve potansiyel müşteriler ile görüşerek danışmanlık ve rehberlik yapabilecek, • Doğru bilgi aktarımı ve kaliteli hizmetle müşteri memnuniyeti sağlayabilecek, • Analitik düşünebilen, • Diksiyonu düzgün ve sözlü iletişim yeteneği güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, • Öğrenmeye ve kendisini geliştirmeye açık, • İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, • İş takibi yüksek ve hedef odaklı çalışabilecek kişilere öncelik verilecektir. Başvurular sonucunda işe alınacak bu 12 kişilik personel kadrosuna; adaptasyon süreçlerinde destek ve eğitim verilecektir. Görüşmeler Manisa Merkez ofiste yüz yüze yapılacaktır. Başvurmak üzere randevu almak için aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz. Whatsapp: 05544935159 Cep: 05544935159 Sorularınız için ilan profilinden veya Whatsapp'tan ulaşabilirsiniz.

3 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Sait Özer Gayrimenkul İnşaat San Tic A.Ş. - Erzincan

Organize sanayi bölgesinde bulunan fabrikamızda görevlendirilmek üzere bayan Ön Muhasebe-Sekreter arayışımız bulunmaktadır.

2 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Bolubeyi Sigorta Aracılık Hiz Ltd Şti - Erzincan

Ümraniye Dudulluda bulunan sigorta şirketimize Pazarlama Uzmanı aramaktayız.

4 ay önce

İspanyolca Öğretmeni

Ispartakule Final Eğitim Tic Ltd Şti - Erzincan

Okulumuzda görev almak üzere İspanyolca/İngilizce Öğretmeni alınacaktır.

1 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Özaş Otomotiv San ve Tic Ltd Şti - Erzincan

Şirketimizde ön muhasebede görevlendirmek üzere 18-25 yaş aralığında, En az 1 yıl deneyimli ,kendini geliştirebilecek, ekip çalışmasına yatkın,telefon trafiğini idare edebilecek,mutabakat konusunda bilgi sahibi,müşteri ilişkileri kuvvetli Başakşehire ulaşım sorunu olmayan bayan Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.Maaş+Yemek+Sgk+Yol

3 ay önce

Erzincan Geneli Sektörler