Erciş İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Erciş İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Makine Mühendisi

Doğukent Mekanik Mühendislik San Tic Ltd Şti - Erciş

İzmir Bergama 500 kişilik yurt şantiyemiz için Makine Mühendisi aramaktayız.

2 ay önce

Sosyal Medya Uzmanı

Signature Brand Marka Danışmanlığı - Erciş

Signature Brand Marka Danışmanlığı ofisimizde Sosyal Medya Uzmanı aramaktayız.

1 yıl önce

Direksiyon Eğitmeni

Özel Meridyen Sürücü Kursu - Erciş

Deneyimli, Kadın Direksiyon Eğitmeni aranmaktadır.

1 yıl önce

Bayan satış elemanı

Melinya gelinlik - Erciş

Satış konusunda tecrübeli bayan satış personeli aranmaktadı

10 ay önce

Temizlik Görevlisi (Hastane)

Semboldiş Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - Erciş

Çakmak/Ümraniyede (metroya yakın) yeni açılacak olan polikliniğimize temizlik/yemek görevlisi aranmaktadır. Detaylar yüz yüze görüşülecektir.

1 yıl önce

Ofis Asistanı

DR Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. - Erciş

Uzun yıllardır gayrimenkul sektörü için yazılım geliştiren, sektörde tanınmış kurumsal yapımızda güvenilir, güçlü, hizmet ve satış işletmemizde çalışmak üzere Asistan aranmaktadır.

2 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Ahden Metal Kapı Aksesuarları San ve Tic Ltd Şti - Erciş

İhracat firmamıza yabancı dil bilen ön muhasebe elemanı alınacaktır

9 ay önce

Asistan

Safir Sağlık Medikal Bilişim San Tic Ltd Şti - Erciş

İŞ TANIMI / Bayan Personel Ön Büro/ Sekretarya / • Asiste edilen üst düzey yöneticilerin günlük iş akışını ve çalışmalarının takip edilmesi, yönlendirilmesi,• Ofis işlerinin takibinin ve kontrolünün yapılması,• Firmaya gelen misafirlerin karşılanması ve ağırlanması.• E-Fatura İşlemlerini, Müşteri Yönetimi Depo ve Stok Yönetiminin Sorumluluğunu Üstlenecek• Evrak akışı ve imza süreçlerinin takibini sağlayacak

3 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Ecedoruk Tekstil İnşaat Tic Ltd Şti - Erciş

Esenyurt Akçaburgazda bulunan fabrikamızda görevlendirilmek üzere Çay Servis ve Temizlik Personeli aranmaktadır.Servis düzergahı: Yeşilkent mah,Balıkyolu,Esenyurt meydan,Esenyurt dev.hastanesi,Kıraç ,Kıraç meydan 1.personel Çay servisi , temizlik ve kartera yapabilecek.2.personel giriş kat , mutfak ve aşçıya yardım edebilecek.

1 yıl önce

Her türlü mobilya montajı yapilir

Setbest - Erciş

HERTURLU MOBILYA MONTAJI SOKME TAKMA

6 ay önce

ACİ SİTE BAYAN TEMİZLİK / SULTANBEYLİ KURTKÖY

vizyonvip - Erciş

ÇALIŞMA YERİ: PENDİK, ÇAMLIK MH PROJE İSMİ: SİTE SİTE-REZİDANS-VİLLA PROJELERDE ÇALIŞMIŞ OLMASI TERCİHİMİZDİR EN AZ 1 YIL TEMİZLİK OLARAK ÇALIŞMIŞ OLMASI ZORUNLUDUR ÇALIŞTIĞI İŞYERLERİN DEN YETKİLİ KİŞİLER TARAFINDAN REFERANS VERMESİ ZORUNLUDUR ---------- PENDİK ÇAMLIK MH SİTE KRİTERLER YAŞ SINIRI: 24-42 ARASI ÇALIŞMA SİSTEMİ: HAFTAİÇİ 08:00 - 18:00 ARASI ÇALIŞMA HAFTAİÇİ 1 GÜN İZİN SOSYAL HAKLAR: 2475TL MAAŞ + AGİ + SERVİS GÜZERGAHI KURTKÖY YENİŞEHİR MH ESTTANBUL SİTESİNDEN ALIP PROJEYE BIRAKIYOR --- PENDİK ÇAMLIK MH SİTE KRİTERLER YAŞ SINIRI: 24-42 ARASI ÇALIŞMA SİSTEMİ: HAFTAİÇİ 08:00 - 17:00 ARASI ÇALIŞMA C.TESİ 08:00-12:00 ÇALIŞMA PAZAR VE RESMİ TATİLLER İZİN SOSYAL HAKLAR: 2614TL MAAŞ + SERVİS GÜZERGAHI VİAPORT AVM ARKASI SULTANBEYLİ İETT SON DURAKDAN ALIP VİAPORT AVM SONRA ATLANTİS AVM ÖNÜNDEN GEÇİP PROJEYE BIRAKIYOR PENDİK ÇAMLIK MH PROJEMİZ: PİRİREİS CADDESİNE YAKIN LÜTFEN YUKARDAKİ KRİTERLERE UYANLAR ARASIN /NOT: LÜTFEN AŞAĞIDAKİ YETKİLİLERİ ARAYIP ONAY ALDIKTAN SONRA ŞİRKETE GÖRÜŞMEYE GELİNİZ ONAY ALMADAN GÖRÜŞMEYE GELMEYİNİZ /NOT: ULAŞAMAZSANIZ TELEFONUN MESAJ BÖLÜMÜNDEN BİLGİLERİNİZİ-KRİTERLERİNİZİ VE NUMARANIZI YAZIN OLUMLU OLDUĞUNDA SİZE GERİ DÖNÜŞ YAPALIM. İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİ TEL: 05051825070

