Elazığ İş İlanları, Elazığ'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Elazığ İş İlanları


PVC Doğrama İmalat ve Montaj Teknisyeni

Cevher Ahşap Doğrama - Elazığ

Plastik kapı pencere imalatı yapabilen ve montaj yapabilen usta aranmaktadır

1 gün önce

Satış ve Pazarlamacı

Doğu Sigorta Aracılık Hizmetleri - Elazığ

Sigorta acentemizde, şirketin belirlediği sigorta ürünlerinin satış ve pazarlamasını gerçekleştirmek için Satış ve Pazarlamacı aramaktayız.

3 hafta önce

Misafir İlişkileri Görevlisi

Nexmard Otomasyon San ve Tic A.Ş. - Elazığ

Misafir İlişkileri Görevlisi arıyoruz.

2 ay önce

Kasiyer

Şov Marketçilik Gıda ve Tic Ltd Şti - Elazığ

Şov Marketçilik Gıda San.Tic.Ltd.Şti. şirketimizde çalışacak Kasiyer alınacaktır.

2 ay önce

Sekreter

Dilege İnşaat Mimarlık San ve Tic A.Ş. - Elazığ

Şirketimiz bünyesinde bulunan Shoowroom için temizlik , çay ve kahve servisi yapabilecek bayan personel alımı yapılacaktır.

2 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Dilege İnşaat Mimarlık San ve Tic A.Ş. - Elazığ

Şirketimiz bünyesinde bulunan gayrimenkul satış ofisimizde maaş + sigorta + prim şeklinde çalışacak Gayrimenkul Satış Danışmanları alınacaktır.

2 ay önce

Eğitim Danışmanı

Elt Yurtdışı Eğitim - Elazığ

Dil Okulu ve Üniversite Departmanlarında görevlendirilmek üzere Sakarya ofis kadrosuna dahil edeceği bay/bayan Yurt dışı Eğitim Danışmanı aramaktadır. Anlaşmalı olduğumuz yurtdışı eğitim kurumlarının hizmetlerinin bilgi almak isteyen öğrencilere telefon, e-mail ya da yüzyüze görüşme yolu ile doğru bir şekilde aktarılması ,Öğrenci takibi yapılması , Kayıttan sonra öğrencinin sürecini yönetmek ,Yurtdışında eğitimler ve fuarlara katılmak.

2 ay önce

Yazılım Uzmanı

Most İdea Yazılım San ve Tic Ltd Şti - Elazığ

Firmamızda görevlendirilmek üzere Yazılım Uzmanı alınacaktır.Yazılım geliştirme projelerinde analiz ve planlama çalışmalarında yer almak,Mimari tasarım ve proje planlarına uygun olarak uygulamaları geliştirmek,Veri tabanı tasarımı çalışmalarında bulunmak,Geliştirilen uygulamaların testlerini gerçekleştirmek,Performans ve güvenlik gibi alanlarda yapılabilecek iyileştirmeleri uygulamak,Yeni uygulamaların mevcut yazılımlar ile entegrasyonunu sağlamak,Yayına alınma süreçlerinde yer almak, dökümante etmek, bakım ve desteklerini sağlamak

2 ay önce

Çağrı Merkezi Görevlisi

Goldinvest - Elazığ

Firmamızda görevlendirilmek üzere Çağrı Merkezi Görevlisi alınacaktır.Satış merkezinde mail, telefon,müşterilerle iletişim gibi trafiğin yönetilmesi, Satış hedeflerine ulaşılması, Müşteri kayıtlarının tutulması, Yeni müşteri yaratma ve kendi datasını oluşturma, Konut projelerinin takibi, projeler hakkında bilgi temini, Müşterilerin talep ve beklentilerinin tespiti ve uygun projelerin müşterilere gezdirilmesi, Müşterilerle diyaloğun satış sürecinin sonuna kadar sürdürülmesi.Başakşehir bölgesinde ikamet eden cvler dikkate alınacaktır.Maaş+Prim+Yemek

2 ay önce

Mobilya Ustası

Cevher Ahşap Doğrama - Elazığ

Firmamızda görevlendirilmek üzere Mobilya Ustası alınacaktır.Lojman imkanımız yoktur.

2 ay önce

Elazığ İşkur İş İlanları

Doğu Anadolu Bölgesi’nin lokomotif kentlerinden biri olan Elazığ, sanayi, tarım, hayvancılık ve inşaat alanında yaşanan gelişmelerle beraber ülke ekonomisine daha büyük katkılar sunmaya başlamıştır. Bu sektörlerde kurulan fabrikalar ve şirketler, yeni işçi alımlarını da beraberinde getirmiştir. Kariyer sitelerinde Elazığ iş ilanlarına olan ilginin bir anda artması, bunu en açık şekilde göstermektedir.
Elazığ Açık İş İlanları
Elazığ iş ilanları arasında deri, un, şeker, çimento, kiremit, süt, matbaa, mermer, plastik boru, ayakkabı, mobilya, inşaat, azot, sabun, tıbbi malzeme, gıda ve tekstil gibi sektörlerde hizmet sunan önemli firmaların adına sıkça rastlıyoruz.

A.R.Keleşler Yem Un Gıda, AK-PA ŞAVAK İnşaat ve Gıda, Bayrak Gıda, CEL-PEY Gıda, Elsa Gıda, Sanica Boru, Nursan Isı, Yılsüt Gıda, FRC Boya, Gümüş Cam Mozaik, Hazar Yapı gibi büyük şirketler, personel alımlarını Elazığ iş ilanlarına gelen başvurular üzerinden gerçekleştirmektedir. Siz de Elazığ’ın bu büyük firmalarından birinde çalışmak istiyorsanız Elazığ iş ilanları kategorimizi düzenli aralıklarla takip etmeye devam edin.

Elazığ Geneli Sektörler