Enerji İş İlanları - prokariyer.com

Enerji İş İlanları


CNC Lazerle Kesme Operatörü

Say Reklamcılık Yapı Dekorasyon San ve Tic A.Ş. - İstanbul Avrupa,İzmir,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,Eskişehir,Diyarbakır,İzmir,

Say Yenilenebilir Enerji ve Say Reklam A.Ş. bünyesinde Kemalpaşa fabrikamızda çalışmak üzere Cnc Lazer Kesim Operatörleri alınacaktır.

2 gün önce

Ön Muhasebe Elemanı

Norm Mühendislik San ve Tic Ltd Şti - İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Ankara, İzmir, Muğla, Antalya,İstanbul Avrupa,Edirne,Ankara,İstanbul Anadolu,

Norm Petrol Firmamıza; Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

3 hafta önce

Bütçe ve Raporlama Uzmanı

Oceanmec Enerji Internatıonal - Isparta,İstanbul Avrupa,Konya,Ankara,Ankara,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,İzmir,Yalova,Malatya,Yalova,Adana,Sakarya,İstanbul Anadolu,Eskişehir,Ankara,Balıkesir,Ankara,İstanbul Anadolu,Konya,Ankara,Ankara,

Maden, enerji, ,inşaat, turizm, dış ticaret konularında faaliyet gösteren şirketimizin Ankarada bulunan merkez yapısı içinde çalışacak, grubun tüm şirketlerinin finans, nakit akışı, mali tablolarının konsolidasyonu, bütçe, yönetim raporlamasından sorumlu Bütçe, Finans ve Raporlama Uzmanı aramaktayız.Görev Tanımı:Nakit akış süreçlerini yönetir,Dönemsel raporlarını hazırlar,Ödemeleri onaylatır ve onaylanan ödemelerin banka kanalı ile yapılmasını sağlar,Şirket finansal yapı planlamaları ile nakit bütçelerinin hazırlanmasında etkin rol oynar. (Gerçekleşme tablolarını hazırlar),Şirket kar merkezlerinin oluşturacağı yıllık bütçeler ile genel merkez yıllık bütçesinin konsolidasyonunu yapar,Merkez ile şirketler arasında bütçe, finans ve raporlama açısından bilgi akışının doğru olmasını sağlar.

3 ay önce

Çatı İşçileri

Solarport Enerji San ve Tic Ltd Şti - Bursa,İstanbul Avrupa,Bursa,

Daha Önce Çelik Çatı üzerine çalışmış ustalık belgesi olan tecrübeli adaylar başvurabilir.

3 ay önce

Pazarlama Elemanı

Solarport Enerji San ve Tic Ltd Şti - Bursa,

Daha Yenilenebilr Enerji Kaynakları Üzerinde Çalışmış kendine güvenen diksiyonu iyi olan adayları aramızda görmek isteriz.

3 ay önce

İnşaat Mühendisi

Aysa Boru Hattı Hizmetleri San ve Tic Ltd Şti - Ankara,İstanbul Avrupa,Tekirdağ,İzmir,İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,Samsun,İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,Samsun,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,Bursa,İzmir,İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,İzmir,Ankara,İstanbul Avrupa,Ankara,

Firmamızda çalışmak üzere İnşaat Mühendisi/Teknikeri aramaktayız.

3 ay önce

Elektrik Dağıtım Şebekesi İşletme Bakım Teknisyeni

Bursa Tek Enerji San ve Tic Ltd Şti - Mersin,Burdur,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,Kayseri,İzmir,Ankara,İstanbul Anadolu,Bursa,

AG - OG Elektrik Tesisatı, Kompanzasyon, Arıza Bakım işlerinde çalıştırılmak üzere , konularında tecrübeli Elektrik Teknisyenleri/Ustaları arıyoruz.