6 ay önce

Rezidans Bayan Özel Güvenlik Personeli

VİZYON VİP - Erciş

Tuzla, fatih mh rezidans projemiz’de çalışcak, istanbulpark bulvarı yada formula 1 yakın, askerliğini yapmış bay kimlikli süresi geçmemiş özel güvenliiğe olan yada güvenlik şube müdürlüğüne güvenlik kimlik başvuru yapmış, güvenlik çalışabilir belgesini alan özel bayan özel güvenlik görevlisi aranıyor. ENAZ 1 YIL SİTE YADA REZİDANS YADA VİLLA PROJELER'DE ÖZEL GÜVENLİK OLARAK ÇALIŞMIŞ OLMASI TERCİHİMİZDİR BOY: 1.65 YADA ÜZERİ YAŞ SINIRI: 23 - 35 ARASI BAYANLAR= ÇALIŞMA SİSTEMİ: 12 SAAT ÇALIŞMA SABİT GÜNDÜZ 4 GÜN ÇALIŞ 2 İZİN BAYANLAR= ŞARTLAR: 2600TL MAAŞ + AGİ + YMK + SERVİS WORLD VE EXCELL PROGRAMINI KULLANMASINI BİLİP BİLGİSİYAR KULLANABİLEN OLMASI ZORUNLUDUR ( servis güzergahı sultanbeyli iett son durakdan alıp kurtköy viaport avm ve atlantis avm önünden geçip projeye bırakıyor ) Aşağıdaki Yetkili Yasin Bey’in Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz Onay Almadan Şirkete Görüşmeye Gelmeyiniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazıp Gönderin Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım İnsan Kaynakları Yönetici: Yasin İrtibat: 05051825070

1 yıl önce

Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri Elemanı

In Style Kuaför - Erciş

Bağlıcada bulunan güzellik salonumuza Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri Elemanları alınacaktır.

1 yıl önce

Satış Danışmanı

Doğanlar Tekstil Ayakkabıcılık İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Erciş

GİYSA olarak çağdaş, akılcı, başarılı ve ailenizin tercih ettiği Türkiyenin giyim markasıyız. Yıllara meydan okuyan yenilikçi vizyonumuzu sürdürüyoruz.Çeyrek asırdır, koşulsuz müşteri memnuniyeti amacıyla çalışıyoruz.Biliyoruz ki, en büyük değerimiz çalışanlarımızdır. Siz de GİYSA ekibine katılarak, bir dünya markası olma hedefine birlikte yürümeye hazır mısınız?Mağazamızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanı arayışındayız.

8 ay önce

Fen Bilgisi Öğretmeni

Altın Kural Eğitim - Erciş

Kurumumuzda çalışmak üzere Fen Bilgisi Öğretmenliği mezunu veya ilgili bölüm mezunu Fen Bilgisi Öğretmeni alınacaktır.

9 ay önce

Yönetici Asistanı

Aria Teknik Gayrimenkul Yatırım A.Ş. - Erciş

Firmamızda görevlendirilmek üzere Yönetici Asistanı aranmaktadır.E ticaret pazar yerlerinde ve sosyal medyada satışını yaptığımız Cilt Bakımı ve Yetişkin Ürünlerini yönetecek,Sektörü ve ürünleri takip edecek.Pazarlama ve reklam stratejilerini belirleyecek.

3 hafta önce

Sekreter

Kogaz Grup Danışmanlık ve Eğitim Uzmanlığı Ltd Şti - Erciş

Dikmen Caddesinde bulunan ofisimize iyi derecede İngilizce bilen Sekreter alınacaktır.Çalışma saatlerimiz : Pazartesi-Cumartesi 9:30-18:30 dur.

1 yıl önce

Sosyal Medya Uzmanı

Paradigma İş Geliştirme Prodüksiyon Tic Ltd Şti - Erciş

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sosyal Medya Uzmanı aranmaktadır.

1 yıl önce

Kaynakçı Ustası

Teknik İş Makine - Erciş

İşine sadık elemanlar arıyoruz

1 yıl önce

Teknik Servis Uzmanı

Terazipos Sistemleri San ve Tic Ltd Şti - Erciş

Terazi ,yazarkasa ve dokunmatik pos cihazları üretim ve satışını gerçekleştirdiğimiz firmamızın yeni yapılanmasında görevlendirilmek üzere Teknik Servis Uzmanı aranmaktadır.

2 hafta önce

Van Geneli Sektörler