Ecza Depoları ve Eczaneler İş İlanları - prokariyer.com

Ecza Depoları ve Eczaneler İş İlanları


Eczane Teknikeri

Eczane Mentol - İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,İstanbul Anadolu,

Emek Mahallesi̇/Sancaktepede bulunan eczanemi̇ze Eczane Teknikeri arıyoruz.

3 ay önce

Bölge Satış Sorumlusu

İstvet Hayvan Sağlığı Ürünleri ve Medikal San Tic Ltd Şti - İstanbul Anadolu,

İstanbul Ümraniyede bulunan Veteriner Ecza Depomuzda istihdam edilmek üzere aşağıdaki kriterlere uygun çalışma arkadaşı aramaktayız.

4 ay önce

Genel Muhasebe Sorumlusu

İstvet Hayvan Sağlığı Ürünleri ve Medikal San Tic Ltd Şti - Gaziantep,Bursa,İstanbul Anadolu,

İstanbul Ümraniye Esenevlerde bulunan Veteriner Ecza Depomuzda görev alacak Genel Muhasebe Sorumlusu aranmaktadır.Şirketin, mevzuat ve kanunlar çerçevesinde tüm finansal işlemlerinin muhasebeleştirilmesi ve raporlanmasıGünlük Muhasebe işlemlerinin yürütülmesi, sisteme işlenmesi, kontrolü ve muhasebeleştirilmesi,KDV, Muhtasar, Geçici Vergi, SGK Bildirimleri, Ba-Bs formu gibi yasal Beyanname sürecinin yönetilmesi,Muhasebe kayıtlarını oluşturarak sisteme girilmesi,Genel Muhasebe işlemlerini yasal gerekliliklerine uygun olarak gerçekleştirmek,Tarım bakanlığına bağlı sisteme faturalarının kaydını ve kabulünü yapmak (bu konuda eğitim verilecektir).** Sadece online başvurular kabul edilecektir.*** İş yerine mesafesi yakın ve sigara kullanmayan adaylara öncelik tanınacaktır.

4 ay önce

Pazarlama Sorumlusu

Mie Kozmetik ve İlaç Sanayi Tic Ltd Şti - İstanbul Avrupa,Bursa,İstanbul Avrupa,İzmir,İstanbul Anadolu,İstanbul Anadolu,Kayseri,Sivas,Antalya,İstanbul Avrupa,

Ürünlerimizi hem e-ticaret sitelerimizde, hem de sahada doktor, eczane, aktar, kuaför, güzellik merkezi, saç ekim merkez gibi yerlere pazarlarsınız. Sosyal medya hesaplarında tekil kullanıcılara tekil satışlar yapabileceğiniz gibi toplu satışlar da gerçekleştirebilir ve kazancınızı arttırabilirsiniz. Toplu ve tekil olarak nereden satış yaparsanız %20 kazanç sağlarsınız.

5 ay önce

Eczane Teknikeri

Sancaklı Eczanesi - İstanbul Avrupa,Kocaeli,Antalya,Muğla,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,Ankara,Ankara,Edirne,

Önceliği Bulgarca bilen ve öğrenmeye açık çalışma arkadaşı arıyoruz.

8 ay önce

Eczacı Kalfası

Aktaroğlu Eczanesi - Bursa,

Aile Sağlık Merkezi karşısında çalışacak; Eczane Teknisyeni/ Kalfa aranmaktadır.

10 ay önce

İlaç Tanıtım-Satış Mümessili (Reprezantı)

Farmavita İlaç A.Ş. - Kayseri,

KAYSERİ bölgemizde yetiştirilmek üzere İlaç Mümessili aranmaktadır.

11 ay önce