Elazığ Liman İşletmeleri ve Hizmetleri İş İlanları - Pro Kariyer

Elazığ Liman İşletmeleri ve Hizmetleri İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Halkla İlişkiler Personeli

Elsa Güzellik Cihaz ve Hizmetleri - Elazığ

Firmamızın Kızılay ofisinde çalışmak üzere Halkla İlişkiler Personeli arayışımız bulunmaktadır.Ücret tatmin edici olacaktır. Çalışma saatleri:Hafta içi 09:00 - 18:30Cumartesi 09:00 - 17:00 arasındadır.Pazar tatildir.Sadece online başvurular kabul edilecektir.

2 hafta önce

Çağrı Merkezi Görevlisi

Gökbil Bilgisayar Tic ve San Ltd Şti - Elazığ

Çağrı merkezimize gelen/giden çağrıların standartlara uygun cevaplanması; doğru bilgi aktarımı ve kaliteli hizmetle müşteri memnuniyetinin sağlanması sağlayacak “Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi” arayışımız bulunmaktadır.

4 ay önce

Diş Hekimi Asistanı

Nisbetiye Dent - Elazığ

Kliniğimizde çalışmak üzere Diş Hekimi Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

2 hafta önce

Model /Manken

Agenda Giyim - Elazığ

Katalog çekimlerinde çalışacak ve fuarda çalışacak bayan alınacaktır.

1 hafta önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Marca Genel Yapı İnşaat Tic Ltd Şti - Elazığ

Şirketimize ön muhasebe yapabilecek Ön Muhasebe -Sekreter aranmaktadır.

3 ay önce

Laboratuvar Müdür Yardımcısı

Selin Ölçüm Laboratuvar San ve Tic A.Ş. - Elazığ

Firmamızda görevlendirilmek üzere çevre Laboratuvar Müdür Yardımcısı aramaktayız.

2 ay önce

Sigorta Elemanı

Piasis Otomotiv Danışmanlik Hiz Ltd Şti - Elazığ

Acentemizde çalışmak üzere Sigorta Elemanı aramaktayız.

2 ay önce

Dış Ticaret Sorumlusu

Göktaş Metal Kalıp Mobilya San ve Tic A.Ş. - Elazığ

Firmamızda çalışacak Dış Ticaret Sorumlusu aramaktayız.İş Tanımı:Yurt dışı satış payını ve karlılığının arttırılmasının sağlanması,Yurt dışı müşterilerle fiyat görüşmelerini yaparak tekliflerin hazırlanması,Yurt dışı pazar ve müşterileri ilişkilerin geliştirilmesi, takibi,Müşteri memnuniyetinin sağlanması,Yeni pazarlar oluşturabilecek uluslararası vizyona sahip, yurtdışı bayi ağımızı güçlendirip, yeni müşteri, yeni pazar kazandırılması,Ürün araştırma ve geliştirmede katkı sağlanması,Müşterilerin kazanılması ve mevcut müşterilerin sürekliliğinin sağlanması için gerekli satış ve pazarlama stratejilerinin uygulanması,İhracat işlemlerinin sonuçlandırılması , evrakların ilgili bölümlerine iletilmesi ve raporlanması,Fuar organizasyonlarının yapılması, yurt dışı fuarlarda şirket ve ürünlerin pazarlanması,Rakipleri takip ederek rekabet avantajı sağlayacak çalışmalar yapılması.

2 gün önce

Makine Bakımcı

Aydoğan Makina - Elazığ

Elektrik ve Mekanik montaj bilgisi olan kişileri bünyemizde çalıştırmak isteriz.

3 ay önce

Ofis Elemanı

Naba Kesici Takım San Tic Ltd Şti - Elazığ

Güvenilir bir Sekreter çalışma arkadaşı arıyoruz.

4 ay önce

Teknik Ressam

Aysam Mobilya Gereçleri İmalat San ve Tic Ltd Şti - Elazığ

Metal sektöründe faaliyet gösteren firmamızda; Yeni kalıp tasarlayabilen, Tel Erezyon firmasıyla uyumlu şekilde çalışabilen, Eski Kalıpları revize edebilecek, Yeni ürün tasarlayabilen ,Eski ürünleri revize edebilecek, Ürünleri Renderlarını alabilecek Teknik çizim yapacak Teknik Ressam arıyoruz.

