Elazığ Arıcılık İş İlanları - Pro Kariyer

Elazığ Arıcılık İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Muhasebe Elemanı

Mt Makina Geri Dönüşüm Sist. İth.İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti. - Elazığ

Muhasebe Elemanı” arıyoruz.

1 hafta önce

Psikolog

Kutlu Tehlikeli Madde Danışmanlık San ve Tic Ltd Şti - Elazığ

Bursa da bulunan psikoteknik değerlendirme merkezimizde çalışmak üzere Psikolog alınacaktır. Alg Cihaz Sertifikası olanlara öncelik verilecektir. Yarı zamanlı olarak da düşünülebilir.

3 ay önce

Satış Temsilcisi

Uslu İletişim ve İnş Tic San A.Ş. - Elazığ

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Temsilcisi aranmaktadır. Müşteri görüşmelerinin zamanında yapılması ve sonuçlandırılması,Müşteriye bilgi verilmesi,Müşterinin soru ve sorunlarına çözüm bulunması, Beklenen hizmet ve kalite standartlarını karşılayarak, müşteri güvenin sağlanması,Pozitif ve güleryüzlü bir yaklaşım ile müşteri memnuniyetini sağlanmasından sorumlu olacak

4 ay önce

Tezgahtar

Sancarlar Grup Gıda Hizmetleri A.Ş. - Elazığ

Eminönünde toptan ve perakende olarak hizmet verdiğimiz gıda, ambalaj firmamızda çalıştırılmak üzere Tezgahtar çalışma arkadaşlarına ihtiyacımız bulunmaktadır.

2 hafta önce

Pazarlama Stajyeri

Patili Turizm Seyahat Acentası - Elazığ

Türkiyenin ilk ve tek evcil hayvan dostu oteller rezervasyon sitemiz için Pazarlama Stajyeri alınacaktır. Ofisimizde bize eşlik eden 2 sevimli köpeğimiz bulunduğu için özellikle köpekleri seven ve rahatsızlık duymayacak adayların başvurmasını rica ediyoruz.Stajyerimiz, stajı boyunca birçok üniversitede ders olarak okutulan acenta otomasyon yazılımı Elitemayı uygulamalı olarak öğrenme imkanı bulunmaktadır.

2 ay önce

Eczacı

Moodist Hastanesi - Elazığ

Hastanemizde çalışmak üzere Eczacı aramaktayız.İş Tanımı:Hastalıkların, teşhis ve tedavisi ile hastalıklardan korunmada kullanılan tabii ve sentetik kaynaklı ilaç hammaddelerinden değişik farmasötik tipte ilaçların hazırlanması ve hastaya sunulması, İlacın analizlerinin yapılması, Farmakolojik etkisinin devamlılığı, emniyeti, etkililiği ve maliyeti bakımından gözetimi,İlaçla ilgili standardizasyon ve kalite güvenliğinin sağlanması ve ilaç kullanımına bağlı sorunlar hakkında hastaların bilgilendirilmesi Çıkan sorunların bildiriminin yapılmasına ilişkin faaliyetlerin yürütülmesi.

2 ay önce

Resepsiyonist (Ön Büro Elemanı)

Asyasu Turizm Otelcilik Tic A.Ş. - Elazığ

4 yıldızlı oda kahvaltı ve yarım pansiyon hizmeti veren Sapanca Kırkpınarda bulunan otelimizde çalıştırılmak üzere Resepsiyonist (Ön Büro Elemanı) aramaktayız.

2 hafta önce

Muhasebe Elemanı

Rozz Konfeksiyon Tekstil San ve Dış Tic Ltd Şti - Elazığ

Muhasebe Elemanı aramaktayız.

3 ay önce

Psikolog

Sürücü Psikoteknik Değerlendirme Merkezi - Elazığ

Psikoteknik merkezimize Psikolog alınacaktır. Viyana test sistemi sertifikası olan psikologlar tercihimizdir.

3 hafta önce

Grafiker

Akropack Ambalaj Matbaa San ve Tic Ltd Şti - Elazığ

Cafe restaurant cv. gıda firmalarının baskılı servis ürünleri imalatı yapan firmamıza Grafiker takım arkadaşları aramaktayız

2 hafta önce

Proje Yöneticisi

Bilik Atölye Tasarım San ve Tic Ltd Şti - Elazığ

Reklam sektöründe hizmet vermekte olan firmamızda görevlendirilmek üzere Proje Yöneticisi aranmaktadır.Süregelen projelerinin tamamında müşteri ilişkileri ve atölye ayağını koordine edecek, Malzeme bilgisine hakim, firmalara bütçe teklifi hazırlayabilecek ve sunabilecek, firmamızın ihale portallarını takip edebilecek, atölyeden çıkacak işlerin imalat ve montaj ayağını koordine edebilecek.

3 gün önce

Resepsiyonist

Navona Otel - Elazığ

Firmamızda görevlendirilecek Resepsiyonist aranmaktadır.

2 hafta önce

Satış Mühendisi

Novatech Kontrol Sistemleri Tic Ltd Şti - Elazığ

İzmirde bulunan firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Mühendisi aramaktayız.

4 ay önce

Software Developer

B2B Sistemleri - Elazığ

C# programlama diline ve .NET platformuna hakim. Web tabanlı uygulama geliştirme konusunda deneyimli (.NET Mvc, Entity Framework, Ajax, jQuery, Css vs). Devexpress ile çalışabilen. Nesne yönelimli programlamaya (OOP) hakim ve katmanlı mimari konusunda bilgili. Postgresql, Mssql veritabanları ile çalışmış. Takım çalışmasına yatkın. Yoğun çalışma temposuna alışkın. Sorumluluk sahibi ve analitik düşünen. Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. Pozitif ve aktif çalışmayı seven takım arkadaşları aramaktayız. Not : Remote çalışma talebinde bulunmayınız.

1 ay önce

Psikolojik Danışman

Hts Sosyal ve Temizlik Hiz San ve Tic Ltd Şti - Elazığ

Gebzede bulunan ikinci şubemizde görev alacak Psikolojik Danışman aranmaktadır.

2 ay önce

Coğrafi Bilgi Sistemleri Uzmanı

Mfk Map Mühendislik Mühendislik Tic ve San Ltd Şti - Elazığ

MAKS Veri Üretimi ve Yaygınlaştırma Projesi kapsamında Ankarada bulunan ofisimizde görev alacak personel alımı yapılacaktır.

1 ay önce

Masaj Terapisti

Well Sportif Medikal Güzellik Tic Ltd Şti - Elazığ

Firmamızda görevlendirilmek üzere Masöz aranmaktadır.

2 ay önce

Model /Manken

Agenda Giyim - Elazığ

Sezonluk katalog çekimlerinde çalışacak Model /Manken aranmaktadır.

5 ay önce

Satış Elemanı

212 Turizm Ltd Şti - Elazığ

Satış Elemanı takım arkadaşı arıyoruz.

3 ay önce

Depo Elemanı

Forceweb Global E-Ticaret San Ltd Şti - Elazığ

Sincan Malıköy Anadolu Osb de bulunan şirketimizin deposunda gece vardiyasında görevlendirilmek üzere Depo Elemanı alınacaktır.El terminalleri ile; ürün mal ve kabul ,Ürünü raflarına yerleştirme ,Ürünü raflarından toplayıp sevkiyat alanına iletimi,Sevkiyat alanında bulunan ürünlerin paketleyip kargoya teslimi ve süreçlerini yürütebilecek.Gece vardiyasında çalışabilecek 19:00-04.30 Servis : Batıkent,Sincan

3 ay önce

Elazığ Geneli Sektörler