Elazığ İş İlanları, Elazığ'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Elazığ İş İlanları


Pazarlama Uzmanı

Çekmobil Bilişim Otomotiv San ve Tic A.Ş. - Elazığ

Öncelikle belirtmek isterim ki şirketimiz otomotiv sektöründe tüm Türkiyeye hizmet veren sektöründe ciddi, güvenilir ve emin adımlarla ilerleyen,vizyonunu her geçen gün daha da ileriye taşıyan bir Anonim Şirkettir.Kendi bulunduğu il de bayilik ücreti vb. gibi hiçbir ücret ödemeden firmamızın tek yetkili satıcısı olacak kendisinden başka biri o il de satış/tanıtım yapamayacaktır.Çalışma arkadaşımız direkt olarak son kullanıcıya satış yapmayacak, kendisine bulunduğu il için bizim yönetim panelinden bir panel açılacak ve bizim belirlediğimiz adreslerde bulunan firmalara giderek bizim şirketimizi ve ürününü anlatacak, gittiği firma yetkilisine kendilerinin hali hazırda satmakta oldukları ürünün bizim ürünümüz yanında cazip olmadığını, bizim ürünlerimizin farklarını anlatarak bizi tercih etmesi durumunda daha fazla satışını gerçekleştireceğini, ayrıca hali hazırda sattıkları ürünlerden %5 %10 komisyon aldıklarını, fakat bizim ürünümüzün onlardan daha iyi olmasına rağmen %20 komisyon alacaklarını anlatacak.Çalışma arkadaşımız ise daha önce bizim kendisine verdiğimiz panelden kendi bulunduğu il de, kendi anlaştığı firmaları görebilecek onların satışlarını görebilecek ve kendi sahasında bulunan firmaların her bir ürün satması durumunda kendisine komisyon vereceğiz.Firmaların satacakları ürünün net fiyatı ortalama 50 Tldir, yetkili bölge satıcısı olan sizler, bu fiyat üzerinden % 1 komisyon alacaksınız.Yani ürün başına 0.50 TL alacaktır.Alacağı komisyon miktarı düşük gibi gözükse de kendi yetkili satıcı olduğu il de 300 firmadan 200 firmayı kendisiyle çalışmaya ikna ettiğinde 200 firmanın her biri günde en az 10 adet satış yaptığında ki minimum tutardır bu, 2000 adet ürün satılır, her üründen 0,50 TL komisyon olduğuna göre buda 1000TL günlük komisyon eder,30 bin TL eder.Burada firmaların %yüzde 20 komisyon almasının nedeni her sattıkları üründen %20 komisyon alıyor, yetkili satıcımız kendi bölgesindeki bütün satışlardan yüzde 1 alıyor.Yetkili satıcısı olacağınız,otomotiv ve sigorta sektörüyle alakalı olan ürün,hizmet ve marka bilgilerimiz mülakat aşamasında verilecektir.ilk ay 15 bin TL ve üstü komisyon alınması durumunda yetkili satıcı olarak devam edebilmeniz için bizim firmamızı temsil etmeniz amacıyla ofis açmanız şarttır.Bu sebeple şirketimiz yaptığı her ticarette muhakkak yetkili satıcılarını düşünerek hareket etmektedir.

2 hafta önce

Grafik Tasarımcısı

Hazer Antik Sedef İşlemeciliği - Elazığ

Tarz-ı İstanbul Osmanlı Sedef Sanatları konusunda faaliyet gösteren firmamızda Grafik Tasarımcısı alınacaktır.

2 hafta önce

Yönetici Sekreter / Asistan

Jet Danışmanlık - Elazığ

Yönetici Sekreter/Asistan arıyoruz.

2 hafta önce

Cad-Cam Uzmanı

Kommar Otomotiv İç ve Dış Tic Ltd Şti - Elazığ

CAM Operatörü : Ağır Vasıta Yedek Parça İmalatı yapan firmamızda ,Sac metal kalıpları CAD/CAM operasyonları ve imalatı konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, CIMATRON 3 Eksen CAM konusunda tecrübeli,Gelişime açık, son teknolojileri öğrenmeye ve kullanmaya hevesli, sürekli kendini yenileyen, Çalışma arkadaşları aramaktayız.

2 hafta önce

Satış Pazarlama Sorumlusu

Mineraller Yem San ve Tic A.Ş. - Elazığ

1989 Yılından Bu Yana Yalama Taşları Ve Yem Katkı Maddeleri Alanında Faaliyet Göstermekte Olan Firmamızda Çalışmak Üzere Satış Pazarlama Temsilcisi Alınacaktır.

