Elektronik Yangın Sistemleri İş İlanları - prokariyer.com

Elektronik Yangın Sistemleri İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Kimya Mühendisi

Şahgün Ambalaj Kimya ve Gıda San Tic Ltd Şti - İstanbul Avrupa,Ankara,

Firmamıza yetiştirilmek üzere Kimya Mühendisi aramaktayız.

7 ay önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Mersy Gıda Sanayi Dış Tic A.Ş. - İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,Eskişehir,Mersin,

Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli uzun çalışmayı hedefleyen Ön Muhasebe Sorumlusu çalışma arkadaşları aramaktayız.

3 ay önce

İmalat Elemanı

Erplus Yapı Dekorasyon San ve Tic Ltd Şti - İzmir,Antalya,İzmir,

Mendereste faaliyet göstermekte olan fabrikamızda İMALAT bölümünde çalışacak elemanlar aranmaktadır.

8 ay önce

Danışman (Müşavir)

Digital Mevzuat - İstanbul Avrupa,Ankara,İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,Denizli,İstanbul Anadolu,Denizli,İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,Ankara,İstanbul Anadolu,İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Muğla, Antalya,İstanbul Avrupa,Manisa,İstanbu

36 yıldır yayımcılık yapan Digital mevzuat firmasında görevlendirilmek üzere Kanunlara hakim işleyiş ve uygulama alanlarında pratik danışman arayışımız mevcuttur. Vergi dairesi sgk gibi kurum ve Mali Müşavir emeklisi tercihimizdir.

9 ay önce

İmalat Elemanı

Sedentis Group - İstanbul Avrupa,

Reklam malzemeleri üreten fabrikamıza İmalat Elemanı aramaktayız.

11 ay önce

Restoran Şefi

Müskebi Turizm Tatilköyü ve Tic A.Ş. - Muğla,

Restaurantın tüm operasyonunun yönetilmesiRestaurantın verimliliğini ve karlılığını arttırmaya yönelik faaliyetlerin geliştirilmesiKendisine bağlı ekibin geliştirilmesi ve yönetilmesiTercihen Üniversite mezunu,Restaurant yönetiminde en az 5 yıl yöneticilik deneyimine sahip,İyi derecede İngilizce ve Fransızca bilen ve aktif olarak İngilizce konuşabilen,Restaurant otomasyon sistemleri konusunda deneyim sahibi ve MS Office uygulamalarını bilen,Maliyet kontrolü konusunda deneyimli raporlama ve analiz becerisine sahip,Marka değerini doğru şekilde temsil edebilen ve ekibini motive ederek bu değerler doğrultusunda takım olarak çalışmasını sağlayabilecek,İnsan ilişkilerinde başarılı, misafir memnuniyetini birinci öncelikli gören,Dış görünüşüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, dinamik,Yoğun iş temposuna, vardiya sistemine ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecekPlanlama ve organizasyon yeteneğine sahip

4 ay önce

Montaj Elemanı

Konsept Çelik Kapı İmalat San ve Tic A.Ş. - İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,Kayseri,Mersin,İstanbul Avrupa,Ankara,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,Ankara,

Ankara Kazan da çelik kapı imalat fabrikasında çalışacak Montaj Elemanı alınacaktır.

3 hafta önce

Genel Muhasebe Uzmanı

Artuklu Yatırım Emlak A.Ş. - Kocaeli,İstanbul Avrupa,Ankara,Antalya,Ankara,Ankara,İstanbul Avrupa,

Firmamızda görevlendirilmek üzere Genel Muhasebe Uzmanı aranmaktadır.

2 ay önce

Terzi-Abiye, Gelinlik

Beyaz Rüya Gelinlik - Antalya,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,

Avcılar da bulunan mağazamızın atölyesi için Kadın Terzi arayışımız bulunmaktadır.

10 ay önce

Muhasebe Personeli

Polde Plastik San Tic A.Ş. - İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Adana, Bursa, Gaziantep, Trabzon, Kocaeli,İzmir,Kocaeli,

Üretim fabrikamızda çalışmak üzere micro programını daha önce kullanmış, en az 2 yıl alanında tecrübeli genel muhasebeye hakim Muhasebe Personeli aramaktayız.

10 ay önce

Anketör

FT Kamuoyu ve Piyasa Araştırma Hiz Tic San Ltd Şti - Sivas,

Çağrı merkezimizde inbound ve outbound projelerimiz için Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi arıyoruz.

5 ay önce

İspanyolca Öğretmeni

Pearlham Schools - Bursa,

Pearlham Schools olarak 9 farklı dilde, duyularınıza yönelik hazırlanmış yeni müfredat, görsel ve işitsel materyaller, akıllı tahta destekli sınıflar ve NLP metodu ile kısa dönem programlarımızla yeni bir dil ve kültür kazanımını amaçlamaktayız.Kurumumuzda görev almak üzere Native İspanyolca Öğretmeni aramaktayız.

1 yıl önce

Teknik Eleman

Tcs Bilişim Danışmanlık Tic Ltd Şti - İzmir,Tüm Şehirler,İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,Aydın,Tüm Şehirler,İstanbul Anadolu,Tüm Şehirler,Tüm Şehirler,

Türkiye genelinde faaliyet gösteren firmamızda karayolları yapımı aşamasında görevlendirilecek Teknik Eleman aramaktayız.Teknik bilgiye sahip olan ya da yetiştirilmek üzere iş alımı yapılacaktır.Maaş (Min. 3500 Max. 5000) + Prim + AGİ, SSK, Yol, Yemek, Erzak Yardımı, Senede 2 defa çift maaş ile çalışılacaktır.

