Eğlence İş İlanları - prokariyer.com

Eğlence İş İlanları


Mutfak Şefi

Simurg Enerji İnşaat Tic A.Ş. - İstanbul Avrupa,İzmir,İstanbul Avrupa,İzmir,

Bornova Küçükparkta bulunan gastropubımıza Mutfak Şefi pozisyonu için ekip arkadaşı aramaktayız.

1 ay önce

Oyun Ablası

Aden Kids Cafe & Family Club - İstanbul Anadolu,Ankara,

Aden Kids Cafe&Family Club Ankara Bağlıcada 1500 m2lik bir çocuk aile kulübü olup, 1-12 yaş arası çocuklara atölye oyun ve etkinlik alanında hizmet vermektedir. Çalışma günleri Salı-Pazar haftanın 6 günü olup, Çaışma saatleri 09.30-18.30dur. Pazartesi günleri kapalıdır.

2 ay önce

Okul Öncesi Öğretmeni

Aden Kids Cafe & Family Club - İstanbul Avrupa,Ankara,Ankara,

Aden Kids Cafe&Family Club Ankara Bağlıcada kaim 1500 m2lik bir çocuk aile kulübü olup, 1-12 yaş arası çocuklara atölye oyun ve etkinlik alanında çok geniş bir konseptte hizmet vermektedir. Çalışma saatleri 09.30 - 18.30 olup haftanın 6 günü açıktır. (Salı-Pazar) Pazartesi günleri kapalıdır. Ankara Bağlıcada bulunan çocuk&aile kulübümüzde 1-12 yaş arası çocuklar için gelişim destekli eğitici atölye, oyun ve etkinliklerde görev alacak,Okul Öncesi Öğretmeni alınacaktır.

2 ay önce

Oyuncu

Cafe Theatre - İstanbul Avrupa,Bursa,Ankara,İzmir,İstanbul Avrupa,Adana,Bartın,Tüm Şehirler,İstanbul Avrupa,Antalya,İstanbul Anadolu,

Metin Zakoğlu Tiyatrosunda yeni oyunumuza tercihen konservatuvar oyunculuk mezunu KADIN ve ERKEK 20-30 yaş aralığında Oyucular alınacaktır .

3 ay önce

Satış Danışmanı

Wanderlust-Hüseyin Karadağ - İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,Kocaeli,İzmir,İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,Çanakkale,

Mevcut ve potansiyel müşterilerimize tanıtım ve danışmanlık,Anlaşmalı olduğumuz otellerin tatil paketi satışları,Çanakkalede yahut çevre illerde yaşayan aileler için organizasyon davetleri yapılan Çanakkale Merkez konumundaki ofisimiz için Satış Danışmanı aramaktayız.

3 ay önce

Manken

Alenattila Turizm Seyahat Acentası Ltd Şti - Denizli,Bursa,Tüm Şehirler,

Sektörde, dürüstlük ve prensiplerinden ödün vermeyen ajansımız, yapımcıları yanıltmadan detayları atlamadan, doğru modeli doğru projeyle buluşturması konusunda almış olduğu takdirlerle övünerek zaman kaybetmek yerine, look book podyum ve reklam sektörünün ihtiyaçlarını karşılayacak yeni yüzleri kadrosuna katarak, eğitimli profesyonel model yetiştirmeye devam etmektedir.

3 ay önce

Ofis Elemanı

Kuğu Vıp Düğün Davet Salonu - Tüm Şehirler,Konya,İstanbul Anadolu,

Düğün davet salonunda işletmesinde yardımcı, tercihen emekli personel aramaktayız.

4 ay önce

Danışma Görevlisi

Erga Müzik Organizasyon & Prodüksiyon - İstanbul Avrupa,Konya,İstanbul Avrupa,

Şişli Merkezde bulunan müzikal kurs merkezimizde, Sekreter alınacaktır.Öğrencilerin kayıtlarını yapacak,Ödeme planlarını oluşturacak,Günlük mutfak işlerini ve ofisin temizliğinden sorumlu olacak,Öğretmen ve öğrenci arasındaki iletişimi sağlayacak.Haftanın 1 günü izin, SSK+Yol+Yemek

4 ay önce

Stand Görevlisi

Hayel Organizasyon - İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,Şanlıurfa,Tüm Şehirler,Tüm Şehirler,

Ajansımızın Defile,Fuar,Organizasyonlar,Eğlence Bölümleri,Hizmet Sektörü Bölümlerinde Görev Alacak Seyahat Engeli Bulunmayan Açılış Organizasyonları için Adaylar Aranmaktadır.

