Elazığ Gaz Sanayi İş İlanları - Pro Kariyer

Elazığ Gaz Sanayi İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Temizlik Personeli

Elitium Tıp Merkezi - Elazığ

Hastenemiz de görevlendirilmek üzere Temizlik Görevlisi arayışımız bulunmaktadır.

4 ay önce

Teknik Ressam

Yağmur Tarım Makinaları San ve Tic A.Ş. - Elazığ

1983 yılından itibaren Tarım Makineleri ve yedek aksamı üretimini gerçekleştiren firmamızın AR-GE departmanında çalışacak takım arkadaşları aramaktayız.

2 ay önce

Sekreter

Carer Otomotiv İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Elazığ

Telefonlara bakacak, Emlak Site yönetimi genel işimiz güler yüzlü, samimi, kendini geliştirecek, işine sahip çıkacak “Sekreter” arıyoruz.

2 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Seninay Tekstil Reklam San ve Tic A.Ş. - Elazığ

Matbaa bilgisi olan Grafik Tasarımcısı ekip arkadaşları aramaktayız.

4 ay önce

Modelist

Ayka Tekstil - Elazığ

Firmamızda görevlendirilmek üzere Modelist aramaktayız.

4 ay önce

İnce İşler Şefi

Maksoy İnşaat Taah San ve Tic Ltd Şti - Elazığ

İstanbul Bahçeşehir de ince işlerini yürüttüğümüz konut projesinde görev yapacak, İnşaat Mühendisiİnşaat Teknikeri, Mimar unvanlarından birine sahip çalışma arkadaşı aramaktayız.

1 hafta önce

Seo Uzmanı

Alyamed Ambulans Hizmetleri San Tic Ltd Şti - Elazığ

Seo Uzmanı takım arkadaşları arıyoruz.

4 ay önce

Sevkiyat Görevlisi

Cevpa Pazarlama Makine San ve Tic Ltd Şti - Elazığ

Firmamızda çalışacak, Sevkiyat Görevlisi ehliyetli ve SRC belgeli olması önceliklidir

1 hafta önce

Çağrı Merkezi Görevlisi

Db Sanal Mağazacılık San ve Tic Ltd Şti - Elazığ

Firmamızda görevlendirilmek üzere Çağrı Merkezi Görevlisi aranmaktadır.Çalışma saatleri 10:00/ 19:00 Cumartesi 10:00/14:00Maaş+ Prim+ Yemek

4 ay önce

Yönetici Asistanı

Ada Sağlık Ürünleri Pazarlama Dağıtım - Elazığ

Yönetici Asistanı aranmaktadırYöneticisinin randevularını takip ederek, misafirleri karşılamak,Yöneticisi için seyahat düzenlemeleri yapmak,Personel işe alım süreçlerini yönetmekTelefon, posta, kargo trafiğini yönetmek, takip ve kontrol etmek,Temel bilgisayar ve Office programları bilgisine hakim olmak,Arşiv ve dokümanların takibini yapmak,Ofis malzemeleri tedariğini sağlamak,Düzgün bir diksiyona sahip olmak,Dış görünüşe önem vermek

3 ay önce

Asistan

Morvarid Bilişim Danışmanlık Dış Tic A.Ş. - Elazığ

Lokasyonu İstanbul-Kadıköyde bulunan Bilişim firmamızda planlama, organizasyon ve koordinasyon becerilerine sahip, iletişim becerileri yüksek, sonuç odaklı çalışan, ön muhasebe bilgisine sahip Asistan arayışımız bulunmaktadır.Genel Nitelikler· Operasyon departmanına doğrudan bağlı olarak ön muhasebe, faturalama ve idari sekretarya işlerinin yürütülmesi ve takibinin yapılması,· Ofis içerisinde yapılan harcamalara ait faturaları listelemek ve ilgili programa girişini yapmak,· Fatura kesmek ve arşivlemek ve ilgili müşteriye gönderilmesini sağlamak,· Kargo ve ihtiyaç olan benzeri konularda destek olmak,· Resmi evrakları dosyalamak, firmaya gelen resmi evrakları ilgili birimlere iletmek, · Resmi belgelerin süre/ vizelerini takip etmek, gerektiğinde belge yenileme için gereken evrakların · hazırlanmasına yardımcı olmak. Resmi ve tüzel kişiliklerle ilgili gerekli ödemelerin takibini yapmak.· Günlük olarak yapılan faaliyetlerin raporlanması,· Mevcut müşterilerle iletişim halinde olmak,· Ofis içi düzen ve gerekli malzemelerin temini,· Günlük olarak yapılan faaliyetlerin raporlanması,

