Eğil İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Eğil İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Pazarlama Temsilcisi

Serkan Yapı Market - Eğil

Yapı denetim firmamıza firma araçlarımızla çalışıcak maaş artı primle takım arkadaşları aranmaktadır..Sektörde tecrübeli arkadaşlarımızla firmamızda çalışmaktan mutluluk duyarız.

8 ay önce

Diyetisyen (Beslenme Uzmanı)

Fizyohand Manuel Terapi ve Sağlıklı Yaşam Merkezi - Eğil

Merkezimizde tam zamanlı çalışacak deneyimli-deneyimsiz Diyetisyen aranmaktadır.

10 ay önce

Muhasebe Personeli

Coşkunlar Müşavirlik - Eğil

Muhasebe bürosuna yetiştirilmek üzere, 18-23 yaş aralığında bu işi meslek edinmek isteyen ve bizimle uzun süre çalışabilecek çalışma arkadaşı arıyoruz.

1 yıl önce

Yurtdışı Eğitim Danışmanı

Elt Yurtdışı Eğitim - Eğil

* Anlaşmalı olduğumuz yurtdışı eğitim kurumlarının hizmetlerinin bilgi almak isteyen öğrencilere telefon, e-mail ya da yüzyüze görüşme yolu ile doğru bir şekilde aktarılması* Öğrenci takibi yapılması* Kayıttan sonra öğrencinin sürecini yönetmek* Yurtdışı Eğitim vize süreçlerini yönetmek* Yurtdışında eğitimler ve fuarlara katılmak

1 yıl önce

Terzi-Abiye, Gelinlik

Elit Gelinlik - Eğil

Gelinlik provası yapabilecek Terzi alınacaktır.

11 ay önce

Kasiyer

Kızılkaya Restaurant ve Tic Ltd Şti - Eğil

Bölgesinde güçlü lezzetin adresi Kızılkaya Lezzet Grubunun İstanbul-Ankara Otoyolu Körfez mevkii TEM-76 dinlenme tesislerinde bulunan restoranında görevlendirilmek üzere; Kasiyer aramaktayız.LEZZET DOLU BİR KARİYER SENİ BEKLİYOR!Güleryüzlü ve enerjiksen,Motivasyonunla herkesi etkiliyorsan,Lezzeti sunmayı seviyorsan,Satış ve Müşteri Odaklıysan,Seninle Çalışmak İstiyoruz!

1 yıl önce

Saha Satış Elemanı

Holmer Türkei Otomotiv Ltd Şti - Eğil

Şeker Pancarı Hasat Makinası sektöründe Türkiye çapında lider olan Almanya merkezli firmamızın Konya şubesi için Saha Satış Temsilcisi alınacaktır.

3 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Tempo Otomobil Hastanesi ve Tic Ltd Şti - Eğil

Güngörende bulunan otomotiv firmamıza Ön Muhasebe Elemanı arıyoruz.

1 yıl önce

Saha Satış Uzmanı

Onar İletişim - Eğil

Telekomünikasyon sektöründe kariyer hedefleyen Digiturk ve Millenicom marka ve müşterisine değer katacak takım arkadaşları aramaktayız.Görev Tanımı: Kayseri Bölgesinde Digiturk ve Millenicom ürün ve hizmetlerini satış kanalı bayisi bünyesinde satış ekibimiz içinde yer alarak; belirlenen bölge içerisinde telekomünikasyon ürünlerinin sahada tanıtım ve satışını gerçekleştirmek,Tele-satış personeli ise Digiturk ve Millenicom ürün ve hizmetlerini telefonla tanıtım ve satışını gerçekleştirmek.Sorumluluklar: Yeni müşteri kazanımı ve fırsatlarını yönetmek,Sahada aktif olarak düzenli olarak Müşteri ziyareti yapmak,Günlük/Haftalık /Aylık ziyaret ve satış hedefleri gerçekleştirmek,Bölgesel saha taraması ve planlı rut çalışması yapmak,Müşteri ihtiyaçlarını belirleyerek, ilgili ürün ya da hizmetleri sunmak,Digiturk ve Millenicom için sunduğu tüm ürün gruplarında hedefe koşmak,Koşulsuz şartsız müşteri memnuniyetini sağlamak.

1 yıl önce

Argon Kaynakçısı

Bassi Design - Eğil

Argon gazı ve metal parçalarının çeşitli şekillerle kesilip birleştirmesi ve tamirini sağlayacak deneyimli eleman arayışımız bulunmaktadır.

6 ay önce

Eğitim Danışmanı

Meteor Basın Yayın Rek Bilişim Eğitim Hiz Ltd Şti - Eğil

Eğitim Kurumumuz;Eğitim,Sosyal etkinlikler,Kişisel gelişim ve yetenek kursları,Sportif etkinlikler alanlarında eğitim veren MEBe bağlı bir resmi kurumdur.

