Endüstri İş İlanları - prokariyer.com

Endüstri İş İlanları


Teknik Eleman

Ekc Grup Endüstriyel Klima San ve Tic Ltd Şti - Kocaeli,İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,Ankara,İzmir,Ankara,Denizli,Ankara,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,

Firmamızda görevlendirilmek üzere Teknik Eleman alınacaktır.

3 gün önce

Kalite Kontrol Elemanı

Gökmen Makina San ve Tic Ltd Şti - İstanbul Anadolu,Ankara,İzmir,İzmir,İzmir,İzmir,İzmir,

Talaşlı imalattan çıkan ürünlerin Numune alma planına ve Kalite biriminin belirlediği sıklığa göre ölçümlerini yapmak, kaydetmek ve raporlamak üzere Final Kalite Kontrol Personeli arayışımız bulunmaktadır.

3 hafta önce

İnşaat Mühendisi

Ade Endüstriyel Servis İnşaat Ltd Şti - İstanbul Anadolu,Şanlıurfa,Manisa,Malatya,İstanbul Anadolu,

Rafineriler, enerji santralleri, tank ve depolama tesisleri gibi endüstriyel alanda iskele kurulum-söküm ve kiralama hizmeti veren firmamızın tam zamanlı olarak merkez ofisinde tasarım ve projelendirmeye, gerektiğinde de muhtelif şantiyelerinde yönetici olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip “İnşaat Mühendisi” arayışımız bulunmaktadır.

1 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Atak Endüstriyel Mutfak Gıda Makinaları İmalatı - Çorum,

Endüstriyel mutfak malzemeleri imalat ve satışı yapmakta olan firmamız için Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

1 ay önce

Saha Satış Personeli

Mmc Teknoloji - İstanbul Avrupa,

Sahada aktif çalışacak bir satış personeli arıyoruz!MMC Teknoloji; Karbür freze, karbür uçlar, ölçü aletleri ve makina klavuzları satışı yapan bir endüstriyel teknoloji firmasıdır.Dolgun Maaş + Yemek ücreti + SGK + Prim + Araç imkanı sağlamaktayız.Metal Kesici Takımlar - Hırdavat veya CNC-Torna Freze İmalat sektörü tecrübesi olanlar değerlendirilecektir.Yetiştirilmek üzere personel alımı yapılmayacaktır.

2 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Greenland Rulman Otomotiv San Tic A.Ş. - Kocaeli,İstanbul Avrupa,Ankara,Antalya,Ankara,Ankara,İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,Mersin,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,

Ön Muhasebe ve Sekreter aranmaktadır.İşin Tanımı: Sekreterlik görevinin yerine getirilmesi Resmi yazışmalar, gelen/giden evrak takibini yapmak ve kayıt altına almak Gelen müşteri ve telefonların ilgili birimlere yönlendirilmesi Misafirlerin karşılanması ve ofis genel ihtiyaçlarının takibi Sipariş, sevkıyat organizasyonunu yürütülmesi, Sevkıyat süreçlerinde irsaliye ve faturaların düzenlenmesi Cari hesap mutabakatları ve takibinin yapılması Sipariş kargo süreçlerinin yürütülmesi ve takibinin yapılması Ofis içerisinde saha satış ekibinin randevu ve görüşmelerini organize etmek. Teklif hazırlama konusunda saha satış ekibine destek olmak Telefon ile satışta ikna kabiliyeti yüksek olan,

2 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Arslanlar Pastacılık Tic Ltd Şti - İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,

Dondurulmuş Pasta ve Unlu Mam. üretim & ihracatı yapan firmamıza Muhasebe Sorumlusu alınacaktır.

3 ay önce

İmalat Müdürü

Baysan Isıtma Soğutma Cihazları San ve Tic A.Ş. - İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,İstanbul Anadolu,Konya,Sakarya,İstanbul Anadolu,İzmir,Konya,Ankara,İstanbul Avrupa,

Görev Tanımı:Üretim sürecinin hazırlanması ve takip edilmesi,Tasarlanan ürünlerin teknik resim ve dökümanlarının oluşturulması,Üretimle ilgili teknik resim ve dataların oluşturulması,İmalat atölyesindeki çalışanlara gerekli yönlendirilmenin yapılması.

