Doğanyurt Veterinerler İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Veterinerler İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Kamera Güvenlik Sistemi Montaj Elemanı

Adata Elektronik Güvenlik Ltd - Doğanyurt

KAMERA VE ELEKTRONİK GÜVENLİK SİSTEMLERİNİN KURULUM, SERVİS VE BAKIM HİZMETLERİNDE ÇALIŞACAK MONTAJ KONUSUNDA DENEYİMLİ TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

2 ay önce

Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmeni

Özel Bahariye Anaokulu - Doğanyurt

En az bir yıl montessori okulunda çalışmış veya yarım dönem çalışmış, küçük yaş grubunda çalışacak, 2 yıllık veya 4 yıllık okul mezunu, Güler yüzlü, dürüst, ekip çalışmasını bilen, kendi ve çevresi ile barışık montessori öğretmenleri arıyoruz. Montessori sertifikası olan ve tecrübeli olanlar önceliklidir.LÜTFEN Bu şartları taşımayanlar müracaat etmesinler.

2 hafta önce

Eczane Teknisyeni

Irmak Eczanesi - Doğanyurt

Yeni nesil bir eczanede iyi koşullarda çalışacak, gelişim hedefleri olan "Eczane Teknisyeni" arıyoruz… Aday Kriterleri • Tercihen en az 3 yıl eczane tecrübesi olan, • Tercihen Eczane Teknisyeni sertifikasına sahip, • SGK, özel sigortalar ve kurum prosedürleri konusunda bilgi sahibi, • Tercihen OTC ürünlerini iyi bilen, • Microsoft Office ve eczane programlarını aktif olarak kullanan, • Planlama ve organizasyon yeteneği olan, • Analitik, dikkatli ve hızlı çalışabilen, • Ekip çalışmasına önem veren, • Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, • En az lise tercihen üniversite mezunu, • 18-40 yaşları arasında, • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış • Sürekli / Tam zamanlı çalışacak İş Tanımı • Reçete karşılama ile ilaçların/ilaç dışı ürünlerin müşteri/hastaya nasıl kullanılacağını anlatmak ve teslim etmek, • Reçete girişlerini, sıralamasını, kontrolünü, karşılaştırmalarını, kaydını yapmak ve eczanede bulunan belgelerin arşivini düzenlemek, • Eczanede ihtiyaç duyulan ilaçların ve ilaç dışı ürünlerin teminini sağlamak ve stok yönetimini ve miat takiplerini, düzenlenmelerini gerçekleştirmek, • Düzenli olarak hasılatın, satış fişlerinin, tüm mali evrakın dökümantasyonunu toplamak, tasnif etmek ve raporlamak, • Kasa işlemlerinin takibi, giderler ile günlük hasılat satış fişlerinin sistemden kontrolünü yapmak, raporlamak

6 gün önce

Sekreter / Ön Muhasebe

Marina Bilişim Turizm Ltd. Şti - Doğanyurt

Aksarayda Turizm alanında faliyet göstermekte olan Firmamız (Marina Turizm) bünyesinde Ön Muhasebe / Sekreterlik alanında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere uyan takım arkadaşları aranmaktadır - Tercihen Muhasebe programlarının enaz birtanesine hakim (Eta ,logo,Mikro) - Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanan - BA/BS ve cari hesap mutabakatlarını yapacak - Ödeme / Bankalar / Cari hesaplar / Kasa Defteri ve Raporlar konusuna hakim - Evrak, yazışma ve dilekçe işlem / takibi yapabilecek - Müşteri ilişkileri kuvvetli, görev ve sorumluluğu yönü güçlü, - Ofis çalışma ortamında çalışacak,

1 gün önce

Gıda Mühendisi

Batumlu Gıda - Doğanyurt

Sakarya-Bartın-Düzce illerinde olan kredi yurtlar kurumu yemekhanelerimizde çalıştırılmak üzere Gıda Mühendisi aranmaktadır.

2 gün önce

Aşçı

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Aşçı aranmaktadır.Projelerimizde görevlendirilmek üzere Mutfak konusunda kendine güvenen personeller aranmaktadır.

2 ay önce

Aşçı

Akad Metal Petrol Ürün İnşaat Nakliyat San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Yemek, temizlik ve çay işleri için deneyimli, titiz çalışan Aşçı aranmaktadır.

3 hafta önce

Ofis Elemanı

Gapeks Sigorta Ekspertiz Hizmetleri Ltd Şti - Doğanyurt

Eksperlik ofisinde çalışacak, ofis işleri ve rapor düzenlemede yardımcı olacak Bayan personel Ofis Elemanı aranmaktadır.

3 ay önce

İlaçlamacı (Bitki Zararlıları Ile Mücadele)

Elmas İlaçlama - Doğanyurt

Böcek ilaçlama şirketimize deneyimli ya da deneyimsiz ilaçlama personelleri arıyoruz.

2 ay önce

Ofset Ustası

Çınaray Grup - Doğanyurt

ROLAND 200 2 RENK ve TEK RENK GTO KULLANABİLECEK DENEYİMLİ OFSET USTASI ARIYORUZ.