2 hafta önce

Yönetici Asistanı

Berko Medikal İnş Tem Tekstil Gıda İth İhr San ve Tic Ltd Şti - Elazığ

Esenler- Giyimkentteki yeni kurulan firmamıza Acil Yönetici Asistanı alımı yapılacaktır.

3 hafta önce

Garson (Servis Elemanı)

Çardak Restaurant - Elazığ

Restaurantımızda çalışacak bayan Garson (Servis Elemanı) alınacaktır.

3 hafta önce

Muhasebe Elemanı

Kreatif Kutu San Tic A.Ş. - Elazığ

Kreatif Kutu firmamızda muhasebe departmanında çalışmak üzere Muhasebe Elemanı alınacaktır.Sgk+Yemek+Maaş

1 ay önce

İnşaat Mühendisi

Şenalp İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Elazığ

Malatya Merkez şantiyemizde görevlendirilmek üzere en az 2 yıl deneyimli İnşaat Mühendisi şantiye şefi alımı yapılacaktır.

1 ay önce

Pazarlama Stajyeri

İdeals Corporation - Elazığ

Pazarlama Stajyeri alınacaktır.- Pazarlama faaliyetlerinin desteklenmesi-Yurtiçi ve yurtdışı müşterilerin aranması- CRM programı ve işle ilgili farklı yazılımlar kullanılması- Müşteri ziyaretlerinde bulunabilecek- İdari görevlerin günlük yerine getirilmesi

3 ay önce

Satış Danışmanı

Kılıç Optik - Elazığ

ELAZIĞda bulunan Şubelerimiz görev alacak Satış Danışmanı Arıyoruz.Uzun yılından beri butik mağazacılık anlayışıyla müşterilerine hizmet vermeyi ilke edinmiş Kılıç Optik, bu renkli dünyaya katılmak isteyen genç takım arkadaşları arıyor. Elazığ şehrinde mağazayla modanın nabzını tutan, en iddialı koleksiyonların tek yetkili dağıtıcısı konumundaki şirketimizin bünyesinde sektörün en deneyimli isimlerinden eğitim alarak kariyerine yön vermek istiyorsan ve belirttiğimiz niteliklerin seni anlattığına inanıyorsan; ARADIĞIMIZ SENSİN!

3 ay önce

Muhasebe Elemanı

Yurttaş Yapı - Elazığ

Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı aramaktayız.

4 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Trend İç Giyim Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Elazığ

Beykoz Çengeldere’de Bayan iç giyim üretimi konusunda faaliyet gösteren firmamıza Çay Servis ve Temizlik personeli aranmaktadır.Cumartesi-Pazar tatildir.

4 ay önce

Grafiker

Lika Tanıtım Yayıncılık Akademi Tic Ltd Şti - Elazığ

Lika Tanıtım Medya Reklam Ajansımıza Grafiker aramaktayız.

4 ay önce

Büro İşçisi

Cemsu Asansör - Elazığ

Firmamızda görevlendirilmek üzere Büro İşcisi aranmaktadır.

4 ay önce

Elazığ İşkur İş İlanları

Doğu Anadolu Bölgesi’nin lokomotif kentlerinden biri olan Elazığ, sanayi, tarım, hayvancılık ve inşaat alanında yaşanan gelişmelerle beraber ülke ekonomisine daha büyük katkılar sunmaya başlamıştır. Bu sektörlerde kurulan fabrikalar ve şirketler, yeni işçi alımlarını da beraberinde getirmiştir. Kariyer sitelerinde Elazığ iş ilanlarına olan ilginin bir anda artması, bunu en açık şekilde göstermektedir.
Elazığ Açık İş İlanları
Elazığ iş ilanları arasında deri, un, şeker, çimento, kiremit, süt, matbaa, mermer, plastik boru, ayakkabı, mobilya, inşaat, azot, sabun, tıbbi malzeme, gıda ve tekstil gibi sektörlerde hizmet sunan önemli firmaların adına sıkça rastlıyoruz.

A.R.Keleşler Yem Un Gıda, AK-PA ŞAVAK İnşaat ve Gıda, Bayrak Gıda, CEL-PEY Gıda, Elsa Gıda, Sanica Boru, Nursan Isı, Yılsüt Gıda, FRC Boya, Gümüş Cam Mozaik, Hazar Yapı gibi büyük şirketler, personel alımlarını Elazığ iş ilanlarına gelen başvurular üzerinden gerçekleştirmektedir. Siz de Elazığ’ın bu büyük firmalarından birinde çalışmak istiyorsanız Elazığ iş ilanları kategorimizi düzenli aralıklarla takip etmeye devam edin.

Elazığ Geneli Sektörler