Elmalı İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Elmalı İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Halkla İlişkiler Personeli

Elsa Güzellik Cihaz ve Hizmetleri - Elmalı

Firmamızın Kızılay ofisinde çalışmak üzere Halkla İlişkiler Personeli arayışımız bulunmaktadır.Ücret tatmin edici olacaktır. Çalışma saatleri:Hafta içi 09:00 - 18:30Cumartesi 09:00 - 17:00 arasındadır.Pazar tatildir.Sadece online başvurular kabul edilecektir.

3 hafta önce

Çağrı Merkezi Görevlisi

Db Call Company Telekomünikasyon Hiz Tic Ltd Şti - Elmalı

Trabzon Merkezde Almanca çağrı merkezi görevlisi aramaktayız.

2 ay önce

Resepsiyonist

Altın Turizm Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Elmalı

Otogar üstünde bulunan pansiyonumuza tecrübeli bayan Resepsiyonist aranıyor.Tüm sosyal haklar mevcuttur.

4 ay önce

Grafiker

Mutlu Tasarım İnternet Hizmetleri - Mustafa Mutlu - Elmalı

Bilişim sektöründe hizmet vermekte olan firmamızda görevlendirmek üzere yönettiğimiz sosyal medya hesapları için Grafiker aramaktayız.İçerik üretebilecek,Üretilen içeriğin görselini tasarlayabilecek,Sosyal medya yönetiminde tecrübesi olan ve grafik tasarım programlarını (Adobe photoshop, Adobe illustrator) aktif kullanabilen.

4 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Zenspor Peyzaj İnşaat San Tic Ltd Şti - Elmalı

Firmamızda görevlendirilmek üzere Pazarlama Uzmanı aramaktayız.

4 ay önce

İnşaat Mühendisi

Artanlar Mühendislik ve Mimarlık - Elmalı

Yalovada bulunan firmamızda çalışmak üzere İşkur üzerinden alınacak kontrol elemanı en az 1 yıl tecrübeli ERKEK İnşaat Mühendisi veya Mimar alınacaktır.

4 ay önce

Eğitim Danışmanı

Dual Akademi Özel Eğitim ve Danış Hiz Ltd Şti - Elmalı

Firmamız bünyesinde bulunan eğitimlerin tanıtım, sunum ve satışının gerçekleşmesi,Reklam, mail ve telefon ile gelen Potansiyel Müşteri Bilgi Taleplerine telefon ve mail ile dönüş yapmak,Satış ekibi ile entegre çalışmak,DUAL AKADEMİ EĞİTİM KURUMUNDA, telefon ile müşteri ilişkilerini ve satış süreçlerini yönetmek üzere görevlendirilecek takım çalışma arkadaşları aramaktayız.

3 ay önce

Evde yaşlı bakımı

Eee - Elmalı

Yatılı hasta bakıcı

3 ay önce

Fuar Stand Tasarımcısı

Çinkitaş Metrekare İnşaat Tekstil Gıda San ve Tic Ltd Şti - Elmalı

Merkezi İstanbul olan (Avrupa) uluslararası fuar organizasyonları ve fuar stantları yapan firmamıza Türkiye ofisi için tasarım departmanına Fuar Stand Tasarım Personeli aranmaktadır.

1 hafta önce

Resepsiyonist (Ön Büro Elemanı)

Ulaş Turizm İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Elmalı

15 Ekime kadar açık olan tesisimize Bodrum Bitezde bulunan tesisimize Resepsiyonist (Ön Büro Elemanı alınacaktır. Lojman imkanı bulunmaktadır.

4 ay önce

Gece Müdürü (Otel)

Ataerk Turizm ve Tic Ltd Şti - Elmalı

Dorlion Suit Apart bünyesinde çalışacak Gece Müdürü (Otel) aranmaktadır.

1 ay önce

İngilizce Öğretmeni - Kurs

Özel Bostancı Modern İngilizce Kursu Ltd Şti - Elmalı

2005 yılından beri hizmet veren ve o tarihten beri, TOEFL, TOEIC ve IELTS gibi çeşitli uluslararası sınavların yanı sıra, diğer yeterlilik dil sınavları için de İngilizce dersleri veren kurumumuz bünyesinde tam zamanlı olarak çalışarak yetişkin, genç veya çocuklara İngilizce konusunda yetkinlik kazanmaları için yardım edecek İngilizce Öğretmenleri arıyoruz.Önemli Not: Türk uyruklu adayların başvurması; pedagojik formasyona sahip olmayan ve 35 yaş üstü adayların başvurmamaları önemle rica olunur.