2 hafta önce

Jcb Kepçe Operatörü

Alka Enerji Personel Belgelendirme - Doğanyurt

Doğal gaz alt yapı işlerinde tecrübeli Seyahat engeli bulunmayan En az 3 yıl tecrübeli Askerlik hizmetini tamamlamış İrtibat Telefonu: 05545350394

2 ay önce

Sekreter

Vip Sigorta Acentesi - Doğanyurt

-Sigorta acenteliğinde yönetici asistanı olarak görev alacak, -Seyahat engeli olmayan, -Maaş + prim sistemi ile -Hafta içi sabah 09.00 -18.00 arası çalışacak, - Prezentabl -22-30 yaş arası -En az lise mezunu tercihen üniversite mezunu -MS Office programlarına hakim, çalışma arkadaşları alınacaktır. not:İş yeri Alsancak'ta pasaport civarıdır.

2 hafta önce

Kantin Garsonu

Emir Ticaret - Doğanyurt

Kantinde çalışacak bayan Kantin Garsonu aranıyor.

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Özaydın - Doğanyurt

HADIMKÖY'de bulunan işyerimizde UZUN VADELİ çalışmak isteyen, Mali Müşavir gözetiminde genel muhasebede görevlendirilmek üzere bayan eleman Esenyurt Kıraç, Köyiçi, Tabela ve Örnek Mahallesi civarından servisimiz mevcuttur

2 ay önce

Satış Temsilcisi

Bizimevler - Doğanyurt

Firmamız bünyesinde çalıştırılmak üzere pazarlama deneyimi olan satış temsilcileri alınacaktır. Maaş(Asgari ücret) Not: Müracatlar şahsen yapılacaktır.

2 hafta önce

Arşiv / Veri Giriş Personeli

Delfin Arşiv - Doğanyurt

Kurumsal Firmalara hizmet veren Şirketimizin "6 aylık dönemsel" arşiv projemizde çalışmak üzere; * En az lise mezunu, * Ms Office programlarını bilen ve hızlı klavye kullanabilme becerisine sahip, * Dikkatli, titiz ve disiplinli çalışabilecek, * Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, * Mesai saatlerine özen gösteren, * Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, * Sigara kullanmayan, Çalışma arkadaşları aramaktayız. NOT:Resimli CV'ler değerlendirilmeye alınacak olup,uygun görülen adaylar aranacaktır.ŞİRKET TELEFONLARININ, BİLGİ ALMAK İÇİN, ARANMAMASI RİCA OLUNUR. İş Tanımı: Arşivlerin dijitalleştirilmesi ile ilgili tüm iş adımlarının (Tasnif, ayıklama, imha, etiketleme, tarama, indeksleme v.b.) gerçekleştirilmesi.

2 ay önce

Turizm Rehberi

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Turizm Rehberi aranmaktadır.Turizm Şirketinde görevlendirilmek üzere, yurtdışından gelen yabancı misafirlerimize rehberlik edecek İstanbulu çok iyi bilen Turizm Rehberi aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

3 gün önce

Turizm Operasyon Personeli

Fabon Grup Danışmanlık ve Dış Tic A.Ş. - Doğanyurt

Türkiye, Azerbaycan, Dubai ve Pakistan da şubeleri olan ağırlıklı Latin Amerika pazarında faaliyet gösteren A Grubu Seyahat Acentamızın Incomıng operasyon departmanında görevlendirilmek üzere Turizm Operasyon personeli aranmaktadır.Yurt içi otel, rehber, araç, restaurant vs. rezervasyonlarını ve takibini yapacak,Yurt dışındaki acentalarımızla rezervasyon yazışmalarını yürütebilecek,Tecrübeli ya da yetiştirilmeye açık çalışma arkadaşları arıyoruz.

3 ay önce

Gözetim Görevlisi

Sesa Group - Doğanyurt

SANCAKTEPE - SAMANDIRA - SULTANBEYLİ ve KURTKÖY de yapımı tamamlanan veya devam eden Toplu Konut / Site - İş Merkezi - Fabrika - Depo ve Metro gibi vb. projelerimize Sertifikasız Güvenlik Gözetim Görevlisi - BAY - personeller aranmaktadır. * Güvenlik işini meslek edinmek isteyen, * En az İlköğretim mezunu, ( Ortaokul 8 yıl ) * Min. 18 - Max. 50 yaş, * Adli Sicil kaydı bulunmayan, * Agi (Asgari geçim indirimi) * Ayda 20 gün çalışma imkanı, * Bölgeye göre yol ücreti yada servis olarak değişmektedir. Çalışma; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları;2100 Ort. + Yemek + Yol + Agi İstanbul’ un % 50’ si Bizden, Peki SEN !! Not; İlan içeriğimiz noter onaylıdır, asla kopyalanamaz..

2 hafta önce

Kimya Öğretmeni

Ataşehir Özel Öğretim Kursu - Doğanyurt

TECRÜBELİ,(3-5 YIL) İŞ DİSİPLİNİNE SAHİP, MÜFREDATA HAKİM,(TYT-AYT) "KİMYA ÖĞRETMENİ" ALINACAKTIR.

1 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler