Doğanyurt Yem Sanayi İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Yem Sanayi İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Vasıfsız Eleman

Uzman Kepenk - Doğanyurt

Otomatik kepenk imalatı için fabrikamızda çalıştırılmak üzere bay elemanlar alınacaktır.

2 ay önce

Kalite Kontrol Elemanı

Nurpet - Doğanyurt

1989 yılından bu yana pet şişe ve kavanoz üretiminde hizmet vermekte olan firmamızda görevlendirmek üzere "Kalite Güvence Sorumlusu/Elemanı” aramaktayız. * Asgari Meslek lisesi mezunu, *Ambalaj sektöründe en az 2yıl deneyimli, *ISO 9001 standardı konusunda bilgi ve deneyim sahibi, *Kalite sistem dokümantasyonunu yönetmek, *iç denetim faaliyetlerini planlamak, uygulamak ve izlemek; iç ve dış denetim sonuçlarına göre düzeltici ve önleyici faaliyetleri başlatmak, * ilgili ERP programına girdi kontrol ve kalite veri girişleri kaydı yapabilecek, *Kalite yönetim sistemleri ve süreç kontrol-analiz çalışmalarında deneyimli, *MS Office programları(excell) bilen, *İletişim ve raporlama becerileri gelişmiş, *Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan takım arkadaşları aramaktayız. *Vardiyalı çalışabilecek personel aranmaktadır. Not: Firmamız Hadımköy Mahallesinde faaliyet göstermektedir.

4 ay önce

Kitap Reyon Görevlisi

Tolga Kitap Kırtasiye - Doğanyurt

Firmamızda kitap reyonun da çalışmak üzere Reyon Görevlisi çalışma arkadaşı arıyoruz.

4 ay önce

Özel Güvenlik Personeli

Binsat Şirketler Grubu - Doğanyurt

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında en az 1 yıl deneyimi olan 165-190 boy aralığında en az lise mezunu Uygun ücret koşullarında silahlı-silahsız özel güvenlik belgesi olan BAY özel güvenlik personeli alınacaktır.

1 ay önce

Xray Bilen Özel Güvenlik Görevlisi / Ümraniye Avm

EUBSA TURKEY - Doğanyurt

ÜMRANİYE TEPEÜSTÜNDE BULUNAN AVM PROJEMİZ İÇİN ! * 5188 Sayılı kanuna uygun ve özel güvenlik kimliği olan, * Yükselmeyi hedefleyen ve bu konuda eğitilmeye hazır, * Bay/Bayan * XRAY bilgisine sahip 8 Saat Sabit gündüz ve Sabit gece seçeneği ile... 2064 TL +YEMEK+SSK

5 ay önce

GÖZETİM - DANIŞMA

MaviAy Özel Güvenlik - Doğanyurt

ATAŞEHİR ATATÜRK MAHALLESİNDE BULUNAN SİTE PROJEMİZE DAHA ÖNCE GÖZETİM DANIŞMA OLARAK GÖREV ALMIŞ 25 İLE 45 YAŞ ARALIĞINDA BAY VE BAYAN GÖZETİM PERSONELLERİ ALINACAKTIR. ÇALIŞMA SİSTEMİ : 8 SAAT HAFTADA 1 GÜN İZİN ŞARTLAR : HER ŞEY DAHİL 1800 TL İLGİLİ KİŞİLER MEHMET BEY :0216 482 91 44 ERSEL BEY : 0530 657 92 75 CİHANGİR BEY : 0549 457 10 26

4 ay önce

Bölge Satış Temsilcisi

Rivo Savunma Güvenlik Sistemleri - Doğanyurt

*Uluslararası ithalat yapan firmamız merkezi ANKARA,DA bulunmaktadır. *İSTANBUL bölge müdürlüğünde çalışmak üzere satış temsilcisi alınacaktır *İletişimi kuvvetli *Diksiyonu düzgün *Seyahat engeli olmayan *Elektronik güvenlik ve bilgisayar sektöründe deneyimli(tercihe bağlı) satış temsilcisi alınacaktır. *Ofis proğramı bilen *Çalışma saatleri : 08:30 - 18.30 *Maaş+prim+ssk+yemek

