Erbaa İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Erbaa İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Muhasebe Elemanı

Yekta İnşaat Temizlik San Ltd Şti - Erbaa

Darıca ilçesinde Yapı sektöründe hizmet veren firmamız için muhasebe işlerinden anlayan cari takip edebilecek iş takibi yapabilecek Muhasebe Elemanı arıyoruz. Öğrenmeye açık aktif biri olması bizim için çok önemli.

2 hafta önce

Su arıtma

Çağın su arıtma - Erbaa

Firmamızın saha satış bölümünde çalışmak üzere; Tecrübeli/Tecrübesiz Diksiyonu düzgün, İkna kabiliyeti ve özgüveni yüksek, BAYAN satış temsilcisi ekip arkadaşları aranmaktadır

7 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Ahden Metal Kapı Aksesuarları San ve Tic Ltd Şti - Erbaa

İhracat firmamıza yabancı dil bilen ön muhasebe elemanı alınacaktır

9 ay önce

Satış Elemanı

Thermomed Medikal ve Analitik Cihazlar Tic Ltd Şti - Erbaa

Firmamızda çalışmak üzere Satış Elemanı aramaktayız.İŞ TANIMIBölge dahilindeki yerlere müşteri ziyaretlerini gerçekleştirmek ve yeni müşteri kazanma çalışmalarından bulunmak,Fırsat teklif ve aktivite kayıtlarının Teamgram üzerinde güncel bir şekilde tutmak ve takip etmek, Mevcut ürün satışları ile ilgili satış, tahsilat ve kar hedeflerini gerçekleştirmek,Müşteri talepleri doğrultusunda grup şirketleri için de oluşabilecek potansiyel satışlar için aksiyon almak,Müşteriden gelen talepler ve pazar eğilimleri doğrultusunda ürün portföyünü genişletmek adına çalışmalar yapmak.

2 hafta önce

Şantiye Şefi

Gaziantep Tam Yapı San Tic Ltd Şti - Erbaa

Şantiye ağırlıklı çalışabilecek, ama aynı zamanda metraj ve 3D modelleme yapabilecek MİMAR aranmaktadır...

10 ay önce

Reyon Görevlisi

Netiz Gross Toptan Market - Erbaa

Market sektöründeki mağazalarımızda reyon elemanı olarak çalışacak personeller aramaktayız.

8 ay önce

Ofis içi ve dış sahada çalışacak emlak danışmanı broker aranıyor

BEF GAYRİMENKUL - Erbaa

Ofisimiz Karşıyaka Çarşı'da bulunuyor. Ofisimiz ciddi çalışan bir müessese sabah saat 9.30-10 ofisimiz açılır akşam 19.00-20.00 arası kapanır. Ofisimizde çalışma koşulları bu şekildedir. Önemli içerik olarak : ofisimize sekreter aramıyoruz broker arıyoruz bu sebepten dolayı maaş vermiyoruz yapılan her işten satılan veya kiralanan evden 0 komisyon veriyoruz iş şartlarımız bu şekilde ilgilenen arkadaşların bilgisine.

1 yıl önce

Mağaza Satış Yöneticisi/Yönetmeni

Artmina Mimarlık İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Erbaa

Mağaza satış deneyimi olan tecrübe sahibi olan kişiler tercihimizdir.

10 ay önce

Kasap

Şah 25 Hayvancılık Gıda Et ve Et Ürünleri San Tic Ltd Şti - Erbaa

Sultanbeyli de açılan kasap reyonumuz için Kasap aramaktayız.

2 ay önce

Pazarlama Elemanı

Serkon Tekstil San ve Tİc Ltd Şti - Erbaa

İş Tanımı:-Yurt dışı pazar araştırması yaparak yeni müşteriler edinmek ve satış yapmak-Mevcut müşterilerimize hizmetin satış ve sevkiyat devamını sağlamak-Toptan satış magazamızda gelen müşteriler ile satış pazarlaması ve sevkiyat sürecini takip etmek.(bu süreçte ürünlerin koli yapılması)-Whatsapp ve instagram gibi platformalar üzerinden musterilerin iletişim sipariş sağlamak.-Fuar katılımlarımızda gerekli durumalarda görev almak..Faaliyet alanımız bebek ve çocuk ürünlerinin üretimi ve pazarlanmasıdır.

