Edremit Ecza Depoları ve Eczaneler İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Edremit Ecza Depoları ve Eczaneler İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Front-End Developer

Woy Teknoloji Ltd Şti - Edremit

E-ticaret entegrasyonları ve kurumsal web projeleri üreten WOY ( Web Organizasyon Yönetimi ) ekibimize dahil olmak üzere takım arkadaşları arıyoruz.

1 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Seniorah Ayakkabı San İç ve Dış Tic A.Ş. - Edremit

Online satış Ofisimizde çalışacak Muhasebe Elemanı alınacaktır.

4 ay önce

Tır-Çekici Şoförü

Ünlüsoy Nakliyat ve Tic Ltd Şti - Edremit

Firmamız Doğu ve Batı illeri arasında nakliyat taşımacılık işi yapmaktadır. Araçlarımız Modelli, Mercedes ve Scania marka çekicilerdir Tam zamanlı çalışacak En az 2 yıl deneyimli çalışma arkadaşları aramaktayız

1 hafta önce

Temizlik Görevlisi

Black House Kafe Oyun Salonu İth İhr Tic Ltd Şti - Edremit

Cafe de çalışacak bayan Temizlik Görevlisi arıyoruz.

4 ay önce

Tekstil Mühendisi

Farben Boya Baskı Apre San Tic Ltd Şti - Edremit

Üst giyim ve döşemelik kumaş boyama faaliyet gösteren, Türkiye ve Uluslararası Pazarda Sektörün lider firmalarının stratejik üretim ortağı olan firmamıza Tekstil ve Kimya Mühendisleri aranmaktadır.

3 ay önce

İşe Alım Uzmanı

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Edremit

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz hizmet sektöründe faaliyet gösteren kurumsal müşterilerimiz için İşe Alım Uzmanı aramaktayız.İş Tanımı:Kadro ve personel talebi sürecini ilgili kariyer portalından ilan yayınlayarak pozisyona uygun aday kaynağını oluşturup yönetir,Başvuruları görev tanımı ve kriterlere uygun olacak şekilde değerlendirip uygun adaylar ile ilgili departman yöneticisi ile koordineli çalışarak, prosedürlere uygun değerlendirme süreçlerini uygular/uygulanmasını sağlar,Kariyer yönetimi süreçlerinde; pozisyonlardaki ihtiyaçlarını tespit eder ve İhtiyacı karşılayabilmek için iç terfi yetiştirme programının takvimini oluşturur,Bağlı çalıştığı birim tarafından yürütülen iş süreçlerinin iyileştirilmesi/geliştirilmesi için öneriler sunar ve iş geliştirme projelerinde görev alır.

2 hafta önce

Makine Bakımcı

Aydoğan Makina - Edremit

Elektrik ve Mekanik montaj bilgisi olan kişileri bünyemizde çalıştırmak isteriz.

3 ay önce

Cad Cam Operatörü

Uygur Savunma ve Endüstri Mühendislik Ltd Şti - Edremit

Havacılık ve savunma sanayide üretim yapan fabrika için Cad Cam Operatörü alınacaktır.

2 ay önce

Satış Operasyon Sorumlusu

NVA Kalite Ölçüm Hiz Eğitim ve Belg Tic Ltd Şti - Edremit

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Elemanı aranmaktadır.Müşterilerimizin e-posta ve telefon ile gelen talepleri doğrultusunda teklifleri hazırlamak,Hazırlanan tekliflerin iletilmesini ve satış sürecinin takibini sağlamak,Program çerçevesinde belirlenmiş müşterilere gerekli aramaları yaparak hizmet takibini sağlamak ve satış sonrası müşteri memnuniyetinin arttırılmasına yönelik çalışmalar yapmak,Müşteriler ile yapılacak görüşme ve ziyaretlerin planlamalarını yapmak, ilgili birimlerle koordinasyonunu sağlamak.Not: Başvurularında ön yazı bulunan adaylar öncelikli olarak değerlendirilecektir.

4 ay önce

Temizlik Görevlisi

Nurpak Temizlik - Edremit

Şanlıurfadaki alışveriş merkezlerinin yakınlarında ikamet eden Temizlik Personelleri aranmaktadır.Çalışma süresi kısa olduğundan ücret aylık 500 TLdir. Bu durumu bilerek başvuru yapınız.

2 hafta önce

Hemşire

İstanbul Mikrocerrahi Sağlık Hiz A.Ş. - Edremit

Büyüme hedefleri çerçevesinde modern yapısıyla yeni projelere imza atmakta olan İstanbul Cerrahi Hastanesinde görevlendirilmek üzere Hemşire arayışımız bulunmaktadır.

4 gün önce

Kalite Kontrol Teknikeri

İdeal Standart İşl ve Müm San ve Tic A.Ş. - Edremit

Ulusal bir market zincirine ait Esenyurt/İstanbul’da faaliyet gösteren diş fırçası üretim fabrikasında,Kalite Yönetim Birimi’ne bağlı Kalite Kontrol Teknikeri olarak çalışacak, aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz.

3 ay önce

Denetmen

Piero Mühendislik Uluslararası Denetim Hiz Tic Ltd Şti - Edremit

Asansör periyodik kontrol belgesi olan tercihen MMOdan alınmış olması. sektörde en az 6 ay deneyimi olan Makine Mühendisi veya Elektrik Elektronik Mühendisi alımı yapılacaktır.

3 ay önce

Grafik Tasarımcısı

İmplant Akademi Sağlık Hizmetleri Ltd Şti - Edremit

Sosyal medya hesaplarımız, web sitemiz ve reklam çalışmalarımız için grafik tasarım desteği verebilecek Grafik Tasarımcı ekip arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

1 hafta önce

Resepsiyonist

Fier İnşaat Turizm A.Ş. - Edremit

Kurumumuzda görevlendirilmek üzere Resepsiyonist aranmaktadır.

3 ay önce

Tekstil Makineci

Hüsna Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Edremit

HÜSNA TEKSTİL PENYE DİKİM’e çok acil Tekstil Makineci alınacaktır .Dolgun Ücret+SSK+Servis+Yemek (Arnavutköy-Altınşehir-Esenyurt ve Bağcılar) servisimiz vardır .

4 ay önce

Satış Temsilcisi

Aldın Gıda San ve Tic Ltd Şti - Edremit

Aldin Group firması olarak kurumsal firmamızda çalışmak üzere Satış Temsilcisi aramaktayız.Yapılacak işi kısa sürede kavrayarak pratik çözümler sağlayıp, yeni müşteri portföyü hazırlayabilecek, Çözüm odaklı ve planlı çalışacak, satış konusunda kendine güvenen bir satış operasyon elemanı aramaktayız.

2 hafta önce

Sevkiyat Şoförü

Emotrol Otomasyon Sistemleri San Tic A.Ş. - Edremit

Şubelere ve müşterilere yapılan günlük sevkiyatlarımız için Sevkıyat Şoförü ve boş vakitlerde üretimde pano montajında çalışacak Sevkiyat Şoförü arıyoruz. Mesai saatleri Sabah 08:00 Akşam 18:00 Cumartesi Pazar tatildir.

4 ay önce

Muhasebe Uzmanı

İşte Mutfak İşletim San Tic Ltd Şti - Edremit

Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Uzmanı aramakrayız.

1 hafta önce

Zihinsel Engelliler Öğretmeni-Özel Eğitim

Rengarenk Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Edremit

Kayseri merkezde bulunan kurumumuza öğrenci artışından dolayı Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni-Özel Eğitim Öğretmeni aranmaktadır.

2 hafta önce

Edremit Geneli Sektörler