Doğanyurt Yapı Market İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Yapı Market İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Dijital Pazarlama Uzmanı

Anadolu Akvaryum ve Pet Ürünleri San ve Tic A.Ş. - Doğanyurt

Dijital Pazarlama Uzmanı aranmaktadır.Yaratıcı içerikli dijital ve sosyal medya için strateji analizi yapmak,Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya mecralarında dünya trendlerini takip etmek, ölçümlemek ve raporlama yapmak,Tüm sosyal iletişim stratejilerine uygun olarak güncel içerik paylaşımlarını organize ederek sosyal medya hesaplarını aktif şekilde kullanmak,Dijital Medya ve kampanya planlamalarını yapmak, çalışmaları yürütmek ve raporlamak.

3 ay önce

Fizik Öğretmeni

Kitle Özel Eğitim Danışmanlık Bilgi Teknolojileri Ders Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Fizik Öğretmeni aranmaktadır.

3 ay önce

Oto Mekanik Ustası

Aymer Otomotiv - Doğanyurt

Aymer Otomotiv araç ekspertiz merkezinde görevlendirmek üzere motor mekanik konusunda deneyimli ve sadece tespit yapacak yetkili - özel veya sanayi ortamında çalışmış, Tercihen karışık araç üzerinde deneyimli, Test Cihazı kullanabilen Şanzıman konusunda sadece tespit yapabilen çalışma arkadaşları aranmaktadır, Şubelerimizde sökme takma ve onarım işlemleri yapılmamaktadır.

1 ay önce

Sekreter

Nar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - Doğanyurt

Ankara Bağlıcada bulunan Özel Diş Polikliniğimiz için Sekreter aranmaktadır.Hafta içi 17.00 - 23.00 ve Pazar günleri 9.00 - 23.00 arasında çalışacak,

3 ay önce

Bölüm Amiri

Persifleks - Doğanyurt

OTOMOTİV AKSESUARLARI ÜRETEN FABRİKAMIZA BÖLÜM AMİRLERİ ALINACAKTIR

3 ay önce

Eğitim Danışmanı

Karaoglu Egitim - Doğanyurt

İş Arıyorsanız? Randevu asistanı ve kendinizi geliştirmek istiyorsanız BAY-BAYAN arkadaşlar arıyoruz. B sınıfı ehliyet öncelikli olacaktır. Kadrolu olduğunuzda kalacak yer vardır.(bayanlar için lojman ) Artık çalışmak , kişisel kabiliyet ve bilgi ile geliştiriliyor. Biz sizinle paylaşmak istiyoruz. Arayın Randevulaşalim.

2 ay önce

Peyzaj Mimarı

Seyidler Peyzaj - Doğanyurt

Çizim programlarını bilen alanında deneyimli Peyzaj Mimarı alınacaktır.

3 ay önce

Yazılım Stajyeri

Yapay Teknoloji - Doğanyurt

Üniversitelerin bilgisayar ile ilgili bölümlerinde okuyan, Arayüz konularına hakim (Html, css) Javascript bilen, Restful Servis (API ) - Postman daha önceden kullanmış Algoritma yetenegine güvenen Veritabanı hakkında bilgi sahibiyim diyen ingilizce okuduğunu anlayabilen, Yeni Mezun ya da Üniversite öğrencisi stajer,parttime,fulltime çalışma arkadaşları arıyoruz. Kadıköy lokasyonuna kolay ulaşım sağlayabilecek.

1 ay önce

İnşaat Mühendisi

Lale Elektrik ve Mühendislik - Doğanyurt

Bay - Bayan İnşaat Mühendisi aranmaktadır.Çalışma yeri İzmir Konaktır.

2 ay önce

Mekanik Bakım Elemanı

Policap Plastik - Doğanyurt

PLASTİK FABRİKASINA MEKANİK BAKIM KONUSUNDA TECRUBELİ TERCİHEN MESLEK LİSESİ TORNA FREZE BÖLÜMÜ MEZUNU ELEMAN ALIMI YAPILACAKTIR.

2 hafta önce

Saha Satış Personeli

Vodafone Arena Telekomünikasyon - Doğanyurt

Bayan Saha Satış Personeli aranmaktadır.

