Doğanyurt Yönetim Danışmanlığı İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Yönetim Danışmanlığı İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Tozaltı Kaynak Operatörü

Bayramoğlu Inş. Taah. Tic. Ve San. A. Ş. - Doğanyurt

ALİ OSMAN SÖNMEZ BULVARI 3.SOKAK NO:1 NİLÜFER / BURSA ADRESİNDE YER ALAN İŞYERİMİZ İÇİN BURSA DA İKAMET EDEN, ASKERLİK SORUNU BULUNMAYAN, TECRÜBELİ TOZALTI KAYNAK OPERATÖRLERİNE İHTİYAÇ VARDIR.ADAYLARIN BİZZAT BAŞVURMALARINI BEKLİYORUZ.

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Btsm Kurumsal Elektronik Bilgisayar Ürün - Doğanyurt

VESTEL YETKİLİ SERVİSİMİZE ÖN MUHASEBE ELEMANI ALINACAKTIR GENEL NİTELİKLER • En az lise mezunu • MS Offıce uygulamalarına hakim • Sorumluluk sahibi • İletişim yeteneği ve iş takibi kuvvetli İŞ TANIMI • Alış ve satış faturalarını kayıt etmek • Cari hesap mutabakatlarını gerçekleştirmek • Personel özlük dosyalarını ve puantajlarını hazırlamak • Muhasebe ve İdari kanolarla ilgili takip ve destek vermek

2 ay önce

Gözetim Görevlisi

Zeusgrup - Doğanyurt

Seyrantepe - Sultangazi - Merter - Zeytinburnu - Bakırköy - Alibeyköy - Halkalı - Beylikdüzü Bölgelerinde bulunan Projelerimize BAY Güvenlik Gözetim / Danışma Personelleri Arayışımız Bulunmaktadır. 1- Seyrantepe : 1840 + Agi + 205 yol + Yemek 2- Sultangazi : 2000 + Agi + Yemek 3- Zeytinburnu : 2050 Her şey Dahil 4- Alibeyköy : 1870 + Agi + Servis + Yemek 5- Halkalı : 1950 + 205 yol + Yemek 6- Beylikdüzü 2600 + Agi + yemek 7 -Bakırköy 2000 + Yemek + Servis 8-Merter - 1750 + Agi + Yemek Çalışma Şekilleri Proje Bazlı Değişmektedir Güvenlik Danışma Çalışma Sistemleri 2 gündüz 2 gece 2 izin / 12 - 36 vardiyalı sistem / 8 saat vardiyalı sistem Ayda 10 izin - AYDA 15 GÜN İZİN - AYDA 4 GÜN

2 ay önce

Insan Kaynakları Sorumlusu

Liberti Iplik Giyim - Doğanyurt

1. Üniversitelerin; İktisat, İşletme, Çalışma Ekonomisi, bölümlerinden mezun, 2. Personel işlemleri, puantaj ve bordrolama konularında en az 3 yıl tecrübe sahibi, 3. Personel özlük dosyalarının hazırlanarak devamlılık niteliğini kaybetmeyecek düzeyde güncel tutulmasını sağlamak, 4. E-bildirge, bordro, puantaj işlemlerini yürütmek, 5. PDKS sistemi üzerinden gerekli takipleri yaparak, devamsızlık, fazla mesai, izin süreçlerini takip etmek, 6. SGK, İşkur, Bölge Çalışma ve diğer resmi kurumlarla ilgili işlemleri yürütmek, 7. Çalışanların İSG ve SGK'ya göre zorunlu eğitimlerin planlanması, gerçekleştirilmesi ve güncel takibini sağlayabilecek İnsan Kaynakları Sorumlusu alınacaktır.

2 ay önce

Stajyer Avukat

Yeşil Enerji - Doğanyurt

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığından resmi yetkili kuruluşumuzun Gaziantep'te bulunan Akdeniz Bölge Müdürlüğünde görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşı aramaktayız. Başvurular şahsen yada online olarak yapılabilir.

