Erzincan Kağıt ve Selüloz Sanayi İş İlanları - Pro Kariyer

Erzincan Kağıt ve Selüloz Sanayi İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Estetisyen

Nefes Estetik Sağlık ve Güzellik Merkezi - Erzincan

Firmamızda görevlendirilmek üzere Estetisyen aramaktayız.

5 ay önce

İnsan Kaynakları Uzmanı

4K Altunbaş Lojistik Tic A.Ş. - Erzincan

Mobilya Sektöründe faaliyet gösteren firmamız için İnsan Kaynakları Uzmanı arayışımız mevcuttur.

3 ay önce

Anaokulu Öğretmeni

Özel Rengim Gökkuşağı Anaokulu - Erzincan

Bağcılar Güneşli de bulunan Okulumuzda görevlendirilmek üzere; Anaokulu Öğretmeni alınacaktır.Fotoğrafsız cvler dikkate alınmayacaktır.

4 ay önce

Kasiyer

Surur Mimarlık Mühendislik İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Erzincan

Akaryakıt sektöründe faaliyet gösteren Türkiyenin lider şirketi için Kasiyer aranmaktadır.

5 ay önce

Montaj Elemanı

Doğan Dekorasyon Bekir Dağdelen - Erzincan

Mobilya mağazasında çalışacak Montaj Elemanı alınacaktır.

3 ay önce

Kesimci (Konfeksiyon)

Pozitif Giyim Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Erzincan

0-3 yaş çocuk oyuncak üretimi yapan firmamızda model çalışabilecek kendi alanında başarılı Kesimci çalışma arkadaşı aramaktayız. Başvuruların cvbenim.com üzerinden online yapılması rica olunur.

1 ay önce

Ameliyathane Teknikeri

Eroğlu Ortopedi ve Genel Cerrahi Ürünleri San Tic Ltd Şti - Erzincan

Faaliyetlerini ortopedi ve travmatoloji alanında yürütmekte olan medikal firmamıza uzman Ameliyathane Teknikeri iş arkadaşları alınacaktır.

2 ay önce

E-Ticaret Yöneticisi

Ortak Silver - Erzincan

Gümüş Takı, aksesuar vb. Ürün gruplarına ait ürünleri kendi sitemizde ve n11 HB vb. Diğer pazar yerlerinde satışını yapan firmamız için Photoshop bilen E-Ticaret Sorumlusu aramaktayız.

1 ay önce

Hukuk Sekreteri

Kentan Hukuk Arabulucuk Bürosu - Erzincan

Bakırköy İncirli Caddesinde yer alan Hukuk & Arabuluculuk ofisimize Hukuk Sekreteri aramaktayız. Kendisinden beklenen başlıca işler şu şekildedir;Arabuluculuk toplantılarının organize edilmesi,Adliyedeki (Kalemler ve icra dairesindeki) iş ve işlemlerin yerine getirilmesi,Misafirlerin karşılanması ve ikram servisi,Telefonlara bakılması, Rutin temizlik işleri,Genel ofis iş ve işlemleri...

5 ay önce

Eğitim Danışmanı

İng Yabancı Dil Akademik Kursları Eğitim Tic Ltd Şti - Erzincan

Görükle English Time şubemizde görev alacak esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak tercihen eğitim sektöründe çalışmış Eğitim Danışmanı alimi yapılacaktır.

3 ay önce

Kuaför Kalfası

Madam Nill Kuaför - Erzincan

Lüks kuaförümüzde çalışabilecek Kuaför Kalfası aramaktayız.

2 hafta önce

Tahsilat Uzmanı

Hakim Hukuk ve Danışmanlık - Erzincan

Haramidere metrobüs durağına iki dakika uzaklıkta kurulu ofisimizde görevlendirilmek üzere Tahsilat Uzmanı aramaktayız.

4 ay önce

Pazarlama Sorumlusu

Mikro Kutu Ambalaj Ürünleri - Erzincan

Aydın bölgesinde yeni kurulan kuvars eleme kırma tesisinde bu ürünlerin pazarlamasını yapacak portföyü olan Pazarlama Sorumlusu arıyoruz.