3 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Mak Hay Enerji İnş Tur Nak San ve Tic A.Ş. - İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,Kocaeli,İzmir,İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,Çanakkale,Antalya,İstanbul Anadolu,Ankara,Ankara,İstanbul Anadolu,İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,Muğla,İstanbul Anadolu,

Şirketimizde ofis konumunda olup Hilton Kozyatağı arkasında sabah 08:00 akşam 17:00 çalışabilecek Çay Servis ve Temizlik Personeli aramaktayız.

3 ay önce

Enerji Mühendisi

Mfs Yenilenebilir Enerji Otomasyon San Tic Ltd Şti - Mersin,Adana,

Gelişen sektörde yenilenebilir enerji kaynaklardan olan güneş enerji santralleri üzerine on grid, off grid ve hybrid sistemler için teklif hazırlayacak, keşif çıkartacak, GES tasarımı yapacak ve projesini çizecek, elektrik dağıtım şirketleri ile onay ve kabul süreçlerini yürütecek,Güneş Enerji Santrallerinde şantiye şefi olarak çalışacak ekip arkadaşı aramaktayız.

4 ay önce

Saha Satış Personeli

Tebessüm Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd Şti - Hatay, Adana,

Enerji Kimlik Belgesi (EKB) sunumunu sahada yapacak deneyimli ekip arkadaşları arıyoruz.Hatay ili, ilçeleri ve çevre iller.

4 ay önce

İnsan Kaynakları Uzmanı/Personel Uzmanı

Anadolu Elektrik San ve Tic A.Ş. - Bursa,İstanbul Anadolu,Bursa,Ankara,

Şirketimizin merkez ofisinde görevlendirilmek üzere İ.K. Uzmanı arayışımız vardır.

4 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Kuzeyli Enerji Danışmanlık ve Su Arıtma Sistemleri - İstanbul Anadolu,Antalya,Antalya,

Enerji ve su arıtma sistemlerinde faaliyet gösteren firmamızda çalışacak iş arkadaşları ( Bayan ) arayışımız mevcuttur.Çalışma saatleri Hafta içi saat 10:00 -18:30 arasıHafta Sonu ( Cumartesi ) saat 11:00-17:00 arasındadır. İlgili işimizde satış işlemi yapılmamaktadır. Detaylar tarafınıza aktarılacaktır.Sabit ücret + prim usulu çalışılmaktadır.

4 ay önce

Asistan

Mak Hay Enerji İnş Tur Nak San ve Tic A.Ş. - İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,İzmir,İstanbul Anadolu,

Firmamız yeni kurulan bir firmadır.Sağlık araç ve gereçleri ambalaj malzemesi ve diğer ticari malların toptan alım satımı ile ilgilenmekte olup; Giyimine dış görünümüne önem veren, diksiyonu düzgün, prezantabl, seyahat engeli olmayan yöneticimize yardımcı olmak üzere kadın Asistan aramaktayız.Maaş konusu görüşmeye davet edilecek adaylarla yüz yüze görüşmede belirlenecektir.Başvuruların online yapılmasını önemle rica ederiz.

5 ay önce

Cnc Operatörü

Kalyon Güneş Teknolojileri Üretim A.Ş. - Ankara,Ankara,İstanbul Avrupa,Ankara,

Firmamızda CNC Operatör / Usta Operatör pozisyonlarında ekip arkadaşları aramaktayız.

6 ay önce

Mekanik Bakım Onarımcısı

Kalyon Güneş Teknolojileri Üretim A.Ş. - Ankara,

Güneş paneli üretim fabrikası bünyesinde çalışacak Mekanik Bakım Onarımcısı aramaktayız.İş Tanımı:Yardımcı tesisler, İngot, wafer, hücre ve modül üretim hattında mekanik sistemlerin bakım onarımını gerçekleştirmek,Bakım onarım için ön hazırlık yapmak,Haftalık, aylık, yıllık mekanik bakım planı doğrultusunda gerekli kontrolleri yerine getirmek,Isıtma, soğutma, havalandırma, sıhhi tesisat vb benzeri makinelerin ve mekanik fonksiyonlu tüm tesisat ve teçhizat ile otomasyon sisteminin bakımını yapmak,Su deposu, atık su, yakıt kazanları, gaz tesisatı, otomasyon sistemi, vb tesisatların düzenli bakım işlerini yerine getirmek, Zimmeti altında bulunan ekipman ve malzemeyi iyi muhafaza etmek, Üstleri tarafından verilecek diğer görevleri yerine getirmek.

