Elazığ Mali Müşavirlik/Muhasebe İş İlanları - Pro Kariyer

Elazığ Mali Müşavirlik/Muhasebe İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Sekreter

Sivertim İnşaat Özel Eğitim San Tic Ltd Şti - Elazığ

Şirketimiz bünyesinde çalışacak en az lise mezunu Sekreter alınacaktır.

1 gün önce

İngilizce Öğretmeni

Kızılay Çözüm Eğitim Kurumları - Elazığ

Yarı zamanlı ya da tam zamanlı çalışacak kurum kültürüne sahip İngilizce Öğretmeni çalışma arkadaşı arıyoruz.

4 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Remax Gala - Elazığ

Ümraniye Şerifalideki Remax Gala Ofisimizde çalışacak Gayrimenkul Danışmanları arıyoruz.

1 ay önce

Kasiyer

Mbm gıda ltd şti - Elazığ

İşinde uzman hızlı ve güler yüzlü kasiyer ihtiyacımız var.çalışma saatlerimiz.sabah 10.30. Akşam 2200 arası.detaylar telefonda görüşülür.

4 ay önce

İnsan Kaynakları Asistanı

Efem Danışmanlık - Elazığ

Endüstri Mühendisliği, Çalışma Ekonomisi, İşletme ve benzeri bölümlerinden mezun, İnsan Kaynaklarının tüm değerlerini sindirebilen, Tecrübesiz, Çalışmaya istekli, Yetiştirilmek üzere tempomuza ayak uydurabilecek veya Bilgi İşlem Stajyeri, İnsan Kaynakları Stajyeri, Halkla ilişkiler Stajyeri, kısaca tüm Stajyerler, İlgili okullarda öğrenci veya mezun tasarımcı olma hedefi güden, Ekip çalışmasına yatkın, Yaratıcılığına güvenen ve modern çalışmalar üretebilen, Staj programı boyunca devam edebilecek, Mobil Cihaz Uygulamaları yapabilen, (Stajyerler, tecrübesiz ama çalışmaya istekli arkadaşlar. Sevgiyle saygıyla özelimiz olsun isteriz.) Hem kurumsal hem saygın bir işim olsun isteyenler. Maksimum kazanç elde edebileceğiniz bir sistemde çalışma arkadaşları arıyoruz.Sosyal bilim, Sigortacılık, bilgisayar, finans gibi bilgilerle donatılmış, desteklenmiş ve bu bilgileri ilgili olduğu her alanda kullanılabilecek çağdaş, yaratıcı ve sorunları bağımsız olarak çözebilecek arkadaşlar yetiştirilmektedir.Sürekli Eğitim, sürekli gelişime açık…Şehir - İlçe / İzmir – Torbalı....Buca, Menderes, Bornova, Konak, Gaziemir, Karabağlar, Selçuk, Tire, Bayındır, Kemalpaşa yeterli ve iyi hizmet verebildiğimiz öncelikli iş alanlarımızdandır.

3 ay önce

Maliyet Kontrol Uzmanı

Akplas Plastik Kalıp San ve Tic A.Ş. - Elazığ

Otomotiv ve Beyaz eşya sektöründe faaliyet gösteren firmamıza aşağıdaki niteliklerde Maliyet Kontrol Uzmanı alınacaktır.İşin Tanımı:Ay sonu fiili maliyet sistemini çalıştırmak ve sonuçlarını yorumlamak,Hedeflenen ve gerçekleşen maliyet analizleri yapmak,Aylık üretim göstergelerini, fire ve verimlilik hesaplarını yapmak, raporlamak,Yıllık transfer fiyatlama ve UFRS çalışmalarına destek olmak,Tüm üretim birimlerinin çeşitli bilgi ihtiyacı, kontrol ve rapor taleplerine cevap vermek.Genel giderlerin dağılımında kullanılacak istatistiksel göstergelerin belirlenmesi, hesaplanması, iyileştirilmesi,Müşteri, proje ve ürün bazında karlılıkların hesaplanması, raporlanması.

3 ay önce

Marangoz

Gülkan Arslan İnşaat Tic Ltd Şti - Elazığ

Mutfak imalatında çalışacak Marangoz ekip arkadaşı aramaktayız.