2 hafta önce

Satış Pazarlama Uzmanı

Radıo Teknoloji Hizmetleri A.Ş. - Elazığ

Distribütörlüğünü yapmakta olduğumuz Kablosuz Network ürünlerinin satış ve pazarlamasını yapabilecek, Kurumsal Satış Departmanında görevlendirilmek üzere Satış ve Pazarlama Uzmanı aramaktayız.

3 hafta önce

Fotomodel

Mylife Moda - Elazığ

E-ticaret sitemiz için, tekstil alanında dış giyim çekimleri için uygun Fotomodel arıyoruz.

4 ay önce

Bilgi İşlem Uzmanı

Bida Teknoloji Hizmetleri A.Ş. - Elazığ

Bilgi işlem sistemleri konusunda deneyimli Bilgi İşlem Uzmanı takım arkadaşları arıyoruz. Çalışma saatlerimiz Pazartesi-Cumartesi 09.00 - 18.00 arasıdır. *** Başvurularınızı lütfen cvbenim.com üzerinden ve fotoğraflı özgeçmişiniz ile yapınız. Çalışma yeri Bursa/Nilüfer lokasyonudur.

4 ay önce

Yönetici Asistanı

Çam Grup Dış Ticaret A.Ş. - Elazığ

Çam Grup Dış Ticaret A.Ş. de çalışmak üzere Yönetici Asistanı aranmaktadır.

4 ay önce

Web ve Mobil Programlama Uzmanı

Setint AI Robotic Sistem Eğitim ve Dan San Tic A.Ş. - Elazığ

Düzce Üniversitesi Teknopark da bulunan şirketimiz bünyesinde görevlendirilmek üzere çok iyi derecede web servis, web site ve mobil uygulama geliştirebilecek, çok iyi derecede bilgi ve deneyimi olan takım arkadaşları arıyoruz.

4 ay önce

Software Developer

B2B Sistemleri - Elazığ

C# programlama diline ve .NET platformuna hakim. Web tabanlı uygulama geliştirme konusunda deneyimli (.NET Mvc, Entity Framework, Ajax, jQuery, Css vs). Devexpress ile çalışabilen. Nesne yönelimli programlamaya (OOP) hakim ve katmanlı mimari konusunda bilgili. Postgresql, Mssql veritabanları ile çalışmış. Takım çalışmasına yatkın. Yoğun çalışma temposuna alışkın. Sorumluluk sahibi ve analitik düşünen. Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. Pozitif ve aktif çalışmayı seven takım arkadaşları aramaktayız. Not : Remote çalışma talebinde bulunmayınız.

1 ay önce

Sekreter

Nazar Kauçuk - Elazığ

Birlikte çalışmak üzere Sekreter aramaktayız.

2 gün önce

ACİL BAY SİTE ÖZEL GÜVENLİK /2400+AGİ/ KARTAL UGURMUMCU MH

VİZYON VİP - Elazığ

Kartal bölgesine bağlı, uğurmumcu mahallesi site projemizde çalışacak, 23-41 arası, 1.70 boyu ve üzeri olan, 12 saat çalışma, 2 gündüz 2 gece 2 gün izin vardiyalı çalışacak, 2400 TL maaş+agi ile çalışacak, bay kimlikli, süresi geçmemiş özel güvenlik veya güvenlik şube müdürlüğüne güvenlik kimlik başvuru yapmış, güvenlik çalışabilir belgesini alan özel güvenlik görevlisi aranıyor. Aşağıdaki Yetkili Yasin Bey'in Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazıp Gönderin Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım İnsan Kaynakları Yönetici: Yasin İrtibat: 05051825070

2 ay önce

İngilizce Öğretmeni

İstinye Badem Şekeri Anaokulu - Elazığ

Okulumuzda 10:00-14:00 saatleri arası part time İngilizce Öğretmenliği yapacak,Anaokulu veya kreş deneyimi olan arkadaşlar arıyoruz.NOT: Sadece online başvuru alınacaktır.

4 ay önce

Elazığ Geneli Sektörler