Dursunbey Oluklu Mukavva İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Dursunbey Oluklu Mukavva İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Motorlu Kurye

Vigo Teknoloji ve Lojistik A.Ş. - Dursunbey

İstanbulun farklı semtlerinde yer alan depolarımızdan evlere paket servis yapabilecek A1 ve A2 ehliyet sahibi ekip arkadaşları aramaktayız.Arayışımız olan semtler:Bağcılar-MahmutbeySultangazi-CebeciEsenler-DavutpaşaFatih-BalatBeyoğlu-KaraköySarıyer-MadenlerYan Haklar: MAAŞ + PRİM + Yemek Kartı + Özel Sağlık SigortasıNot: Motor ve tüm ekipmanlar şirketimiz tarafından tahsis edilecektir.

3 hafta önce

Plastik Enjeksiyon Sorumlusu

Micro Plastik San. ve Tic. Ltd. Şti. - Dursunbey

Plastik Kaşık- Çatal üretimi yapmış olduğumuz firmamızda, kalıp değişimi, enjeksiyon makinesini ayarlayacak veya bu konuda yetiştirilecek eleman arıyoruz.

3 hafta önce

Vasıflı Vasıfsız Eleman

Kds Grup - Dursunbey

Türkiye nin ve dünyanın en hızlı büyüyen ve en prestijli sektörü olan havacılık alanındakariyer ve yüksek standartlarda ( Maaş 4500 /7000) aralığı tüm sosyal hak ve güvenceler servis yemek ssk prim agi ikramiye ) ile bizimle birlikte helikopter ve heliport pist yapım işletmesi için çalışmak üzere genç, dinamik, aktif, kendini geliştirmeye açık, havacılık sektörünü ve firmamıza katkı sağlayabilecek uzun vadeli çalışabileceğimiz takım ve ekip arkadaşları aranmaktadır. ( Tüm Türkiye Geneli )

1 ay önce

Kalite (Yönetim) Sistem Sorumlusu

Özden Otomotiv San ve Tic Ltd Şti - Dursunbey

Kalite Kontrol Sorumlusu alınacaktır.

1 ay önce

Matematik Öğretmeni

Radikal Eğitim Kurumları - Dursunbey

Radikal eğitim kurumları bünyesinde çalışmak üzere Matematik Öğretmeni alınacaktır.

1 hafta önce

İngilizce Öğretmeni - Kurs

Anka Yabancı Dil Kursu - Dursunbey

İngilizce Öğretmeni aramaktayız.

3 hafta önce

Grafik Tasarımcısı

Lavaneers Estetik Diş Tasarım Merkezi - Dursunbey

Sosyal medya ve internet sitesi yönetimi, grafik tasarım ve reklam işleri ile ilgilenip fikir alışverişinde bulunmak üzere alanında iyi olanGrafik Tasarımcı aramaktayız.

2 ay önce

Satış Pazarlama Danışmanı

Bozdağ İnşaat Hırdavat - Dursunbey

Su tesisat toptan satışında , şehirler arası yolculuk yapacak, su tesisat malzemeleri ve parçaları hakkında bilgisi olan, bağlantı ve ikna kabiliyeti yüksek Satış Pazarlama Danışmanı alınacaktır.Maaş+

3 ay önce

İhracat Satış Yöneticisi

Kant Madencilik A.Ş. - Dursunbey

Kant Marble - Kant Madencilik A.Ş. doğal taş ve mermer alanında ihracat yapan inovatif bir şirkettir. Antalyada bulunan ekibimizde yer alacak aşağıda belirtilen niteliklere sahip ilgili görev tanımında çalışacakİhracat Satış Yöneticisi aramaktayız. Görev Tanımı• Aktif olarak blok ve/veya ebatlı mermer ürünlerinin satış ve pazarlamasını yapmak,• Tercihen; blok mermerde satış öncesi ve/veya ebatlı mermerde yükleme öncesi mermer kalite kontrolünü yapmak,• Yeni müşteriler kazanmak ve mevcut müşterilerin devamlılığını sağlamak, • Satışları arttırıcı faaliyetlerde bulunmak, • Tüm pazarlama ve satış faaliyetlerini düzenli olarak raporlamak, • Aylık ve yıllık satış ve geliştirme hedeflerini gerçekleştirmek, • Yurt dışı anlık yazışmaları ve telefon görüşmelerini yapmak, • Yurt içi ve yurt dışı fuarlara katılmak, • Müşteri talepleri doğrultusunda tedarikçileri organize etmek,• Müşterilerle ve tedarikçilerle olan ilişkileri iyi şekilde yürütmek,• Sektöründeki imkan, yenilik ve değişimleri takip edip raporlamasını yapmak,