5 ay önce

Organizasyon Sorumlusu

Destan Oto Galeri Turizm ve Genel Tic Ltd Şti - İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,Şanlıurfa,Tüm Şehirler,

Firmamızın Bünyesi Altında bulunan; 15 Yıldır Eğlence Sektörünün Öncü İsmi Olarak 5 Yıldızlı Otel, Lüks Restorant ve Turistik Eğlence Merkezlerindeki Organizasyonlarımızda ve Çeşitli Etkinliklerimizde Görevlendirilmek üzere Kadın Adaylar İstihdam Edilecektir.

5 ay önce

Keman Eğitmeni

Martı Sanat Akademi - İstanbul Anadolu,

Eğitim Fakültesi ya da Konservatuvar Mezunu, Keman ve tercihen ikinci bir branşta daha uzman çalışma arkadaşları arıyoruz.

9 ay önce

Karşılama Elemanı

Innovation HR - İstanbul

Türkiye geneli 30 il, 110 mekanın kadrosunu kuran, eğiten ve sürekli iş sağlayan, Türkiye’nin en lüks, en güvenli mekanlardan oluşan, kocaman bir aileyiz. Innovation Entertainment Türkiye’nin “Eğlence Sektörünün Lider İş Veren Markası” Bu Ailede Sizde Yerinizi Almak İstermisiniz? Türkiye Genelindeki Turistik Eğlence Mekanlarımızda,Restoranlarımızda Görevlendirilmek Üzere; 18-35 yaş arasında Şehir dışı yatılı olarak çalışabilecek (1 Aylık Periyodlarla) Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen Dış görünümüne ve kişisel bakımına önem gösteren Gece vardiyasında görev alabilecek Prezantabl Bayan Tüm sosyal olanaklarınız tarafımızdan karşılanmaktadır. SGK YEMEK ULAŞIM KONAKLAMA tarafımızdan karşılanmaktadır.

9 ay önce

Müzik Öğretmeni

Gümüş Nota Güzel Sanatlar Kursu - İzmir,Bursa,İstanbul Anadolu,Bursa,İzmir,Ankara,

Kurumumuzda tam zamanlı ve yarı zamanlı çalışmak üzere; enerjisi yüksek, pozitif, güler yüzlü, kibar ve akademik anlamda donanımlı en az 2 yıl çalışmak üzere müzik bölümü mezunu eğitmenler aramaktayız.

9 ay önce

Tiyatro Oyuncusu

Tiyatro A4 Sanat - Erzurum,İstanbul Anadolu,İstanbul Anadolu,İzmir,İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,Kocaeli, İstanbul Anadolu, Sakarya, Isparta, İstanbul Avrupa, Bursa, İzmir, Ankara, Antalya, Konya,

Bir kamu kurumu sponsorluğunda çeşitli şehirlerde çocuk tiyatrosunda görevlendirilmek üzere Tiyatro Oyuncusu aramaktayız.

9 ay önce

Sekreter

The Fames Bowling Playstation Oyun Dünyası - Tüm Şehirler,Kayseri,Tüm Şehirler,Kayseri,

Fames Playstation & langırt & bowling oyun salonunda görevlendirilmek üzere Sekreteraramaktayız. Asgari Ücret + Ssk+ Servis Performansa göre her 3 ayda bir maaş yükselebilir.Haftaiçi bir gün izin.1 hafta deneme süreci.

10 ay önce

Kasiyer

The Fames Bowling Playstation Oyun Dünyası - Tüm Şehirler,Kayseri,

Fames Playstation & langırt & bowling oyun salonuna sabah 08.00 aksam 18.00 arasında çalışacak 08.00 18.00 çalışma saatleriHaftada bir gün izin hafta içi olmak şartı ile Asgari ücret ve sigorta Çalışanın performansına göre istikrarına göre her 3 ayda bir maaş yükselir.1 hafta deneme süreci Servis kayseri otogardan kalkar aksam mesai bitiminde kayseri otogara birakirOyun salonu olcağı icin evli nisanli personellerin başvurusu değerlendirmeye alınmaz.Başvuru yapacak adayların is yerimizin kayseri yahyalı ilçesinde olacağını bilerek isteyerek başvuru yapması önemle rica olunur.

10 ay önce

Şan Öğretmeni

Melisa Karan Sanat Merkezi - İstanbul Avrupa,İzmir,

Sanat merkezimize şan eğitimi verebilecek Şan Öğretmeni aramaktayız.Herhangi bir müzik okulu (en az lise diploması) ya da alan sertifikası olan tüm eğitmenler başvurabilir.

11 ay önce