Edremit İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Edremit İş İlanları


Ön Muhasebe Elemanı

Beta Ofis Ekipmanları San ve Tic A.Ş. - Edremit

Ön muhasebe bilgisi olan telefonlara bakacak Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

1 hafta önce

Kat Görevlisi (Maid)

Mini Star Hotel - Edremit

Bodrum Bitezde bulunan Mini Star Otele Bayan Kat Görevlisi (Maid) alınacaktır. Ortalama 8 aylık bir istihdam sağlanması hedeflenmektedir.Asgari Ücret + Sigorta + Lojman + Yemek imkanı sağlanacaktır.

1 hafta önce

Ofis Destek Personeli

Lastik San 55 - Edremit

İş yerimizin Ön muhasebe ve çay servisinde yetiştirilmek üzere 25/35 yaş arasında Ofis Destek Personeli alınacaktır.

1 hafta önce

Satış Pazarlama Elemanı

Apeks Orman Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Edremit

Kartaldaki firmamızın bünyesindeki Kapı, kasa, pervaz, profil sistemlerimize; Satış Pazarlama Elemanı aranmaktadır.

1 hafta önce

Matematik Öğretmeni

Çözüm Etüt Eğitim Merkezi - Edremit

Düzcede bulunan eğitim merkezimizde Matematik, Geometri veya Fizik anlatabilecek Matematik Öğretmeni aranıyor.

1 hafta önce

Gayrimenkul Danışmanı

Turyap Uncalı Temsilcilliği - Edremit

Gayrimenkul Danışmanı takım arkadaşları arıyoruz.İş Tanımı:Portföyleri satmak ve kiralamak için etkin bir pazarlama planı oluşturmakSatıcı ve alıcı veri tabanı oluşturmakTuryap etik değerlerine uymakSabit maaş yokturHizmet bedeli paylaşım esaslı

1 hafta önce

Muhasebe Personeli

Adm Partners Mali Müşavirlik ve Denetim A.Ş. - Edremit

Şirketimizin denetim ve muhasebe ekibinde görevlendirilmek üzere; Muhasebe Personeli alınacaktır.

1 hafta önce

Muhasebe Yardımcı Elemanı

Innova Teknoloji Dış Ticaret San Ltd Şti - Edremit

Muhasebe Yardımcı Elemanı alınacaktır.• Tedarikçilerle hesap bakiyesi mutabakatı yapmak,• Ay sonu kapanış işlemlerine destek olmak,• BA-BS raporlarını hazırlamak ve vergi işlemlerini desteklemek,• Fatura (e-fatura, kağıt fatura) kesimi ve muhasebeleştirilmesi.• Gelen evrakların Tek düzen hesap planına göre Zirve Programına zamanında girilmesi.• Banka hesap kayıtlarının girilmesi.• İthalat, İhracat beyannamesi takibi yapabilecek ve Gümrük evraklarının muhasebeleştirilmesi

1 hafta önce

İngilizce Öğretmeni - kurs

Aybar İngilizce Kursu - Edremit

İstanbul Bahçelievler de yeni açılacak İngilizce kursumuzda görev alacak, İngilizce Öğretmeni aranıyor.

1 hafta önce

Komi (Garson Yardımcısı)

İkbal Lokantası Güneşli - Edremit

Bağcılar/ Güneşlide bulunan restorantımız için Komi aramaktayız.

1 hafta önce

Müşteri İlişkileri Yöneticisi

Kızık Kaplıca İşletmeleri A.Ş. - Edremit

Türkiyenin en büyük oteller zinciri olan firmamızın Antalya Kaleiçinde bulunan ofisimizde çalışmak üzere; Müşteri İlişkileri Yöneticisi çalışma arkadaşları aranmaktadır.