2 ay önce

Pazarlama Elemanı

Yıldız Grup OSGB Eğitim Çevre Dan Hiz Tic Ltd Şti - Elmalı

İş sağlığı ve iş Güvenliği sektöründe faaliyet gösteren şirketimizde Pazarlama Elemanı aranmaktadır.Fotoğrafsız başvurular dikkate alınmayacaktır.

2 ay önce

Part time iş imkanı

Trabzon tanitim ve sağlık hizmetleri - Elmalı

İş Tanımı Türkiye geneli 20 şubesi olan firmamızın trabzon şubesine Bayan öğrenciler ve Bayan elemanlar alınacaktır. Part time çalışma imkani hafta ici 3-4 saat hafta sonu 7 saat çalışacak, Net ücret yemek servis ve prim imkani ile haftalık ödemeler yapılır. Eğlenceli bir ekip içerisinde hem eğlenerek hem çalışarak güzel paralar kazanmak isteyenler hemen başvurabilir.

2 ay önce

Direksiyon Eğitmeni

Özel Meridyen Sürücü Kursu - Elmalı

Deneyimli, Kadın Direksiyon Eğitmeni aranmaktadır.

1 hafta önce

Eksantrik Pres Tezgahı Operatörü

Heywin Metal Dış Tic ve San A.Ş. - Elmalı

Zeytinburnundaki firmamız bünyesine eksantrik preslerde çalışmış,Eksantrik Pres Tezgahı Operatörü alınacaktır.

4 ay önce

Ofis Personeli

Trend Petrol Turizm Dış Tic Ltd Şti - Elmalı

Lokasyonu İstanbul-Bakırköyde bulunan 3-4 sektörde faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere Ofis Personeli aramaktayız.*** Fotoğraflı cvler dikkate alınacaktır.

1 ay önce

Satış ve tanıtım Sorumlusu

Öne more international - Elmalı

Medikal ürünler tanıtımı satış ve pazarlaması Prim üzerine yüksek gelir

2 ay önce

Montaj Elemanı

Efe İhsan Mobilya - Elmalı

B sınıfı araç ehliyeti olan, ürün ev mobilyası teslim edecek, müşteri ile diyaloğu güzel olan, tercihen montaj kurulum bilmesi iyi olur.

4 ay önce

Satış Temsilcisi

Academic Tour - Elmalı

Turizm seyahat acenteleri arasında 26 yıllık engin tecrübeyle yurt içi ve yurt dışı turlarında isim yapmış olan acentemizi temsil etmek isteyen ve kurumsal ailemize dahil olmak isteyen Satış Temsilcisi arıyoruz.Belirtilen vasıfları taşıyan bay-bayan ekip arkadaşı arayışımız için başvurularınızı bekliyoruz.

2 ay önce

Elmalı İşkur İş ilanları

Elmalı iş ilanları bu civar da konaklayan ve ikamet eden kişiler başta olmak üzere bütün işsizlik meseleleri çeken fertler için iş imkânları da verilmektedir. Garson iş duyuruları Pek çok fertler olarak başta erkekler olmak üzere kadın nüfusu için de gittikçe büyüyen bir işsizlik oranları hâkimdir. Buna yönelik olarak da bütün bu iş manasında değerlerde de kazanımlar ele geçirme yolunda büyük fırsatları iş alanlarında çalışma ile ilgili elde edersiniz. Sekreter İş ilanları açısından her türlü meslek alanları içerisinde size yönelik bir biçimde uygun ve çalışması kolay ve de elverişli iş ortamları itibari ile de salt bir biçimde aylıklarda da olan güvenli ikili iş ilişkileri manasında size büyük destekler verilir.
Elmalı Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Afşar, Ahatlı, Akçainiş, Akçay, Armutlu, Bayındır, Bayralar, Beyler, Bozhüyük, Büyüksöğle, Camiatik, Camicedit, Çalpınar, Çaybaşı, Çobanisa, Çukurelma, Dereköy, Düden, Eskihisar, Eymir, Geçit, Geçmen, Gökpınar, Gölova, Göltarla, Gümüşyaka, Gündoğan, Hacımusalar, Hacıyusuflar, İmircik, İplik Pazarı, İslamlar, Kapmescit, Karaköy, Karamık, Karyağdı, Kışla, Kızılca, Kocapınar, Kuzuköy, Küçüksöğle, Macun, Mursal, Ovacık, Özdemir, Pirhasanlar, Salur, Sarılar, Tahtamescit, Tavullar, Tekke, Toklular, Yakaçiftlikköyü, Yalnızdam, Yapraklı, Yeni, Yılmazlı, Yörenler, Yuva, Zümrütova
Elmalı İşkur İletişim Adresi
Gürsu Mah. 337 Sok. No:44, 7630, ANTALYA
Elmalı İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0242) 229 40 34 , Fax:(0242) 229 40 27 , E-mail:antalya@iskur.gov.tr

Antalya Geneli Sektörler