4 ay önce

Makineci (Dikiş)

Sys Tekstil Otomotiv İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Erzincan

Makineci aranmaktadır .Ücretlendirilme asgari ücretten başlıyor .Servis olanağımız vardır .Mesai yapma problemi olmayan tercih sebebidir .Askerlikten Muaf ( Erkek adaylar için )Erkek ve Kadın eleman alınacaktır.

2 ay önce

Makine Mühendisi

Genç Bayramoğlu Tesisat İnşaat San Tic Ltd Şti - Erzincan

Makine Mühendisi aranmaktadır.

2 hafta önce

Oto Yıkama Elemanı

Garage Yalova Oto Yıkama - Erzincan

Oto Yıkama bölümünde deneyimli Oto Yıkama Elemanı takım arkadaşları aramaktayız.

3 ay önce

Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı

Emc Yoğun Bakım ve Ambulans Hizmetleri Ltd Şti - Erzincan

Firmamızda görevlendirilmek üzere Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı aramaktayız.Özel bakıma ihtiyaç duyan yatağa bağımlı hastalarımızın kişisel bakımlarının yapılması, Hastalarımızın oda düzeninin sağlanması, Sosyal ve fiziksel ihtiyaçlarının karşılanmasında yardımcı olunması, Sağlık durumlarını etkileyebilecek gözlemlerinin birim sorumlusuna bildirilmesi, Doktor ve sorumlu müdürün vereceği görevlerin yerine getirilmesi, Kurum bünyesinde hastalara yönelik hazırlanan plan ve programlar doğrultusunda bazı görev ve hizmetlerin yerine getirilmesi vb sorumluluklar üstlenmesi beklenmektedir.

4 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

D's Gündoğan Mobilya Tic Ltd Şti - Erzincan

Mobilya mağazamız için Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.

5 ay önce

Aktif Satış Sorumlusu

FerPlus Tarım Ürünleri - Erzincan

Tarım sektöründe faaliyet gösteren şirketimize seyahat engeli olmayan pazarlama departmanında aktif olarak görev alacak, şirket kurallarına uyacak, şirketi benimseyecek, çalıştıkça kazanacak BAYAN aktif Aktif Satış Sorumlusu alınacaktır. Maaş, sigorta, kota primi ve sosyal haklar mevcuttur.

2 ay önce

Forklift Operatörü

Ceylan İşletme Petrol Gıda İçecek San ve Tic A.Ş. - Erzincan

Sektörünün büyüyen, en ödüllü Su Markası CEYSU ’da, sıradanlıktan uzak, eğitime ve gelişime önem veren, yaratıcılığın önünü açan, çalışanlarına hak ettiği değeri veren, konusunda uzmanlaşmış, yaptığı işe gönülden inanan, ailemize “en çok çalışılmak istenen şirket olma hedefimizi gerçekleştirmeye yardımcı olacak” yeni çalışma arkadaşları arıyoruz.Antalya Doyran mevkiinde kurulu bulunan, ülkemizin önde gelen Su Markası “CEYSU Doğal Kaynak Suyu” Antalya Fabrikamızda görevlendirmek üzere Forklift Operatörü pozisyonunda aramıza katılmanız için başvurunuzu bekliyoruz.İşin Tanımı:Üretimin gerçekleştirilebilmesi için talep edilen hammadde ve yardımcı malzemeleri üretim hatlarına sevk etmekÜretimden çıkan ürünlerin düzenli olarak sevk edilebilmelerini sağlamak için FEFO ve depo yerleşim planına uygun olarak stoklamak ve yüklemekÜretimin yapılabilmesi için fabrika dışından gelen hammadde, yardımcı malzeme ve mamülleri stoklamakSatış departmanı tarafından planlanan ürün sevkiyatlarını gerçekleştirmekFabrikanın koymuş olduğu Çevre, İş güvenliği kurallarına göre işlerini yürütmekTemizlik, bakım talimatlarına uygun olarak depoları ve dış yükleme, stoklama sahalarını temiz ve düzenli tutmakForkliftleri güvenli kullanmak, iş kazasına sebep olabilecek davranışlardan kaçınmakÜretime uygun, sağlam paletleri taşımakGıda güvenliği, çevre ve iş güvenliği çalışmalarına katılmakSorumlu olduğu ekip, ekipman ve bölümle ilgili olarak Enerji Yönetim Sistemi gerekliliklerini yerine getirmek ve sürekli iyileştirmeyi prensip edinmek

4 ay önce

Erzincan Geneli Sektörler