1 yıl önce

Teknik Ressam

Baysan Isıtma Soğutma Cihazları San ve Tic A.Ş. - Eğil

Firmamızda görevlendirilmek üzere Teknik Ressam aramaktayız.Üretilecek ürünlerin detaylı imalat teknik resimlerinin ve imalat dosyalarının hazırlanmasıÜrünlerin iki boyutlu ve üç boyutlu teknik resimlerinin çizilmesiYeni ürün tasarım aşamalarında aktif olarak ilgili birimlerle koordinasyon halinde çalışılmasıMevcut ürünlerin geliştirilmesi için tasarımların yapılması

9 ay önce

Biyoloji Öğretmeni

Tuğra Eğitim Kurumları - Eğil

Beyşehirin öncü eğitim kurumu Tuğra Eğitim Kurumları yüzlerce öğrencisiyle 20 yılı aşkın süredir eğitim öğretim faaliyetine devam etmektedir.Okulumuzda görevlendirilmek üzere Biyoloji Öğretmenleri alınacaktır.

1 yıl önce

Survey

South Wind Uluslararası Gözetim Tic Ltd Şti - Eğil

South Wind Uluslararası Gözetim Şirketimiz bünyesinde çalışacak Eksper aramaktayız.

1 yıl önce

Satış Mühendisi

Zetech Endüstriyel Proje San ve Tic Ltd Şti - Eğil

Zetech Endüstriyel Firması Endüstriyel Sektörde fabrikaların ihtiyaçlarını inovatif çözümler sunarak karşılamaya çalışan bir firmadır.Firmamızın genel mantığı iş geliştirmek ve müşterilerimizin sorunlarına çözüm bulmak ve onların ihtiyaçarını kendimiz belirleyerek projeler sunmaktır.Bu bağlamda Festo ve Wenglor bölge bayiliğini yürütmekteyiz.Markalara bağlı olarak iştigal konularımız Pnömatik Sistemler , Servo Sistemler , Lineer Sistemler , Sensör ve Görüntü işleme konularıdır.Şirketimizin Satış ve Satış Destek bölümlerine Satış Mühendisi takım arkadaşları aramaktayız.

6 ay önce

Seyahat Acentası Satış Görevlisi

Patili Turizm Seyahat Acentası - Eğil

Web sitemiz üzerinden pet dostu otel rezervasyon satışı gerçekleştirmek üzere Satış Görevlisi alınacaktır.Ofisimizde bize eşlik eden 2 sevimli köpeğimiz bulunduğu için özellikle köpekleri seven ve rahatsızlık duymayacak adayların başvurmasını rica ediyoruz.Satışlar telefon ve mail aracılığıyla gerçekleşmektedir. Çalışma şekli haftanın 5 günü (Cuma-Cumartesi günleri hariç) 12:30-21:30 saatleri arasındadır.

1 yıl önce

Muhasebe Elemanı

Me-Ge Teknik Elektronik San ve Tic A.Ş. - Eğil

Şirketimize Muhasebe Personeli alımı yapılacaktır.

1 yıl önce

Ön Muhasebe Elemanı

Besil Grubu Gıda İşletmeleri Tic Ltd Şti - Eğil

Beylikdüzü merkez ofisimizde muhasebe yöneticisine yardımcı olacak, yoğun iş temposuna ayak uyduracak ve ekip arkadaşları ile koordineli şekilde çalışma hayatında kariyer hedefleyen arkadaşları aramızda görmek isteriz. Beylikdüzü ya da ulaşım sorunu olmayacak adayların öncelikle değerlendirilecektir.

4 ay önce

Destek Personeli (Yardımcı Hizmetler)

Liderler Danışmanlık Sosyal Hizmetler San Tic Ltd Şti - Eğil

Danışmanlığını yaptığımız firmada görevlendirilmek üzere Destek Personeli aramaktayız.

7 ay önce

Proje Yöneticisi

Bilik Atölye Tasarım San ve Tic Ltd Şti - Eğil

Reklam sektöründe hizmet vermekte olan firmamızda görevlendirilmek üzere Proje Yöneticisi aranmaktadır.Süregelen projelerinin tamamında müşteri ilişkileri ve atölye ayağını koordine edecek, Malzeme bilgisine hakim, firmalara bütçe teklifi hazırlayabilecek ve sunabilecek, firmamızın ihale portallarını takip edebilecek, atölyeden çıkacak işlerin imalat ve montaj ayağını koordine edebilecek.

1 yıl önce

Diyarbakır Geneli Sektörler