Eceabat İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Eceabat İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

BAY SİTE GÜVENLİK AMİRİ /2750+AGİ+YMK+YOL/ SULTANBEYLİ PENDİK KURTKÖY

VİZYON VİP - Eceabat

Tuzla, fatih mh site projemiz’de çalışcak, istanbulpark bulvarı yada formula 1 yakın, askerliğini yapmış bay kimlikli süresi geçmemiş özel güvenliiğe olan yada güvenlik şube müdürlüğüne güvenlik kimlik başvuru yapmış, güvenlik çalışabilir belgesini alan özel bay özel güvenlik amiri aranıyor. ENAZ 1 YIL SİTE YADA REZİDANS YADA VİLLA PROJELER'DE GÜVENLİK AMİR OLARAK ÇALIŞMIŞ OLMASI TERCİHİMİZDİR BOY: 1.75 YADA ÜZERİ YAŞ SINIRI: 25 - 40 ARASI ÇALIŞMA SİSTEMİ: 12 SAAT ÇALIŞMA 2 GÜNDÜZ 2 GECE 2 GÜN İZİN ŞARTLAR: 2750TL MAAŞ + AGİ + YEMEK + SERVİS ( servis güzergahı sultanbeyli iett son durakdan alıp viaport avm ve atlantis avm önünden geçip projeye bırakıyor ) Aşağıdaki Yetkili Yasin Bey’in Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz Onay Almadan Şirkete Görüşmeye Gelmeyiniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazıp Gönderin Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım İnsan Kaynakları Yönetici: Yasin İrtibat: 05051825070

1 yıl önce

Diş Hekimi Asistanı

Anadolu Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - Eceabat

Kurumumuzda tam zamanlı çalışacak kadın/erkek Diş Hekimi Asistanı takım arkadaşları aramaktayız.

1 yıl önce

Muhasebe Personeli

Alpella Mobilya Malzemeleri San Tic A.Ş. - Eceabat

Alpella Mobilya da çalışmak üzere Muhasebe Personeli alınacaktır.

9 ay önce

Laboratuvar Teknisyeni

Mcm Kalibrasyon Hizmetleri Teknik Ltd Şti - Eceabat

Mcm Kalibrasyonda yetiştirilmek ve çalışmak üzere Laboratuvar Teknisyeni aramaktayız.

3 hafta önce

Grafiker

Parsros Makine ve İmalat San ve Dış Tic Ltd Şti - Eceabat

Ostim İvedik OSB de faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere Grafiker alınacaktır.

3 ay önce

Direksiyon Usta Öğreticisi

Özel İnce Sürücü Kursu - Eceabat

İzmir, Çiğli'de bulunan kursumuza; Tam Zamanlı, Direksiyon Usta Öğreticilik Sertifikası bulunan, En Az 2 yıllık deneyime sahip, B,A2,C,D,E Sınıfı sertifikalarda ders verebilecek (Özellikle B), Esnek Çalışma Saatlerine uyum sağlayabilecek, En Az Lise Mezunu, Bay-Bayan Takım arkadaşı aramaktayız

6 ay önce

Depo Sevkiyat Sorumlusu

Abalıoğlu Balık ve Gıda Ürünleri A.Ş. - Eceabat

Su Ürünleri, Yumurta ve Besicilik alanlarında faaliyet gösteren Abalıoğlu Balık ve Gıda Ürünleri A.Ş.nin Aydın Çinede faaliyet gösteren Balık İşleme Tesisinde görevlendirilmek üzere Depo Sevkiyat Sorumlusu alınacaktır.Çalışma Saat /Tatil Günü : Haftada 5 Gün 08:00-18:30Lojistik ve depo faaliyetlerini yürütmek.Ürün sipariş aşamasından sevkiyat aşamasına kadar olan; üretim sürecini takip etmek ve üretilen ürünlerin sevkiyat süreçlerini planlamak,Sevkiyat alanındaki ürünlerin planlamasını ve yüklenilmesini sağlayarak müşterilere tam ve zamanında dağıtılmasını sağlamak,Termin sürelerine göre sevkiyatları planlamak .Sevkiyat konusunda günlük iş planlarının hazırlanmasında ve personellerin yönlendirilmesinde astları, üstleri ve muhasebe departmanı ile koordineli çalışmak,Belirlenen periyodlarda gereken raporlamaları yapmak.Stokların takibini yapmak ve depo düzenini sağlamak.

4 ay önce

İhracat Operasyon Sorumlusu

Abx Dış Ticaret Ltd Şti - Eceabat

Firmamızda görevlendirilmek üzere İhracat Operasyon Sorumlusu alınacaktır.

2 ay önce

Aşçı

Malkoç Baharat Tarım Hayv San ve Tic Ltd Şti - Eceabat

5-6 kişiye yemek yapabilecek, aynı zamanda çay servisi ve temizlik işlerine de bakacak kadın personele ihtiyacımız vardır.

10 ay önce

Ön Muhasebeci

Akdeniz Modern İş Sağlığı Hiz Tic Ltd Şti - Eceabat

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebeci aramaktayız.

