Elazığ Elektrik ve Elektronik İş İlanları - Pro Kariyer

Elazığ Elektrik ve Elektronik İş İlanları


Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Green Elektronik Hizmetler Ticaret A.Ş. - Elazığ

• Firma telefon trafiğini yürütmek,• Ofise gelen çağrıları yanıtlama, yönlendirme ve kaydetmek,• Günlük fatura kontrolü, islenmesi ve kargo trafiğini yönetmek,• Dosyalama, evrak kayıt, arşivleme ve takibinden sorumlu olmak,• Evrak akışını sağlamak ve raporlama yapmak,• Ofis ihtiyaçlarını takip etme,• Misafirleri ve ziyaretçileri, nezaket ile karşılamak, ilgili kişiye yönlendirmek,• 3. şahıslara karşı şirketi ve yöneticisini temsil etmek,• Toplantı ve randevu ve seyahat organizasyonu yapmak, • Ofisin ve toplantı salonunun takibinin ve temizliğinin sağlanması,• Merkez ofis ile koordine olarak raporlama yaparak çalışacak,• Saha ekibinin ihtiyacı olan evrak işlerini sağlamak.

1 gün önce

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı

Green Elektronik Hizmetler Ticaret A.Ş. - Elazığ

Ev yaşam, giyim,aksesuar,heykel vb alanlarda yaptığımız ürünlerin e-ticaret sitelerinde tanıtımını ve satışını yapmak.Hepsiburada, Gittigidiyor,Amazon,N11,Trendyol,PTTAvme ticaret platformlarının yönetimini yapmak. E Ticaret satış panellerine manuel ürün atmak, atılan ürünlerin stok ve maliyet takibini yapmak.Haftalık ve Aylık satış müdürüne rapor vermek.Günlük sipraiş ve operasyondan sorumlu olmak.Aylık tüketici faaliyetlerini rakipleri takip ederek planlamak.E pazardaki ürünlerimizin fotoğraf,içerik e tanıtım yazılarının güncelliğini takip etmek.Site içerisine ürünlerimizi konumlandırmak.Kampanya süreçlerini takip etmek ve yeni projeler sunmak.

1 gün önce

Satış Elemanı

Expro İthalat İhracat San ve Tic Ltd Şti - Elazığ

Elektrik ve Aydınlatma sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamıza satış ve pazarlama alanında görev alacak Satış Elemanı yeni takım arkadaşları arıyoruz.

1 gün önce

Destek Personeli (Yardımcı Hizmetler)

Green Elektronik Hizmetler Ticaret A.Ş. - Elazığ

Tuzla Tepeören çevresine yakın,35-45 yaş aralığındaEtrafın düzenin sağlanıp, yemek yapılması,Okuldan gelecek çocukla ilgilenilmesi,

2 gün önce

Elektrik Ustası

Teknor Elektrik San ve Tic Ltd Şti - Elazığ

Pano Montaj Ustası aranıyor.

1 hafta önce

Sekreter

Öykü Elektronik - Elazığ

Firmamız bünyesinde müşteri hizmetleri departmanında çalışacak diksiyonu düzgün Sekreter arkadaşlar alınacaktır.

1 hafta önce

Vasıfsız Eleman

Tcs Bilişim Danışmanlık Tic Ltd Şti - Elazığ

Türkiyenin ve dünyanın en hızlı büyüyen ve en prestijli sektörü olan havacılık ve petro kimyasallar yakıt alanında kariyer ve yüksek standartlarda tüm sosyal hak ve güvenceler, servis, yemek, Ssk prim, Agi ikramiye) ile bizimle birlikte helikopter ve heliport pist yapım işletmesi için çalışmak üzere Vasıfsız Eleman aramaktayız.

2 hafta önce

İstanbul Bölge Satış Mühendisi

Cantez Elektrik Mühendislik San Ve Tic Ltd Şti - Elazığ

Firmamızda çalışmak üzere İstanbul Bölge Satış Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı:Müşteri ziyaretleri gerçekleştirerek ve aktif saha satışı yaparak portföye yeni müşteriler kazandırmak,Sorumlu olduğu bölgedeki hedeflerini gerçekleştirmek ve yeni iş fırsatları yaratmak için motivasyonunu güçlü tutmak,Bölgesindeki müşterileri düzenli ziyaret ederek sipariş ve ödemelerini takip etmek,Gerektiğinde ekip arkadaşlarına ofis içi destek vermek,İlgili birim yöneticilerine düzenli raporlama yapmak,Hedef müşterileri belirlemek, ziyaret planları ve müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi için gerekli aksiyonları almak,Teklifler hazırlamak ve takibini yapmak,Müşterilerin ihtiyaçlarını gözlemleyerek aksiyon almak.

2 hafta önce

Elektrik Pano Montajcısı

Kocatürk Elektrik Tic ve San Ltd Şti - Elazığ

İşyerinde pano toplayacak Elektrik Pano Montajcısı aramaktayız.

2 hafta önce

Elektrik Elektronik Teknisyeni

Kırca Teknik - Elazığ

Klima montaj ve klima arıza konusunda deneyimli teknisyen alımı yapılacaktır .

2 hafta önce

Vasıfsız Eleman

Admiral Plus Denizcilik - Elazığ

ADMİRAL PLUS DENİZCİLİK FARKIYLA (DENEYİMLİ VE UZMAN KADROSU İLE);Çalışan kuru yük, konteyner, tanker, gaz ve yolcu gemilerine, yurt içi tur organizasyonu düzenleyen ve turistik bölgelerdeki özel yatlarda çalışacak,YÜKSEK MAAŞLA ÇALIŞACAK,Seyahat engeli olmayan denizcilik işini uzun vadeli düşünen, çalışırken kariyer yapmayı hedefleyen tecrübeli- tecrübesiz PERSONELER ARANIYOR.MAAŞ 1500 USD / TL VE 2500 USD TL ARASIDIR.MAAŞ + MESAİ + İKRAMİYE + SGK + YEMEK + PRİM

1 ay önce

Elektrik Ustası

Mtr Teknik Elektrik Mekanik ve İnşaat - Elazığ

A101 mağazaları elektrik onarım bakım servis işleri;İç tesisat uygulama ve montaj işleri Tadilat işleri Çalışma alanın Marmara bölgesi olarak ;- İstanbul Anadolu ve Avrupa - Bursa - Sakarya - Düzce

1 ay önce

Kaynak Ustası

Korel Elektrik ve Gemi Malzemeleri San Tic Ltd Şti - Elazığ

Pendikte bulunan firmamızda çalışmak üzere Kaynak Ustası arayışımız bulunmaktadır.

2 ay önce

Elektronik Mühendisi

Fipronet Elektronik İmalat San Tic A.Ş. - Elazığ

Yenilenebilir enerji kaynaklı ürünlerin üretimi konusunda çalışan firmamızda AR&GE departmanında elektronik donanım, yazılım ve tasarım süreçlerinde çalışacak, prototip üretimlerinin yapım aşamalarında tasarım ve doğrulamada görev alacak Elektronik Mühendisi aramaktayız.

2 ay önce

Satış Destek Personeli

Promek Mekatronik Elektrik Elektronik San ve Tic Ltd Şti - Elazığ

Ön Muhasebe Satış Satınalma süreçlerine hakim Otomasyon Malzemeleri Satışın da çalışacak Satış Destek Personeli aramaktayız.

2 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Baran Bobinaj - Elazığ

Atölye ortamında ofis içerisinde çalışacak Ön Muhasebe -Sekreter arıyoruz.

2 ay önce

Elektrik Ustası

48 Elektrik Aydınlatma ve Aksesuar Tic San Ltd Şti - Elazığ

Avize montajı yapabilecek Elektrikçi aranmaktadır.

2 ay önce

E-Ticaret Uzmanı

Sevpa Sevimler Turizm Tekstil Paz San ve Tic Ltd Şti - Elazığ

Antalya Muratpaşa ilçesinde katlı bir mağazanın e-Ticaret işleri ile ilgilenecek gerek stok kontrolü gerekse ürün analizi yaparak her alanda firmayı ileriye götürecek, sayısal zekaya sahip, mantıklı düşünebilen, hızlı, iş bitirici bir çalışma arkadaşı arıyoruz.

2 ay önce

Vasıfsız Eleman

Gold Denizcilik - Elazığ

Gemilerimizde çalışacak Vasıfsız Elemanlar aranmaktadır.

2 ay önce

Sistem Destek Uzmanı

Bugbil Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri San Tic Ltd Şti - Elazığ

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sistem Destek Uzmanı aramaktayız.Sözleşmeli müşterilerimize bilgisayar, sunucu, yedekleme ve ağ sistemleri alanında, yerinde veya uzaktan destek vermek.Saha kurulumları, konfigürasyon, analiz, arıza bulma ve teknik destek.Sadece online başvuru kabul edilecektir

2 ay önce

Stajyer (Öğrenci)

Teknor Elektrik San ve Tic Ltd Şti - Elazığ

Şirketimiz Elektrik ve Taahhüt alanında hizmet vermektedir. Şirket bünyesinde çalışacak lise, MYO ve üniversitelerin 3. ve 4. sınıfında okuyan Stajyer personeli alımı yapılacaktır.

2 ay önce

Teknik Eleman

Gürses Soğutma - Elazığ

Samsung yetkili servisimizde görevlendirilmek üzere Teknik Eleman aramaktayız.

2 ay önce

Elektronik Teknisyeni

Alanyalı Elektrik & Elektronik - Elazığ

Yangın algilama, kamera vb. zayıf akım sistemler ile ilgili bilgi sahibi ve tecrübeli ehliyeti olan Elektronik Teknisyeni aranıyor.

2 ay önce

Elektrik Elektronik Teknisyeni

Alanyalı Elektrik & Elektronik - Elazığ

Yetiştirilmek üzere, tercihen ehliyeti bulunan, teknik lise mezunu Elektrik Elektronik Teknisyeni aranıyor.

2 ay önce

Satış Mühendisi

Ems Grup Elektrik San ve Tic Ltd Şti - Elazığ

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Mühendisi aramaktayız.Müşteri ziyaretlerini gerçekleştirmek, bu ziyaretlerde ürün ve hizmetlerimizle ilgili satış ve pazarlama faaliyetlerinde bulunmak.Müşteri taleplerine uygun teklif ve satış anlaşması hazırlamak ve bunların takibini yapmak.Şirketin hedef ve politikaları doğrultusunda çalışmak.Müşteri ilişkileri yönetimini sağlamak.

3 ay önce

Proje Yazma Elemanı

Hefa Teknoloji Anonim Şirketi - Elazığ

Firmamızda görevlendirilmek üzere Proje Yazma Elemanı aranmaktadır.Mevcut müşterilerin projeleri dökümünü yapacak,Teknik proje yazımı konusunda destek olacak,Arge konularında süreçler yürütebilecek.

3 ay önce

Montaj Elemanı

Telsa Elektrik Aydınlatma San ve Tic Ltd Şti - Elazığ

Şirketimizde tam zamanlı olarak çalışmak üzere Montaj Elemanı aranıyor.

3 ay önce

Satış Pazarlama Elemanı

Tis Mühendislik Teknoloji Sistemleri San Ltd Şti - Elazığ

TİS Akıllı Ev sistemleri ve bina otomasyonu satış ve pazarlamasını yapmak üzere 25 - 40 yaş aralığında, giyimine ve diksiyonuna özen gösteren, tercihen B sınıf ehliyet sahibi, İnsanlarla diyalog kurmaktan keyif alan, tecrübeli BAY / BAYAN eleman alınacaktır.

3 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Emotrol Otomasyon Sistemleri San Tic A.Ş. - Elazığ

Esenyurtta bulunan Emotrol Otomasyon Sist. San. Tic. A.Ş. Şirketimize satın alma ve finans a destek olabilecek , Sekreter / Ön Muhasebe Çalışma Arkadaşı aramaktayız.İş tanımı gereği; birçok alana dokunarak edinilen tecrübeler ile ve fark yaratarak kariyerinde daha iyi konuma gelme hedefinde olan,Yazışma ve evrak takibi işlemlerinin yürütülmesi, ,Genel muhasebe ile ilgili diğer konulara destek verilmesi,Personel özlük işlemlerini yürütmek ve özlük dosyalarını güncel tutulup ve muhafaza edilmesine destek olmak,Yönetim sistemlerine ait rol ve sorumluluklar talimatına uygun çalışmakİdari işlerin takibini yapılması, teklif alınması ve raporların düzenlenmesi,

3 ay önce

Elektrik Pano Elemanı

Master Pano Mühendislik San ve Tic Ltd Şti - Elazığ

Elektrik, pano, montajı, bakır, bara işçiliğini yapacak Elektrik Pano Elemanı alınacaktır.

3 ay önce

Elazığ Geneli Sektörler