2 hafta önce

Temizlik Personeli

Armedica Göz - Doğanyurt

Genel temizlik işlerinde ve çay / kahve / ikram servis hizmetlerinde görev almak üzere tecrübeli uzun vadede çalışmak isteyen bay/bayan çalışma arkadaşı aramaktayız. (Bay adaylar için sürücü belgesi olması tercih sebebidir)

2 ay önce

Aşçı

Mahalle Güzel Bahçe - Doğanyurt

Takım çalışmasına uyum sağlayacak Aşçı aranmaktadır.

3 ay önce

Satınalma Elemanı

Sima Ecza Deposu Dış Tic Ve San Ltd Şti. - Doğanyurt

şirketimiz bünyesine; Satın alma, tedarik yönetimi ve sözleşmeler konusunda TECRÜBELİ Piyasa araştırması, fiyat analizi ve tedarik araştırması süreçlerine hakim, İleri düzeyde MS Office Programlarını kullanabilen, İletişim yeteneği ve ikna kabiliyeti güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, çözüm odaklı Planlama ve takip yönü gelişmiş, Sorumluluk sahibi ve disiplinli, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, BAY adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış özellikteki arkadaşların ilanımıza resimli cv ile başvurmalarını rica ederiz.

2 ay önce

Koltuk Üretim Sorumlusu

Ofisline Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş. - Doğanyurt

Kitlesel bireyselleştirme (mass customization) yaklaşımı ile üretim yapan tesisimizin döşemeli ürün grubunda çalışmak üzere Günlük, haftalık ve aylık olarak üretim planlamasının yapılarak satış siparişlerinin zamanında üretilmesini koordine etmek,Üretim Planlamanın ERP sürecindeki gelişimine destek vermek.Alınan satış siparişlerinin üretim planlaması ve malzeme planlaması faaliyetlerini gerçekleştirmek,İş emirlerini hazırlayarak, imalatın iş emirlerine ve iş akışına uygun olarak gerçekleştirilmesini sağlamak,Satış siparişlerinin, teslim sürelerine uyarak zamanında sevk edilmesini sağlamak,Hammadde, yarı mamul ve nihai ürün depo stok seviyelerini takip ederek, müşteri siparişlerine göre satın alma birimine sipariş isteği oluşturmak,Fabrikanın üretim süreci ile ilgili proseslerin yönetimi, takibi ve denetimini sağlamak, karşılaşılabilecek aksaklıkları öngörmek ve sorunlara hızlı çözümler üretmek,Haftalık, aylık olarak üretim raporları düzenlemek ve üst yönetime sunmakMaliyet analizi çalışmalarını yürütmek,Kendi sorumluluğundaki ekiplerin görev dağılımını düzenlemek,Üretim sürecinde kapasite ve ihtiyaç planlama faaliyetlerini geliştirmek,

3 ay önce

Üretim Elemanı

Odak Baskılı Devre - Doğanyurt

Elektronik Devre Kartı üretimi yapan fabrikamızda görevlendirilmek üzere arkadaşlar aramaktayız. En az Lise mezunu, Bay, Bayan Erkek adaylar vardiyalı çalışabilirler, Erkek adayların askerlik yapmış olmaları tercih sebebidir, Fazla mesaimiz vardır, Çalışma Gün ve Saatleri : Pazartesi - Cuma (08:00 - 18:00) Hafta sonları çalışma olursa fazla mesai olarak çalışılır. Gece vardiya : Pazartesi - Cumartesi (20:00 - 04:30) Servis Güzergahları : Esenyurt (Her bölge), Kıraç, Beylikdüzü Bauhaus çevresi, Firuzköy

3 ay önce

Çağrı merkezi takım lideri

Hyundai su arıtma - Doğanyurt

Çankaya'da yeni açılan şubemize Takım Lideri ve Çağrı Merkezi Personelleri Alınacaktır. İrtibat 05541733554

1 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Hys Sogutma Sanaayi - Doğanyurt

limited şirketinde ön muhabese yapabilecek çalışma arkadaşları arıyoruz

2 ay önce

Modelist

Usar Dış Ticaret Ltd. Sti - Doğanyurt

Tecrübeli ,dinamik,Gerber V 10 bilgili ekibe uyumlu Modelist aranıyor. Resimsiz CV'ler Dikkate Alınmayacaktır. Çalışma Saatleri :08:30- 18:00 arası Cumartesi Yarım Gün . SGK + yemek.

3 hafta önce

Pizza Ustası

Pizza Pizza Ncıty Şubesi / Yunus Emre Kurt - Doğanyurt

Avmde bulunan pizza restuarantımıza Pizza Ustası aramaktayız.

1 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler