Düzce İş İlanları, Düzce'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Düzce İş İlanları


Satış Mühendisi

Biotech Kimya-Selçuk Akbaş - Düzce

Elektrostatik Toz Boya Öncesi Yüzey İşlem Kimyasalları konusunda faaliyet yürüten firmamızda çalışmak üzere Satış Mühendisi aranmaktadır.

2 gün önce

Kasiyer

Ziver İnşaat Taahhüt Mad San Tic A.Ş. - Düzce

Şirketimize ait akaryakıt istasyonunun market bölümünde çalıştırılmak üzere Kasiyer aranmaktadır.Asgari Ücret + SGK + Yemek

2 gün önce

Bulaşıkçı

3K1B Tatlıcılık - Düzce

Firmamızda çalışabilecek Bulaşıkçı aramaktayız.Çalışma saatleri : 11:00-21:00

1 hafta önce

Proje ve Uygulama Denetçisi

3M Statik Yapı Denetim Ltd Şti - Düzce

Yapı denetim firmamız için, Proje ve Uygulama Denetçi belgesine sahip çalışma arkadaşları aramaktayız. Maaşlar düzgün bir şekilde ödenecektir.

1 hafta önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (Almanca)

Juvenis Telekomünikasyon A.Ş. - Düzce

Ana merkezi İstanbul`da olmak üzere 15 yıllık deneyimi ile Türkiyenin farklı lokasyonlarında yerli ve yabancı şirketlere farklı dillerde hizmet vermektedir.Deneyimli kadrosu ile her ay binlerce müşteri işlemi gerçekleştiren, performansı optimize ederek son teknoloji ile müşterilerine insourcing ve outsourcing hizmetleri sunmakta olan uluslararası bir şirkettir.Almanyadaki hazır müşteri portföyünü arayarak ürün satışını gerçekleştirebilecek Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi ( Almanca ) aranmaktadır.7.000₺ Sabit MaaşPrimÖzel Sağlık SigortasıMotivasyon EtkinlikleriHafta Sonu Tatil.

2 hafta önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (Almanca)

Juvenis Telekomünikasyon A.Ş. - Düzce

Ana merkezi İstanbul`da olmak üzere 15 yıllık deneyimi ile Türkiyenin farklı lokasyonlarında yerli ve yabancı şirketlere farklı dillerde hizmet vermektedir.Deneyimli kadrosu ile her ay binlerce müşteri işlemi gerçekleştiren, performansı optimize ederek son teknoloji ile müşterilerine insourcing ve outsourcing hizmetleri sunmakta olan uluslararası bir şirkettir.İstanbul-Ataşehir Merkezimiz için; Almanyadaki hazır müşteri portföyünü arayarak ürün satışını gerçekleştirebilecek Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi ( Almanca ) aranmaktadır.7.000₺ Sabit MaaşPrimÖzel Sağlık SigortasıMotivasyon EtkinlikleriHafta Sonu Tatil.

2 hafta önce

Tercüman (İngilizce)

Sga Uluslararası Danışmanlık Ltd Şti - Düzce

Firmamızda görevlendirilmek üzere Tercüman aramaktayız.

2 hafta önce

Çevre Mühendisi

Uygar Geri Dönüşüm San ve Tic Ltd Şti - Düzce

Ağırlıklı olarak Gebze / Kocaeli bölgesindeki organize sanayi bölgeleri olmak üzere, faaliyet durumuna göre Türkiye genelinde çöp kamyonlarımız ve lisanslı araçlarımız ile atık yönetimi hizmeti vermekteyiz. Firmamızda bu doğrultuda gerekli bilgi ve tecrübeye sahip, bize katılarak firmamızı daha ileriye taşıyacak Çevre Mühendisi personele ihtiyacımız vardır.

2 hafta önce

Satış Temsilcisi

Tellgraph Araştırma Dan ve Satış Destek Hiz A.Ş. - Düzce

Kendi alanında lider ve sektöründe öncü bebek beslenme ürünleri için, Bölge Satış Temsilciliği pozisyonuna bağlı olarak çalışacak potansiyel enerjisi ve yetkinlikleriyle şirketimize değer katacak Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır. Kendi bölgesi ile ilgili ticari performans hedeflerini gerçekleştirmek, Rut planı dahilinde medikal kanallarda satış ziyaretinde bulunmak, Satış politikalarına ve stratejilerine göre belirlenen uygulamaların ilgili müşterilere aktarımını sağlamak,Mevcut müşterilerle ilişkilerimizin sağlıklı ve düzenli biçimde sürmesini sağlamak, firmayı satış noktalarında temsil etmek, Faaliyetleri ve bölgesi ile ilgili araştırma ve analizleri yapmak ve raporlamak.

