Elazığ Elektrikli ve Elektronik Aletler İş İlanları - Pro Kariyer

Elazığ Elektrikli ve Elektronik Aletler İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Gds Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd Şti. - Elazığ

Bakırköyde bulunan acentemize deneyimli özellikle Anadolu ve Allianz ekranlarına hakim Sigorta Acentesi Teknik Personeli alınacaktır.

4 ay önce

Tercüman

Dilmen Tercüme Hizmetleri San Tic Ltd Şti - Elazığ

Dilmen Tercüme Hizmetleri bünyesinde, başta İstanbul ve tüm Türkiyedeki yazılı ve sözlü çeviri projelerinde görevlendirilmek üzere Serbest Tercümanlar aramaktayız.

1 hafta önce

Ön Büro Müdürü-Otel

Fier İnşaat Turizm A.Ş. - Elazığ

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Büro Müdürü aramaktayız.

3 ay önce

Üretim Elemanı

Yalı Beyi Midye Dolma ve Su Ürünleri - Elazığ

Hijyenik şartlarda midye dolma üretimi yapmakta olan firmamızda hedefimiz, müşterilerimizi sağlıklı, temiz ve gıda güvenliği standartlarına uygun ürünler ile buluşturmaktır. Firmamızda çalışabilecek Üretim Elemanı aranmaktadır.

4 ay önce

Satış Yöneticisi

Most İdea Yazılım San ve Tic Ltd Şti - Elazığ

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Yöneticisi aranmaktadır.Yazılım ürünlerimizin tanıtım ve satışlarının gerçekleştirilmesi ve satış sonrası destek hizmetlerini sağlamak,Tercihen dijital ajans tecrübeli, Kuruma yeni müşteriler kazanmaya yönelik faaliyetleri yürütmek,Aylık bütçe hedefleri doğrultusunda satışlar yapmak,Şirket ve müşteriler arasındaki ilişkileri koordine etmek,Teklif ve sözleşmelerin hazırlanması, müşteriyle paylaşılması.

4 ay önce

İmalat Elemanı

Nur Kozmetik ve Kimya San ve Tic Ltd Şti - Elazığ

Kozmetik sektöründe imalat yapan firmamızda kutulama, paketleme , ürün dolumu bölümünde çalışacak gerektiğinde depo düzenleme temizlik işleri ile de meşgul olacak vasıfsız erkek eleman aramaktayız.

3 ay önce

MEDİKAL SATIŞ ELEMANI

TOPRAK TİBBİ ÜRÜNLER - Elazığ

bursa gürsuda sağlık malzemeleri satışı yapan firmamıza diksiyonu düzgün,insan ilişkilerinde başarılı,en az 2 yıllık yüksek okul mezunu, ofis işlerini bilen ofis prog. kullanabilen bayan eleman alınacaktır müracaat tel: 0224 371 46 35

4 ay önce

Muhasebe Elemanı

Smm İbrahim Çağlak - Elazığ

Eminönünde bulunan mali müşavirlik ofisimize YETİŞTİRİLMEK üzere çalışma arkadaşı aramaktayız.

2 ay önce

Temizlik Görevlisi

Estetikmed Kartal - Elazığ

Merkezimizde görevlendirilmek üzere Temizlik Görevlisi arayışımız mevcuttur.

4 ay önce

Mutfak Görevlisi

Difose Bilişim Bilgisayar Tic Ltd Şti - Elazığ

Bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Ümitköy (Çayyolu Metro Durağı yakını) bulunan ofisinde tam zamanlı olarak aşağıdaki özelliklere sahip personel alınacaktır;İş tanımı• İdari binanın günlük genel temizlik ihtiyaçlarının sağlanması• İdari binanın tertip ve düzeninin sağlanması,• (10 kişilik) personel öğle yemeğinin yapılması,• Misafir ağırlama ve personele içecek ikramlarının yapılması,• Mutfak ve temizlik ihtiyaçlarının takibi, ihtiyaçların tespiti ve ilgili birimlere aktarılması,Çalışma SaatleriHafta içi: 08:30-18.00CUMARTESİ-PAZAR ÇALIŞMA YOKTUR.

