Doğanyurt Üretim / İmalat İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Doğanyurt Üretim / İmalat İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Ithalat - Ihracat Sorumlusu

Acropol Yapı - Doğanyurt

ithalat ve ihracat alanında deneyimli ingilizce , arapça , fransızca veya rusça dillerinden birine veya ikisine hakim çalışma arkadaşları aranmaktadır

6 gün önce

Proje Asistanı

İrota Vize Hibe Danışmanlık Ltd Şti - Doğanyurt

iRota Vize Hibe Danışmanlık merkez ofisinde görevlendirilmek üzere tam zamanlı Proje Asistanı alımı olacaktır. Avrupa Birliğinin hibelendirdiği proje teklif çağrılarının değerlendirilmesi, mevcut projelerin yürütülmesi, biten projelerin raporlanması temel görevler olmakla birlikte, üretim ve verimlilik olgularınını şiar edinmiş takım arkadaşları aramaktayız.İlk görüşmeleri olumlu geçen adaylar arasından 1 haftalık eğitimden sonra belirlediğimiz performansa erişenler için ikinci bir görüşme düzenlenecek, bu görüşme itibariyle sıkıcı ve prosedürlere boğulmuş işe alım süreci sona erecektir.

1 ay önce

Müşteri Temsilcisi

Uludağ Araç Ekspertiz Hizmetleri - Doğanyurt

UMRAN Araç Ekspertiz Merkezlerinin BURSA Şubesi için; Her marka ve model aracın bağımsız ekspertizinin yapıldığı şubemizde müşteri temsilciliği yapacak; -Ms Office programlarına ve İnternet uygulamalarına hakim, -Düzgün bir diksiyon ve akıcı konuşabilme özelliklerine sahip, kendine özen gösteren, -İş takibi ve sonuçlandırma konusunda başarılı, çözüm odaklı, çok yönlü düşünebilen, detaylara önem veren ve dikkatli, -Takım çalışmasına yatkın, yeniliklere, öğrenmeye ve gelişmeye açık, insan ilişkilerinde kuvvetli ve güler yüzlü, -B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen, -Askerlik ile ilişiği olmayan veya en az 2 yıl tecil durumu olan eleman alınacaktır.

2 ay önce

Mali Müşavir

Smmm Abdurrahman Filiz - Doğanyurt

Mali müşavirlik ofisinde yetiştirilmek üzere bayan eleman alınacaktır.

3 ay önce

Yeminli Mali Müşavir

Şahin Yeminli Mali Müşavirlik - Doğanyurt

Yeminli Mali Müşavir aranmaktadır.

3 ay önce

Medikal Muhasebe Elemanı

Smmm Alparslan Pekin - Doğanyurt

Ankarada bulunan tıp merkezimize deneyimli Medikal Muhasebe Elemanı alınacaktır.

2 ay önce

PVC MONTAJ USTASI VE YARDIMCI ELEMAN ALINACAKTIR

KARAOĞLU YAPI - Doğanyurt

Beylikdüzü ilçesinde çalışacak Pvc montaj ustası ve yardımcı elemanlar aranmaktadır.

2 hafta önce

Ingilizce Öğretmeni

Özel Karınca Kişisel Gelişim Kursu - Doğanyurt

6-7-8. SINIF İNGİLİZCE DERSİNE GİRECEK ATANMA KRİTERLERİNE SAHİP, TAM ZAMANLI İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ ARIYORUZ.

2 ay önce

Telefon Anketörü

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

Telefon Anketörü aranmaktadır.Araştırma projelerimizde görevlendirilmek üzere Telefon Anketörü aranmaktadır. Tüm Türkiyeden adayların başvurusu değerlendirilecektir.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 hafta önce

Fizik Öğretmeni

Sebat Koleji - Doğanyurt

Lisemizde çalıştırılmak üzere tecrübeli Fizik Öğretmeni alınacaktır.

1 ay önce

İş Güvenliği Uzmanı (Az Tehlikeli Sınıf-C)

Sare Osgb Eğitim Hizmetleri San ve Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Gaziantepte faaliyet gösteren OSGB bünyemizde çalışacak İş Güvenliği uzmanı (Az Tehlikeli Sınfı-C) Aranmaktadır.Çalışma Yeri Gaziantep Şehitkamildedir.

3 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Smartoffice Yönetim ve Danışmanlık Ltd Şti - Doğanyurt

Çay Servis ve Temizlik Personeli aranmaktadır.Kargoların yerleştirilmesi,Ofisin temizliğinden sorumlu,Çay ve kahve servisi yapacak personel aranmaktadır.

2 ay önce

Temizlik Görevlisi

Anıl Spor Center - Doğanyurt

Salonumuzda temizlik departmanında çalışmak üzere personel alımı yapılacaktır.

2 ay önce

Mimar

Kize Mobilya İmalat Tasarım San ve Tic A.Ş. - Doğanyurt

Mimar aranmaktadır.Proje yönetebilecek,3D Max konusunda başarılı,Autocat aktif kullanabilen,

2 ay önce

Muhasebe Personeli

Antalya Anadolu İş Makineleri İnşaat San Tic Ltd Şti - Doğanyurt

Muhasebe geçmişi olan, İşinde uzmanlaşmış Muhasebe Personeli çalışma arkadaşı aranmaktadır.Çalışma Yeri Antalya Döşemealtıdır.