3 hafta önce

Pazarlama Elemanı

Erşen Medikal - Erbaa

Tıbbi malzeme satışı ve pazarlama uzmanı alınacaktır.

3 ay önce

Kalite Kontrol Sorumlusu

Aydın Torna Montaj San Tic Ltd Şti - Erbaa

Talaşlı imalat sektöründe faaliyet gösteren firmamıza Kalite Kontrol Sorumlusu alınacaktır.Kalite müdürlüğü bünyesinde;Üretilen parçaların final kalite kontrol ve proses kalite kontrol aşamasında teknik resim ve şartnameye uygunluğunun kontrollerini gerçekleştirmek.Tedarik edilen hammaddelerin giriş kalite kontrol işlemlerini gerçekleştirmek.Kalite yönetim sisteminin gerçekleştirdiği dökümasyon ve kontrollerini gerçekleştirmek.

8 ay önce

Aşçı

Netvoog Kurumsal Hizmetler A.Ş. - Erbaa

Bahçelievlerde bulunan firmamızda, 8 kişiye öğlen yemeği yapmak üzere part-time Aşçı alınacaktır.Çalışma süresi haftada 5 gün 2 saattir.Bahçelievler-Yenibosna Merkez yakınında ikamet eden adayların başvurular değerlendirilecektir.Maaş asgari ücret üzerinden hesaplanacaktır.

1 yıl önce

Gaz Altı Kaynakçısı

Simtes Makina Tesisat - Erbaa

Şirketimizin bünyesinde çalıştırılmak üzere profil kaynağı yapabilecek 2 sınıf Gaz Altı Kaynakçısı aranmaktadır.servis: körfez eşme arasında d -100 karayolu üzerinde yapılacaktır.

1 hafta önce

Yönetici Asistanı

Fulya Mimarlık A.Ş. - Erbaa

Fulya Mimarlık A.Ş Grup Şirketler Genel Müdürü Asistan İlanıDiksiyonu düzgün,Dış görünümüne özen gösteren,Yöneticisinin telefonlarını yönetebilecek,Mail akışını kontrol edebilecek,Tüm toplantılarda Yöneticisine eşlik edecek,Yöneticisinin günlük programını organize edebilecek,Sosyal medya için fotoğraf video çekebilecek,Toplantı, Lansman organize edebilecek.Şehir dışı seyahat engeli olmayanYukarıda belirtilen niteliklere haiz olan adayların başvuruda bulunmasını dileriz.Saygılarımızla

2 ay önce

Modelist

Naki Hazır Giyim Taşımacılık San ve Tic A.Ş. - Erbaa

Kadın Giyim üretimi yapan firmamızda görevlendirilmek üzere Modelist aramaktayız.

4 ay önce

Gıda Mühendisi

Dağ Kuru Gıda San ve Tic Ltd Şti - Erbaa

Malatya 1.Osbde faaliyette olan kuru kayısı fabrikamızda çalıştırılmak üzere deneyimli Gıda Mühendisi alınacaktır. Detaylar başvurudan sonra yüz yüze görüşülecektir.

7 ay önce

Plasiyer

Yedikuşak Turizm ve Ticaret Ltd Şti - Erbaa

Bayiliğini aldığımız Gıda satış ve pazarlama firmamızda Plasiyer aranmaktadır.NOT: Çalışma süremiz ayda 22 gündür sonrasında 8 günlük tatil vardır.

1 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Nil Site Yönetimi Yapı ve İnşaat Tic Ltd Şti - Erbaa

Site yönetimimiz bünyesinde çalışacak bayan Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.

7 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Gls Gelişim Otomotiv İnş San Tic Ltd Şti - Erbaa

Firmamızda çalışmak üzere kadın/erkek Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

1 yıl önce

Tokat Geneli Sektörler