1 hafta önce

Satış Pazarlama Müdürü

Eym Muhendislik - Edremit

2012 yılında kurulan firmamız dizel çalışan ekskavatorleri elektrikliye dönüştürmektedir . Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Pazarlama Müdürü aramaktayız.Maaş+ Prim

1 hafta önce

Reklam Danışmanı

Ar-Da Yayın Pazarlama - Edremit

Catering Guide dergisi Ankara merkezli olup 15 yıldır yayınlanmaktadır. Dergi aylık olarak çıkmakta ve alanında tek olma özelliğine sahiptir. Şirketimizde görevlendirilmek üzere Reklam Danışmanı alınacaktır. Dergi aynı zamanda e-dergi olarak da yayınlanmaktadır.

1 hafta önce

Kabin Memuru

Prenses Mop Plastik Temizlik San ve Tic Ltd Şti - Edremit

Business jets Ailemizin bir üyesi olmak ister misiniz? İnsan ilişkilerinde ve takım çalışmasında başarılı, güler yüzlü, dikkatli, uçuş emniyetine önem veren, dinamik, iletişimi kuvvetli,  mesleki kariyerini Kabin Ekibi üyesi olarak sürdürmeyi hedefleyen takım arkadaşları arıyoruz.

1 hafta önce

Argon Kaynakçısı (Tığ Kaynakçısı)

Doğan Makina - Edremit

Malatya da faaliyet gösteren firmamızda, makina imalatında çalışılacak deneyimli Argon Kaynağı (Tığ Kaynakçısı) alınacaktır.

1 hafta önce

Genel Muhasebe Uzmanı

Kyteks Tekstil ve Dış Tic Ltd Şti - Edremit

Firmamızda görevlendirmek üzere Genel Muhasebe Uzmanı arayışımız mevcuttur.

1 hafta önce

Teknik Servis Elemanı

Armada Grup Endüstriyel Mutfak San ve Tic Ltd Şti - Edremit

Ankara ilinde endüstriyel mutfak alanında faaliyet gösteren şirketimize, yetkili servisimiz için konveksiyonel fırın, bulaşık yıkama makinası,fritöz ve ızgara onarımından anlayan Teknik Servis Elemanı alınacaktır. Başvuracak adayların oto ehliyetli ve askerlikle ilişkileri olmaması gerekmektedir.

1 hafta önce

Genel Müdür Yardımcısı

Prenses Mop Plastik Temizlik San ve Tic Ltd Şti - Edremit

Şirketimizde çalışacak Genel Müdür Yardımcısı alınacaktır.İş Tanımı:Bağlı bulunduğu yöneticisinin iş gündemi doğrultusunda gerekli planlamalarının yapılması ve ajandasının takip edilmesi,Bağlı bulunduğu yöneticisinin şirket içi ve şirket dışı tüm iletişim ve koordinasyonun sağlanması,Yöneticisinin sorumlu olduğu tüm iş konularında destek verilmesi,Toplantı organizasyonlarının yapılması, gerekli sunumların hazırlanması, toplantı notlarının alınması ve raporlanması,Dosyalama ve dokümantasyon işlemlerinin yürütülmesi,Yurtiçi - Yurtdışı yazışmaları ve telefon trafiğinin yönetilmesi,Yöneticisinin bölümler arasındaki iletişiminin ve koordinasyonunun sağlanması,Bilgi güvenliğinin sağlanması ve gizlilik ilkelerine uyulması,

1 hafta önce

Elektronik Mühendisi (Genel)

Nes Motion Otomasyon Kontrol Sis San ve Tic Ltd Şti - Edremit

Firmamız Kayseri’ de Omron Çözüm ortağı olarak, hareket kontrol uygulamaları ve otomasyon projeleri yürütmektedir.Yarı zamanlı veya Tam zamanlı olarak Elektronik - Mekatronik Mühendisi, Teknikeri veya üniversitelerin ilgili bölümlerinde öğrenimine devam eden takım arkadaşları aramaktayız.Birkaç farklı pozisyon için yapılacak işlerin tanımı ;- Omron PLC programlama,servo motor uygulamaları- Pano ekipmanlarını tanıma, proje okuma , eplan ile projelendirme ,pano etiketleme kablolama - Elektronik malzeme ve komponent satış ve destek

1 hafta önce

Kurumsal Satış Uzmanı

Fortune Kariyer Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. - Edremit

Danışmanlığını yaptığımız yabancı sermayeli müşterimiz için; Kurumsal Satış pozisyonunda görevlendirilmek üzere Kurumsal Satış Uzmanı arıyoruz. Müşteri randevuları alma, müşteri ziyaretleri, ürün tanıtımı ve satış faaliyetlerinde bulunmak Müşteri ilişkilerini etkin yürütmekVarolan müşteri ilişkilerini geliştirmek Satış Müdürüne bağlı ekipte yer alacak.

