Doğanyurt Yatak ve Yan Ürünleri İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Yatak ve Yan Ürünleri İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Sekreter-Ön Muhasebe

Ric Kimya Pvc Yapı Malzemeleri - Doğanyurt

Cam balkon ve duşakabin showromumuza ön muhasebe bilgisi olan sekreter arıyoruz. Cam ,pvc doğrama ,çelik kapı, lamınant parke ,oda kapısı vb olan iş yerlerınde satış ve on muhasebe konusunda deneyımı olan ve lutfen saadetdere - esenyurt avcılar - beylikduzu cıvarlarında ıkamet eden tercıhtır.

3 ay önce

Ofis Sekreteri

Ata Uray Gayrimenkul - Doğanyurt

Ofis işleri ve müşteri ilişkilerini yürütecek bayan sekreter alınacaktır. Diksiyonu düzgün, ofis programlarını kullanabilen, kendine ve giyimine özen gösteren. Bayan eleman arıyoruz. Yemek+SSK+Maaş

3 ay önce

İnsan Kaynakları Müdürü

Oceanmec Enerji Internatıonal - Doğanyurt

Maden, Enerji, İnşaat, Turizm, Dış Ticaret konularında faaliyet gösteren Çevik Şirketler Grubunun Ankarada bulunan merkez yapısı içinde yereldeki şirketlerle koordineli çalışacak İnsan Kaynakları Müdürü aranmaktadır.İnsan kaynakları süreçlerinin yönetimini tüm şirketlerde koordine etmek,Eğitim ihtiyaç analizi yapmak, yıllık eğitim planlarını oluşturmak,Performans Değerlendirme süreçlerini yönetmek,Çalışan motivasyonunu destekleyen projeler gerçekleştirmek,İşletmenin ihtiyacı olan insan gücünün sayısının ve niteliğini belirlenmesi akabinde Personel bütçesi yapmak, aylık bazda bütçeyi takip etmek,Ücret ve yan haklar süreçlerini yönetmek,Bordro ve özlük süreçlerini yönetmek, kontrol etmek E bildirge, İŞKUR, Çalışma Bakanlığı ve gerekli yasal mevzuatı takip etmek,Seçme ve Yerleştirme sürecinin yürütülmesi, İşçi alımının yapılması ve takibi, gerektiğinde referans kontrollerinin sağlanması,Tüm açık pozisyonlara ait ilanların oluşturulması ve uygun adaylarla görüşmelerin yapılması,Disiplin süreçlerinin İnsan Kaynakları politika ve yönetmelikleri çerçevesinde takibi, yürütülmesi ve sonuçlandırılmasının sağlanması,Deneme süresi değerlendirmelerinin yaptırılması ve takibi,İşten ayrılan çalışanlar ile mülakat yapılarak nedenlerinin öğrenilmesi, analizlerin oluşturulması ve aksiyonların alınması,Aylık periyodik raporların hazırlaması ve güncel tutulması,Personel özlük dosyalarının hazırlanması ve güncel tutulmasının sağlanması,İnsan Kaynakları ile ilgili belge, bilgi, form, doküman vb.’ni düzenli olarak tanzim edilip duyurulması, İnsan kaynakları sistemlerinin tüm personele tanıtılması ve işleyişin takibi,Oryantasyon eğitimi vermek, kişisel gelişim eğitimlerinin planlamasını yapmak,

2 hafta önce

Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi

Herion Poliklinik - Doğanyurt

Kliniğimizde çalışmak üzere Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi aranmaktadır.

2 ay önce

Temizlik Personeli

Iz Temizlik Hizm. San. Ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Sultanbeyli Rings Avm' deki mağazamızda sabah 07:30-10:30 çalışacak bayan temizlik personelleri aranmaktadır.

5 ay önce

Garsonlar, Barmenler ve İlgili İşçiler

Çukur Bar Clup - Doğanyurt

Çukur Bar olarak Part Time çalışmak üzere Bayan Garsonlar, Barmenler ve İlgili İşçiler aranmaktadır.Dolgun Maaş + KonaklamaÇalışma Yeri Antalya Kemerdir.