9 ay önce

Satın Alma Görevlisi

Özkanoğulları Hurdacılık Nakliyat Ltd Şti - Eceabat

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satın Alma Görevlisi alınacaktır.

2 ay önce

İçerik Editörü

Pfl Medya Ticaret A.Ş. - Eceabat

Firmamızda görevlendirilmek üzere İçerik Editörü aramaktayız.Ulusal ve uluslararası alanda faaliyet gösteren şirketlerin ürün ve hizmetlerini tanıtmak maksadıyla Ankara merkezli olarak kurulmuş olan şirketimiz reklam, tanıtım ve dijital pazarlama hizmetleri vermektedir. PFL Medya Kasım ayı itibariyle sosyal medya içerik üreticilerine özel olarak oluşturulmuş yeni nesil bir iş modelini siz değerli Genç Profesyonellere duyurmaktan onur duyar.Şirketimiz 4k kalitesindeki profesyonel ekipmanlarını, profesyonel kurgucusunu, yönetmen ve senaryo desteğini siz değerli içerik üreticilerine sunmaktadır. Sizden beklenen seçmiş olduğumuz içeriği iyi bir ön hazırlıkla üretmek (metin, fotoğraf, ses vb. dijital görseller kullanılarak) ve sunmaktır. İçerik seçimi konusunda ilgi alanlarınız da dikkate alınacaktır. Yabancı dillerde ve Türkçe içeriklerle çalışma yeterliliğine sahip ekibimiz mevcuttur. Yabancı dillerden herhangi birisinden içerik üretmek isteyen aday yazılı ve sözlü iletişim konusunda yeterli seviyede olmalıdır.İçerikler konusunda herhangi bir konu sınırlaması bulunmayıp; haber, spor, magazin, teknoloji, müzik, sağlık, belgesel, trendler vb. türlerde olabilecektir. Profesyonel bir ofis ortamı ve öğle yemeği tarafımızca karşılanacaktır.

4 ay önce

Mali Müşavir Stajyeri

Smmm Hüseyin Küçükdemirci - Eceabat

Manavkuyu/ Bayraklı da Bulunan Mali Müşavirlik Büromuza Beyanname , bildirim ve bildirgelerin hazırlanması, ilgili kurumlara gönderilmesi, SGK ve Bordro uygulamaları, banka ve cari hareketlerin muhasebe kayıtlarının gerçekleştirilmesi süreçlerinde görev alacak personel alınacaktır.

1 yıl önce

Yönetici (İş Hizmetleri)

Dıgıseat Müşteri Hizmetleri ve Teknoloji A.Ş. - Eceabat

Silivri Bölgesindeki tekstil hizmeti veren fabrikamızda görevlendirmek üzere,

10 ay önce

Saha Araştırmacısı

Petrades Hayvancılık İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Eceabat

Çalışma şartlarına uyum sağlayacak seyahat engeli olmayan Saha Araştırmacısı arıyoruz.

1 ay önce

Anketör

Bursa Araştırma Reklam ve Danışmanlık - Eceabat

Bakanlık ve belediyelerden gerekli izinleri alınmış projelerimiz kapsamında hane ve iş yerlerinde anket yapacak Anketörler alınacaktır.

1 yıl önce

Web Tasarımcısı

Bijital Ajans İnternet Hizmetleri - Eceabat

Web sitesi çalışmalarımıza gerektiğinde yazılımsal ilaveler ve güncellemeler yapacak,Mevcut projelerin geliştirilmesi, kontrolü, bakım ve desteğini sağlayacak,Sektördeki yenilikleri takip ederek yeni web siteleri hazırlayacak, var olan işlevselliğini artıracak,Alanında firmamıza katma değer sağlayacak yeni projeler üretebilecek,Görev tanımında yer alan çalışmaları projelendirebilecek,İş akışı sürelerine uyabilecek,Uzun süreli kariyer hedefi olan bay/bayan çalışma arkadaşları aramaktayız

4 ay önce

Satış Pazarlama Uzmanı

Sistem Sağlık Hizmetleri Ticaret A.Ş. - Eceabat

Nişantaşında bulunan Sağlık Turizmi ofisimizde görevlendirilmek üzere satış ve pazarlama konusunda deneyimli yetişmiş veya yetiştirilecek yabancı kadın Satış Pazarlama Uzmanı aramaktayız.

1 yıl önce

Yazılım Çeviri ve Yerelleştirme Uzmanı

Hotech Yazılım A.Ş. - Eceabat

Yazılım üreten firmamızda sektörel terimlerin çevirisi için çalışacak, çeviri yapılacak bu veriler İngilizce ve İspanyolca dillerinde olacağı için bu dilleri iyi bilen Yazılım Çeviri ve Yerelleştirme Uzmanı takım arkadaşları arıyoruz.

1 yıl önce

Fizik Öğretmeni-Ortaöğretim

Saygınlar Koleji Anadolu Lisesi - Eceabat

Okulumuza TYT ve AYT alanında uzman Fizik Öğretmeni aramaktayız.

1 yıl önce

Çanakkale Geneli Sektörler