1 ay önce

Muhasebe Uzmanı

Palmiye Yemek Üretim Temizlik - Doğanyurt

*Üniversitelerin Ekonomi, İşletme, Finans, Maliye bölümlerinden mezun, *Benzer pozisyonda minimum 3 yıl deneyimli, *Vergi ve ilgili mevzuatlara hakim, *Genel muhasebede deneyim sahibi, *MS Oficce uygulamalarını ileri seviyede kullanabilen, *Muhasebenin ilgili mevzuatlara uygun olarak yürütülmesini sağlamak. (K.D.V.-MUHTASAR-BA/BS-CARİ HESAPLAR-BANKALAR-ALIŞ/SATIŞ FATURALARI-ÇEKLER, v.s) *Tüm muhasebe kayıtlarının yapılmasını sağlamak ve raporlama yapmak. *Kurumun beyan ve/veya ödemekle mükellef olduğu vergilerle ilgili beyan ve formların yasal süresi içinde düzenli ve doğru bir şekilde hazırlanmasını ve tahakkuk edilmesini sağlamak. *Maliye nezdinde takip edilmesi gereken istisna işlemlerinin takibini yapmak ve sonuçlandırmak.

1 ay önce

Kimya Öğretmeni

Özel Işın Yaman Anadolu Lisesi - Doğanyurt

Ankara Polatlı' da bulunan kolejimiz de çalıştırılmak üzere en az 4 yıl üniversite hazırlık deneyimli Kimya Öğretmeni aranmaktadır. İrtibat Telefonu: 0554 569 54 10 Musa ÇELİK (Okul Müdürü )

3 ay önce

Satış Personeli

Özka Giyim - Doğanyurt

triko bölümde satış yapacak personel

5 ay önce

Muhasebe Personeli

Smmm Vedat Bayram - Doğanyurt

Mali Müşavirliğini yaptığımız Darıca'da yer alan üretim firmamıza genel muhasebeye vakıf (banka kayıtları,alış faturalarının işlenmesi , bankaya çek çıkışı,talimat gönderilmesi,KDV iadesi,ithalat-ihracat muhasebe kayıtları vb) muhasebe personeli aranmaktadır.İkamet bölgesi Gebze ve Tuzla aralığında olmalıdır.Darıca ve yakın çevresinde ikamet eden ve mikro paket programı bilen aday tercih sebebidir.

4 ay önce

Turizm Acente Elemanı

Toprak Turizm - Doğanyurt

TURİZM ACENTASI ELEMANI GENEL NİTELİKLER Üniversitelerin Turizm, İktisadi ve idari bilimler, İletişim vb. fakültelerinden mezun, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Satış konusunda deneyimli, Planlama, organizasyon ve koordinasyon yeteneğine sahip, Sonuç odaklı çalışabilen , İnsan ilişkilerinde başarılı, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Problem çözme, analiz etme, hızlı ve doğru karar alma becerisi yüksek, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, İkna kabiliyeti yüksek, Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek, 22-32 yaş aralığında İyi derecede MS Office Programı kullanabilen, En az orta seviyede konuşma İngilizcesine sahip olan , Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerliğini yapmış olan, Ekip çalışmasına yatkın, Sigara kullanmayan, Kendine güvenen kendini geliştirmek ve yetiştirmek isteyen, -Sorumluluk sahibi, konuşmayı seven, dinamik güler yüzlü, Turizm sektörünü meslek edinmek isteyen, İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişim yönü güçlü, Müşterilerle kalıcı ve kaliteli bağlılık oluşturabilecek, Telefonda akıcı ve etkin konuşabilen Müşterilerin ihale süreçlerine dahil olmak, teklif vermek, yeni ihaleler ile projeler kazanmak. Müşteri hizmetine yönelik tüm operasyonel sürecin takibini ve sorunsuz işleyişini gerçekleştirmek, projeyi takip etmek. Yapılan satış ve planlama hizmetlerinin haftalık - aylık tüm rapor ve sunumlarını hazırlamak. Hem sahada hem de ofis içinde tüm müşteri ilişkilerini yönetmek. Müşteri memnuniyetinin sağlanması ve arttırılmasına yönelik destek faaliyetlerini yürütmek ve geri bildirimleri sağlamak, üst yönetime raporlamalarını hazırlamak. Satış sürecinin tüm aşamalarını müşteri beklentileri doğrultusunda yürütmek ve tüm projelerin, sözleşme-evrak takibi sürecini tamamlamak. Sözleşme içeriklerini hukuk departmanı ile birlikte oluşturup, hazırlamak, müşteri ile imza sürecini tamamlamak. Müşteri beklentilerini analiz etmek ve raporlamak, önerilerde bulunmak. Mevcut müşteri ilişkilerini güçlendirip, devamlılığı sağlamak. Potansiyel müşteriler oluşturup, portföy geliştirmek ve ziyarette bulunmak. Tahsilat ve Alacak süreçlerinin takibini sağlamak, gerekli noktalarda destek vermek. Reklam ve Kampanya içeriklerini hazırlamak, Sosyal Medya Reklam çalışmalarını hazırlamak ve yayınlamak. İş Tanımı: Uçak bileti kesilmesini bilmek, Tur programı oluşturulması ve programlara katılım sağlanması Şirket müşteri hesaplarının takip edilmesi Tatil, otel ve tur satışı yapılması Müşteri, banka be benzeri iş ile ilgili kurumların ziyaret edilmesi Ofisin tertip düzen ve temizliğinin sağlanması

