Doğubayazıt İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğubayazıt İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Vardiya Amiri - Güvenlik Hizmetleri

Hedef Güvenlik A.Ş. - Doğubayazıt

Çeşmede bulunan 5 yıldızlı otel projelerimizde 12 saat 2 gündüz, 2 gece ve 2 izin sisteminde çalışacak Özel Güvenlik Kimlik Kartı Sahibi Vardiya Amiri alınacaktır. Kalacak yer, 3 öğün yemek verilmektedir.

4 ay önce

Aşçı Yardımcısı

Özsağlam Petrol & Angels Park Otel - Doğubayazıt

Angels Park Otelde görevlendirilmek üzere Aşçı Yardımcısı aranmaktadır.

2 ay önce

Satış Elemanı

212 Turizm Ltd Şti - Doğubayazıt

Satış Elemanı takım arkadaşı arıyoruz.

3 ay önce

Elektrikçi (Genel)

Akel Teknik Turizm Tic Ltd Şti - Doğubayazıt

Kurumsal marketlere endüstriyel soğutma ve elektrik konusunda teknik servis hizmeti sağlamakta olan firmamıza deneyimli elektrikçi alımı yapılacaktır. Tecrübeli adaylar önceliklidir.

2 ay önce

İcra Takip Sorumlusu

Yazıcıoğlu Hukuk Bürosu - Doğubayazıt

Müvekkil kurum olan İş Bankası ve Turkcell projelerinde istihdam edilmek üzere İcra Takip Sorumlusu çalışma arkadaşı aramaktayız

3 ay önce

Şarküteri Görevlisi

Şov Marketçilik Gıda ve Tic Ltd Şti - Doğubayazıt

Kasap , Şarküteri Elemanı çalışma arkadaşları aranmaktadır.

3 hafta önce

Masaj Terapisti

Peri Masaj Salonu - Doğubayazıt

Peri Masaj Merkezine çalışacak deneyimli ve çalışma ahlakına uygun Masöz takım arkadaşları aranıyor. Prim + Sigorta + Konaklama.

3 hafta önce

Satış Danışmanı

Access Danışmanlık İç ve Dış Tic Ltd Şti - Doğubayazıt

Firmamızın web tasarım ve telefon uygulamalarını satışını yapabilecek Potansiyel müşteri portföyünü oluşturabilecek Satış takibini yapabilecek Satış Danışmanı aramaktayız.

1 ay önce

Temizlik Görevlisi

5K Pozitif - Doğubayazıt

Temizlik şirketinde çalışacak elemanlar aranıyor.

3 ay önce

Vasıfsız Eleman

Tcs Bilişim Danışmanlık Tic Ltd Şti - Doğubayazıt

Türkiyenin ve dünyanın en hızlı büyüyen ve en prestijli sektörü olan havacılık ve petro kimyasallar yakıt alanında kariyer ve yüksek standartlarda tüm sosyal hak ve güvenceler, servis, yemek, Ssk prim, Agi ikramiye) ile bizimle birlikte helikopter ve heliport pist yapım işletmesi için çalışmak üzere Vasıfsız Eleman aramaktayız.

1 hafta önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Hk Enerji Aydınlatma - Doğubayazıt

Çevre aydınlatma direkleri imalatı yapan firmamıza, Ön Muhasebe-Sekreter arıyoruz.

3 ay önce

Manikürcü-Pedikürcü

Marvelous Güzellik ve Kuaför Salonu - Doğubayazıt

Güzelllik Merkezimizde Çalışmak Üzere Manikür Pedikür Bilen Deneyimli Uzmanlar alınacaktır. Maaş + Prim Sistemi Uygulanmaktadır.

6 gün önce

Satış Elemanı

Clinmedica Saç Ekimi Aracılık San ve Tic Ltd Şti - Doğubayazıt

Becerilerinizi geliştirmek ve bilgi birikiminizi ve deneyimlerinizi geliştirmek için harika bir fırsat arıyorsanız, sahip olduklarınızı sunmayı hak ettiğiniz bir yerde, o zaman bu en iyi seçim olacaktırFirmamızda görevlendirilmek üzere Satış Elemanı alınacaktır.

