Erzincan Kaynak ve Kesme Ekipmanları İş İlanları - Pro Kariyer

Erzincan Kaynak ve Kesme Ekipmanları İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

İşyeri Hekimi

Zincir Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Ltd Şti - Erzincan

Tuzla tersaneler bölgesinde hizmet veren Osgbmiz bünyesinde 09:00-17:00 saatleri arasında çalışacak muayene yapıp ek-2 dolduracak İşyeri Hekimi çalışma arkadaşına ihtiyacımız var.

2 ay önce

Psikolog

Pozitif Hayat Merkezi - Erzincan

2012 yılından bugüne kadar çocuk ergen yetişkin aile ve çift alanlarında psikolojik destek hizmeti veren Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı resmi hizmet gösteren kurumumuza Psikolog çalışma arkadaşı aramaktayız

1 ay önce

SATIŞ TEMSİLCİSİ

ROZA DİJİTAL REKLAM HİZMETLERİ - Erzincan

internetten veya yüzyüze www.addresim.com üzerinden reklam satışı yaparak gelir elde etme modeli

2 ay önce

Kuaför Kalfası

Madam Nill Kuaför - Erzincan

Lüks kuaförümüzde çalışabilecek Kuaför Kalfası aramaktayız.

2 hafta önce

Satış Pazarlama Uzmanı

Markazzi - Erzincan

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Pazarlama Uzmanı alınacaktır.

3 hafta önce

Vinç Operatörü

Hacılar Açık Hava Reklam - Erzincan

Ekibimizle uyumlu çalışacak ve 25 tonluk vinç kullanacak Vinç Operatörü çalışma arkadaşı arıyoruz.

2 ay önce

Oyun Ablası

Kidslab Bilim ve Oyun Atölyesi - Erzincan

Oyun Gruplarında Sınıf Öğretmenine yardımcı olacak, haftada üç gün bizimle çalışacak Oyun Ablası takım arkadaşları aramaktayız.

3 gün önce

Pazarlama Elemanı

Tataroğlu İletişim - Erzincan

Firmamızda görevlendirilmek üzere Saha Satış Elemanı çalışma arkadaşı arıyoruz. İş Tanımı: Vodafone hizmetlerinin sahada tanıtım ve sayısı, Bireysel ve Kurumsal ayırmaksızın Çat kapı yöntemiyle işyerlerinin ziyaretleri, Kendisine verilen randevuların ziyareti ve satışa dönüştürülmesi, Hizmetlerimizin (GSM, Sabit hat, ADSL numara taşıma, ekip takip) adreste tanıtımı ve satışını gerçekleştirmek, Günlük plan ve aktivitelerini rapor etmek, Kendisine verilen hedeflerin takibi ve gerçekleştirilmesi, Kazançlar; Maaş (2000 TL) + Hedef Primi + Bağlılık Primi + SGK + 4 aylık hedef tutması sonucu Araç tahsisi Not : 1 Haftalık Eğitim ve Adaptasyon sürecinde bu işi yapma kararı veren adaylarla 1 Yıl süreli iş sözleşmesi yapılacaktır. Ekip kurma ve yönetme kabiliyetleri olanlar ekip lideri olacak ve ek ödeme alacaktır. 2 gün teorik 5 gün sahada pratik eğitimi yapılacaktır. Çalışma Yeri: Kayseri (Nevşehir-Niğde-Aksaray-Kırşehir) illerin dede ikamet eden arkadaşlar tercih olabilir)

4 ay önce

Satış Pazarlama Danışmanı

Bakış Danışmanlık İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Erzincan

Medya grubumuza gazete ve televizyon programı için ekip arkadaşları aranmaktadır

3 ay önce

Farmasi ile kazanmak istermisiniz

Farmasi - Erzincan

Farmasi ye üye olmayı düşünenler satıp yapıp kâr elde etmek isteyenler iletişime geçebilirsiniz

5 ay önce

Kat Şefi

Almes Danışmanlık Turizm Otelcilik Tic Ltd Şti - Erzincan

Butik Otelimizin oda temizliğinden sorumlu olacak Kat Şefi arkadaşlar arıyoruz.

4 ay önce

Oyuncu

Dilhun Film - Erzincan

Hali hazırda başlamış ve başlayacak olan projelerimiz için her yaştan yeni yüzler Oyuncu aranıyor.

2 ay önce

Muhasebe Personeli

Çoban Et - Erzincan

ÇOBAN ET olarak alanında deneyimli Muhasebe Personeli alınacaktır.