1 hafta önce

Çağrı Merkezi Görevlisi

Moodist Hastanesi - Elazığ

Moodist Hastanemizde çalışmak üzere Çağrı Merkezi Personeli aramaktayız. Görevler:Hastane santraline gelen tüm çağrıları cevaplamak.Çağrılardan gelen bilgi talebinin gidermek yada yönlendirilmekÇağrılarda gelen hastane hizmetinden yararlanma talebini gidermekGerekli olduğu durumlarda hasta ve yakınını aramakHastane içerisindeki bilgi akışını düzgün bir şekilde sağlamakHastanenin tüm hizmetlerine ve süreçlerine hakim olmak.

1 ay önce

Estetisyen

Medica Derma Medikal Danışmanlık Tic Ltd Şti - Elazığ

Tıp Merkezlerindeki işletmelerimiz ve kendi bünyemizde Medikal Estetik Bölümünde görevlendirilmek üzere Estetisyen aranmaktadır.

4 ay önce

Saha Satış Personeli

Tane Turizm Organizasyon San Tic Ltd Şti - Elazığ

Turizm sektöründe Saha Satış Personeli olarak çalıştırılmak üzere 25-35 yaşları arasında bayan iş arkadaşlarına ihtiyacımız vardır.

4 ay önce

Bayan aşçı

Hülya'm cafe restaurant - Elazığ

Duruşehirde bulunan kafemiz için salon personeli ve 1 adet aşçı ihtiyacımız mevcuttur 0544 624 6817 bu numaradan ulaşa bilirsiniz

4 ay önce

Dokuma Kumaş Üretim Sorumlusu

Efendi Konfeksiyon San ve Dış Tic A.Ş. - Elazığ

Dokuma Kumaş Pantolon üretimi yapacak olan fabrikamıza Pantolon üretim aşamalarının tümünden (Model, Kesimhane, üretim, ütü, Kalite Kontrol, sevkiyat) sorumlu olacak Dokuma Kumaş Üretim Sorumlusu çalışma arkadaşı aramaktayız.

4 ay önce

İşyeri Hekimi

Frekans İş Sağlığı ve Güvenliği Hiz Tic Ltd Şti - Elazığ

OSGB‘ mizde Tam gün çalışabilecek İşyeri Hekimi aranmaktadır.

2 ay önce

Makine Mühendisi

İntersonik Makina San ve Tic A.Ş. - Elazığ

1988 yılından bu yana Endüstriyel Yüzey İşlem Tesisleri ve Endüstriyel Yıkama Makineleri alanında faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere Makine Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı:Yıkama makineleri üretimi planlama ve takibi,Teknik malzemelerin seçimi ve üretime standardizasyon getirilmesi,Fabrikada daimi düzenin, temizliğin ve disiplinin sağlanması ve 5S uygulamasının takibi,Mavi yakalılarla aylık düzenli olarak TPM toplantılarının düzenlenmesi ve takibi,Zamanında ve sorunsuz makine teslimatı,Satış sonrası bakım ve teknik servis ile makine bakım kılavuzlarının hazırlanması (firmamızda bu iş “makine mühendisleri” tarafından hazırlanmaktadır) ve süpervizörlüğünün yapılması,Tüm faaliyetlerin İSG yönetim sistemi gerekliliklerine uygun olarak gerçekleştirilmesi.

2 ay önce

İcra Takip Sorumlusu

Yazıcıoğlu Hukuk Bürosu - Elazığ

Müvekkil kurum olan İş Bankası ve Turkcell projelerinde istihdam edilmek üzere İcra Takip Sorumlusu çalışma arkadaşı aramaktayız

3 ay önce

Oto Yıkama Elemanı

Kaya Kardeşler Otomotiv Ltd Şti - Elazığ

İş yerimizeOto Yıkama Elemanı alınacaktır.

2 ay önce

Satış Uzmanı

İda İstanbul Mağazacılık ve Proje Hiz A.Ş. - Elazığ

Golde Rose markası altında çalışan mağazalarımızda görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.

1 ay önce

Tezgahtar

Nas Rulman Teknik Hırdavat San ve Tic Ltd Şti - Elazığ

Tecrübeli Tezgahtar iş arkadaşı arıyoruz

1 ay önce

Motorlu Kurye

CİN RESTORAN İŞLETMELERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. - Elazığ

Şirket Motoruyla çalışacak tam zamanlı kurye alınacaktır.

3 hafta önce

Satış Danışmanı

Proje Ofis Dekorasyon San Tic Ltd Şti - Elazığ

Satış Danışmanı arıyoruz.

2 ay önce

Elazığ Geneli Sektörler