2 hafta önce

Montaj Elemanı

Gürgenli Mühendislik Makina San ve Tic Ltd Şti - Düzce

Makina fabrikasına Montaj Elemanı alınacaktır.

1 ay önce

Fotomodel

Agenda Giyim - Düzce

Giyim firmamızın çekimlerinde yer almak üzere Fotomodel alınacaktır.

1 ay önce

Fast Food Hazırlayıcısı-Hamburger, Tost, Sandviç Vb.

Basri Piknik - Düzce

Firmamızda görevlendirilmek üzere Fast-Food Elemanı arıyoruz.

1 ay önce

Ofis Personeli

Girişim Grup Gayrimenkul - Düzce

Düzce İlinde Bulunan Gayrimenkul firmamızda çalıştırılmak üzere Ofis Personeli alınacaktır. Resimsiz cv kabul edilmemektedir.

1 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Girişim Grup Gayrimenkul - Düzce

Firmamızda görevlendirilmek üzere Gayrimenkul Danışmanı alınacaktır.Bağımsızlığını ilan ederek kendi işini kurmak,Kendi işinin sahibi olmak ve yüksek kazanç sisteminde kendi gelirini belirlemek isteyen girişimcilere harika bir iş fırsatı sunulmaktadır.

1 ay önce

İnşaat Mühendisi

Ferman Yapı Denetim Ltd Şti - Düzce

Uygulama Denetçisi İnşaat Mühendisi aranıyor.

2 ay önce

Denetçi

Ferman Yapı Denetim Ltd Şti - Düzce

Uygulama denetçisi inşaat mühendisi aranıyor.

2 ay önce

İklimlendirme Soğutma Teknikeri

Cebeci Havalandırma Mühendislik San Tic Ltd Şti - Düzce

Firmamızda görevlendirilmek üzere İklimlendirme Soğutma Teknikeri aramaktayız.

2 ay önce

Proje ve Uygulama Denetçisi

Düzce Harun YapI Denetim Ltd Şti - Düzce

Proje ve uygulama denetçisi mimar ve inşaat mühendisi arayışımız mevcuttur (Maaşlar önden ve düzenli şekilde verilecektir)

2 ay önce

Tercüman (İngilizce)

Fovint Reklam San ve Tic Ltd Şti - Düzce

Yurt dışı ambalaj satışlarımızda tercümanlık yapacak iyi derecede İngilizcesi olan çalışma arkadaşı aramaktayız.

3 ay önce

Çocuk Gelişim ve Eğitimcisi

Kids Anka Aktivite Merkezi - Düzce

15 aydan 12 yaşa kadar tüm çocukların eğlenirken öğrenecekleri, çok keyif alacakları, hayallerindeki meslekleri yakından tanıyacakları ve bilim ile sanatın buluştuğu aktivite merkezimizde görevlendirilmek üzere Çocuk Gelişimcisi aramaktayız.Tam zamanlı çalışma sisteminde haftada 1 gün izin kullanılmaktadır.Deneme süreci 3 gündür.İlanımıza başvuran adayların Kids Anka hakkında araştırma yapması rica olunur.Keçiören Şubemizde görevlendirilmek üzere Çocuk Gelişimi Uzmanları Aranmaktadır.

3 ay önce

Halkla İlişkiler Görevlisi

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Düzce

Danışmanlığını yaptığımız Kartal Adliyesine yakın lokasyondaki site yönetiminde görevlendirilmek üzere, Halkla İlişkiler Görevlisi alınacaktır.

3 ay önce

Lojistik Elemanı

Hes Ağır Nakliyat Petrol Ürünleri San Tic Ltd Şti - Düzce

Firmamızda görevlendirilmek üzere Lojistik Elemanı aramaktayız.

