Elazığ Kamu Hizmetleri İş İlanları - Pro Kariyer

Elazığ Kamu Hizmetleri İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Muhasebe Yetkilisi

Spor Dünyası Dış Ticaret A.Ş. - Elazığ

Silivri / Beycilerde Bulunan Depo Lojistik Merkezimize Muhasebe Yetkilisi çalışma arkadaşı arıyoruz.Not: Beylikdüzü Silivri/ Beyciler Merkezimize servisimiz vardır.

4 ay önce

Yardımcı Temizlik Personeli

Pearlham Schools - Elazığ

Pearlham Schools Özlüce şubemizde görevlendirilmek üzere okulumuzda temizlik ve servis işlerine yardım etmesi amacı ile personel aranmaktadır.

1 ay önce

Web Designer

Aleppo Services İnsan Kaynakları Dış Tic San Ltd Şti - Elazığ

Job Me İnsan Kaynakları Danışmanlık firmasında çalışacak ,IT bölümü ile ilgili deneyime sahip olan web designer , sosyal medya düzenlemeleri ve yönetimi ile ilgilenecek takım arkadaşları ihtiyacı bulunmaktadır.

3 ay önce

Yönetici Asistanı

Jet Danışmanlık - Elazığ

Firmamızda görevlendirilmek üzere Yönetici Asistanı aramaktayız.

1 hafta önce

Makine Montajcısı

Hasel Ütü San ve Tic Ltd Şti - Elazığ

1985 ten bu yana endüstriyel ütü makinaları firmamızı yeni taşıyacağımız adresimizde daha dinamik bir kadro oluşturmaktayız. Firmamızda görevlendirilmek üzere Makine Montajcısı aranmaktadır.

3 ay önce

Sevkiyat Şoförü

Gönüller Halı Yıkama - Elazığ

Halı konusunda tecrübeli, kapıda müşteriye fiyat verebilecek Sevkıyat Şoförü aramaktayız

2 ay önce

İş Geliştirme Uzmanı

Fika Yazılım Tic Ltd Şti - Elazığ

Merkezi Aydında bulunan Bilişim Sektöründe faaliyet gösteren firmamız için İstanbulda görevlendirilmek üzere İş Geliştirme Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. Görev tanımı:Aday müşterileri belirleyerek, müşterilerin ihtiyacına yönelik hizmet sunma, müşterilere için en uygun çözümleri sunarak onlara ürün ve hizmetlerimiz ile destek olacak. Yeni müşterilerin kazanımını sağlamak ile yükümlü olacaktır.

2 ay önce

Mağaza Sorumlusu

Parkestok Yapı Malzemeleri İnş Taah Tic Ltd Şti - Elazığ

Mağazamız için e-ticaret sitelerimizden gelen siparişleri takip edecek, mevcut bayi siparişleri , satış ve alış faturalarını işleyecek, mağazamızı ziyaret eden müşterilerimizi karşılayacak bayan Mağaza Sorumlusu çalışma arkadaşı arıyoruz.

1 ay önce

Sistem Destek Uzmanı

Bugbil Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri San Tic Ltd Şti - Elazığ

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sistem Destek Uzmanı aramaktayız.Sözleşmeli müşterilerimize bilgisayar, sunucu, yedekleme ve ağ sistemleri alanında, yerinde veya uzaktan destek vermek.Saha kurulumları, konfigürasyon, analiz, arıza bulma ve teknik destek.Sadece online başvuru kabul edilecektir

2 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (Almanca)

3İz İnsan Kaynakları ve Danışmanlık - Elazığ

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Çağrı Merkezi sektörünün Türkiyede lider kuruluşlarından olan kurumsal müşterimiz için aşağıdaki niteliklere uygun İnbound projede görev alacak Almanca bilen Müşteri Temsilcisi arıyoruz

5 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Ahkam Dükkanı - Elazığ

Pazarlama Uzmanı ekip arkadaşları aramaktayız.

3 ay önce

Ofis Personeli

Balkümes - Elazığ

???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? Balıkesir merkezdeki ofisimizde ofis içi çalışacak bayan Ofis Personeli ekip arkadaşları aranmaktadır . ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

4 ay önce

Tornacı (Torna Tezgahı Operatörü)

Kg Makine San ve Tic Ltd Şti - Elazığ

İkitelli Mutfakçılar Sanayi Sitesinde bulunan tekstil makinası ve ekipmanları imalatı yapan firmamıza;İmalatta yer alacak, Tornacı alınacaktır.

3 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Handar Pizza Gıda Turizm San ve Tic A.Ş. - Elazığ

Grafik Tasarımcısı iş arkadaşı arıyoruz.

5 ay önce

Yönetici Sekreter / Asistan

Oniks Doğal Taş Ltd Şti - Elazığ

Yönetici Sekreter / Asistan arıyoruz.

2 ay önce

Resepsiyonist

Kamp Otel Yeşilkent - Elazığ

Otelcilik sektöründe tecrübe sahibi Resepsiyonist arayışımız bulunmaktadır.

4 ay önce

Pazarlama Stajyeri

Patili Turizm Seyahat Acentası - Elazığ

Türkiyenin ilk ve tek evcil hayvan dostu oteller rezervasyon sitemiz için Pazarlama Stajyeri alınacaktır. Ofisimizde bize eşlik eden 2 sevimli köpeğimiz bulunduğu için özellikle köpekleri seven ve rahatsızlık duymayacak adayların başvurmasını rica ediyoruz.Stajyerimiz, stajı boyunca birçok üniversitede ders olarak okutulan acenta otomasyon yazılımı Elitemayı uygulamalı olarak öğrenme imkanı bulunmaktadır.

2 ay önce

Muhasebe Personeli

Fiento Mobilya San ve Tic Ltd Şti - Elazığ

Mobilya üretim ve 3 adet perakende satış mağazası ile hizmet veren kurumumuzun İzmir / Pancarda bulunan üretim tesisinde görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Personeli arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı:Fatura ve irsaliyelerin düzenlenmesi, özellikle e-fatura düzenlenmesi,İrsaliye girişlerinin yapılması,Cari hesap takibinin yapılması,Günlük,haftalık raporlamaların yapılması,Stok takibi,Diğer birimler ile koordineli olarak çalışılması,Evrak takibinin yapılması,Telefon trafiğinin yönetilmesi,Ofis dışında yapılacak işlere destek olunması.

2 gün önce

Temizlik Personeli

Assen Eğitim Hiz Gıda İnş Tur San ve Tic Ltd Şti - Elazığ

Avcılarda bulunan özel anaokulumuzda çalışacak yarı zamanlı/part time Temizlik Personeli aramaktayız.

4 ay önce

Veteriner Hekim

Arman Emea Gıda Tarım San ve Tic A.Ş. - Elazığ

Adana da kurulu yem fabrikamız (Mera Yem) bünyesinde görevlendirilmek üzere; dinamik, hedef odaklı Veteriner Hekim takım arkadaşları arıyoruz.

2 gün önce

Elazığ Geneli Sektörler