2 ay önce

Şoför

Özüçler Süt Mamülleri San ve Tic Ltd Şti - Dursunbey

Firmamızda görevlendirilmek üzere depo sevkiyattan sorumlu olacak Şoför aramaktayız.

2 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Goldman Cash - Dursunbey

Çankaya öveçler de bulunan gayrimenkul ofisimize, diksiyonu düzgün, kendine güvenen , ikna kabiliyeti yüksek tecrübeli - tecrübesiz öğrenme kabiliyeti yüksek Gayrimenkul Danışmanı arıyoruz.Sadece kiralık portföy toplayacakBay - Bayan elemanlar alınacaktır.

1 ay önce

Temizlik Görevlisi

Ahkam Dükkanı - Dursunbey

Ofiste çay ve yemek ve temizlik işleri ile ilgilenen çalışma arkadaşı arıyoruz.

2 gün önce

Asistan

Şahvan İnşaat Taahhüt Tic Ltd Şti - Dursunbey

İnşaat ofisinde çalışabilecek Asistan arayışımız mevcuttur.

2 ay önce

Güvenlik Görevlisi

Kuriş Kule Iş Merkezi - Dursunbey

İletişimi kuvvetli ve diksiyonu düzgün takım çalışmasına uyum sağlayacak Güvenlik Görevlisi çalışma arkadaşları arıyoruz.

2 ay önce

Bulaşıkçı

Keban Entegre Et Gıda San ve Tic Ltd Şti - Dursunbey

İstanbul Avcılar Et Yiyelim şubemizde görevlendirilmek üzere Yiyecek ve İçecek Departmanı’na bağlı olarak çalışacak Bulaşıkçı arayışımız bulunmaktadır.

2 ay önce

Elektrik Elektronik Teknisyeni

Skynet Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri - Dursunbey

Güvenlik Kamera Montajında Çalışacak Alarm Ve Yangın Algılama Sistemi Kurulumlarından Anlayan Tecrübeli aktif araç kullanabilen personel alınacaktır.

1 hafta önce

Tezgahtar

Şah-ı Cihan Unlu Mamüller San Tic Ltd Şti - Dursunbey

Firmamızda görevlendirilmek üzere Tezgahtar aranmaktadır.

3 ay önce

Aşçı

Midyes Bistro Lounge - Dursunbey

Saat 6 dan sonra hizmet verecek mutfağımızda 12 ye kadar çalışacak yarı zamanlı Aşçı yada Aşçı Yardımcı alınacaktır.

2 hafta önce

Dış Ticaret Satış Pazarlama Personeli

Beştav Uluslararası Ticaret Danışmanlığı Ltd Şti - Dursunbey

Dış Ticaret Danışmanlığı faaliyetleri yürüten firmamızda, tam zamanlı olarak istihdam edilecek Dış Ticaret Satış Pazarlama Personeli aramaktayız.

2 ay önce

Saha Satış Elemanı

Blossom Koz-Med - Dursunbey

İş özeti olarak belirlenen lokasyonlarda estetik güzellik merkezleri ve kuaförleri ziyaret edip ürün tanıtımı yapabilecek çalışma arkadaşları arıyoruz. Firmamız Kozmetik-Medikal ürün faaliyetleri göstermektedir. Asgari ücret Maaş + Prim sistemi ile çalışmaktayız.

2 hafta önce

Dursunbey Geneli Sektörler