Erdemli İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Erdemli İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Mimar

Stoneplus İnşaat Yapı San ve Tic Ltd Şti - Erdemli

Firmamızda görevlendirilmek üzere Mimar aramaktayız.

2 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Tüyaş İnşaat ve Gayrimenkul Yatırım San Tic A.Ş. - Erdemli

Sigorta Turkeyde çalışacak takım elemanları arıyoruz.Gereksinim olarak bilgisayar ve mikrofonlu kulaklığınız olması gerekiyor.Size gereken eğitimler verildikten sonra sistem 2 saniyede bir size müşteri ataması yapacaktır.Siz de bu müşterileri arayıp kendinizi tanıtarak sigorta ürünü satışı yapmanız gerekmektedir.Her sigorta poliçesinden %30 komisyon sağlanılacaktır.Her ayın son günü ücretinizi alırsınız.Eğitimler ücretsiz olup size özel dahili numara tanımlanacaktır.Müşterilerle görüşmeleriniz her zaman kayıt altına alınmaktadır.Eğitimler bittikten sonra sertifika verilmektedir.Bu iş,online olarak ve Sigorta Turkey Freelancer kapsamında yapılmaktadır.İnternet bağlantınızda sorun yok ve sizde kendinize güveniyorsanız bu iş tam size göre.O zaman hemen bizi arıyorsunuz :)

11 ay önce

Kumaş Pazarlama Sorumlusu

Shaheen Tekstil Giyim San ve Tic Ltd Şti - Erdemli

İstanbul Kağıthanedeki fabrikamızda görevlendirilmek üzere Kumaş Pazarlama Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Varkim Endüstri ve Yapı Kİmyasalları Ltd Şti - Erdemli

Torbalı Atatürk Sanayi Sitesinde bulunan fabrikamıza görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı aramaktayız.Faturaların kesilmesi ve kayıtlara alınması,E-arşiv fatura konusunda deneyimli.Gider evraklarının kayıtlara alınması,Çek ve senet işlemlerinin kayıtlara alınması,Mali müşavirimiz ile birlikte Aylık ve Üç Aylık beyannamelerin yapılmasına destek olmak ve ön hazırlıkları yapmak,Banka işlemlerinin yapılması,Tahsilat işlemlerinin yapılması,Gerekli resmi evrakları tek düzen hesap planına uygun ve genel kabul görmüş muhasebe ilkelerine göre kayıtlara alınması,İthalat işlemlerinden anlayan,Stok takibinin yapılması,Cari işlemlerinin yapılması ve Mutabakatların yapılması,Ba-Bs işlemlerinin yapılması,Sevkiyat işlemlerinin yapılması ve destek olunması,Genel olarak ön muhasebe ve genel muhasebe konusundaki işlemlere vakıf olunması.

1 yıl önce

Vasıfsız Eleman

Yolsan İnşaat Hafriyat Nakliyat San Tic Ltd Şti - Erdemli

Türkiye genelinde faaliyet gösteren firmamızda karayolları yapımı, helikopter pist yapım ve işaretlemesi aşamasında görevlendirilecek çeşitli departmanlara Teknik Eleman aramaktayız.Teknik bilgiye sahip olan ya da yetiştirilmek üzere iş alımı yapılacaktır.Maaş (Min. 3500 Max. 5000) + prim + AGİ, SSK, yol, yemek, erzak yardımı, Senede 2 defa çift maaş ile çalışılacaktır.

10 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Netvoog Kurumsal Hizmetler A.Ş. - Erdemli

Ana dil seviyesinde Almanca konuşabilen Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi arıyoruz.Maaş 4000 TL + Prim + SGKÇalışma Yeri : Beylikdüzü/İstanbulÇalışma Şekli : Home Ofis ve Tam Zamanlı Olarak

4 gün önce

Satış Elemanı

Marmara Lokum San ve Tic Ltd Şti - Erdemli

Marmara Lokum a tecrübeli satış elemanları aranıyor.Yer Avcılardadır.Pastane,kuruyemiş,benzin istasyonu ve market alanlarında müşteri portföyü olanlar tercih edilecektir.

10 ay önce

Saha Satış Personeli

Ambargoo Yazılım San ve Tic Ltd Şti - Erdemli

2019 da kurulan AmbarGoo LTD. ŞTİ. şirketimiz bünyesine kendini geliştirmek isteyen satış ve pazarlama personeli arayışındayız.

