Erenler İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Erenler İş İlanları


Model /Manken

Merce Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Erenler

Türkiye geneline yayılan mağaza ve satış noktalarıyla, zengin ürün yelpazesiyle, piyasadaki kaliteli ve prestijli duruşuyla, gelişmenin sürekliliğine inanan bakış açısıyla, ürün, hizmet, güven ve kalite çemberine verdiği önemle modaya yön veren Miostil, İstanbul Zeytinburnunda çalışacak Bayan Sunum Mankeni arıyor.

3 ay önce

Muhasebe Elemanı

Smmm Dinçer Kum - Erenler

Yetiştirilmek üzere Mali Müşavirlik büromuzda uygulamalı kurs verilecektir. 10 aylık bir eğitim süreci olup eğitim süresi boyunca resmi / gayri resmi muhasebeye dair yapılan tüm işlemler uygulamalı gösterilecektir. Ücret beklentisi olan arkadaşlara yönelik bir iş değildir. Sadece Malı Müşavirlik / Muhasebe Uzmanı / bir şirkette Muhasebe Müdürü olmak isteyen veya herhangi bir şirkette muhasebe bölümünde uzmanlaşmak isteyen fakat deneyim bilgisi olmadığı için şans bulamayan arkadaşlar için geçerlidir.

3 ay önce

Grafiker

Hly İnşaat Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Erenler

Bayan Örme imalatı yapan firmamıza taş tasarımı yapacak ve taş kalıp çıkarma bilgisi olan Grafiker aranmaktadır.

3 ay önce

Çağrı Merkezi Görevlisi

Tekin & Uçar Avukatlık Bürosu - Erenler

Banka tahsilat iş ve işlemleri ağırlıklı olarak çalışan ofisimizde birlikte çalışmak üzere banka alacakları tahsilatı konusunda deneyimli Çağrı Merkezi Görevlisi aranmaktadır.

3 ay önce

Modelist

Aysim Tekstil Tur ve Dış Tic San Tic Ltd Şti - Erenler

Aysim Tekstil Güngören ofisimizde modelhane departmanında görev alabilecek aşağıdaki niteliklere uygun; Modelist aramaktayız

3 ay önce

Sınıf Öğretmeni

Sarp Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Erenler

Sertifikalı Sınıf Öğretmeni alınacaktır.

3 ay önce

Model /Manken

Güray Burak Karadağ Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Erenler

Güngören/ Merterde bulunan bayan giyim toptan mağazamıza 38 beden Model / Manken aramaktayız.

3 ay önce

Muhasebe Elemanı

Güray Burak Karadağ Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Erenler

Muhasebe Elemanı alınacaktır.

3 ay önce

Vasıfsız Eleman

Egedeniz Tekstil San ve Tic A.Ş. - Erenler

Organik kumaştan konfeksiyon ürünleri üretimi ve ihracatı yapan firmamızın çeşitli bölümlerine yetiştirilmek üzere Vasıfsız Eleman aranmaktadır.

3 ay önce

Teknik Servis Elemanı

Savra Otel Bodrum - Erenler

Otelimiz bünyesinde Bodrumda ikamet eden Teknik Servis Elemanı alınacaktır.

3 ay önce

Operasyon Elemanı

Çavdaroğlu Uluslararası Nakliyat ve Dış Tic Ltd Şti - Erenler

Lojistik sektöründe faaliyet gösteren ofisimizde Karayolu operasyon elemanı olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun tecrübeli Operasyon Elemanı arıyoruz. İşin Tanımı:Karayolunda operasyonel süreçleri yürütmek,Müşteri siparişlerini takip etmek,Satış/Pazarlama ekibinden gelen fırsatların CRM sistemine girişinin ve bilgilerin güncellenmesi konusunda aktif görev almak,Günlük raporların sisteme girişlerinin eksiksiz ve doğru olarak düzenlendiğinin kontrolünü yapmak.

3 ay önce

Ofis Elemanı

Hasnar Proje Yönetimi - Erenler

Mimarlık ofisine, part time çalışacak. Diksiyonu düzgün, giyimine özen gösteren. Yeni mezun yada öğrenci bayan Ofis Elemanı alınacaktır.

3 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu - Erenler

Üniversitelerin İngilizce Öğretmenliği veya İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümlerinden mezun İngilizce Öğretmeni çalışma arkadaşı arıyoruz.

3 ay önce

Özel Şoför

Latin Reklam Tanıtım Birimleri San ve Tic A.Ş. - Erenler

İzmir de özellikle Üç Kuyular,Balçova,Narlıdere bölgesinde ikamet eden yada edebilecek Özel Şoför adayları acil olarak aranmaktadır.

3 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Besa Periyodik Kontrol Test Hizmetleri Ltd Şti - Erenler

Şirketimizde çalışacak Kadın Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır. İş Tanımı: -Gelen telefonları karşılayarak gerekli bilgileri vermek -Telefon görüşmelerini satışa çevirmek -Yapılan periyodik kontrollerin faturalarını sisteme girmek -Kesilen faturaların kargo takibini yapmak

3 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Ane Tekstil Sanayi Ticaret A.Ş. - Erenler

Acil, Ön Muhasebe Elemanı çalışma arkadaşları aramaktayız.

3 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Momentum Yazılım - Erenler

Momentum Yazılım Bünyesine 18 -35 Yaş Arası Bay Ve Bayan Diksiyonu Düzgün En Az Lise Mezunu İletişim Ve Pazarlama Becerileri Gelişmiş Outbound Google Adwords Reklam Projemizde Görevlendirmek Üzere Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Takım Arkadaşları Aramaktayız.NOT: Çağrı Merkezi Tecrübesi Olan Arkadaşlar ÖnceliğimizdirAyrıca Part Time Başvurular Değerlendirilmeyecek.

3 ay önce

Makine Bakım Onarım Teknisyeni/Makine Bakım Onarımcısı

Pekşen Endüstriyel Sızdırmazlık Elemanları San ve Tic A.Ş. - Erenler

Makine Bakım Onarım Teknisyeni/Makine Bakım Onarımcısı aranmaktadır* Makine Parçaları Üretimi* Makine Bakım Onarımı* Santrifüj ve Piston Pompa Bakım ve Onarımı,* Vana Bakım ve Onarımı* Mekanik Tesisat Bakım Onarım Konularında Tecrübeli ve Yetiştirilmek üzere.

3 ay önce

Sakarya Geneli Sektörler