11 ay önce

Pazarlama Sorumlusu

Seloto Otomotiv İç ve Dış Tic Ltd Şti - Ankara,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,

Bilgisayar hızlı klavye kullanan, akıcı Türkçe konuşabilen, ikna kabiliyeti yüksek konuşma diksiyonu düzgün bayan eleman alınacak, Rusça, İngilizce, Arapça bilenler tercih edilecektir, Otomotiv sektörü tüm araçlar için Oto yedek parça satışı işimizde yeni geliştirdiğimiz, kullanımı çok kolay B2B Bilgisayar yazılım programımız üzerinden, Türkiye genelinde bölge Temsilcileri oluşturulacak, tüm iller ve potansiyeli yüksek ilçelerde tüm oto sanayilerindeki oto yedek parçacılar, servisler, kaportacılar, elektrikçiler, lastikçiler, tamirciler, üst kapakçılar, tamir atölyeleri, rektefiyeciler, rot balansçılar gibi işyerlerine kurulacak yeni B2B yazılımımız ile satışlarımız başlayacaktır. şirket ofisimiz Plaza katında olup sanayi içinde değildir, ulaşım çok kolay metro toplu ulaşım yanındayız. Sosyal medya satış tekniklerini bilen Instagram, facebook, twitter vs. sosyal medya sistemlerini kullanabilen tercih edilecektir, Otomotiv yedek parça ürünlerimiz farklı depolarda olup, kargolarla sevkiyat yapılacak ve takip işlerini düzenli kayıt altında tutulacaktır, yoğun iş temposuna alışık çalışkan işini severek yapan bayan eleman alınacaktır, İşimiz, sektörümüz ile alakalı eğitimi biz vereceğiz.

6 ay önce

E-Ticaret Uzmanı

Altan Giyim ve Kuyumculuk San Dış Tic Ltd Şti - İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,

Biz kimiz? Altan Tekstil Laila, 30 yılı aşkın bir süredir tekstil sektöründe kendine has tarzı ile faaliyet gösteren, 20 farklı ülkeye ihracat yapan köklü bir firmadır. İşin tanımı; İstanbul (avrupa) Beylikdüzü’ nde bulunan fabrikamızdaki e-ticaret ofisimizde çalışabilecek, geniş bakış açısına sahip E-ticaret Uzmanı arkadaşların başvurularını bekliyoruz. - Ekip arkadaşlarımızla beraber Firmamızın online satış sitesinden ve e-ticaret pazar yerlerinden (n11,trendyol vb.) gelen siparişlerin takibini, ve kontrolünün yapılması ve buradaki tüm müşteri ilişkilerini yönetilmesi, - E-Ticaret sitesi için kullanılacak ürün görsellerinde gerekli fotoğrafların hazırlanması için yapılacak çalışmayı koordine edilmesi, sayfanın standartlarını belirlenmesi ve çalışmaların bu standartlara uygun olarak sayfaya eklenmesinin sağlanması,- Dijital pazarlama trendlerinin ve sosyal medyanın yakından takip edilmesi- Firmamızın E-Ticaret sitesi üzerinden gelen telefon trafiğini yönetilmesi.

3 ay önce

Satış Sonrası Finans Uzmanı

Gül İnşaat Proje A.Ş. - Ankara,İstanbul Avrupa,Kocaeli,Ankara,İstanbul Avrupa,Ankara,İstanbul Avrupa,

Nitelikli ve kaliteli konut projeleri geliştiren şirketimizin İstanbul Avrupa Yakası Sarıyer -Seyrantepede bulunan Avangart Projemizde görevlendirilmek üzere yönetime bağlı olarak çalışacak aşağıdaki kriterlere uygun Satış Sonrası Finans Sorumlusu aramaktayız.

10 ay önce

Stajyer Avukat

Ak Hukuk Bürosu / Ak Law Firm - İstanbul Avrupa,

Özel Hukuk ve İdare Hukuku alanlarında yerli ve yabancı müvekkillere hizmet veren büromuz için; stajyer avukat aramaktayız.

8 ay önce

Pazarlama Elemanı

Hsn Hataş Gıda San ve Tic Ltd Şti - Ankara,Ankara,Konya,

Firmamız salça üretimi yapmakta olup,tercihen gıda sektöründe pazarlama konusunda tecrübeli, aktif araç kullanabilen bay personel aranmaktadır.(Konya merkez de çalışacak)

2 ay önce

Ön Muhasebeci

Usta Kardeşler Yapı İnş San ve Tic Ltd Şti - Isparta,İstanbul Avrupa,Konya,Ankara,Ankara,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,İzmir,Yalova,Malatya,Yalova,Adana,Sakarya,İstanbul Anadolu,Eskişehir,Ankara,Balıkesir,Ankara,İstanbul Anadolu,Konya,Ankara,Ankara,Samsun,Ankara,Dü

Firmamızda çalışmak üzere Ön Muhasebeci aramaktayız.

3 ay önce

Cafe Servis Personeli

Bye Coffee - Aydın,Malatya,

Misafirlerin vermiş olduklan siparişin sunumunu, belirlenen standartlarımıza uygun olarak gerçekleştirebilecek, sektör içerisinde ilerlemeyi hedefleyerek, uyum içerisinde çalışabilecek güler yüzlü takım arkadaşları arıyoruz.

5 ay önce