10 ay önce

Proje Danışmanı

Devrekani Yerel Eylem Grubu Derneği - Erdemli

Yerel Kalkınma Stratejilerinin Uygulanması-LEADER Yaklaşımı IPARD Programında yer alan tedbirlerden birisidir. Bu yaklaşım, kırsal sorunlar için yenilikçi çözümler üretilmesini teşvik etmekte ve yerel toplulukların ihtiyaçlarını karşılamak için önemli bir görev üstlenmektedir. Aynı zamanda yerel aktörlerin kendi bölgelerinde uygulanacak projeler ve gerçekleştirilecek strateji ile ilgili olarak karar alma süreçlerine katılmaları anlamına gelmektedir.Bu bağlamda; 2019 yılında kurulan Devrekani Yerel Eylem Grubu Derneği (DYEG), Yerel Kalkınma Stratejisinin (YKS) hazırlanması için bir araya gelen ve kırsal alanda yaşayan paydaşlardan oluşan dernek statüsünü taşıyan bir gruptur. LEADER Yaklaşımı tedbirine yönelik 7. Çağrı ilanı kapsamında derneğimizin Yerel Kalkınma Stratejisi (YKS) onaylanmış ve destek almaya hak kazanmıştır.DYEG; 2020-2023 yılları için paydaşları ile beraber hareket ederek bölgenin çevresel, kültürel ve sosyal yaşamına değer kazandırarak bölge nüfusunun ekonomik açıdan iyileştirilmesi için çalışmalar yapacaktır.Devrekani Yerel Eylem Grubu Dernek merkezinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki şartları taşıyan bir adet YEG Müdürü, 1 adet Yerel Kalkınma Stratejisi uzmanı alacaktır.Devrekani Yerel Eylem Grubu Dernek merkezinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki şartları taşıyan bir adet YEG Müdürü, 1 adet Yerel Kalkınma Stratejisi uzmanı alacaktır. YEG Müdürü/YKS Uzmanı İşe Alım İşlemleri Rehberi ve eklerinde belirtilen uygunluk kriterlerine sahip tüm adaylar mülakata davet edilecektir.İş yeri Bilgileri;Devrekani Yerel Eylem Grubu DerneğiDevrekani / KASTAMONU

9 ay önce

Soğuk Mezeci

Dafne Catering Gıda ve Yemek San Tic A.Ş. - Erdemli

Baskent Osb de bulunan yemek firmamıza Soğuk Mezeci aranmaktadır

9 ay önce

Merchandiser

Akar Tekstil Gıda ve Turizm San Tic A.Ş. - Erdemli

Akar Tekstil Gıda ve Turizm San. Tic. A.Ş’ de görevlendirilmek üzere, aşağıdaki kriterleri sağlayacak “Merchandiser/Müşteri Temsilcisi” ekip arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

1 yıl önce

Model /Manken

Cms Ajans ve Yapımcılık Tic Ltd Şti - Erdemli

Yurt dışı online satış yapan web siteleri için tanıtım katalog çekimlerimize katılmak için fiziği düzgün kendine güvenen deneyimli deneyimsiz çok sayıda bayan modeller arıyoruz. Ücretler günlük ve peşindir. Ortalama bütçeler 450 dolar ve 850 Euro arasında değişmektedir

1 yıl önce

Hemşire

Özel Ege Gönülden Engelli Bakım Merkezi - Erdemli

Engelli Bakım Merkezimizde görevlendirilmek üzere Hemşire alınacaktır.

3 ay önce

Operatör

Ünal Harfiyat İnş Otsan Turve TicLtd Şti - Erdemli

Firmamızda çalışmak üzere Operatör aramaktayız.

3 hafta önce

Ofis Hizmet Elemanı

Keskin İnşaat - Erdemli

Bitez Kavşağı Mevkii Konacık’taki ofisimizde çalışmak üzere Ofis Temizlik Elemanı aranmaktadır .

3 hafta önce

Operasyon Yöneticisi

Regula Turizm Otomotiv San ve Tic A.Ş. - Erdemli

Dünyanın 170 ülkesinde, yaklaşık 13.000 ofis ve 1.2 Milyondan fazla araçtan oluşan ağıyla, dünyanın en büyük otomobil kiralama firmalarından birisi olan EUROPCAR’ın Konya şehir içi ofisi için ‘’Operasyon Sorumlusu’’ olarak görev alacak bayan çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.Ofislere gelen müşterilerin taleplerinin karşılanması,Rezervasyonların organize edilerek takibatının yapılmasıKiralaması gerçekleşecek araçların tüm operasyonel işlemlerinin gerçekleştirilmesi,Kiralanan araçların sözleşme, imza, fatura vb. tüm işlemlerin gerçekleştirilmesi ve elektronik ortamda veri kayıtlarının tutulmasıGünlük telefon trafiğinin etkin bir şekilde yönetilmesi, rezervasyon alım, fiyat verme vs. gibi Araç bakım km takiplerinin yapılarak ilgili birimlere veri sağlanmasıMüşteri memnuniyetini ön planda tutarak, müşteri ilişkilerinin sağlanması.Ofis hedefleri doğrultusunda gerekli satış ve ek satışların gerçekleştirilmesi.Ofis içi günlük işleyişin sağlanması hususunda diğer personellerle uyumlu bir şekilde çalışılması.

8 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Şahbaz Mobilya - Erdemli

Mobilya mağazamızda görevlendirilmek üzere Çay Servis ve Temizlik Görevlisi alınacaktır.

7 ay önce

Reklam ve Tanıtım Uzmanı

Enerji Koleji - Erdemli

Milli manevi ve evrensel değerlerin farkında Reklam ve Pazarlama Danışmanı aramaktayız.

1 yıl önce

İnşaat Mühendisi

Umut Araboğlu Yapı İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Erdemli

Şirketimiz bünyesinde Almanyadaki şantiyemizde çalıştırılmak üzere iyi derecede Almanca bilen Şantiye Şefi/Şantiye Saha Mühendisi (İnşaat Mühendisi veya Mimar) alınacaktır.

11 ay önce

Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi

Pietra Otel - Erdemli

Hotelimiz de görevlendirilmek üzere Kat Hizmetleri Görevlisi alınacaktır.

8 ay önce

Mersin Geneli Sektörler