2 ay önce

Asistan

Plane and River Gayrimenkul - Doğubayazıt

1996dan günümüze dek sektöründe pazar liderliğini üstlenen 5 Şubeli Emlak Zincirimizin Ümraniye -Armağanevler ,Çamlık ile Kadıköy Caddebostan Şubelerine aşağıdaki görev tanımında ve niteliklerde Sekreter alınacaktır.İş Tanımı:Ofise gelen misafirlerin karşılanması ve ilgili kişilere yönlendirilmesi,Ofise gelen telefon trafiğinin yönetimi ve kayıtlarının yapılması,Ofisimizin düzeni ve temizliği.

3 hafta önce

Rezervasyon Elemanı

Alf Layla Wa Layla Turizm San ve Tic Ltd Şti - Doğubayazıt

İngilizce yada Arapça dil bilen Rezervasyon Elemanı alınacaktır.

4 ay önce

Anaokulu Öğretmeni

Assen Eğitim Hiz Gıda İnş Tur San ve Tic Ltd Şti - Doğubayazıt

Avcılar Denizköşkler de bulunan anaokulumuza deneyimli Anaokulu Öğretmeni çalışma arkadaşları aramaktayız.

3 ay önce

Satış Pazarlama Sorumlusu

Midas Kurumsal İç ve Dış Tic San Ltd Şti - Doğubayazıt

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Pazarlama Sorumlusu aramaktayız.Satış ve Pazarlama çalışmalarını yürütmek ve şirkete yeni müşteriler kazandırmak,Ürün tanıtım ve eğitimini gerçekleştirmek,Müşteriler ile telefonda ve mağazada iyi ilişkiler kurmak,Müşteri ziyaretleri, tanıtıma yönelik materyallerin hazırlanması, müşteri iletişimi, yabancı konuk ağırlama, ulusal ve uluslararası toplantılarda firmayı temsil etmek,Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak,Öneri ve çözümler sunmak,Siparişten sevkiyata tüm süreçleri takip etmek,Yurtiçi ve yurtdışı satış faaliyetlerinin yürütülmesini sağlamak.Siparişin alınmasından teslimatına kadarki tüm satış süreç ve operasyonlarının yürütülmesi ve müşterinin bilgilendirilmesinden sorumlu olacak ve düzenli olarak tüm raporlamaları Satış&Pazarlama Müdürüne sunacaktır.

2 ay önce

Teknik Servis Elemanı

Turanoğlu Kara Deniz San Tic Ltd Şti - Doğubayazıt

Sakarya da bulunan Yamaha Turanoğlu Motosiklet teknik servis departmanında çalışmak üzere Bakım ve Onarım Teknikeri alımı yapılacaktır.

4 ay önce

Satış Pazarlama Danışmanı

Bozdağ İnşaat Hırdavat - Doğubayazıt

Su tesisat toptan satışında , şehirler arası yolculuk yapacak, su tesisat malzemeleri ve parçaları hakkında bilgisi olan, bağlantı ve ikna kabiliyeti yüksek Satış Pazarlama Danışmanı alınacaktır.Maaş+

5 ay önce

AB Proje Asistanı

Panorama Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Ltd Şti - Doğubayazıt

Panorama Uluslararası Eğitim ve Proje Danışmanlık Şirketi Ankarada görevlendirilmek üzere AB Proje Asistanı arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı:Avrupa Birliği Projeleri yazma kapsamında Erasmus+ Projeleri yazımı,AB Hayat Boyu Öğrenme Programı doğrultusunda proje yazım ve danışmanlık hizmeti sağlamak,Proje ile ilgili kurumların arasındaki iletişimi ve koordinasyonu sağlamak.Projeler Türkçe hazırlanacaktır ancak İngilizce bilmek tercih sebebidir. Görüşmeye gelen kişilerden aranan niteliklere uygun olanlar önce eğitime alınacak, eğitimde başarılı olanlar ile freelance proje yazarı olarak devam edilecektir. Pozisyon için 10 kişi alınacaktır.

2 hafta önce

Ağrı Geneli Sektörler