Eldivan İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Eldivan İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Pazarlama Danışmanı

Nisan İnsan Kaynakları Yönetim Reklam ve Organizasyon - Eldivan

Kurumsal bir firmamız için 1 firma içerisine 2 sahada aktif araç kullanacak satış tecrübeli bayan Pazarlama Danışmanları arıyoruz. Maaş+ prim+ ssk +yemek kart gibi tüm olanaklara sahip olacak.sahada görevli personellere araç verilecektir.

1 yıl önce

Şoför

Güneş Turizm - Eldivan

Kendi binek aracı ile çalışacak bay Şoförler ; il ve ilçeler arası hızla büyüyen güneş turizm sektöründe lider öncü konumda bulunan firmamıza katılmak ister misiniz ???*Yoğun operasyon sürecini layığıyla yapabilmesi adına çalışma ortamında temposunu kaybetmeyecek motive ve seyahat konaklama engeli bulunmayacak.*Sorumluluk alanındaki operasyonların takibi ve kontrolünü aksatmadan zamanında müşteri beklentilerini sağlayabilecek,En önemlisi zayıf ve güçlü yanlarını bilen kendiyle barışık bay çalışma arkadaşları aramaktayız,*Güvenilir ve istikrarlı tecrübe sahibi yönetim gücü kuvvetli kendine bağlı işi eksiksiz yerine getirebilecek*Firma profiline uygun müşteri portföyünün oluşturulması konusunda yeteneği olan yeri geldiğinde insiyatifini kullanabilecek kendini geliştirmeye istekli iş disiplinin nasıl olması gerektiğinin bilincinde olan,*Gece ve gündüz kadromuzda ; hafta içi hafta sonu tam zamanlı yarı zamanlı part tıme full time ek iş arayan esnek ve vardiyalı sistemimizde aktif çalışacak saha çalışmasına yatkın tercihen tecrübeli kendi aracı ile şehir içi şehir dışı trafiğine hakim,*2005 model ve üzeri binek (4+1 5+1 6+1 7+1) araçlarınıza;Tercih edilen yaş aralığımız 24 ile 60 yaş arası,Telefonda yoğunluğumuzdan ve başvuru taleplerinizden dolayı sizlerde bizi ziyaret edebilirsiniz,İstenilen kriterlerimize uygun görülen adaylar inceleme ve referansları konusunda başarılı adaylar işe alınacaktır ??İl dışından gelenler için konaklama yerimiz mevcuttur.

1 yıl önce

Muhasebe Elemanı

Ayti İnşaat Taahhüt Otomotiv San ve Tic Ltd Şti - Eldivan

Şirketimiz Türkiye genelinde Devlet ihaleleri alarak Yol ,Kavşak ,Arıtma Tesisleri yapmaktadır.Şirketimizin Muhasebe ve Asistanlık hizmetini yürütebilecek Bayan Eleman alınacaktır.

9 ay önce

Pazarlamacı (Satış Temsilcisi)

Sena Raf Beyaz Eşya Soğutma Sist Mob İnş San Tic Ltd Şti - Eldivan

Perakende sektöründe son tüketicilere hizmet sunan firmamız bünyesinde hedef kitle ve hedeflerle uyumlu bir şekilde ticari faaliyetleri, e-ticaret sisteminin iş akışını, pazaryerleri ile olan entegrasyon ve iş geliştirme süreçleri ile birlikte tüm e-ticaret faaliyetlerini yönetmek ve iyileştirmekten sorumlu E-Ticaret Yöneticisi aranmaktadır.

9 ay önce

Sosyal Medya Uzmanı

Seniorah Ayakkabı San İç ve Dış Tic A.Ş. - Eldivan

Seniorah Ayakkabı olarak dinamik ekibimize Sosyal Medya Uzmanı  arıyoruz!.

11 ay önce

Resepsiyonist

Sahilköy Turizm Medya Ltd Şti - Eldivan

SAHİLKAMP İSTANBULBayan Resepsiyonist Aranıyor.

5 ay önce

Fotomodel

Agenda Giyim - Eldivan

Fotomodel aramaktayız.

1 yıl önce

Matematik Öğretmeni

Onbir Eğitim Kurumları - Eldivan

Onbir Eğitim Kurumlarında görevlendirilmek üzere üniversitelerin Matematik ya da Matematik Öğretmenliği bölümünden mezun tecrübeli / tecrübesiz çalışma arkadaşları aranmaktadır.

1 yıl önce

Plastik Enjeksiyon Makine Ustası

Dakkik Plastik Metal San Tic Ltd Şti - Eldivan

Gebze Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesinde, otomotiv, beyaz eşya ve güvenlik mühür sektörlerine plastik enjeksiyon parça üretimi ve montaj proseslerine sahip işletmemiz için çok acil Plastik Enjeksiyon Ustası aramaktayız.

