Döşemealtı İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Döşemealtı İş İlanları


Turizm Rehberi

Anı Tur - Döşemealtı

Antalya Kemer ilçesinde 5 yıldızlı otellerde rehberlik hizmeti vermekteyiz .Gelen misafirleri karşılama ilgilenme ve info üzerine Turizm Rehberi arıyoruz.Konaklama ulaşım yemek vb kısımlar tarafımızca karşılanmaktadır.Eğlenceli bir ortamda ekip işine dayalı çalışma sistemimiz vardır.Ücret ve diğer konularla ilgili başvurudan sonra uygun olan adaylara, detaylı olarak verilecektir.

2 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Villa Aşina Datça Otel - Döşemealtı

Butik otelimiz için Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.

2 hafta önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Tuğrapen Pvc Sistemleri Yapı San ve Tic Ltd Şti - Döşemealtı

Pvc Kapı ve pencere sektöründe çalıştırılmak üzere Ön Muhasebe- Sekreter arayışımız mevcuttur.

2 hafta önce

Muhasebe Sorumlusu

Ersoy Tekstil Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Döşemealtı

Tekstil sektöründe deneyimli muhasebe programlarından sentez life ve excele hakim Muhasebe Sorumlusu aramaktayız.

2 hafta önce

Aşçı Yardımcısı

Ertaş İnşaat ve Gıda Ürünleri Paz Ltd Şti - Döşemealtı

Beylikdüzünde faaliyet gösteren restaurantımıza Karadeniz mutfağını bilen bay veya bayan Aşçı Yardımcısı alınacaktır.

2 hafta önce

İkram ve Temizlik Personeli

Gen Yapı Tasarım Proje San ve Tic A.Ş. - Döşemealtı

Satışını yapmış olduğumuz konut projelerinin satış ofisinde İkram ve Temizlik Personeli konusunda görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşı arıyoruz.

2 hafta önce

Proje Yöneticisi

Naswood - Döşemealtı

PROJE YÖNETİCİSİ - Üniversitelerin inşaat veya mimarlık fakültelerinden mezun, - Tercihen ahşap sektörü başta olmak üzere en az 5 yıl şantiye tecrübesi olan - İnşaat projelerinin genel planlamalarının yapılması, bütçelendirilmesi ve takibi, iş planlarının oluşturulması ve takibi vb. konuları yönetecek - Hakediş ve metraj konularında teknik bilgisi ve deneyimi olan - Satınalma birimi ve şantiyeler arasında koordinasyonu sağlayacak - Analiz ve raporlama becerisine sahip - MS Office programlarını ve özellikle Excel'i iyi düzeyde kullanabilen - İş takip yeteneği güçlü, titiz ve detaylara önem veren - Gelişime açık, takım çalışmasına yatkın ve uyumlu - Seyahat engeli olmayan, aktif araç kullanabilen Görevlendirildiği şantiyede ; Sahada İnce ve Kaba işlerin takibini, taşeronların kontrolünü ve koordinasyonunu yapmak, Hakediş ve metraj takibini yapmak, Malzeme sevkiyatını takip etmek, Projenin iş programını yapmak ve takip etmek, Saha çalışmalarında tüm iş güvenliği tedbirlerinin alınmasını sağlamak, Yapılan uygulamaları merkeze rapor etmek.

3 ay önce

Muhasebe Elemanı

Mehmet Güngör Vinç Taş. Ltd. Şti. - Döşemealtı

ÖN MUHASEBE ALANINDA EN AZ 5 YIL DENEYİMLİ CARİ TAHSİLAT TAKİBİ ANA KONUSU OLMAK ÜZERE; YOĞUN ÇALIŞMA TEMPOSUNA AYAK UYDURABİLECEK, SONUÇ ODAKLI, DİKSİYONU DÜZGÜN, EKİP ÇALIŞMASINA UYUM SAĞLAYABİLECEK ÇALIŞMA ARKADAŞI ARIYORUZ.

4 ay önce

Döşemealtı İşkur İş ilanları

Döşemealtı iş ilanları Her türlü işçi alımları ve memur alımlarında yönelik olarak sizler için de sunulan bu bağlamda ilgili iş sektörlerinde bulunmak için sunulan bütün iş alanlarını değerlendirmek için sistemi düzenli olarak izleyiniz. Bu sistem üzerinden de ayrıntılı olarak her türlü insan için de kaliteli ve randımanlı bu bölge de bulunan veyahut ikamet eden fertler başta olmak üzere pek çok insan için bu tecrübeli işçi ve memur alımları yapılacaktır. Çağrı Merkezi iş ilanlarına yönelik olarak pek çok insan da işsiz olarak ülkemizde gezmektedir. Bu itibariyle geliştirilen bu sistem üzerinden hatıranda pek çok fert için adresler de sunularak alakalı iş alanlarında çalışma hizmetlerini gerçek hale getirirsiniz.
Döşemealtı Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Ahırtaş, Akkoç, Altınkale, Aosb1kısım, Aşağıoba, Ayanlar, Aydınlar, Bademağacı, Bahçeyaka, Bıyıklı, Camili, Çığlık, Çıplaklı, Dağbeli, Dereli, Düzlerçamı, Ekşili, Ilıcaköy, Karaman, Karataş, Karaveliler, Kevşirler, Killik, Kovanlık, Kömürcüler, Nebiler, Orta, Selimiye, Tomalar, Yağca, Yalınlı, Yeniköy, Yeşilbayır
Döşemealtı İşkur İletişim Adresi
Gürsu Mah. 337 Sok. No:44, 7630, ANTALYA
Döşemealtı İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0242) 229 40 34 , Fax:(0242) 229 40 27 , E-mail:antalya@iskur.gov.tr

Antalya Geneli Sektörler