1 ay önce

Muhasebe Uzman Yardımcısı

Smart Alışveriş Kulübü - Doğanyurt

Smart Alışveriş Kulübü, Türkçe ve İngilizce yayınlanan çeşitli internet sitelerini portföyünde bulunduran, Türkiye'nin en hızlı büyüyen ilk 100 firmasının içerisinde yer alan, İzmir merkezli bir internet girişim firmasıdır. Muhasebe/finans, veri girişi ve idari kadromuzu güçlendirmek amacıyla, İzmir Ataşehir, AOSB ve Balatçık'taki işletmelerimizde çalışmak üzere, aşağıdaki özelliklere sahip, takım arkadaşları aranmaktadır: - Gelişime ve yeniliklere açık bir karaktere sahip, - Yüksek mücadele yeteneği olan, - Sorumluluk alabilen, - Sigara kullanmayan, - Çok hızlı klavye giriş yeteneğine sahip, - Sayısal ve sözel yetenekleri güçlü, - Tercihen Çiğli, Karşıyaka, Menemen yakınlarında ikamet eden, - Muhasebe ve veri girişi konularına ilgili, - Tecrübeli veya tecrübesiz adaylar. İş Tanımı: - Tüm muhasebe ve finans işlemleri - Gerektiğinde, veri girişi, satın alma ve diğer idari konulara destek verecek, - Smart Alışveriş Kulübü kültürünün güçlü olduğu, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın bağlılıklarına değer verilen ve önemsenen bir çalışma ortamı oluşmasına katkıda bulunmak. - Smart Alışveriş Kulübü'nde yöneticiler dahil tüm çalışanlar, iş yoğunluğuna bağlı olarak, toplam çalışma zamanının %20sini, fiziksel aktivite ile geçirir. (satıştaki ürünlerin düzenlenmesi, raflara dizilmesi, raflardan toplanması, ürünlerin paketlenmesi ve kontrolü gibi) Çalışma Şartları: 1. Çalışma saatleri (pazartesi-cumartesi): 09:00-18:00 (İki haftada bir cumartesi günü tam gün tatil) 2. Asgari ücret ödenmektedir, iş başı yapıldığında SSK başlar. 3. Firmamızda tüm çalışanlarımıza öğle yemeği sunulmaktadır. Sadece online başvurular değerlendirilecektir.

3 hafta önce

Güvenlik Görevlisi

Sesa Group - Doğanyurt

ATAŞEHİR - KADIKÖY - ÜSKÜDAR - SANCAKTEPE ve KARTAL da yapımı tamamlanan veya devam eden Toplu Konut / Site - İş Merkezi - Avm - Plaza ve Metro gibi vb. projelerimize Sertifikasız Güvenlik Gözetim Görevlisi - BAY - personeller aranmaktadır. * Güvenlik işini meslek edinmek isteyen, * En az İlköğretim mezunu, ( Ortaokul 8 yıl ) * Min. 18 - Max. 50 yaş, * Adli Sicil kaydı bulunmayan, * Agi (Asgari geçim indirimi) * Ayda 20 gün çalışma imkanı, * Bölgeye göre yol ücreti yada servis olarak değişmektedir. Çalışma; 2 Gündüz 2 Gece 2 İzin İmkanları; 2000 Ort. + Yemek + Yol + Agi İstanbul’ un % 50’ si Bizden, Peki SEN !! Not; İlan içeriğimiz noter onaylıdır, asla kopyalanamaz..

3 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

L & B Mimarlık - Doğanyurt

MUHASEBE ELEMANI • Üniversitelerin muhasebe, maliye veya meslek lisesi muhasebe bölümlerinden mezun, • Muhasebe uygulamalarına önemli ölçüde hâkim, • Alış satış faturalarını işleyebilecek, klavyesi hızlı, • Öğrenmeye ve kendini geliştirmeye istekli, • Office programlarını orta seviyede kullanabilen, • En az 3-4 yıl tercihen şirketlerde muhasebe tecrübesi olan, • Logo Start muhasebe programını kullanmış veya bir kaç muhasebe programında tecrübe etmiş asgari bir muhasebe programını iyi seviyede bilen • İstanbul da ikamet eden • Çalışma saatleri Ptesi – Cuma 08:30 /18:30 Ctesi 08:30/12:30 Firmamız tam tasdik kapsamında olup, SMMM adayı ve sigara kullanmayanlar tercih sebebidir.

1 ay önce

Garson

Green Salads - Doğanyurt

212 AVM`deki restoranımızda çalışacak bay-bayan Garson arıyoruz.

3 hafta önce

Kasiyer

Mayra Pastacılık Gıda San. Tic. Ltd. Şti. - Doğanyurt

İSTANBUL - ÜMRANİYE / ŞERİFALİ'DE BULUNAN DÖNER RESTAURANTIMIZDA ÇALIŞACAK TECRÜBELİ KASİYERLER ARANMAKTADIR.

2 ay önce

Doğanyurt Geneli Sektörler