Elazığ Medya İş İlanları - Pro Kariyer

Elazığ Medya İş İlanları


Web Tasarımcısı

Z4M Medya Bilişim Teknolojileri İnşaat Turizm A.Ş. - Elazığ

Web tasarım ve grafik alanında birlikte çalışmak üzere Web ve Grafik Tasarım Uzmanı ekip arkadaşı arıyoruz.

1 hafta önce

Satış Temsilcisi

Alfa Medya Produksiyon - Elazığ

Satış Temsilcisi adaylarını bekliyoruz.İş tanımı-Proje ile ilgili hizmetlerin yürütülmesi,müşteri yönetimi, firma ile yapım şirketi arasında koordinasyonun sağlanması-Kitle (hedef) tespitinin doğru yapılması-Reklam ve rezervasyon sürecinin sağlanması-Belirlenen hedefler doğrultusunda doğru hedefe (kitleye) doğru zamanda telefon aracılığıyla iletişime geçilmesi-Müşteri portföyünün oluşturması

1 hafta önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Faa Yapım - Elazığ

TGRTEU kanalında yayınlanacak olan aktüel yaşam adlı programımız için çağrı merkezinde prim usulü tam zamanlı ya da part time çalışacak ekip arkadaşlarına ihtiyacımız bulunmaktadır.

3 ay önce

Asistan/Stajyer Muhabir

Faa Yapım - Elazığ

Eğitim koçu adlı programımız için yapım ekibimizde yer alacak bayan Stajyere ihtiyacımız bulunmaktadır. duruma göre program içinde muhabirlik yapacaktır.

3 ay önce

Çağrı Merkezi Görevlisi

Çapın Medya Yapım ve Prodüksiyon Şirketi - Elazığ

Çağrı Merkezi Görevlisi alınacaktır

3 ay önce

Oyuncu

Next Menajerlik - Elazığ

Yeni sezonda sen de projelerimizde yer almak ister misin ?

4 ay önce

Satış Yöneticisi

Most İdea Yazılım San ve Tic Ltd Şti - Elazığ

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Yöneticisi aranmaktadır.Yazılım ürünlerimizin tanıtım ve satışlarının gerçekleştirilmesi ve satış sonrası destek hizmetlerini sağlamak,Tercihen dijital ajans tecrübeli, Kuruma yeni müşteriler kazanmaya yönelik faaliyetleri yürütmek,Aylık bütçe hedefleri doğrultusunda satışlar yapmak,Şirket ve müşteriler arasındaki ilişkileri koordine etmek,Teklif ve sözleşmelerin hazırlanması, müşteriyle paylaşılması.

4 ay önce

Oyuncu

Next Menajerlik - Elazığ

2014 yılından bu yana başta ay yapım olmak üzere çoğu yapım şirketinin dizi ve sinema projelerine yardımcı oyuncu ve karakter oyuncusu göndermekteyiz. Sizlerde projelerimizde yer almak istiyorsanız başvuru yapabilirsiniz.

4 ay önce

Elazığ Geneli Sektörler