6 ay önce

Operatör / Usta Operatör

Kalyon Güneş Teknolojileri Üretim A.Ş. - Ankara,

Türkiyenin ilk entegre yerli güneş paneli üretim fabrikasında görevlendirilmek üzere;Üretim sürecinin tüm aşamalarında kalite kontrol ve veri girişi işlemlerinin yapılması, takibi ve evraklarının arşivlenmesi işlemlerinden sorumlu olacak Operatör/Usta Operatör aramaktayız.

6 ay önce

Satış Elemanı

Sayron Elektronik Enerji San ve Tic A.Ş. - İzmir,

Akü şarj-kaplama, redresör, kesintisiz güç kaynağı satışı yapabilecek Satış Elemanı arıyoruz.

6 ay önce

E-Ticaret Müşteri Temsilcisi

Federal Enerji Otomasyon ve Alternatif Enerji Sistemleri - Muğla, Antalya, Aydın,Ankara,İzmir,

Şirketimize ait E-ticaret sitesinde satış işlemlerini yapabilecek, diğer web sitemiz ile ilgili işlemleri de yapabilecek muhasebesini tutabilecek, aynı zamanda grafik program bilgisi olan ( el ilanı kampanya ilanı vb ) Erkek ya da Kadın farketmez E-Ticaret Müşteri Temsilcisi aranmaktadır. İzmirde ikamet etmesi şarttır.

7 ay önce

Home Office Satış Temsilcisi

Devisso Mühendislik Gıda Bilişim San ve Tic Ltd Şti - İstanbul Avrupa,Adana,İstanbul Avrupa,Tüm Şehirler,

Güncel medikal malzeme ürünlerinin ve eğitim setlerinin satışında görev alacak, home office çalışacak Satış Temsilcileri personeller aranmaktadır.

7 ay önce

Makine Mühendisi

Anadolu Elektrik San ve Tic A.Ş. - Ankara,Trabzon,Muğla, Antalya, İzmir, Aydın,

Elektrik sektöründe faaliyette bulunan  şirketimizin Marmaris Aksaz da bulunan askeri projesinde çalışmak üzere  Makine Mühendisi aranmaktadır.Projenin hesap ve kontrollerinin yapılması,İş programlarının hazırlanması,Saha imalatlarının kontrollerinin yapılması,İmalatların proje ve şartname uygunluğunun denetlenmesi.

7 ay önce

Elektrik Elektronik Mühendisi

Mektim Mühendislik Enerji San ve Tic Ltd Şti - İstanbul Avrupa,İzmir,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu,İstanbul Anadolu,Ankara,

Firmamızda çalışmak üzere Güneş Enerjisi Santrali kurulumunda deneyimli Elektrik Elektronik Mühendisi arayışımız mevcuttur.İş Tanımı:Ges projeleri ile ilgili gerekli bilgilerin toplanarak , gerekirse yerinde yapılan inceleme sonrası projelendirilip , çizilmesi, tek-hat şemasının çizilerek projenin onaylatılmasını sağlamak,Enerji Taahhüt projelerinin tüm süreçlerinde görev ve sorumluluk almak,İşlerin projeye uygunluğunu denetlemek,Projenin belirlenmiş olan sürede ve şekilde bitirilmesini sağlamak,Düzenli olarak teknik yönetime rapor vermek,Alt yüklenicileri sevk ve idare etmek,İSG yönetmeliklerine uyulmasını sağlamak,denetlemek,önlemleri almak,Projelerde bakım onarım faaliyetlerinde bulunmak,TEDAŞ kabulüne kadarki süreçleri takip etmek ve uygulamak.

