Elmalı İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Elmalı İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Makineci (Dikiş)

Altın Terlik (Tek Kullanımlık Otel Terliği) - Elmalı

Uzun Süredir Otel Buklet Üretimi yapan firmamız, 2020 yılı itibariyle tek kullanımlık ( Kullan At- Tela ) Otel Terliği üretimine başladı.Yaklaşık 10 Yıldır, BUCA OSB yakınında faaliyet göstermekteyiz.Bizimle bir aile ortamını paylaşacak, maaş yanında, çalıştıkça kazanacak, çalışanların gerçek memnuniyetini hedef aldığımız şirketimizde, deneyimli Otel terliği dikiminde çalışabilecek ve seri üretim yapabilecek Tekstil Makineci aramaktayız.Başvuran adayların İş bilgisi ve deneyimi , makina başında test edilecektir.

3 ay önce

Üretim Elemanı

Yetsan Isı Dönüşüm Sistemleri San ve Tic Ltd Şti - Elmalı

Radyatör imalatı yapan firmamızda çalışmak üzere Üretim Elemanı aranmaktadır.Çalışma saatleri : hafta içi 07:45-18:00 Sincan-Fatih-Etimesgut-Yenikent Güzergahında ikamet etme şartı vardır.

2 hafta önce

Turizm Acente Sorumlusu

Intourhealth Sağlık Turizm ve Yönetim A.Ş. - Elmalı

Firmamızda görevlendirilmek üzere Turizm Acente Sorumlusu aranmaktadır.

6 ay önce

Çağrı Merkezi Görevlisi

Moodist Hastanesi - Elmalı

Moodist Hastanemizde çalışmak üzere Çağrı Merkezi Personeli aramaktayız. Görevler:Hastane santraline gelen tüm çağrıları cevaplamak.Çağrılardan gelen bilgi talebinin gidermek yada yönlendirilmekÇağrılarda gelen hastane hizmetinden yararlanma talebini gidermekGerekli olduğu durumlarda hasta ve yakınını aramakHastane içerisindeki bilgi akışını düzgün bir şekilde sağlamakHastanenin tüm hizmetlerine ve süreçlerine hakim olmak.

1 yıl önce

Özel Eğitim Öğretmeni

İstanbul Duyu Bütünleme - Elmalı

Firmamızda çalışmak üzere Özel Eğitim Öğretmeni aramaktayız.

3 hafta önce

Oyuncu

Ema Promosyon Reklam Tic Ltd Şti - Elmalı

1-30 Aralık Arası Çekilecek Olan Sinema ve Reklam filmi projesine Oyuncu aramaktayız

3 ay önce

Oto Bakım - Onarımcısı

Stfc Petrol Ürünleri San İç ve Dış Tic Ltd Şti - Elmalı

Bosch Car Araç servisimizde Ekspertiz bölümünde Boya-Kaporta işinden anlayan işinde tecrübeli Boya-Kaporta Ustası aranmaktadır.

1 yıl önce

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni

Ankara Bizim Çocuklar Spor Kulübü - Elmalı

Kulübümüzde özel çocuklara spor eğitimi verebilecek Beden Eğitimi Öğretmenleri aramaktayız.

10 ay önce

Ofis Sekreteri

Ak Ada İnşaat Taah Yapı ve Tic Ltd Şti - Elmalı

20 ile 35 Yaş aralığında Ofis Sekreteri arıyorum.

8 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Nar Kopyalama Bilgi İşlem Sist San Tic Ltd Şti - Elmalı

Güzeller Organize Sanayide bulunan firmamızda matbaa bölümünde ve reklam bölümünde çalışmak üzere grafik tasarımcı çalışma arkadaşları aramaktayız.

4 ay önce

Ofis Sekreteri

Prodem İnşaat Demir Çelik San ve Tic Ltd Şti - Elmalı

Ofiste çay ve temizlik işlerine bakacak Ofis Elemanı aramaktayız.Maaş 2000 TL,Cumartesi günleri yarım gün.

