Eflani İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Eflani İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Muhasebe Uzmanı

Optivizyon Medikal Sağlık San Dış Tic Ltd Şti - Eflani

Firmamızda çalışmak üzere Muhasebe Uzmanı aranmaktadır.

3 hafta önce

Psikolog

Özel İzmirim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Eflani

Çiğli aydınlık evlerde bulunan kurumumuza Psikolog aranmaktadır.

1 yıl önce

Müşteri Hizmetleri Sorumlusu

Urban Express Lojistik Hizmetleri Tic Ltd Şti - Eflani

Lojistik teknolojileri ve hizmetleri alanında faaliyet gösteren firmamıza;Üniversitelerin Temel Bilimler (Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji) programlarından mezun, !!!Müşteri ziyaretlerini gerçekleştirebilecek ve müşteri ihtiyaçlarına yönelik teklif oluşturabilecek,Sektör ile ilgili gelişmeleri takip edebilecek,Firmaya yeni müşteriler kazandırabilecek,Piyasa fırsatlarını araştırarak ve yeni iş alanları oluşturabilecek,Pazar ve rakip analizlerini gerçekleştirebilecek,Sektördeki yeniliklere ve değişen koşullara göre stratejik planlama yapabilecek Ar-Ge Personeli / Müşteri Temsilcisi alınacaktır.

11 ay önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Özay Spa Sağlık ve Spor Tesisleri İşl Ltd Şti - Eflani

Tamamı bayan personel ile sadece bayanlara hizmet veren tesisimizin resepsiyon biriminde görevlendirilmek üzere bayan Resepsiyonist takım arkadaşları aranıyor.Fotoğraflı CV ler değerlendirilecektir.Sgk + Yemek Ücreti + Metrobüs güzergahında servis + Hafta içi 2 gün izin.

7 ay önce

Şoför

Nas Rulman Teknik Hırdavat San ve Tic Ltd Şti - Eflani

Şoför iş arkadaşları aranıyor.

1 yıl önce

Müşteri İlişkileri Sorumlusu

Mekanik Otomotiv İnş Taah Tur Nak San Tic Ltd Şti - Eflani

Firmamızda çalışmak üzere Müşteri İlişkileri Sorumlusu aranmaktadır.

3 hafta önce

Satış Pazarlama Elemanı

Fovint Reklam San ve Tic Ltd Şti - Eflani

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Pazarlama Elemanı alınacaktır.Yurt dışı satış yapan firmada gıda ambalajları satışı yapılacaktır. Şirketimiz tarafından verilen firmalar aranılıp mail veya telefon ile satış yapılacaktır. Tamamen prim usulü çalışılacaktır. Yurt dışını çıkış masrafları şirketimiz tarafından karşılanacaktır. Sadece şartları uygun bulan arkadaşlar başvuru yapsınlar.

1 ay önce

Cnc Torna ve Freze Ustası

Verda Su Armatürleri San ve Tic Ltd Şti - Eflani

-Mitsubishi Fanuc kontrol ünitelerinde program ve ayar yapabilecek,-Teknik Resim toleranslarına ve dataya göre uygun parça işleyebilecek,-Günlük iş emirleri doğrutusunda, cnc tezgahlarında parça işleme ve işlenen parçaları ölçü-mastar kontrollerini yapacak,-Üretim programlarının zamanında karşılanmasını sağlayacak,-Planlanan üretimin en yüksek verimde gerçekleştirilmesini sağlayacak Cnc Torna ve Freeze Ustası takım arkadaşları aranmaktadır.Sabah 08:00 Akşam 18:00 - Cumartesi Pazar tatil. Mesai durumunda saatlik mesai ücreti yol ve yemek mevcut

1 yıl önce

Rezervasyon Elemanı

Eksperto Turizm İnş İth İhr San ve Tic Ltd Şti - Eflani

Acentemiz bünyesinde çalışacak Rezervasyon Elemanı alınacaktır.

1 yıl önce

Dış Ticaret Sorumlusu

Levan Dış Tic Ltd Şti - Eflani

Geri Dönüşüm Sektörnine hizmet veren bir Dış Ticaret şirketiyiz.. Türkiye ve Dünya genelinde çalışıyoruz.ilgili arkadaşın proforma fatura,fatura,Container takibi, evrak yönetimi ve bilgilendirmesi yapabilecek,insan ilişkileri güçlü, dikkatli olması gerekir. Alınan ve var olan sipariş lerin takibi, bilgilendirmesi yapılacak..

10 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Gtl Lojistik Otomotiv İnş Bilg Pet Ürün San Tic Ltd Şti - Eflani

Nakliye lojistik sektöründe satış pazarlama tecrübesi olan 30-50 yaş arası Satış Pazarlama Sorumlusu aranmaktadır.

