Endüstri İş İlanları - prokariyer.com

Endüstri İş İlanları


Web Tasarım Bilgi İşlem Uzmanı

Özpolat İnşaat Taahhüt San ve Tic Ltd Şti - Balıkesir,İstanbul Anadolu,

Şirketimizin web sitelerinden sorumlu olacak kurulumunu ve güncellemelerini yapacak Web Tasarım Bilgi İşlem Uzmanı çalışma arkadaşı aramaktayız.

3 hafta önce

Şoför

Elboy Mühendislik Otomasyon San ve Dış Tic Ltd Şti - İstanbul Avrupa,Antalya,İstanbul Avrupa,

Firmamıza şoför ve tedarik işlerini yapacak Şoför alınacaktır.

3 hafta önce

Kaynakçı

Elboy Mühendislik Otomasyon San ve Dış Tic Ltd Şti - Kayseri,Tekirdağ,İstanbul Avrupa,

Elboy Endüstriyel Çözümler 38 senelik tecrübesi ile Türkiye’nin önce gelen Elektrostatik Toz Boya Ekipmanları, Yaş Boya Ekipmanları, anahtar teslim boyahaneler ve yüzey işlem teknolojileri üreticilerindendir. Çatalcadaki firmamıza tecrübeli Gaz Altı/Argon Kaynakçıları aranıyor .

2 ay önce

Teknik Satış Temsilcisi

Pekşen Endüstriyel Sızdırmazlık Elemanları San ve Tic A.Ş. - Sakarya, İstanbul Avrupa, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Gaziantep, Samsun, Antalya, Denizli,

Endüstriyel sızdırmazlık elemanları pazarlamasında, bölgelerde görevlendirilecek, Teknik Satış Temsilcisi alınacaktır.

2 ay önce

Teknik Personel

Teknika End Mutfak Cih İnş San ve Tic Ltd Şti - Kocaeli, İstanbul Anadolu,Tekirdağ, İstanbul Avrupa, Kırklareli, Edirne,İstanbul Anadolu,Adana,Gaziantep,İstanbul Avrupa,Aydın, Muğla, Antalya, Manisa, İzmir,İstanbul Anadolu,İzmir,İstanbul Anadolu,İzmir,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,İzmir,İstanbul Avru

Endüstriyel mutfak ekipmanları yetkili servisi hizmeti için Teknik Servis Personeli aramaktayız.İstanbul Avrupa yakasının en büyük yetkili servis ağı hizmeti sunuyoruz.Güçlü ve büyük ekibimize işini seven deneyimli/deneyimsiz teknik personel alımı yapılacak.

3 ay önce

Satış Destek Personeli

Factor İş Güvenliği Danışmanlık Ltd Şti - İstanbul Anadolu,Adana,İstanbul Avrupa,Kayseri,İzmir,Gaziantep,

Merkezi Gaziantepte bulunan FACTOR İş Güvenliği danışmanlık ve Kimya ürünlerinin, Satış Pazarlama bölümüne bağlı olarak Gaziantepte çalıştırılmak üzere belirtilen özellikleri taşıyan Satış Destek Elemanıaramaktayız.

4 ay önce