1 yıl önce

Full Stack Developer

Bilişim Sepeti - Elmalı

Yazılım geliştirme konusunda minimum 2 yıl tecrübeli,Web ve Mobil Projelerde, Ürün Yönetimi (Product Management), Ürün Geliştirme (Product Development) ve Ürünün Ölçeklendirilmesi konusunda tecrübeli,SaaS ve yüksek trafikli ürünler konusunda tecrübeli,Yüksek performanslı, sürdürülebilir ve tekrar kullanılabilir kodlama yeteneğine sahip,Modern Front End teknolojileri HTML5, CSS3, JavaScript, VueJs, AngularJs, ReactJs, Bootstrap konusunda tecrübeli,Modern Back End teknolojileri PHP Symfony 7, NodeJS, mongoDB, elasticsearch, WebSocket, WebRTC konusunda tecrübeli,Web servisleri SOAP, JSON, XML ve REST API’lar hakkında tecrübeli,Mobil Teknolojilerde Cross-Platform Frameworkler ile proje yürütmüş, özellikle Flutter veya en azından React Native ile çalışmış,Kod Güvenliği ve performansı hakkında bilgi sahibi ekip arkadaşı aramaktayız.

9 ay önce

Gıda Mühendisi

Sgs Çikolata San ve Tic Ltd Şti - Elmalı

Maltepe Büyükbakkalköyde bulunan, fondanlı bar ve sakız üretimi yapan fabrikamıza tecrübeli Gıda Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

6 ay önce

Ofis Sekreteri

Özge Torna Pres Makina San ve Tic Ltd Şti - Elmalı

Firmamızda çalışmak üzere 23-35 yaş aralığında Ofis Sekreteri aranmaktadır,

8 ay önce

Long Term Sudanese Intern

Yoozoo Games Turkey - Elmalı

Uzun Dönem Sudanlı Stajyer (Istanbul)İstanbul’da bulunan ofisimize enerjik, sorumluluk duygusu yüksek ve oyun dünyasına meraklı bir stajyer arkadaş arıyoruz! Staj döneminiz boyunca şirketin temel yapı ve fonksiyonlarını tecrübe etmenin yanısıra oyun sektörüyle ilgili de tüm temel bilgileri öğrenme şansınız olacak. Oyun geliştirme ve yayınlamayla ilgili temel prensipleri öğreneceğiniz bu süreçte proje ekiplerinde aktif bir rol üstlenecek ve farklı içerikler üreteceksiniz.Temel olarak içerik üretimine odaklı çalışacağınız bu pozisyonda oyunlarımızın yerelleştirilmesine, Orta Doğu ve özellikle Sudan bölgesindeki oyuncularımızın ilgilisini çekebilecek içeriklerin hikayeleştirilmesi ve oyunlaştırılmasına yardımcı olacaksınız. Yerel içerikleri ve hikayeleri oyunlarımızda en iyi şekilde yansıtabilmek için geliştirme ekibimize yardımcı olacak ve kendi kültürünüzün topluluk içerisindeki elçiliğini üstleneceksiniz.Long Term Sudanese Intern (Istanbul)We are seeking an energetic, responsible intern to join our company in Istanbul, Turkey. In this position, you will be expected to learn the ins-and-outs of our daily routines and basics of the gaming industry. You will focus on learning how game development and publish process rolls out and you’ll contribute to real projects in certain aspects.You will work within the storytelling teams to localize our games and create engaging stories for Middle East and especially Sudanese players. In this role, you’ll act as an ambassador of your own culture and help our development teams to build unique and localized experience for our players.

1 yıl önce

Muhasebe Elemanı

Ender Otomobil Motorlu Taşıtlar San ve Tic A.Ş. - Elmalı

Şirketimiz İzmit sanayi sitesi içerisinde bulunmaktadır. Otomotiv, motosiklet ve ağır vasıta olarak 3 ayrı sektörde hizmet vermekteyiz.Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı aramaktayız.