7 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Gümüş Grup Su Arıtma - Denizli,İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,İstanbul Anadolu,Ankara,Ankara,İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu,İstanbul Anadolu,Ankara,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,Kocaeli,Muğla,İstanbul Anadolu, Antalya, İzmir,İstanbul Anadolu,İzmir,İstanb

Fethiyede yeni açılmış olan şubemizde açık alan soğutma, su arıtma ve ısı pompası satışı yapabilecek ekip arkadaşları alınacaktır.

8 ay önce

Sekreter

Master Güç Sistemleri Tic Ltd Şti - İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,Muğla,İstanbul Anadolu, Malatya,İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,Ankara,Antalya,İstanbul Anadolu,Kocaeli, İstanbul Anadolu,İzmir,Konya,İstanbul Avrupa,Denizli,İstanbul Anadolu,Bursa,Adana,İstanbul Avrupa,İs

Ofis İçerisinde çalışacak, İhtiyaç halinde ofis dışında da görevlendirilecek Sekreter aramaktayız.

8 ay önce

Teknik Servis Elemanı

Master Güç Sistemleri Tic Ltd Şti - İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,Muğla,İstanbul Anadolu, Malatya,İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,Ankara,Antalya,İstanbul Anadolu,Kocaeli, İstanbul Anadolu,İzmir,Konya,İstanbul Avrupa,Denizli,İstanbul Anadolu,Bursa,Adana,İstanbul Avrupa,İs

Ofis içerisinde ve ofis dışarısında görevlendirilecek Teknik Servis Personeli aramaktayız

8 ay önce

Yönetici Asistanı

Master Güç Sistemleri Tic Ltd Şti - Aksaray,İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,

Enerji sektöründe faaliyet gösteren firmamıza Yönetici Asistanı aramaktayız.

9 ay önce

Mimar / İç Mimar

Atd Enerji Teknolojileri San ve Tic A.Ş. - Ankara,

Mimar veya İç Mimar ekip arkadaşı arıyoruz.

10 ay önce

Elektrik Elektronik Mühendisi

Anadolu Elektrik San ve Tic A.Ş. - Muğla, Antalya,

Muğla Marmaris te bulunan Elektrik sektöründe faaliyette bulunan şirketimizin Marmaris Aksaz da bulunan askeri projesinde çalışmak üzere Makine Mühendisi aranmaktadır.İş Tanımı:Projenin hesap ve kontrollerinin yapılması,İş programlarının hazırlanması,Saha imalatlarının kontrollerinin yapılması,İmalatların proje ve şartname uygunluğunun denetlenmesi.

10 ay önce

Ofis Elemanı

Tesla Güç Sistemleri San ve Tic Ltd Şti - İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,Bursa,

Ofis işlerini yürütebilecek Ofis Elemanı aramaktayız.

10 ay önce

Sekreter

Stfc Petrol Ürünleri San İç ve Dış Tic Ltd Şti - İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,İzmir,İstanbul Avrupa,İzmir,Ankara, Eskişehir,Adana,Ankara,İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,İstanbul Anadolu, Ankara, İzmir, Bursa, Adana,Ankara,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,Ankara,Bursa, İzmir, Kırıkkale, Şanlıurfa, Di

Şirketimiz bünyesinde yetiştirilmek üzere Sekreter ekip arkadaşı aranmaktadır.

11 ay önce

Elektrik Teknisyeni

Enertest Enerji Test Kontrol Hizmetleri A.Ş. - İstanbul Avrupa,Ankara,İstanbul Avrupa,Adana,Antalya,İzmir,Adana,İzmir,İstanbul Anadolu,Ankara, Eskişehir,

Türkiye nin değişik illerinde GES (güneş enerjisi sistemleri) scada panosu montajı işi ve ayrıca Osmangazi EDAŞa bağlı bölgelerde scada pano montajı işlerinde çalışacak Elektrik Teknikeri/Teknisyenleri alınacaktır.

11 ay önce