2 hafta önce

Elektrik Ustası

48 Elektrik Aydınlatma ve Aksesuar Tic San Ltd Şti - Elazığ

Avize montajı yapabilecek Elektrikçi aranmaktadır.

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Refleks Halkla İlişkiler ve Danışmanlık A.Ş. - Elazığ

Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.İşin AçıklamasıTeklif, Sipariş, Satış TakibiFaturaCari hesap borç ve alacak takibiMüşteri crm takibiTedarikçi hesap takibiPersonel hesapları takibiMasraf gider takibiKasa TL ve döviz için ayrı ayrı takipBanka hesaplarının takibiÇek ve Senetlerin takibiŞirket ortaklarına ve yöneticilere raporlamaGenel muhasebeye ve mali müşevire verileri hazırlamaİngilizce bilen ve raporlama yapabilen

6 gün önce

Çağrı Merkezi Görevlisi

Ceyka İletişim ve Çağrı Merkezi Hiz Ltd Şti - Elazığ

Çağrı Merkezi Görevlisi aramaktayız.Satış odaklı çalışmamaktayız.

2 ay önce

Yönetici Asistanı

Kdsl Telekomünikasyon San Tic Ltd Şti - Elazığ

Kdsl Telekomünikasyon İnternet Bilişim Hizmetleri Elektronik San. Ltd. Şti.İş AçıklamasıTelekomünikasyon ve internet sektöründe yönetici asistanı olarak çalışabilecek,ön muhasebe ve bilgisayarda hazır şirket programı kullanılması ,sözleşme ve fatura düzenlemelerini sağlanması ve telefon görüşmelerini yönetilmesi, Arşiv yapabilmesi.

3 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Baran Bobinaj - Elazığ

Atölye ortamında ofis içerisinde çalışacak Ön Muhasebe -Sekreter arıyoruz.

2 ay önce

Depo Görevlisi

Seç Tarım Toptan Kesme Çiçekçilik - Elazığ

İzmir / Çınarlıda toptan çiçek satışı üzerine faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere Depo Görevlisi aranmaktadır.Tedarikçilerden gelen ürünlerin mal kabul işlemlerinin gerçekleştirilmesi,Sipariş verilen ürünlerin hazırlanması, paketlenmesi ve sevkiyata hazırlanması,Sevkiyatlarının yapılması,Depoda bulunan ürünlerin günlük olarak kayıtlarının tutulmasıDepo tertip düzenin ve temizliğinin sağlanması.

4 ay önce

Modelist Yardımcısı(Tekstil)

Liberti İplik Giyim Tekstil San Tic Ltd Şti - Elazığ

Firmamızda görevlendirilmek üzere Modelist Yardımcısı aranmaktadır.

2 ay önce

Yurtiçi Satış Yöneticisi

İş ve Çözüm Danışmanlık İç ve Dış Tic Ltd Şti - Elazığ

Alüminyum Ekstrüzyon sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin Kocaeli Güzeller OSB’de bulunan (Tembelova Mevkii) merkezinde görev yapacak “Yurtiçi Satış Yöneticisi ” arıyoruz. İş TanımıYurtiçi müşterileri ile ilişkilerin başarıyla yürütülmesi,Müşteri memnuniyetinin sağlanması, iyileştirici faaliyetlerin kurum içinde organizasyonu,Yurtiçi genelinde sektörel gelişmelerin takibi, analizlerin yapılması ve bilgilerin güncellenmesi, Hedefler doğrultusunda yeni müşterilerin kazanılması, Pazar payının arttırılmasıZiyaret programlarının yapılması gerekli durumlarda müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirilmesiSiparişlerin, Planlama, Üretim, Sevk süreçlerinin takip edilmesiBütçe hedeflerinin gerçekleştirilmesi

4 ay önce

İnşaat Teknikeri

Ydkm Yapı Denetim Kurumları Eğitim A.Ş. - Elazığ

İnşaat alanında mesleki yeterlilik belgesi veren firmamıza sınav değerlendirici olarak görevlendirmek üzere sınav alanında ve ofiste çalışacak deneyimli İnşaat Teknikeri arıyoruz.

4 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Özkay İnşaat Tekstil Gıda San Tic Ltd Şti - Elazığ

Şirketimiz bünyesinde çalışacak Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

3 ay önce

Elazığ Geneli Sektörler