1 ay önce

Satış Temsilcisi

Akyıldız Sigorta Ara Hizmetleri - Doğanyurt

Acenteliğimizde çalışacak Teknik personel belgesine sahip tecrübeli, iş Arkadaşları aranıyor '' Tercihen Axa , Allianz Ekranlarını bilen '' Açıklamaya uygun Arkadaşların İletişim kurması Rica olunur. Sadece ONLİNE başvuru kabul edilecektir"

1 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Fortis Dental - Doğanyurt

Logo bilen Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

2 ay önce

Diş hekimi asistanı

Livdent adsp - Doğanyurt

Diş hekimi asistanlığı Hekime yardımcı personel

2 hafta önce

Depo - Üretime Destek Elemanı

Figabara Elektrik Ltd. - Doğanyurt

%85 ihracatı olan şirketimiz, elektrik sektörüne, bakır ve alüminyum bağlantı parçaları üretmektedir. Çalışanda aranan özellikler; *Depo giriş-çıkışlarını, elektronik ortamda kayıt edebilecek, *Depo düzenini sağlayabilecek, *Forklift ehliyeti olan, *Daire ve şerit testerede minimum fire hesap ederek malzeme kesim yapabilecek.. Adayların şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir. Başvuru yapacak adayların şirket hattımızdan arayarak, insan kaynakları departmanı ile görüşme talebi için randevu oluşturmaları önemle rica olunur. Yıldırım, Osmangazi ve Nilüfer ilçelerinde ikamet edenler için şirketimize ait servisimiz bulunmaktadır. Normal çalışma saatlerimiz hafta içi 07:30-17:30 olup gerekli görüldüğünde hafta içi 17:30-20:30, cumartesi günleri 07:30-15:00 saatleri arasında fazla mesai yapılmaktadır.

2 ay önce

Mimar

Lineer Proje - Doğanyurt

MİMAR YURT DIŞI PROJE TECRÜBELİ - İNCE İŞLER YURTDIŞI HAVAALANI PROJESİ - İNCE İŞLER KAPSAMINDA ASMA TAVANLAR ve CAM BÖLMELER KONUSUNDA PROJE TEKNİK OFİS VE ŞANTİYE UYGULAMASINDA SORUMLULUK ALACAK TECRÜBELİ MİMARLAR ARANMAKTADIR. ''MODERN ASMA TAVANLAR'' ALANINDA ÖDÜLLÜ PROJELERE HİZMET ETMİŞ SEKTÖRÜNDE ÖNCÜ FİRMAMIZIN YURT İÇİ VE YURT DIŞI UYGULAMA PROJELERİ BULUNMAKTADIR. * TASARIM DEĞERİ YÜKSEK PROJELERİN UYGULAMA DETAYLARINA HAKİM OLABİLECEK PROJE YETERLİLİĞİNE SAHİP * MALZEME TANIMA KONUSUNDA KENDİNİ KISA ZAMANDA YETİŞTİREBİLECEK YATKINLIK *ÖZELLİKLE MONTAJ EKİPLERİNİN TAKİP-KONTROL-YÖNETİMİ KONUSUNDA YETERLİ OTORİTEYE SAHİP, * ŞANTİYECİLİĞİ MESLEK SEÇMİŞ, DİSİPLİNLİ, İDDİALI HEDEFLERİ OLAN, * ÇALIŞMAYI SEVEN, KAZANDIRMAYI VE KAZANMAYI BİLEBİLECEK * KENDİNE HAS BAŞARI VE ÖZELLİKLERE SAHİP DEĞERLER İLE ÇALIŞMAK İSTİYORUZ. '' İYİ BİR İŞ , İYİ BİR GELECEKTİR ''

1 ay önce

Müşteri Ilişkileri Uzmanı

Yeşil Enerji - Doğanyurt

Merkezi Kocaeli'de bulunan kuruluşumuzun yeni açılacak bölge müdürlüklerinde, 5627 sayılı Enerji Verimliliği Kanununa istinaden Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı tarafından 'Enerji Verimliliği Danışmanlık Şirketi' olarak yetkilendirilen kuruluşumuzda İlgili kanun hükümleri çerçevesinde 'Zorunlu Bina Enerji Kimlik Belgesi' satış ve danışmanlığında görevlendirilmek üzere; -Askerlikle ilişiği olmayan, -Üniversitelerin en az 2 yıllık eğitim veren yüksek okul programlarından mezun, -Diksiyonu düzgün, -30 yaşını doldurmamış -Ofis programlarına hakim, -Aktif araç kullanabilen, Enerji danışmanları alınacaktır. Sadece online başvurular değerlendirmeye alınacaktır.