10 ay önce

Güzellik Uzmanı

Beauty's Wonderland Kuaför ve Güzellik Salonu - Eflani

Avcılar, Denizköşklerde bulunan güzellik salonumuz için kalıcı ekip arkadaşları aranmaktadır.Sigorta + Maaş + Prim şeklinde çalışmaktayız.Bölgesel Dolgu gibi güzellik ve estetik merkezinde uygulanabilecek farklı bölümlerde uzman olan tecrübeli arkadaşlarla da görüşmeye açığız.

9 ay önce

Satış Görevlisi

Yeke Ses ve Organizayon Hizmetleri Tic Ltd Şti - Eflani

Türkiye’nin seçkin ve ilk “Sanal Ofis” firmalarından biri olan Open Up Office, 2011 yılında hizmet vermeye başlamıştır. İstanbul Kozyatağı’nda faaliyete başlayan Open Up Office, şu anda farklı merkezi lokasyonlardaki prestijli binalarda hizmet vermektedir. Open Up Office stratejilerine uygun lokasyonlarda prestijli plazalarda, marka konseptine uygun tadilatlar yaparak; resepsiyonu, toplantı odaları, ofis odaları, ortak çalışma alanları, ile kullanıma hazır ofis alanları oluşturmaktadır. Yurtdışında da yüzlerce örneği olduğu gibi mimari olarak hazır ve tam donanımlı bu ofisler; IT, temizlik, sekreterya, ofis iç yönetimi gibi hizmetleri de sağlayacak şekilde sözleşmeli olarak kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. Yurtdışında oldukça gelişmiş olan Hazır Ofis uygulamaları, Türkiye’de başta İstanbul’ da olmak üzere büyük şehirlerin tamamında yoğun olarak tercih edilmektedir. Open Up Office Anadolu ve Avrupa yakasında istihdam edilmek üzere Satış Sorumlusu aranmaktadır.İş TanımıFarklı kanallardan gelen satış taleplerini değerlendirmek, gelen talepleri satışa dönüştürmek,Telefonlarını yanıtlamak,Satış ve sözleşme süreçlerinden sorumlu olmak,Şube içerisindeki günlük operasyonları yönetmek, satış ve operasyon ekipleriyle işbirliği içinde olmak,Tahsilatları takip etmek,Sorumluluğundaki her işi disiplinle takip etmek, tamamlamak ve geri bildirimini sağlamak,Satış ve tahsilatlarla ilgili raporlama yapmak.

4 ay önce

CNC Freze Tezgahı Operatörü

Zeysan Makine San ve Tic Ltd Şti - Eflani

Firmamızda görevlendirilmek üzere CNC Freze Tezgahı Operatörü alınacaktır.

2 ay önce

Planlama Elemanı

Nefes Dağıtım Gıda Paz ve Eğitim San Tic Ltd Şti - Eflani

Satış Ve Pazarlama Konusunda Hizmet Veren,Uluslararası bir hazır gıda Markasının Distribütörlüğünü yapmakta olan şirketimize,Daha önce hızlı tüketim sektöründe çalışmış;planlama Ve operasyonel yönetim konularında tecrübeli,cari yönetim becerisi olan Planlama Ve Ön Mubasebe Sorumlusu Takım Arkadaşları arıyoruz.

1 yıl önce

Pazarlamacı

Simurg Dış Tic Ltd Şti - Eflani

Firmamızda çalıştırılmak üzere;Elektrik ürünleri toptan satışını gerçekleştirebilecek (kablolu grup prizler, ampul çeşitleri, anahtar-priz grubu, kablolar v.b. ) deneyim sahibi, diksiyonu düzgün, iletişim gücü yüksek, YENİ BİR MÜŞTERİ PORTFÖYÜ oluşturma kapasitesine sahip Satış Temsilcisi arıyoruz.

10 ay önce

Back-End Developer

Tetraport Teknoloji A.Ş. - Eflani

Yazılım Uzmanı aranmaktadır.

4 ay önce

Müşteri Temsilcisi

R2 Tek Moda Tekstil San Tic Ltd Şti - Eflani

Gömlek üretiminde 2 yıllık tecrübesi olan Müşteri Temsilcisi arıyoruz.

10 ay önce

Aşçı

Aytuna Metal Sac San ve Tic Ltd Şti - Eflani

Akdeniz Sanayi Sitesindeki firmamız için yemek ve çay servisinden sorumlu olacak kadın personel aramaktayız.SGK+2000 TL maaş.

10 ay önce

Tele-Satış Elemanı

Electron Digital Media - Eflani

Maltepede bulunan şirketimizin tele-satış ofisi için ;Tele-Satış Personeli aranmaktadır.İş Tanımı ;Şirketimiz bünyesinde bulunan müşterilerimizle iletişime geçip, yapmış olduğumuz digital reklam hizmetlerinin telefonla satışını gerçekleştirmek.

1 yıl önce

Karabük Geneli Sektörler