3 ay önce

Satış Temsilcisi

Çukurovapark Çocuk Oyun Parkları - Doğanyurt

ŞEHİR DONATI ELEMANLARI İMALATI YAPAN FİRMAMIZA ; *TELEFONDA SATIŞ YAPABİLECEK * MS OFFICE PROGRAMLARI İYİ DERECEDE KULLANABİLEN * DİKKATLİ VE PLANLI ÇALIŞABİLECEK * SORUMLULUK SAHİBİ VE GÜLER YÜZLÜ * SATILAN ÜRÜNLERİN TAKİBİNİ YAPABİLECEK * DOSYALAMA, MÜŞTERİ TAKİBİNİ DÜZENLİ VE DİKKATLİ YAPABİLECEK * TELEFON TRAFİĞİNİ YÖNETEBİLECEK * SATIŞ ÖNCESİ VE SONRASI ÜRÜNLE İLGİLİ MÜŞTERİYE BİLGİ VEREBİLECEK * TERCİHEN PAZARLAMA,İŞLETME VEYA PEYZAJ MİMARLIĞI BÖLÜMÜNDEN MEZUN BAYAN SATIŞ TEMSİLCİSİ ARANMAKTADIR ** PEYZAJ MİMARLIĞI BÖLÜMÜ MEZUNU DA OLUP SATIŞ KONUSUNDA TECRÜBESİ OLAN BAYAN ARKADAŞLAR TERCİH SEBEBİDİR.

1 ay önce

Özel Eğitim Öğretmeni

Rengarenk Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Doğanyurt

Kurumumuza öğrenci artışından dolayı Özel Eğitim Alan Mezunu veya Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmenleri alınacaktır.Çalışma Yeri Kayseri Kocasinandır.

1 ay önce

Matbaa Makine Ustası

Hobi Etiket Matbaacılık San. Ve Tic. A. Ş - Doğanyurt

Takım Arkadaşları 1993 Yılında kurulan ve yeniden yapılanmakta olan etiket üretimi yapan firmamızın matbaa bölümünde istihdam edilmek üzere takım arkadaşları aramaktayız. * Kazanlı ve Pedallı Ustası * Sıvama Ustası * Giyotin Ustası İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, (tercihen Beylikdüzü, Avcılar, Esenyurt ve/veya metrobüs güzergahında) Sadece online başvuru kabul edilecektir.

5 ay önce

Bayan Salon Hostesleri

Innovation Entertainment - Doğanyurt

Turkiye Geneline calısmakta oldugumuz 5 yıldızlı Cafe,Bar ve Restoranlarda a SALON HOSTESLERİ pozisyonunda çalışacak takım arkadaşları aramaktayız.. * Şehir Dısı Görev Alabilicek * Kişisel görünümüne özen gösteren * İletişim becerileri gelişmiş * Tercihen İngilizce ve Arapça bilen * Ekip çalışmasına ve esnek çalışma saatlerine uyumlu * Bayan çalışma arkadaşları aranmaktadır Tüm Sosyal Olanaklarınız Saglanmaktadır. Hemen iş Başı Yapabilicek Bayanlar Terchimizdir.0553 658 65 69

2 ay önce

Mağaza Personeli

Sezer Kırtasiye - Doğanyurt

Mağazamızda çalıştırılmak üzere personel alınacaktır.ilgilenen adayların fotoğraflı ve geçerli telefon numaralı bulunan özenle hazırlanmış öz geçmişleri ile buradan müracaat etmeleri rica olunur.Geçici iş arayanların müracaat etmemeleri önemle rica olunur.

2 ay önce

Denetçi Yardımcısı

Ymm Şerafettin Özcan - Doğanyurt

Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun ,askerliğini yapmış , ehliyeti olan, düzenli ve disiplinli ve uyumlu çalışan kendisini devamlı suretle geliştirebilen elemanlar alınacaktır.

4 ay önce

Yazılım Mühendisi

Gizli Firma - Doğanyurt

Yazılım Mühendisi aranmaktadır.Firmamızın İstanbul Merkez ofisinde görev alacak Yazılım Mühendisi aranmaktadır.Yazılım geliştirme yapmış, Web teknolojilerini bilen, ***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

3 ay önce

Müzik Öğretmeni

Izmir Düşünür Koleji - Doğanyurt

İlkokulumuzda çalışmak üzere, güler yüzlü, deneyimli, toleranslı, öğretmenlik vasıflarına sahip, müzik öğretmenliği mezunu, müzik öğretmeni aranmaktadır.

