Elbistan Yenilenebilir Enerji İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Elbistan Yenilenebilir Enerji İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Ersen Otelcilik Turizm Dan Hiz ve İnş ve Tic A.Ş. - Elbistan

Ataşehir kayışdağında bulunan otelimiz için Resepsiyon Görevlisi aramaktayız.

6 ay önce

Halkla İlişkiler Sorumlusu

Kimya Okyanus - Elbistan

KİMYA OKYANUSUN YENİ AÇILACAK BÖLGE SATIŞ OFİSLERİNEKendinizi geliştirip yetiştirebileceğiniz,uzun vade de kariyer yapabileceğiniz, Tecrübeli-tecrübesizİlk etapta sahadan başlayıp daha sonrasında ofis içi idari kısımda; satış destek,halkla ilişkiler,insan kaynaklarına yetiştirilmek üzere 22-35 yaş aralığında Halkla İlişkiler Sorumlusu aramaktayız.

4 ay önce

Danışma Görevlisi

Est Yönetim Hizmetleri - Elbistan

2350 - 3350 Net Maas + Yemek + Yol+ Agi şartlarıyla Hemen işbaşıAvrupa ve Anadolu yakasında bulunan Site - şantiye - Fabrika - iş merkezi - Özel Hastane - özel Okul ve İŞ GARANTILI İŞKUR DESTEKLI Projelerimizde görevlendirmek üzere çok sayıda gözetim danışma personelleri alınacaktır.ProjelerimizBakırköy - beylikdüzü - esenyurt - avcılar - seyrantepe - Büyükcekmece - Haramidere - Florya - Eyüp - Gaziosmanpaşa - Merter - Sefaköy - Halkalı - Trabya - taksim - Bayrampaşa - Kagıthane - Merter - Kadıköy - Arnavutköy - Bostancı - Şisli - dudullu - beykent - Yenibosna - güngören - BagcılarÇalışma şekli :2 gündüz 2 gece 2 izin8 saat vardiyalı sistem12 / 36 vardiyalı sistemSabit gündüz sabit geceNot : bazı projelerimizde servis bulunmaktadır.Yatılı projemiz yokturİstanbul dışından başvuruda bulunmayınız. Projeler kimliksiz danışman gözetim ilanlarıdır.

6 ay önce

Modelist

Mix Virage - Elbistan

Tasarım ve üretim biriminde görev alacak Modelist aramaktayız.

5 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Uba06 Akaryakıt Petrol Ürünleri Enerji Nak San ve Tic Ltd Şti - Elbistan

Ofisimizde çalışmak üzere deneyimli Ön Muhasebe Elemanı arıyoruz.

1 hafta önce

Özel Eğitim Öğretmeni

Alemdağ Rehabilitasyon Merkezi Tic Ltd Şti - Elbistan

Kurumumuz bünyesinde tam zamanlı olarak çalışabilecek Özel Eğitim Öğretmeni alınacaktır.

5 ay önce

Satış Elemanı

K-Konak-1 İnşaat Turizm San Tic Ltd Şti - Elbistan

Alanya Merkezde bulunan inşaat firması ofisimize Almanca bilen tecrübeli Satış Elemanı aranmaktadır. Başvuran adayların yabancı uyruklu olması halinde Türkçe bilmesi koşulu aranacaktır.

3 ay önce

Mimar

Çırağan Şömine İnşaat San Tic Ltd Şti - Elbistan

Firmamızda çalışmak üzere Mimar arayışımız bulunmaktadır.

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Netvoog Kurumsal Hizmetler A.Ş. - Elbistan

Bahçelievler Yenibosna Merkez Mahallesinde bulunan ofisimiz için, part time Ön Muhasebe Elemanı aranıyor.

4 ay önce

Danışma Görevlisi

Beydent Ağız ve Diş Sağlık Merkezi A.Ş. - Elbistan

Avrupa Sefaköy kliniğimizde görevlendirilmek üzere Danışma Görevlisi alınacaktır.

3 ay önce

Cnc Operatörü

Cmv Cylinders Endüstri San ve Tic A.Ş. - Elbistan

CNC Operatörü olarak en az 2 yıl tecrübeli çalışma arkadaşları aramaktayız.

3 ay önce

Yönetici Asistanı

İnter Aktif Grup Bilişim Teknoloji San ve Tic A.Ş. - Elbistan

Sorumlu olduğu yöneticisi kapsamında:- Günlük, periyodik ve ihtiyaç bazlı gerekli raporları hazırlamak,- Tüm ajanda takibini yaparak görüşme, toplantı ve seyahatlerinin organize edilmesini sağlayarak ilgili işlemleri yürütmek,- Şirket dışı ve şirket içi birimler ile tüm ilişkilerini koordine etmek, planlamak ve takip etmek,- Telefon trafiğinin aksamadan yürütülmesini sağlamak,- Günlük yazışma ve evrak trafiğini yönetmek,- Yeni lansmanı yapılan ürün kapsamında gerekli randevuları almak, tanıtım iletişimlerini yapmak.