1 hafta önce

Muhasebe Elemanı

Smmm Selman Selcen - Edremit

Denizlide faaliyet gösteren Mali Müşavirlik ofisimizde görevlendirilmek üzere deneyimli Muhasebe Personelialınacaktır. İş Tanımı:Tekdüzen muhasebe sistemine göre muhasebe kayıtlarının yapılması beyannamelerin hazırlanması,banka işlemlerinin,alış satış faturalarının,makbuz vs diğer belgelerin muhasebe programı Luca Mali Müşavire kayıt edilmesidir.

1 hafta önce

Paket Servis Elemanı

Hatay Antep Sofrası Kepez - Edremit

Yeşilyurt, Gülveren, Kültür, Ahatlı, Yenidoğan, Şafak, Ünsal mahallelerini bilen, navigasyon kullanabilen mümkünse ehliyetli,motor kullanmasını bilen, Paket Servis Elemanı alınacaktır.

1 hafta önce

İnternet Salon Görevlisi

Otogar İnternet Cafe - Edremit

İnternet cafemizde part time çalışacak İnternet Salon Görevlisi arayışımız bulunmaktadır.

1 hafta önce

Seyahat Acentası Satış Görevlisi

Feribot Lines - Edremit

Seyahat Startupında maceranın bir parçası olmaya ne dersiniz?Feribotlines olarak büyüme dönemimizde bize eşlik edecek, genç, büyümekte olan bir seyahat girişiminde yer alma heyecanına sahip, dinamik ve sosyal iş arkadaşları arıyoruz.Neler YapacaksınızSeyahat alanına farklı bir açıdan bakacak, Bir startupın gelişimine tanık olacaksınız.Web girişiminin sahne arkasını inceleme fırsatı bulacaksınız.Yunan Adaları hakkında bolca bilgi sahibi olacak, Çılgınlar gibi yaz tatili hayali kuracak ama deliler gibi çalışacaksınız.

1 hafta önce

Asistan

Egeria Yatcılık İnşaat Turizm Ltd Şti - Edremit

Yat imalatı yapan denizcilik firmamıza ofis içerisinde ve dışında çalışacak müşterileri karşılayabilecek bayan Asistanaranmaktadır.

1 hafta önce

Gayrimenkul Danışmanı

Gülpa Gıda Tekstil Emlak San Tic Ltd Şti - Edremit

Emlak Danışmanı aranmaktadır.Bahçeşehir ve Esenyurt bölgesinde 20 yıla yakındır bu sektördeyiz. Emlak sektöründe Maaş + Prim usulü bizimle çalışacak, Ben bu işi yaparım diyen Gayrimenkul Danışmanı çalışma arkadaşları aranmaktadır.Pörtföyümüz geniştir, ben kendime güveniyorum bu işi yaparım diyen herkes için getirisi yüksek, saygın, kazançlı bir meslektir. Yol + Yemek + vs bize aittir.

4 ay önce

Sekreter

Egeria Yatcılık İnşaat Turizm Ltd Şti - Edremit

Sekreter aranmaktadır.

4 ay önce

Muhasebe Elemanı

Özil Turizm Madencilik Ltd. Şti. - Edremit

Şirketimiz bünyesinde çalıştırılmak üzere ön muhasebe ve muhasebe bilgisi olan ön muhasebe ve muhasebe programları konusunda kesin deneyimi olan 2 bayan personel alınacaktır . TECRUBESIZ VE YETERLI BILGISI OLMAYANLAR BASVURU YAPMASIN .

4 ay önce

Balıkesir Geneli Sektörler