11 ay önce

Satış Mühendisi

Marmur Plastik San ve Dış Tic Ltd Şti - Eldivan

Almanya merkezli WhiteWood International Exhibition Services olarak, dünya çapında fuarcılık sektöründe 10 yılı aşkın tecrübesiyle fuar stant kurulumu ve fuar danışmanlık hizmeti veren bir firmayız.Fuar planınızda özel tayin edilmiş proje sorumlusu ve ”WhiteWood Operations System (WOS)” aracılıyla kesintisiz her aşamada müşterilini bilgilendirerek, Alman standardında Türkiye ekonomik şartlarına uygun özel sistemimiz sayesinde katılımcıların fuar yatırımları için en verimli geri dönüşü sağlamaktayız.Uzun yıllardır çözüm ortağı olduğumuz;Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), Savunma Sanayi Başkanlığı (SSB), Orta Anadolu İhracatçılar Birliği (OAİB), Ege İhracatçı Birlikleri (EİB) vb. gibi referansların yanı sıra birçok uluslararası stant kurma ödülü* ile hizmet kalitemizi kanıtlamış bulunmaktayız.En kısa zamanda beraber çalışıyor olmak ümidiyle,

2 ay önce

Yazılım Geliştiricisi

Bankofis Ankara Sanal Ofis Hipokrat Yemini - Eldivan

Hazır ve Sanal Ofis sektöründe ürün geliştiren startup firmamız Bankofis yazılım ekibine destek vermek üzere;- Yeni mezun; part time veya full time çalışacak yazılımcı arıyoruz.- 4 yıllık lisans mezunu olma şartı mevcuttur.Not: Remote çalışma seçeneğimiz mevcuttur.

2 ay önce

Uygulama Elemanı

Hzr Madencilik ve Nakliyat San Tic Ltd Şti - Eldivan

Yeni ve dünya markası olmaya aday ürünümüzün uygulanmasında bizimle birlikte çalışacak ekip arkadaşları aranıyor.

7 ay önce

Web Master

Nemmak Nem Kurutma Sistemleri - Eldivan

Firmamızı web alanında ileriye taşıyabilecek çalışma arkadaşı arıyoruz,

6 ay önce

İlaçlamacı (Bitki Zararlıları ile Mücadele)

Elmas İlaçlama - Eldivan

İlaçlama şirketimize İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında çalışabilecek İlaçlamacı aranmaktadır.

1 yıl önce

Market Elemanı

Nisan İnsan Kaynakları Yönetim Reklam ve Organizasyon - Eldivan

Market stant başı firma ürünlerini tanıtabilecek Erkek - Kadın Market Elemanı çalışma arkadaşları arıyoruz. Genel olarak hafta sonu iki gündür çalışmalarımız. 11:00-20:00 arası saatlerdedir. Hafta içi de olabilmektedir. Kurumsal firmaların ürünlerini temsil edebilecek aktif, güler yüzlü hemen hemen her hafta müsait ve satış azmi olan arkadaşlar tercihimiz olacaktır.

1 yıl önce

Sağlık Personeli (İşyeri Hemşiresi)

Uni-Med Poliklinik ve Sağlık Hiz Tic Ltd Şti - Eldivan

Otel revirinde çalışmak üzere Sağlık Personeli aranıyor.

7 ay önce

Yönetici Asistanı

Bahçe Tarım Gıda Tic Ltd Şti - Eldivan

İngiltere merkezli gıda şirketimize Yönetici Asistanı aramaktayız.

1 yıl önce

Muhasebe Elemanı

Ender Otomobil Motorlu Taşıtlar San ve Tic A.Ş. - Eldivan

Şirketimiz İzmit sanayi sitesi içerisinde bulunmaktadır. Otomotiv, motosiklet ve ağır vasıta olarak 3 ayrı sektörde hizmet vermekteyiz.Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı aramaktayız.

1 yıl önce

Vasıflı-Vasıfsız Eleman

German Otomatik Şanziman - Eldivan

Vasıflı-Vasıfsız Eleman aramaktayız.

1 yıl önce

Pleksi CNC Kesim Makinesi Operatörü

Bilik Atölye Tasarım San ve Tic Ltd Şti - Eldivan

Esenler Giyimkent te faaliyette bulunan firmamıza ahşap,pleksi,metal işçiliği konusunda 5 yıl deneyimli Pleksi Cnc Kesim Makinesi Operatörü çalışma arkadaşları aranmaktadır.

1 yıl önce

Çankırı Geneli Sektörler