3 ay önce

Paketleme İşçisi

Asar Grup Organizasyon San ve Tic Ltd Şti - Düzce

Yağ fabrikasında çalışabilecek Paketleme İşcisi aranmaktadır.Çalışma saatleri : Gündüz 08:30-19:15 Gece 20:30-07:15 ( Her iki vardiyanın biri için başvuru yapılabilir)Servis imkanımız vardır.Günlük 95 TLdir , ödemeler haftalık yapılır.

3 ay önce

İş Güvenliği Uzmanı (Tehlikeli Sınıf-B)

Defne Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Tic Ltd Şti - Düzce

Defne OSGB Bünyesinde hizmet verdiğimiz firmalarda görevlendirilmek üzere B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı alımı gerçekleştirilecektir.

3 ay önce

İşyeri Hekimi

Defne Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Tic Ltd Şti - Düzce

Firmamız kapsamında İşyeri Hekimi arayışımız vardır.

3 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Çizgi Endüstriyel Tabela Reklam San Tic Ltd Şti - Düzce

Açık hava ve dijital medya üzerine hizmet veren firmamızın Grafik departmanında görevlendirilmek üzere Grafik Tasarımcısı aranmaktadır.Not: Başvuru esnasında portfolyo paylaşmanız rica olunur.

3 ay önce

Çağrı Merkezi Görevlisi

Febra Medya - Düzce

Febra medya bünyesinde firmaları arayıp rezervasyon oluşturacak Çağrı Merkezi arıyoruz.

3 ay önce

Çocuk Animatörü - Eğlence Hizmetleri

Kids Anka Aktivite Merkezi - Düzce

Toplamda 44 ayrı atölye ile hizmet vermekteyiz. Çalışmalarımız kurumumuzda yer alan atölyelerde olacağı gibi, portföyümüzde yer alan okullarda da etkinlikler düzenlenmektedir. 15 aydan 12 yaşa kadar tüm çocukların eğlenirken öğrenecekleri, çok keyif alacakları, hayallerindeki meslekleri yakından tanıyacakları ve bilim ile sanatın buluştuğu aktivite merkezimizde görevlendirilmek üzere Çocuk Animatörü aramaktayız.Tam zamanlı çalışma sisteminde haftada 1 gün izin kullanılmaktadır.Deneme süreci 3 gündür.İlanımıza başvuran adayların Kids Anka hakkında araştırma yapması rica olunur.

3 ay önce

Montaj Ustası

Gold Asansör - Düzce

Firmamıza daha önce asansör sektöründe çalışmış deneyimli Montaj Ustası alınacaktır. Dolgun maaş + Sgk + Yol

3 ay önce

Hemşire

Özel Prof.Dr.Turan Çetin Tüp Bebek Merkezi - Düzce

Firmamızda görevlendirilmek üzere Hemşire aramaktayız.

3 ay önce

Düzce İşkur İş İlanları

Türkiye’de iş dünyasının yükselen devlerinden biri haline gelen Düzce, istihdam açısından muhteşem olanaklara sahiptir. Dünya çapında ün yapmış firmaların yatırımlarıyla canlanan Düzce ekonomisi, istihdam yaratma konusunda en ufak bir sorun dahi yaşamıyor. Düzce iş ilanları platformlarının her daim canlı ve aktif olması, bunun en güzel göstergesidir aslında.
Düzce Açık İş İlanları
Düzce iş ilanları kategorisinde en dikkat çeken firmaların başında Oltan Fındık, Erciyas Çelik Boru, Standart Profil, Çınar Boru Profil, Realkom Tekstil Sanayi, Nobel Farma İlaç Sanayi, Ümran Çelik Boru Sanayi ve Teknorat Otomotiv Ürünleri gibi isimler bulunuyor. Yerli ve yabancı sermayelerin bir arada olduğu bu platform, iş arayanlar için bulunmaz bir nimet gibi.

Yeni bir işe sahip olmak isteyenler kadar işinden memnun olmayanlar da Düzce iş ilanları platformumuzu fazlasıyla ziyaret etmektedirler. Tüm işçi adaylarına özel seçenekler sunan sitemizde en iyi Düzce iş ilanlarını bulabilir, birbirinden kaliteli şirketlerin ilanlarını dilediğiniz şekilde inceleyebilirsiniz.

Düzce Geneli Sektörler