3 ay önce

Elektrik Mühendisi

Altay Tasarım İnşaat San ve Tic A.Ş. - Bursa,Balıkesir,

Balıkesir Organize Sanayi Bölgesinde Yapımı Devam Eden Fabrika İnşaatı Projemizde görevlendirilmek üzere Elektrik Mühendisi aranmaktadır.

3 ay önce

Enjeksiyon Pres Döküm Makinesi Operatörü

Elite Aksesuar Elektrik Elektronik Mak San ve Tic Ltd Şti - Ankara,İzmir,

Plastik enjeksiyon makinesinde çalıştırılmak üzere deneyimli Enjeksiyon Makinesi Operatörü alınacaktır.

3 ay önce

Elektrikçi (Genel)

Kangal Vinç Kaldırma ve Taşıma Mak Dış Tic Ltd Şti - İstanbul Avrupa,Mersin,Hatay,Kayseri,İstanbul Avrupa,

20 yıllık tecrübesi ile elektrik tesisatı ve pano köklü olan firmamızda görevlendirilmek üzere Elektrikçi alınacaktır.

4 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Üstünler Makina Kaya Kırıcıları - İstanbul Avrupa,

Hidrolik Kaya Kırıcı makina ve yedek parça üretimi yapan firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.Stok takibi ve teklif, sipariş, satış takibi yapabilecek,Fatura ve Cari hesap borç ve alacak takibini yönetebilecek,Müşteri crm , tedarikçi hesap takbi , personel hesapları takibi ve masraf gider takibinden sorumlu,Kasa TL ve döviz için ayrı ayrı , banka hesapları , çek /senetler ve mali müşavire verileri hazırlayan.

4 ay önce

Kaynakçı

Kangal Vinç Kaldırma ve Taşıma Mak Dış Tic Ltd Şti - Konya,Ankara,Mersin,Ankara,İstanbul Avrupa,Diyarbakır,Ankara,Antalya,Aydın,İstanbul Avrupa,Giresun,İstanbul Avrupa,

20 yıllık tecrübeli, imalat ihracat yapan, elektrikli ceraskal üretiminde sektörün önde gelen firmalarından Kangal Vinç Kaldırma ve Taşıma Makinaları Careskal firmamıza Kaynakçı aramaktayız.Çalışma Saatlerimiz;Hafta içi: 08:30-18:30Hafta sonu cumartesi : 08:30:13:30Pazar günü çalışmamız yoktur.Ücret gelince yüz yüze görüşülecektir.

4 ay önce

Kalite Kontrol Sorumlusu

Öz İş Makina ve Dişli San Tic Ltd Şti - İstanbul Avrupa,

Farklı sektörlere proje bazlı imalat yaptığımız işlerin ara ve final kalite kontrollerini yapıp ve raporlayacak ekip arkadaşlarına ihtiyacımız vardır.

4 ay önce

Teknik Destek Elemanı

Kayalar Mutfak A.Ş - İstanbul Avrupa,

KAYALAR ENDÜSTRİYEL Mutfak Ekipmanları üretimi yapan firmamıza, Teknik Destek Elemanı arıyoruz.

4 ay önce

Makine Mühendisi (Arge/aerodinamik)

Mavi Deniz Çevre Hizmetleri A.Ş. - Eskişehir,İstanbul Anadolu,

Ürettiğimiz ürünlerin geliştirilmesini veya yeni üreteceğimiz ürünlerin mühendisliğinin, çiziminin, tasarımını, işçilik planlarını yapılmasını sağlayacak Dizayn Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

5 ay önce

Teknik Ressam

Elboy Mühendislik Otomasyon San ve Dış Tic Ltd Şti - Muş,İstanbul Avrupa,

İstanbul Esenyurt/Hadımköy ISISO Sanayi sitesinde bulunan boyama tesisleri üretimi yapan fabrikamızın tasarım bölümüne, Makine Mühendisi veya Makine Teknikeri aranmaktadır. (Çalışma Saatleri: Hafta içi 5 gün 8,30 - 19,00)Teknik Ressam olmasının yanında istenen en önemli özellik üretimin takibi olacaktır .