4 ay önce

Satış Temsilcisi

Çukurovapark Çocuk Oyun Parkları - Doğanyurt

ŞEHİR DONATI ELEMANLARI İMALATI YAPAN FİRMAMIZA ; *TELEFONDA SATIŞ YAPABİLECEK * MS OFFICE PROGRAMLARI İYİ DERECEDE KULLANABİLEN * DİKKATLİ VE PLANLI ÇALIŞABİLECEK * SORUMLULUK SAHİBİ VE GÜLER YÜZLÜ * SATILAN ÜRÜNLERİN TAKİBİNİ YAPABİLECEK * DOSYALAMA, MÜŞTERİ TAKİBİNİ DÜZENLİ VE DİKKATLİ YAPABİLECEK * TELEFON TRAFİĞİNİ YÖNETEBİLECEK * SATIŞ ÖNCESİ VE SONRASI ÜRÜNLE İLGİLİ MÜŞTERİYE BİLGİ VEREBİLECEK * TERCİHEN PAZARLAMA,İŞLETME VEYA PEYZAJ MİMARLIĞI BÖLÜMÜNDEN MEZUN BAYAN SATIŞ TEMSİLCİSİ ARANMAKTADIR ** PEYZAJ MİMARLIĞI BÖLÜMÜ MEZUNU DA OLUP SATIŞ KONUSUNDA TECRÜBESİ OLAN BAYAN ARKADAŞLAR TERCİH SEBEBİDİR.

2 ay önce

Sipariş Takip Elemanı

Yü-Ce Tıbbi Gereçler - Doğanyurt

TIBBİ MALZEME SEKTÖRÜNDE HİZMET VEREN FİRMAMIZDA ., - ÜNİVERSİTE MEZUNU (2 VEYA 4 YILLIK) -OFİS PROGRAMLARINI AKTİF KULLANABİLEN - TECRÜBELİ VEYA TECRÜBESİZ -BAY VEYA BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ.

4 ay önce

Anaokulu Sınıf Öğretmeni

Özel Atik Anaokulu - Doğanyurt

- Üniversitelerin Çocuk Gelişimi ve Eğitimi ve Okul Öncesi Eğitim Bölümlerinde Ön Lisans veya Lisans eğitimi almış, - En az 4 yıl alanında deneyimli, - İletişim ve problem çözme becerileri yüksek, - Ekip çalışmasına yatkın, - Yeniliğe açık ve alanında araştırmacı olan, - 25-36 yaş aralığında, - Bakırköy çevresinde ikamet eden, - ATAKÖY şubemizde görevlendirilmek üzere Anaokulu Sınıf Öğretmeni alınacaktır.

1 ay önce

Asansör Departmanı Teknik Yöneticisi

Cn Akademi Danışmanlık ve Mühendislik Hizmetleri Ltd Şti - Doğanyurt

Belgelendirme faaliyetleri amaçlı Uygunluk Değerlendirme Kuruluşu ve sonrasında da Asansör Yönetmeliği kapsamında Onaylanmış Kuruluş olma yönünde hızlı adımlarla ilerleyen kuruluşumuza, Asansör Departmanı Teknik Yöneticisi alınacaktır.

3 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Statik Yazılım - Doğanyurt

Yazılım geliştirme ofisinde Yönetici Asistanlığı yapacak ve grafik tasarım bölümüne destek Bayan Grafik Tasarımcısı aranmaktadır.

3 ay önce

Bulaşıkçı (Stevard)

APlus Hastane Otelcilik Hizmetleri A.Ş. - Doğanyurt

Türkiyenin İlk ve Tek Hastane odaklı Otelcilik hizmeti sunan APlus firmasında görevlendirilmek üzere Bulaşıkçı aranmaktadır.*** Cv Video ile başvuran adaylar öncelikli olarak değerlendirmeye alınacaktır.

3 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler