Elazığ Çimento İş İlanları - Pro Kariyer

Elazığ Çimento İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Ön Muhasebe Elemanı

Uğur Teknik Makina San Tic Ltd Şti - Elazığ

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

2 ay önce

Gece Müdürü (Otel)

Ataerk Turizm ve Tic Ltd Şti - Elazığ

Dorlion Suit Apart bünyesinde çalışacak Gece Müdürü (Otel) aranmaktadır.

3 hafta önce

Aşçı Yardımcısı

Özsağlam Petrol & Angels Park Otel - Elazığ

Angels Park Otelde görevlendirilmek üzere Aşçı Yardımcısı aranmaktadır.

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Adım Petrol İnşaat Sann ve Tic Ltd Şti - Elazığ

Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı aramaktayız.

5 ay önce

Araç Kabul Görevlisi

Rapid Oto Araç Ekspertiz Merkezi Ltd Şti - Elazığ

Türkiyenin önde gelen ekspertiz firmalarından biri olan umran oto ekspertiz firmasının Bayrampaşa şubesine yetiştirilmek üzere araç kabul ve rapor anlatım personelleri alınacaktır.***Sadece cvbenim.com üzerinden online başvurular kabul edilecektir.

1 ay önce

Reklam ve Tanıtım Uzmanı

Pandora Medya Yazılım ve Danışmanlık Hiz Ltd Şti - Elazığ

Reklam ve Tanıtım Uzmanı aramaktayız.İş Tanımı:· Google Adwords, Facebook Reklam Yöneticisi ve diğer reklam mecralarında ki araçların kullanılması ve içeriklerin hazırlanarak yönetilmesi,· Sosyal medya ile ilgili, web trendlerinin ve gelişen teknolojilerin yakından takip edilmesi,· Sosyal medyada takipçi sayısını arttıracak çözümlerin üretilmesi,· Sosyal medya hesaplarımızda hedef kitleye uygun kampanyaların oluşturulması,· Sosyal medyada her kanalın takip edilmesi, gerekli güncellemeler ve yaratıcı içeriklerin oluşturulması,

1 ay önce

Tezgahtar

Alfa Roma Butik - Elazığ

Kadın giyim mağazamızda çalışacak Tezgahtar alınacaktır.

2 hafta önce

Kimya Öğretmeni

Esenyurt Doğru Cevap Özel Öğretim Kursu - Elazığ

Özel öğretim kursumuzda YKS sınavına hazırlanan öğrencilerimizin derslerine girecek.Kurs deneyimi olan Kimya Öğretmeni ne ihtiyacımız vardır.

3 ay önce

İnşaat Teknikeri

Kurtçuoğlu Mühendislik - Elazığ

İnşaat Teknikeri bölümü mezunu çalışma arkadaşlarına ihtiyacımız var.

5 gün önce

Sekreter

Mt Makina Geri Dönüşüm Sist. İth.İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti. - Elazığ

Şirketimizde görevlendirilmek üzere Sekreter arayışımız mevcuttur.

4 ay önce

Mağaza Satış Yöneticisi/Yönetmeni

Zeymin Ahşap San ve Tic A.Ş. - Elazığ

Mağazamızda çalışmak üzere Mağaza Satış Yöneticisi/Yönetmeni aramaktayız.

1 ay önce

Yaşlı Bakım Elemanı

Mükemmel Temizlik Eğitim Ltd Şti - Elazığ

Hizmet verirken şefkat ve nezaketi önemseyen firmamızın felsefesine uygun davranılması öncelikli prensibimizdir. .Firmamızda görevlendirilmek üzere Yaşlı Bakım Elemanı aranmaktadır.Asgari ücret ve sigorta yapılacaktır

4 ay önce

Kitap satışı yapacak satış görevlileri

Çınar Basın Yayın - Elazığ

81 ilde üniversitelerde kurulacak olan kitap standlarımızda satış yapabilecek seyahet engeli olmayan ehliyetli aktif araç kullanan giyimine özen gösteren diksiyonu düzgün 30 yaşını aşmamış bay satış elemanı alınacaktır. Maaş+prim+Yemek+Kalacak yer İletişim: 0552 379 82 84

3 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Ülküm Özel Eğitim Kurumları Tic Ltd Şti - Elazığ

Trabzon Sihirli Annem Şana Şubesi ve Trabzon Sihirli Annem Beşirli Şubesi Eğitim Kurumlarında tam zamanlı çalışmak üzere İngilizce Öğretmeni aramaktayız.

2 ay önce

Satın Alma Müdürü

Hts Sosyal ve Temizlik Hiz San ve Tic Ltd Şti - Elazığ

Kocaelinde bulunan şirketimizin, satınalma birimini yönetmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun Satın Alma Müdürü alınacaktır.Üretim planlama bölümü tarafından iletilen malzeme ihtiyaç listesinde belirtilen malzemelerin; doğru termin tarihinde, istenen kalitede ve spektlere uygun olarak, satın alma prosedürü çerçevesinde teminini sağlamak,İstenilen kalite ve uygun şartlarda temin, pazar ve fiyat araştırmaları yapmak ve sipariş sonrasını takip etmek,Alternatif ve yeni tedarik kaynaklarını sistematik olarak belirlemek,Periyodik raporlama yapmak,Gerektiğinde firmaların sahada proje tespiti için ziyaretlerine eşlik etmek,Tüm yurt içi ve yurt dışı satın almaları gerçekleştirmek,Firmanın stok kontrolüne ilişkin aktivitelerinin yürütülmesini sağlamak, Satın alma ve tedarikçi sözleşmelerini hazırlamak,Rekabetsel avantaja sahip ürün satın alımını yapmak,Firmamızın Kalite Yönetim Politikalarını benimsemek ve uygulamak.

2 ay önce

Kurye

Jungle Waffle's Cafe - Elazığ

Kadıköy semtleri bölgelerinde waffle ve pasta diğer ürünlerimizin teslimatını yapacak Kurye arıyoruz..Araç Durumu:Şirket motoru veya kendi motoru ile çalışabilir.Kendi motoru ile çalışmak isteyenler 200 TL + Motor bakım ücreti alacaklardır.Part Time Çalışma:Bu çalışma şeklinde teslimat başına ücretlendirme mevcuttur.Bütün masraflar tarafınıza aittir.Ücret olarak teslimat başına 8 TL. verilmektedir.İstediğiniz zaman diliminde çalışabilirsiniz.Full Time Çalışma:Bu çalışma şeklide ister teslimat başı isterseniz de maaşlı olarak çalışabilirsiniz.Parça başı çalışmada teslimat başına 8 TL. alıyorsunuz ve bütün masraflar size ait oluyor.Maaşlı çalışmada;2500 TL: Maaş+Sigorta+Benzin (Motor size aitse)Bu bölgelerde oturan kuryeler tercihimizdir.

1 ay önce

Emlak Danışmanı

Yeni Paragon İnşaat Emlak İth İhr Tic Ltd Şti - Elazığ

Emlak Danışmanı alınacaktır.

1 ay önce

Anaokulu Öğretmeni

Lala Çocuk Eğitim Kurumları - Elazığ

Anaokulu Öğretmeni arıyoruz.

3 ay önce

Makastar-Tekstil

Aler Konfeksiyon Tekstil Tic Ltd Şti - Elazığ

Bayan üst grupta çalışabilecek dokuma kumaşa hakim , tarz ve sisteme yatkın iş arkadaşları aranmaktadır. Ssk, yemek mevcuttur . Ulaşım olarak çok uzak yerler tercih edilmemektedir

4 ay önce

Ziraat Mühendisi

Bescheksen - Elazığ

Bescheksen isimli yeni kurulmakta olan girişimize ekip arkadaşı arıyoruz.Tarımda robotların kullanması üzerine oluşturduğumuz projemize katılmak üzere Zirai teknolojilere hakim ekip arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

4 ay önce

Elazığ Geneli Sektörler