4 ay önce

Yönetici Asistanı

Yılmaz Mühendislik Asansör - Elbistan

Asansör ve mühendislik alanlarında faaliyet gösteren firmamıza Yönetici Asistanı alınacaktır.

2 gün önce

Müşteri Hizmetleri Görevlisi/Asistanı

Ayes Yayınları - Elbistan

Haftaiçi 10:00 17:30 saatleri arasında düzenli olarak okulların aramasını yaparak, test kitabı satışımızı gerçekleştirmek üzere Müşteri Hizmetleri Görevlisi aranmaktadır.Lise okul gruplarının verilen veriler üzerinden aramasını yaparak temel yeterlilik ve alan yeterlilik testlerinin okullara satışı sağlanmaktadır. Home ofis olarak evden çalışma sağlanmaktadır.Prim usulü ödeme yapılmaktadır.

7 ay önce

Biyoistatistik Uzmanı

Medi Eğitim Danışmanlık ve Bilişim Teknolojileri - Elbistan

SPSS, R ya da STATA bilen Matematik, Kimya, Biyoloji, Fizik ya da İstatistik Mezunu eleman arayışımız vardır.MS Office programlarına hakim ve yetkin.

5 ay önce

Çevre Mühendisi

İstanbul Geri Dönüşümcüler Toplu İş Yeri Yapı Kooperatif - Elbistan

Geri dönüşüm sektöründe faaliyet gösteren firmamız için tecrübeli Çevre Mühendisi alınacaktır.

3 ay önce

Long Term Sudanese Intern

Yoozoo Games Turkey - Elbistan

Uzun Dönem Sudanlı Stajyer (Istanbul)İstanbul’da bulunan ofisimize enerjik, sorumluluk duygusu yüksek ve oyun dünyasına meraklı bir stajyer arkadaş arıyoruz! Staj döneminiz boyunca şirketin temel yapı ve fonksiyonlarını tecrübe etmenin yanısıra oyun sektörüyle ilgili de tüm temel bilgileri öğrenme şansınız olacak. Oyun geliştirme ve yayınlamayla ilgili temel prensipleri öğreneceğiniz bu süreçte proje ekiplerinde aktif bir rol üstlenecek ve farklı içerikler üreteceksiniz.Temel olarak içerik üretimine odaklı çalışacağınız bu pozisyonda oyunlarımızın yerelleştirilmesine, Orta Doğu ve özellikle Sudan bölgesindeki oyuncularımızın ilgilisini çekebilecek içeriklerin hikayeleştirilmesi ve oyunlaştırılmasına yardımcı olacaksınız. Yerel içerikleri ve hikayeleri oyunlarımızda en iyi şekilde yansıtabilmek için geliştirme ekibimize yardımcı olacak ve kendi kültürünüzün topluluk içerisindeki elçiliğini üstleneceksiniz.Long Term Sudanese Intern (Istanbul)We are seeking an energetic, responsible intern to join our company in Istanbul, Turkey. In this position, you will be expected to learn the ins-and-outs of our daily routines and basics of the gaming industry. You will focus on learning how game development and publish process rolls out and you’ll contribute to real projects in certain aspects.You will work within the storytelling teams to localize our games and create engaging stories for Middle East and especially Sudanese players. In this role, you’ll act as an ambassador of your own culture and help our development teams to build unique and localized experience for our players.

3 ay önce

Ofis Elemanı

Alfa İnşaat Elektrik - Elbistan

Firmamızın ofisinde temizlik çay kahve servisi yapacak Ofis Elemanı aranmaktadır.

3 ay önce

Üretim Elemanı

Labsan Laboratuvar ve Sağlık Malz San ve Tic A.Ş. - Elbistan

İkitelli Mutsan sanayi sitesinde tıbbi laboratuvar ürünleri yapmış olduğumuz firmamızın üretim departmanında 3 vardiya sisteminde pls . enjeksiyon ve montaj bölümünde çalışacak Vasıfsız bayan eleman alınacaktır.Not: (T.C. Vatandaşı olmayan başvuruları değerlendirilmeyecektir. )

3 ay önce

Reklam Satış Yöneticisi

Nil Grup Ambalaj Gıda Tic ve Ltd Şti - Elbistan

Grubumuza bağlı ulusal olarak yayınlanan dergimize tercihen portföy sahibi Reklam Satış Yöneticisi aranmaktadır.

6 ay önce

Elbistan Geneli Sektörler