5 ay önce

Muhasebe Elemanı

Smmm Cahit Püsküllü - Erzincan

Mali müşavirlik bürosunda tecrübeli ofis içi resmi muhasebe kayıtlarını ve vergi dairesi sgk ticaret sicil işlemlerini bilen ofis içi , vergi dairesi, sgk, ticaret odası işlemlerini yapabilecek resmi muhasebeden anlayan Muhasebe Elemanı arıyoruz.

2 ay önce

Müşterisi hazır satılık işyeri (Garantili, düzenli, ömürlük)

Lojistik Danışmanı - Erzincan

Gaziantep, Şanlıurfa, Kilis, Osmaniye, Kahramanmaraş, Adıyaman illerinde bulunan, yolcu ve yük taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren 130'un üzerindeki firmanın (bu alanda tekim, başka bu işi yapan yok) kanuni olarak lojistik danışmanı sıfatıyla faaliyet göstermiş olduğum işyerimi devir etmek istiyorum. Yaklaşık 7 yıldır bu işte tekim. Aylık ve güzel düzenli kazancı vardır. Yasal bir işletmedir. Herşey resmidir. Genelde ödemeler nakit alınmaktadır. İş ve müşteri sorunu yoktur. 130'un üzerinde firmam sabit olarak benimle çalışmaktadır. Günden güne firma sayısı artmaktadır. Babadan oğula miras olarak bu iş bırakılabilir. Turizm ve Taşımacılık alanında faaliyet gösteren herkesin ve her firmanın mutlaka her zaman işini yaptıracağı bir sektördür. Hiçbir zaman kapanmaz. İşi devir ettikten sonra devir alacak olan kişiyle anlaşabilirsem personel olarak çalışabilirim. İşi takip eder, müşteriler ile muhatap olurum. Daha ayrıntılı bilgi almak isteyen ve ciddi olan kişiler benimle irtibata geçsin.

1 ay önce

Teknik Servis Uzmanı

Esio Home - Erzincan

Ankastre ocak, fırın, davlumbaz, montajı yapabilecek, arızasını anlayan tecrübeli Teknik Servis Uzmanı alınacaktır.

1 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Beda Kimya San Tic Ltd Şti - Erzincan

Firmamızda görevlendirilmek üzere Pazarlama Uzmanı aramaktayız.

3 ay önce

Danışma Görevlisi

Drn Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri Ltd Şti - Erzincan

İstanbul genelinde bulunan çeşitli projelerimize çok sayıda özel güvenlik kimlik kartsız hemen işbaşı yapabilecek;Bay Danışma Görevlisi alımı yapılacaktır.Özel güvenlik kimlik kartı olmayan adaylarımız anlaşmalı olduğumuz özel güvenlik kursumuza kayıt yaptırarak projelerimizde kimlik alana kadar gözetim ve danışma elemanı olarak,özel güvenlik kimlik kartı sahibi olduktan sonra özel güvenlik görevlisi olarak maaşlarında artış göstererek çalışabileceklerdir.Başvuran adayların ikamet adresine göre tek vesait ulaşım sağlayabilecekleri projelere yönlendirme yapılacaktır.İzinli günlerinde part-time olarak; maç, konser,dizi setlerinde,festivallerde,özel organizasyonlarda günlük ücret+günlük sgk ile çalışabilirler.Projelerimiz;Sosyal tesisler, hastaneler,şantiye, plaza, iş merkezi, eğitim fakülteleri, dershaneler, kolejler, öğrenci yurtları, eğlence merkezleri, sanayi bölgesi girişleri, villalarİstanbul geneli personel alımı yapılacak ilçeler ;Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy,Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih,Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthan, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi,Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, ZeytinburnuPersonellerin çalışma sistemi ve maaş şartları;Bay personeller için;2 gündüz + 2 gece + 2 izin şeklinde vardiyalı 2.150 TL - 2700 TL maaş + sgk + agi+ yol + yemek

4 ay önce

Okul Öncesi Öğretmeni

Gökyüzü Çocukları Anaokulu - Erzincan

Gökyüzü Çocukları Anaokulunda çalışmak üzere Okul Öncesi Öğretmeni aranmaktadır.

2 ay önce

İmalat Elemanı

Ortaklar Aydınlatma San ve Tic Ltd Şti - Erzincan

Bay - Bayan İmalat Elemanı elamanlar alınacaktır.

5 ay önce

Erzincan Geneli Sektörler