5 ay önce

Tornacı

Uğur Teknik Endüstriyel Yapı Malzemeleri San Tic A.Ş. - İstanbul Avrupa,

Esenyurt Kıraçta bulunan talaşlı imalar fabrikamızda çalışmak üzere Universal ve CNC Torna Elemanları aramaktayız.

6 ay önce

Ziraat Mühendisi (Toprak Bilimi ve Bitki Besleme )

Albayrak Group Mekanik Elektrik San ve Tic Ltd Şti - İstanbul Anadolu,

Yurtdışı modern sera projelemizde topraksız tarım, sebze üretim kısmını yönetecek Ziraat Mühendisi çalışma arkadaşları aramaktayız.

7 ay önce

Satış Elemanı

Süper Kauçuk San A.Ş. - İstanbul Anadolu,

ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER V KAYIŞI tanıtım pazarlama,satış ve tahsilatında çalışacak ,aktif araç kullanan, seyahat engeli olmayan Pazarlama Elemanı aranıyor. Anadolu yakasında oturmaları ve rulman -bilya -kayış -kasnak konusunda bilgili olmaları şarttır.

7 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Er-Um Teknik İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Muğla, Aydın,Ankara,

Özellikle vana ve valfler olmak üzere teknik tesisat ürünleri, yapı malzemeleri ticaret ve imalatında faaliyet gösteren firmamızda çalışmak üzere, firmamızın ürünlerini tanıtacak, iş yaptığımız ya da yapma potansiyelimiz olan firmalarla, devlet kurumlarıyla iletişim kuracak, onlara ziyaretlerde bulunacak Pazarlama Uzmanı çalışma arkadaşı arıyoruz.

7 ay önce

Pazarlama Elemanı

Süper Kauçuk San A.Ş. - İstanbul Anadolu,

ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER V KAYIŞI tanıtım pazarlama,satış ve tahsilatında çalışacak ,aktif araç kullanan, seyahat engeli olmayan Pazarlama Elemanı aranıyor.

8 ay önce

Endüstriyel Satış Mühendisi

V Kayışı Lastik San Ltd Şti - İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa, Tekirdağ,

V KAYIŞI LASTİK SANAYİ LTD.ŞTİ. DERBY markasıyla güç aktarım ürünleri üzerine V KAYIŞI üretici olarak, ülke çapında hizmet veren yenilikçi ve dinamik kadrosu ile bir üretici şirkettir.Güç aktarım sektöründe V Kayışları üretimi , satışı ve mühendislik hizmetleri yapmakta olan 50 yıllık köklü firmamızın “Endüstriyel Satış Mühendisi” pozisyonu için deneyimli ve deneyimsiz endüstriyel tedarik sektörü veya mekanik bakım alanında tecrübeli veya tecrübe kazanmak isteyen , takım arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı:Sorumlu olduğu bölge için pazar büyüklüğü, hedef müşteriler, rakipler ve mevcut müşterilere sunulan hizmet seviyesi araştırmaları yapmak,Sürekli olarak bölgede yeni müşteriler ve projeler araştırmak,Ürün ve proje satışları için mevcut veya potansiyel müşterilere düzenli ziyaretler ile firma ve ürün tanıtımı yapmak,Araştırma, müşteri görüşmesi, ihtiyaç analizi, satış kapama, satış sonrası takip başta olmak üzere tüm satış süreçlerinin yönetilmesi,Teknik Servisler Departmanı ile koordineli olarak bölgede ürün sunumları, seminerler, eğitimler ve ürün demo çalışmaları düzenlemek,Finans Departmanı ile bölgedeki alacakların kontrolünü sağlamak, tahsilat performansını iyileştirmek,Müşteri memnuniyeti çerçevesinde satış sonrası hizmetlerini sağlamak,Mevcut müşterilere teknik destek sağlamak,Mevcut distribütörlerle / bayilerle ilişkileri geliştirmek, satışları arttırmak,Hedeflere ulaşmak için proaktif satış ve iş planları oluşturmak,Fiyat ve ürün analizleri yapmak, stokların geliştirilmesini sağlamak,Müşterilerin sipariş, sevkiyat planlarını yönetmek.