1 ay önce

Muhasebe Elemanı

Alternatif Toptan - Doğanyurt

Ticaret Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Mezunu Office programlarını iyi derecede kullanan, Takım çalışmasına yatkın, Dikkatli, düzenli ve sistemli çalışma prensibine sahip,sonuç odaklı Kendini geliştirmeyi seven ve öğrenmeye açık , Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Faturaların kontrol ve kayıt işlemlerini gerçekleştirmek Muhasebe ve cari işlemlerini takip etmek, Tek düzen hesap planına hakim olmak, BA/BS ve cari Mutabakatlarını dikkatli ve sorunsuz takip etmek

2 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Açelya Çelik Kapı - Doğanyurt

Ön Muhasebe-Sekreter aranmaktadır.

2 ay önce

Web Tasarım Uzmanı

Ergen Endüstri - Doğanyurt

Üniversite veya Yüksekokul mezunu, Alanında en az 2 yıl deneyim sahibi, Adobe Photoshop, Illustrator gibi tasarım programlarına iyi seviyede hakim, E-Ticaret ve Web sitesi tasarımları yapabilen, Banner, slider, menü, pop-up tasarımları yapabilen, Ön arayüz ve yönetim paneli tasarımları yapabilen, HTML, HTML5, CSS, CSS3 ve PHP veya ASP.net konusunda bilgili, Ön arayüz için Javascript ve Jquery uzman seviyede kullanabilen, E-Ticaret, Kurumsal Web ve CMS altyapısı olan paketlerin ön arayüzlerini HTML, CSS ve Javascript ile giydrebilen, SEO bazlı web içerisindeki teknik bölümleri düzenleyebilen, Host, domain işlemlerini yapabilen, Mobil ve responsive tasarımları uygulayabilen, Sosyal medya hesaplarını yönetebilecek, Alanlarıyla ilgili raporlama yapabilen ve sunum haline getirebilen, Analitik düşünme ve çözüm üretme yeteneğine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olan, Takım arkadaşı arıyoruz.

1 ay önce

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni

Bil Koleji Çiğli - Doğanyurt

2018-2019 yılı Eğitim-Öğretim yılında hizmet vermeye başlayan Çiğli Bil Koleji Fen-Anadolu lisemizde çalışmak üzere deneyimli Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni aramaktayız. Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir.

1 ay önce

Yüzme Hocası

Eurogym Tuzla Spor Merkezi - Doğanyurt

Altı şubemiz olan kurumsal Eurogym Tuzla Spor merkezimizde ailemize katılmak isteyen Bay - Bayan Yüzme hocası alınacaktır. Bayan eleman tam zamanlı Bay eleman part olacaktır.

1 ay önce

Kat Görevlisi (Maid)

Erlüks Deri San ve Tic A.Ş. - Doğanyurt

Bricks Hotel bünyesinde çalışacak olan Kat Görevlisi (Maid) aranmaktadır.

3 hafta önce

Pazarlama Elemanı

Elif Temizlik Ürünleri - Doğanyurt

TEMİZLİK ÜRÜNLERİ TOPTAN SATIŞINI YAPAN FİRMAMIZDA PAZARLAMA YETENEĞİ KUVVETLİ AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN ÇÖZÜM ODAKLI DİKSİYONU DÜZGÜN GİYİMİNE ÖNEM VEREN İNSAN İLİŞKİLERİ GÜÇLÜ OFİSLE BAĞLANTILI OLARAK SAHADA ÇALIŞACAK BAYAN ELEMAN İHTİYACIMIZ BULUNMAKTADIR.

2 ay önce

Hasar-Servis Danışmanı

Uyarlar Otomotiv - Doğanyurt

Servislerde çalışmış deneyimli ,deneyimsiz yetiştirilmek üzere, sağlam iş bulmak için değil gerçekten meslek sahibi olmak isteyen çalışma arkadaşları alınacaktır.

1 ay önce

Üretim Personeli

Varol Group - Doğanyurt

üretimde gece veya gündüz vardiyasında çalışacak vasıflı veya vasıfsız işçi aranıyor

1 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler