Döşemealtı İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Döşemealtı İş İlanları


Aktif Satış Sorumlusu

FerPlus Tarım Ürünleri - Döşemealtı

Tarım sektöründe faaliyet gösteren şirketimize seyahat engeli olmayan pazarlama departmanında aktif olarak görev alacak, şirket kurallarına uyacak, şirketi benimseyecek, çalıştıkça kazanacak BAYAN aktif Aktif Satış Sorumlusu alınacaktır. Maaş, sigorta, kota primi ve sosyal haklar mevcuttur.

2 hafta önce

Housekeeping Elemanı

Albatros Hagia Sophia Hotel - Döşemealtı

Sultan Ahmet bölgesinde bulunan otelimize tecrübeli Housekeeping Elemanı çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

2 hafta önce

Kumaş Satın Alma Yöneticisi

Akar Tekstil Gıda ve Turizm San Tic A.Ş. - Döşemealtı

Akar Tekstil Gıda ve Turizm San. Tic. A.Ş’de görevlendirilmek üzere, aşağıdaki kriterleri sağlayacak “Kumaş Satın Alma Yöneticisi” ekip arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

2 hafta önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Albatros Hagia Sophia Hotel - Döşemealtı

Resepsiyon Görevlisi arıyoruz.

2 hafta önce

Ofis Elemanı

Nur Danışmanlık - Döşemealtı

Ofiste günlük temizlik çay ve yemek servisi yapacak gelen misafirleri karşılayacak Ofis Elemanı alınacaktır.

2 hafta önce

Merchandiser

Akar Tekstil Gıda ve Turizm San Tic A.Ş. - Döşemealtı

Akar Tekstil Gıda ve Turizm San. Tic. A.Ş’ de görevlendirilmek üzere, aşağıdaki kriterleri sağlayacak “Merchandiser/Müşteri Temsilcisi” ekip arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

2 hafta önce

Tahsilat Uzmanı

Ufuk Özkan Göker Hukuk Bürosu - Döşemealtı

Kartal’da bulunan ofisimize deneyimli Tahsilat Uzmanı çalışma arkadaşı arıyoruz.

2 hafta önce

Gayrimenkul Satış Uzmanı

Mkc Enerji İnş Taah Turz Tic ve San Ltd Şti - Döşemealtı

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren Natura Homes Antalya Konut Projesinde görev alacak Gayrimenkul Satış Uzmanı alınacaktır.İşin Tanımı:• Proje satış ofisine gelen müşterilere proje hakkında bilgilendirme yapmak ve satış sürecini yürütmek, . Acentalar ile ilişkileri yürütmek.• Şirket satış hedefleri ile uyumlu bireysel hedeflerini gerçekleştirmek• Müşteri ile gerçekleştirilen görüşmeleri kayıt altına almak • Müşteri takiplerini yapmak.• Satışların arttırılması konusunda bağlı bulunduğu yöneticisine gerekli fikir ve geri bildirimlerde bulunmak.• Belli dönemlerde rakip analizi yapmak.

2 hafta önce

Hukuk Bürosu Personeli

Ufuk Özkan Göker Hukuk Bürosu - Döşemealtı

Kartal’da bulunan ve hafta sonu çalışması olmayan hukuk büromuza, adliyede yapılacak işlemleri,müzekkereleri hazırlayacak, Hukuk Bürosu Personeli çalışma arkadaşları aramaktayız.

2 hafta önce

Ofis Asistanı

Mkc Enerji İnş Taah Turz Tic ve San Ltd Şti - Döşemealtı

Ofis Asistanı alınacaktır.İşin açıklaması:Yönetici ofis temizliği,Yönetici ve misafirlerine çay, kahve servisiTelefonları cevaplayacak

2 hafta önce

Döşemealtı İşkur İş ilanları

Döşemealtı iş ilanları Her türlü işçi alımları ve memur alımlarında yönelik olarak sizler için de sunulan bu bağlamda ilgili iş sektörlerinde bulunmak için sunulan bütün iş alanlarını değerlendirmek için sistemi düzenli olarak izleyiniz. Bu sistem üzerinden de ayrıntılı olarak her türlü insan için de kaliteli ve randımanlı bu bölge de bulunan veyahut ikamet eden fertler başta olmak üzere pek çok insan için bu tecrübeli işçi ve memur alımları yapılacaktır. Çağrı Merkezi iş ilanlarına yönelik olarak pek çok insan da işsiz olarak ülkemizde gezmektedir. Bu itibariyle geliştirilen bu sistem üzerinden hatıranda pek çok fert için adresler de sunularak alakalı iş alanlarında çalışma hizmetlerini gerçek hale getirirsiniz.
Döşemealtı Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Ahırtaş, Akkoç, Altınkale, Aosb1kısım, Aşağıoba, Ayanlar, Aydınlar, Bademağacı, Bahçeyaka, Bıyıklı, Camili, Çığlık, Çıplaklı, Dağbeli, Dereli, Düzlerçamı, Ekşili, Ilıcaköy, Karaman, Karataş, Karaveliler, Kevşirler, Killik, Kovanlık, Kömürcüler, Nebiler, Orta, Selimiye, Tomalar, Yağca, Yalınlı, Yeniköy, Yeşilbayır
Döşemealtı İşkur İletişim Adresi
Gürsu Mah. 337 Sok. No:44, 7630, ANTALYA
Döşemealtı İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0242) 229 40 34 , Fax:(0242) 229 40 27 , E-mail:antalya@iskur.gov.tr

Antalya Geneli Sektörler