8 ay önce

Muhasebe Elemanı

Süper Kauçuk San A.Ş. - Antalya,İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,

Micro programı bilen Kadın-Erkek Ön Muhasebeci aramaktayız.

9 ay önce

Sekreter

Diyanorm Elektronik San ve Tic Ltd Şti - Gaziantep,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,Antalya,İstanbul Avrupa,

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter aramaktayız.Telefon trafiğini yönlendirebilecek,Gelen –Giden evrak takibi yapabilecek,İrsaliye ve fatura düzenleyebilen,Sekreterya bölümünde çalışmış ve en az 3 yıl deneyimli,İşinde titiz, anlatımı ve diksiyonu düzgün,Takipçi, detaylara önem veren,İngilizce bilen,Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek,Ofis düzenini sağlayabilecek.

10 ay önce

Satış Müdürü

Diyanorm Elektronik San ve Tic Ltd Şti - Gaziantep,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Müdürü aramaktayız.Potansiyel müşterileri tespit etmek, doğru kanallar aracılığı ile iletişim kurmak,Kamu ve özel sektörde belirlenmiş potansiyel müşteriler ile tüm uzman kaynak, danışmanlık hizmetleri ve ürün satış operasyonlarını yürütmek,Mevcut müşterilerdeki yeni satış fırsatlarını takip etmek,Müşterinin taleplerini analiz etmek ve ilgili birimler ile koordinasyonu sağlamak,Birim yöneticilerine ilgili satış raporlarını hazırlamak ve sunmak,Müşteriye sunulacak teklif ve sözleşmenin hazırlanması için şirket içerisinde gerekli organizasyonu yapmak ve müşteriye sunmak.

10 ay önce

Bilgisayarlı Muhasebe Elemanı

Süper Kauçuk San A.Ş. - İstanbul Anadolu,Hatay,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,Çanakkale,İstanbul Anadolu,İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,

Firmamıza Bilgisayarlı Muhasebe Elemanı aramaktayız.Servis+yemek+SGK

10 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Süper Kauçuk San A.Ş. - İstanbul Anadolu,

Firmamızda çalışmak üzereÖn Muhasebe Elemanı aranmaktadır. Servis+yemek+SGK vardır.

10 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Protec Mühendislik Hidrolik - Kocaeli,

Özellikle ofis içi satış prosedürlerine (irsaliye kesme,müşteri tel. görüşmeleri, raporlamalar, sevkiyat programı vbg.) destek verecek /hakim olacak,Müşteri ilişkilerini yürütebilecek, iş takibi güçlü Kadın Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

10 ay önce

Tercüman (Arapça)

Saltmac Makina Kalıp İmalatı ve İth İhr Ltd Şti - İstanbul Avrupa,

Metal talaşlı atölye niteliğinde bir imalathaneyiz. makine ve ekipmanlarını imal etmek genel ilgi alanımız iken, sektör olarak yumuşak lifli, yani kağıt peçete gibi, tuvalet kağıtları gibi ürünleri imal edebilecek makinelerin ve ekipmanlarının imalatını yapıyoruz. atölyemizi kurarken hedeflediğimiz tamına yakını ihracat olarak düşündüğümüz iş hacmimizi bu hedefte tutmaktayız.Müşterilerimizin tamamına yakını uluslar arasıdır. Yurt dışı olan bu temaslarımızın büyük kısmı da Arapçanın konuşulduğu ülkelere dayalıdır.Tercüman olarak iş paylaşacağımız mesai arkadaşımızın Arapça konuşurken yada yazışırken zorluk yaşamasını istemiyoruz.İş sadakati, iyi niyet, açık sözlülük, çalışkanlık mesai arkadaşımız da görmek istediğimiz ana niteliklerdir.Profesyonel hayata yönelik, bilgi, beceri tecrübe, eğitim gibi öğrenilebilir faktörlerişe dahil olunduktan sonra tarafımızdan karşılanır.Halen birlikte çalışmakta olduğumuz kısıtlı kadromuzu, uzun yıllar birlikte çalışan bilgili, tecrübeli, ehliyetli kişiler oluştururlar.Böyle bir kadroya da dahil etmeyi düşüneceğimiz her pozisyona uzun soluklu arkadaşlar düşünürüz.

10 ay önce