3 ay önce

Özel Güvenlik Personeli

Soloschutz Global Services - Doğanyurt

Dinamik Ekip çalışmasına uygun Vardiyalı çalışabilecek Özel güvenlik hizmetinin gerektirdiği fiziksel şartlara sahip Özel güvenlik mesleğinin bilincinde olan En az Lise ve üzeri eğitim almış Erkek Adaylar için askerlik görevini bitirmiş 20-35 Yaş aralığında Özel güvenlik görevlisi alınacaktır

5 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Hebsüt - Doğanyurt

SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİ SATIŞI YAPAN FİRMAMIZDA ÇALIŞACAK OFİS PROGRAMLARINA HAKİM, STOK SAYIMI VE ÖN MUHASEBE YAPABİLECEK BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞI ARIYORUZ.

1 ay önce

Cnc Uzmanı

X Lıne - Doğanyurt

AVCILAR'DA BULUNAN FİRMAMIZDA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE; -CNC MAKİNELERDE MİNİMUM 5 YIL TECRÜBELİ -İLERİ DÜZEYDE ATRCAM VE COREL BİLGİSİNE SAHİP -VEKTÖR ÇİZİM VE TASARIM KONUSUNDA KENDİSİNE GÜVENEN -YAPTIĞI İŞLERDEN ÖRNEK GÖSTEREBİLECEK CNC UZMANI ARANMAKTADIR. Çalışma günleri Pazartesi - Cuma olup, yoğun dönemlerde mesai yapılmaktadır.

4 ay önce

Müzik Öğretmeni

Smart Kids Academy - Doğanyurt

KREŞ - ANAOKULUMUZA YARIM ZAMANLI VE TAM ZAMANLI OLMAK ÜZERE, GÜLER YÜZLÜ İŞİNİ SEVEN DRAMA - MÜZİK BRANŞ ÖĞRETMENİ ALINACAKTIR, SİGARA İÇMEYEN RESİMLİ CV'LER DEĞERLENDİRİLECEKTİR.

1 hafta önce

Ofis Sekreteri

Viral Medya İletişim A.Ş. - Doğanyurt

Çoğunlukla yabancıların istihdam edildiği, uluslar arası faaliyette bulunan firmamızda iyi derecede İngilizce bilen Ofis Sekreteri aranmaktadır.

1 ay önce

Gıda Teknikeri

Tibet Ith. Ihr. Koz. A. Ş. - Doğanyurt

"GIDA ÜRETİMİ, YAPAN FİRMAMIZDA MYO GIDA TEKNOLOJİSİ VEYA MESLEK LİSESİ KİMYA BÖLÜMÜ MEZUNU, PROSES TAKİP, BAYAN ELEMAN"

5 ay önce

Şoför

Happy İnsan Kaynakları - Doğanyurt

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz lojistik ve organizasyon alanında hizmet veren müşterimiz için Şoför arayışımız bulunuyor. Genel Nitelikler - Avrupa Yakası'nda Şişli, Levent, Karaköy, Taksim ve civarında çalışabilecek biri, - En az lise mezunu, - Minimum 2 yıl şoförlük tecrübesi bulunan, - Temsil yetkinliği güçlü, - İletişimi kuvvetli, - Dış görünümüne önem veren, - Dinamik, dakik, titiz, güvenilir, sorumluluk sahibi. İş Tanımı - Cevahir AVM'den turistlerin alışveriş paketlerinin sistemden kontrol edilerek alınıp ilgili lokasyonlara teslim edilmesi. "HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumu' nun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. "

3 ay önce

Muhasebe Elemanı

Alper Inşaat - Doğanyurt

İnşaat firmamızın muhasebe bölümünde çalışacak,genel muhasebede en az 3 yıllık deneyimi olan,tercihen MİKRO paket programı kullanmış, aktif araç kullanabilen bay personel alınacaktır.

5 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler