Eğlence - Kültür - Sanat İş İlanları - prokariyer.com

Eğlence - Kültür - Sanat İş İlanları


Oyuncu

Cafe Theatre - İstanbul Avrupa,Bursa,Ankara,İzmir,İstanbul Avrupa,Adana,Bartın,Tüm Şehirler,İstanbul Avrupa,Antalya,İstanbul Anadolu,

Metin Zakoğlu Tiyatrosunda yeni oyunumuza tercihen konservatuvar oyunculuk mezunu KADIN ve ERKEK 20-30 yaş aralığında Oyucular alınacaktır .

3 ay önce

Manken

Alenattila Turizm Seyahat Acentası Ltd Şti - Denizli,Bursa,Tüm Şehirler,

Sektörde, dürüstlük ve prensiplerinden ödün vermeyen ajansımız, yapımcıları yanıltmadan detayları atlamadan, doğru modeli doğru projeyle buluşturması konusunda almış olduğu takdirlerle övünerek zaman kaybetmek yerine, look book podyum ve reklam sektörünün ihtiyaçlarını karşılayacak yeni yüzleri kadrosuna katarak, eğitimli profesyonel model yetiştirmeye devam etmektedir.

3 ay önce

Danışma Görevlisi

Erga Müzik Organizasyon & Prodüksiyon - İstanbul Avrupa,Konya,İstanbul Avrupa,

Şişli Merkezde bulunan müzikal kurs merkezimizde, Sekreter alınacaktır.Öğrencilerin kayıtlarını yapacak,Ödeme planlarını oluşturacak,Günlük mutfak işlerini ve ofisin temizliğinden sorumlu olacak,Öğretmen ve öğrenci arasındaki iletişimi sağlayacak.Haftanın 1 günü izin, SSK+Yol+Yemek

4 ay önce

Stand Görevlisi

Hayel Organizasyon - İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,Şanlıurfa,Tüm Şehirler,Tüm Şehirler,

Ajansımızın Defile,Fuar,Organizasyonlar,Eğlence Bölümleri,Hizmet Sektörü Bölümlerinde Görev Alacak Seyahat Engeli Bulunmayan Açılış Organizasyonları için Adaylar Aranmaktadır.

5 ay önce

Keman Eğitmeni

Martı Sanat Akademi - İstanbul Anadolu,

Eğitim Fakültesi ya da Konservatuvar Mezunu, Keman ve tercihen ikinci bir branşta daha uzman çalışma arkadaşları arıyoruz.

9 ay önce

Müzik Öğretmeni

Gümüş Nota Güzel Sanatlar Kursu - İzmir,Bursa,İstanbul Anadolu,Bursa,İzmir,Ankara,

Kurumumuzda tam zamanlı ve yarı zamanlı çalışmak üzere; enerjisi yüksek, pozitif, güler yüzlü, kibar ve akademik anlamda donanımlı en az 2 yıl çalışmak üzere müzik bölümü mezunu eğitmenler aramaktayız.

9 ay önce

Şan Öğretmeni

Melisa Karan Sanat Merkezi - İstanbul Avrupa,İzmir,

Sanat merkezimize şan eğitimi verebilecek Şan Öğretmeni aramaktayız.Herhangi bir müzik okulu (en az lise diploması) ya da alan sertifikası olan tüm eğitmenler başvurabilir.

11 ay önce