1 yıl önce

Makine Montaj ve Bakım Onarımcısı

Arendi Makine ve Mühendislik San Tic Ltd Şti - Elmalı

Pancar bölgesinde gıda makineleri üretime yapan fabrikamıza, Makine Montaj Elemanı alınacaktır.

1 yıl önce

Muhasebe Sorumlusu

Arslan Zirai Ürünler Soğuk Hava Depolama ve Paketleme Tesisleri San.Tic.Ltd.Şti. - Elmalı

Sanayici/İhracatçı firmamız için Muhasebe Sorumlusu bir iş arkadaşı arıyoruz.

6 gün önce

Matematik Öğretmeni

Özel Modüler Eğitim Kurumları - Elmalı

Özel Modüler Özel Öğretim Kursu şubemizde 9,10,11,12. sınıf ve mezun öğrencilerine eğitimde Kusursuz Eğitim, Kaliteli Gelecek parolamız ile hareket ettiğimiz sistemimizi başarıyla uygulayacak Matematik Öğretmeni alımı yapılacaktır.

9 ay önce

Üst Düzey Yönetici Asistanı

Mgm Mağaza Güvenlik Sistemleri San ve Tic Ltd Şti - Elmalı

2001 yılından beri sektörde bulunan ve her geçen gün büyüyen, gelişen firmamızda yöneticinin gerek yurt içi gerekse yurt dışı operasyonlarını yerinde ya da uzaktan destekleyecek Üst Düzey Yönetici Asistanı aramaktayız.

3 hafta önce

Elmalı İşkur İş ilanları

Elmalı iş ilanları bu civar da konaklayan ve ikamet eden kişiler başta olmak üzere bütün işsizlik meseleleri çeken fertler için iş imkânları da verilmektedir. Garson iş duyuruları Pek çok fertler olarak başta erkekler olmak üzere kadın nüfusu için de gittikçe büyüyen bir işsizlik oranları hâkimdir. Buna yönelik olarak da bütün bu iş manasında değerlerde de kazanımlar ele geçirme yolunda büyük fırsatları iş alanlarında çalışma ile ilgili elde edersiniz. Sekreter İş ilanları açısından her türlü meslek alanları içerisinde size yönelik bir biçimde uygun ve çalışması kolay ve de elverişli iş ortamları itibari ile de salt bir biçimde aylıklarda da olan güvenli ikili iş ilişkileri manasında size büyük destekler verilir.
Elmalı Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Afşar, Ahatlı, Akçainiş, Akçay, Armutlu, Bayındır, Bayralar, Beyler, Bozhüyük, Büyüksöğle, Camiatik, Camicedit, Çalpınar, Çaybaşı, Çobanisa, Çukurelma, Dereköy, Düden, Eskihisar, Eymir, Geçit, Geçmen, Gökpınar, Gölova, Göltarla, Gümüşyaka, Gündoğan, Hacımusalar, Hacıyusuflar, İmircik, İplik Pazarı, İslamlar, Kapmescit, Karaköy, Karamık, Karyağdı, Kışla, Kızılca, Kocapınar, Kuzuköy, Küçüksöğle, Macun, Mursal, Ovacık, Özdemir, Pirhasanlar, Salur, Sarılar, Tahtamescit, Tavullar, Tekke, Toklular, Yakaçiftlikköyü, Yalnızdam, Yapraklı, Yeni, Yılmazlı, Yörenler, Yuva, Zümrütova
Elmalı İşkur İletişim Adresi
Gürsu Mah. 337 Sok. No:44, 7630, ANTALYA
Elmalı İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0242) 229 40 34 , Fax:(0242) 229 40 27 , E-mail:antalya@iskur.gov.tr

Antalya Geneli Sektörler