3 hafta önce

Sigorta Satış Uzmanı

Poykır Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd Şti - Elazığ

Bireysel Emeklilik , Hayat Sigortası ve Sağlık Sigortası Satışı Benim İşim Diyorsan Senide Aramızda Görmekten Mutlu Olacağız.Mevcutta Satışını Gerçekleştirmekte olduğumuz sigorta branşlarında satış faaliyetlerinde bulunabilecek Sigorta Satış Uzmanı ekip arkadaşı aramaktayız.

4 ay önce

Enjeksiyon Ustası

Nazkaya Ambalaj San. ve Tic. Ltd. Şti. - Elazığ

Silivri fabrikamıza deneyimli Enjeksiyon Ustası alınacaktır.Aranan özellikler dışındaki başvurular dikkate alınmayacaktır.

1 hafta önce

Asistan

Phibrows Demet Özdemir - Elazığ

AKASYA AVMDE bulunan Kalıcı Makyaj Merkezimize Asistan Arayışımız vardır.

2 ay önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Warwick Hotel Ankara - Elazığ

Kavaklıdere Tahran caddesinde bulunan WARWICK otel için tercihen opera bilen Resepsiyon Görevlisi aramaktayız. İş Tanımı:• Ön büro -resepsiyon görevlisi olarak çalışacak,• Misafir kabul işlemlerini gerçekleştirecek,• Ön kasa işlemlerini yürütecek,• Telefon ve mail ile gelen rezervasyonları takip edecek,• Ön büroya ilişkin raporlamaları yapacak,• Otel yöneticileri tarafından verilen görev ve talimatları eksiksiz yerine getirecek,

1 hafta önce

Lansman Destek Hostesi

Np Tanıtım Organizasyon ve İletişim Hiz Ltd Şti - Elazığ

İş yapış biçimimizi, çalışma modellerimizi şekillendirirken değerlerimizin bize ışık tutmasını amaçlıyoruz. Bu değerleri içselleştirerek farkımızı yaşatıyoruz. NEW PEOPLE, firmaların en iyi tanıtım ve satış performansına ulaşmasını hedefleyen profesyonel ticari pazarlama ajansıdır.-İnsan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü ve ikna kabiliyeti olan tüm adayların başvurularını bekliyoruz.

3 hafta önce

Kalfa

Çakır Teknik - Elazığ

Firmamızda görevlendirilmek üzere Kalfa aramaktayız.

4 ay önce

Model Makineci

Ms Group Tekstil Tasarım İç ve Dış Tic Ltd Şti - Elazığ

Avrupa pazarında dünya markalarına örme ve fitness grubunda ithalat ihracat yapan Mş Group Tekstil Firmamıza deneyimli Model Makinecı arıyoruz.

3 ay önce

Ofis Elemanı

Astaş Proje Mimarlık San Ltd Şti - Elazığ

Mimarlık ve Restorasyon ofisimize Çay Yemek ve Temizlik Elemanı alınacaktır.

3 ay önce

Tekstil Makineci

Bronz Tekstil - Elazığ

Penyede çalışabilecek Tekstil Makineci arıyoruz.Ekibimizi, müşterilerimiz için en iyi deneyimi sunmak üzere enerjimizi ve coşkumuzu paylaşacak insanlarla büyütmek istiyoruz...Yemek + Servis + Sgk mevcuttur.( Kapaklı, Kızılpınar, Bağlık, İstasyon ve Çerkezköy harici servisimiz yoktur)

1 hafta önce

Elazığ Geneli Sektörler